Patrik Prát

Patrik Prát (24 let)

ID: 33385

Brno

  • 52 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Fitness Boby a squash
  • 54 /184
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 26 / 23 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň C

151 bodů
63. místo (60. místo v mužích)
H.H. P.P. B.R. D.B. a.w. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Helena Hrudová
3:S
6 14 160
2 .
Image 1
Patrik Prát
0 11 151
3 .
Image 1
Barbora Raticová
0 0 140
4 .
Image 1
Dominik Baroš
0 -11 129
5 .
Image 1
alan wood
S:3
0 -14 126

7 . Úroveň B

180 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
J.T. M.Š. R.O. P.P. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Juraj Tokár
3:0 3:1 S:3 3:0 20 14 214
2 .
Image 1
Michal Švehla
0:3 3:2 3:0 3:2 17 5 202
3 .
Image 1
René Oulehla
1:3 2:3 2:3 3:0 12 0 192
4 .
Image 1
Patrik Prát
3:S 0:3 3:2 0:3 11 -11 180
5 .
Image 1
Jakub Frajt
0:3 2:3 0:3 3:0 9 -14 175

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň B

170 bodů
58. místo (56. místo v mužích)
M.B. P.P. J.Š. N.D. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Blata
3:0
S:3
3:1 3:1 19 14 173
2 .
Image 1
Patrik Prát
0:3 3:1
3:S
3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Jiří Švanda
3:S
1:3 1:3 3:2 13 0 153
4 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
1:3
S:3
3:1 2:3 9 -11 138
5 .
Image 1
Richard Šnajdr
1:3 0:3 2:3 3:2 8 -14 134

8 . Úroveň C

150 bodů
71. místo (67. místo v mužích)
Z.B. J.H. P.P. T.M. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Bortlíček
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Jiří Hanák
0:3 S:S 3:0
3:S
11 11 162
3 .
Image 1
Patrik Prát
1:3 S:S 3:2
3:S
10 0 150
4 .
Image 1
Tonda Mikl
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 137
5 .
Image 1
Michael Janoušek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

9 . Úroveň B

128 bodů
74. místo (70. místo v mužích)
R.Š. P.P. M.J. D.J. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Šnajdr
2:3 3:2 3:0 3:2 19 14 133
2 .
Image 1
Patrik Prát
3:2
1:3
3:1 3:2 17 11 128
3 .
Image 1
Michal Jelínek
2:3
3:1
1:3 3:0 16 0 116
4 .
Image 1
Daniel Jančula
0:3 1:3 3:1 3:1 13 -5 108
5 .
Image 1
Jan Kořistka
2:3 2:3 0:3 1:3 5 -14 91

9 . Úroveň B

108 bodů
85. místo (81. místo v mužích)
N.D. J.P. P.P. R.H. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
3:1
3:S
3:S
3:0
25 14 139
2 .
Image 1
Josef Pivnička
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 131
3 .
Image 1
Patrik Prát
S:3
2:3 3:S
S:3
8 0 108
4 .
Image 1
Roman Hanych
S:3 0:3 S:3 3:0 7 -5 102
5 .
Image 1
Marek Detko
0:3
0:3
3:S
0:3 6 -14 92

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň B

100 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
J.H. a.w. B.Z. P.P. D.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Hanák
3:0 1:3 3:1 3:0 21 14 135
2 .
Image 1
alan wood
0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 131
3 .
Image 1
Branislav Zahradník
3:1 0:3 3:2 3:1 17 0 117
4 .
Image 1
Patrik Prát
1:3 1:3 2:3 3:0 11 -11 100
5 .
Image 1
Dragan Gašić
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 87

7 . Úroveň C

105 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
O.Z. J.G. Z.B. P.P. S.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Závodný
3:1 2:3 3:2 3:0 20 14 134
2 .
Image 1
Jaspreet Ghuman
1:3 3:S 3:0 3:1 20 5 125
3 .
Image 1
Zbyněk Bortlíček
3:2 S:3 3:2 3:0 17 0 117
4 .
Image 1
Patrik Prát
2:3 0:3 2:3 3:1 10 -5 105
5 .
Image 1
Stanislav Tetour
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 88

7 . Úroveň A

106 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
K.M. B.T. L.R. P.P. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Maňas
3:1
3:2 3:2 3:1 22 14 136
2 .
Image 1
Bernhard Trapp
1:3
3:1 3:0 3:2 19 5 124
3 .
Image 1
Lukas Ratica
2:3 1:3 3:2 3:2 13 0 113
4 .
Image 1
Patrik Prát
2:3 0:3 2:3 3:0 11 -5 106
5 .
Image 1
Michal Švehla
1:3 2:3 2:3 0:3 5 -14 91

8 . Úroveň B

108 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
K.Š. P.P. J.P. R.Š. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Patrik Prát
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 108
3 .
Image 1
Josef Pivnička
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Richard Šnajdr
1:3 2:3 2:3 3:1 11 -11 80
5 .
Image 1
Michal Sochorec
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň B

140 bodů
75. místo (74. místo v mužích)
P.P. B.R. J.C. J.J. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Prát
3:0
3:S
3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Barbora Raticová
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 129
3 .
Image 1
Jiří Chaloupka
S:3
1:3 3:0
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Josef Jinek
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 96
5 .
Image 1
František Siladi
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

10 . Úroveň A

116 bodů
92. místo (89. místo v mužích)
D.B. R.P. P.P. B.R. A.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Baroš
3:2 3:2 2:3 3:0 19 14 133
2 .
Image 1
Roman Pliska
2:3 1:3
3:S
3:0 16 11 127
3 .
Image 1
Patrik Prát
2:3 3:1 1:3 3:0 16 0 116
4 .
Image 1
Barbora Raticová
3:2
S:3
3:1 3:2 16 -11 105
5 .
Image 1
Andrea Jecminkova
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 88

10 . Úroveň A

107 bodů
87. místo (84. místo v mužích)
R.H. P.P. P.B. M.Č. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Hanych
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Patrik Prát
0:3 3:0 2:3 3:0 16 11 107
3 .
Image 1
Petr Bílek
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Michal Černý
0:3
3:2 0:3 3:0 12 -11 81
5 .
Image 1
Lukáš Vasaráb
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

10 . Úroveň A

98 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
T.H. C.D. E.Š. P.P. N.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tonda Hegar
3:S
1:3
3:0 3:0 21 14 135
2 .
Image 1
Cyril Delcambre
S:3
3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Eva Šimečková
3:1
0:3
3:2
3:0
18 0 118
4 .
Image 1
Patrik Prát
0:3 0:3
2:3
3:0 9 -11 98
5 .
Image 1
Nikola Trojanova
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.03.2020 00:10 7. Juraj Tokár 3:S
26.02.2020 19:00 7. Jakub Frajt ZONE4YOU fitness club 0:3
11.02.2020 19:00 7. Michal Švehla Sport Centrum IVANOVICE 0:3
07.02.2020 18:00 7. René Oulehla EKS 3:2
01.02.2020 19:13 8. Nicolas Damoiseau 3:S Komentáře
23.01.2020 17:00 8. Richard Šnajdr EKS 3:0
22.01.2020 19:00 8. Matěj Blata Fitness Boby a squash 0:3
10.01.2020 18:00 8. Jiří Švanda Fitness Boby a squash 3:1
02.01.2020 00:10 8. Jiří Hanák S:S
30.12.2019 15:00 8. Zbyněk Bortlíček Sport Balkán 1:3
26.12.2019 10:00 8. Michael Janoušek 3:S Komentáře
05.12.2019 21:00 8. Tonda Mikl Fitness Boby a squash 3:2
30.11.2019 18:00 9. Daniel Jančula Sport Balkán 3:1
28.11.2019 17:00 9. Richard Šnajdr ZONE4YOU fitness club 3:2
15.11.2019 18:00 9. Jan Kořistka Fitness Boby a squash 3:2
04.11.2019 21:00 9. Michal Jelínek Fitness Boby a squash 1:3 Komentáře
01.11.2019 08:15 9. Roman Hanych 3:S
29.10.2019 15:34 9. Marek Detko S:3 Komentáře
29.10.2019 15:34 9. Nicolas Damoiseau S:3 Komentáře
07.10.2019 20:00 9. Josef Pivnička Fitness Boby a squash 2:3
30.09.2019 19:00 8. Jiří Hanák Fitness Boby a squash 1:3
19.09.2019 18:30 8. Branislav Zahradník ZONE4YOU fitness club 2:3
15.09.2019 18:00 8. Dragan Gašić 3:0
12.09.2019 18:00 8. alan wood Fitness Boby a squash 1:3
30.08.2019 19:30 7. Zbyněk Bortlíček Sport Balkán 2:3
27.08.2019 18:00 7. Stanislav Tetour Sport Balkán 3:1
14.08.2019 17:00 7. Ondřej Závodný Fitness Boby a squash 2:3
09.08.2019 18:00 7. Jaspreet Ghuman Fitness Boby a squash 0:3
29.07.2019 18:00 7. Bernhard Trapp 0:3
19.07.2019 15:00 7. Michal Švehla Sport Balkán 3:0
18.07.2019 19:00 7. Karel Maňas Centrum Viktoria 2:3
11.07.2019 19:00 7. Lukas Ratica Sport Balkán 2:3
24.06.2019 17:30 8. Richard Šnajdr 3:2
22.06.2019 12:45 8. Josef Pivnička Sport Balkán 3:2
12.06.2019 17:00 8. Katarína Šimonová Sport Centrum IVANOVICE 0:3
05.06.2019 15:00 8. Michal Sochorec Draken Brno 3:0
02.06.2019 11:57 10. Jiří Chaloupka 3:S Komentáře
21.05.2019 09:33 10. František Siladi 3:S Komentáře
20.05.2019 17:00 10. Barbora Raticová Fitness Boby a squash 3:0
18.05.2019 19:30 10. Josef Jinek Sport Balkán 3:0
30.04.2019 18:00 10. Roman Pliska Sport Balkán 3:1
14.04.2019 17:00 10. Barbora Raticová Fitness Boby a squash 1:3
09.04.2019 18:00 10. Dominik Baroš ZONE4YOU fitness club 2:3
03.04.2019 20:00 10. Andrea Jecminkova Fitness Boby a squash 3:0
28.03.2019 18:00 10. Roman Hanych Fitness Boby a squash 0:3
27.03.2019 17:00 10. Petr Bílek Sport Balkán 3:0
26.03.2019 18:45 10. Michal Černý Sport Balkán 2:3
15.03.2019 16:00 10. Lukáš Vasaráb Fitness Boby a squash 3:0
27.02.2019 15:30 10. Eva Šimečková Fitness Boby a squash 2:3 Komentáře
24.02.2019 18:00 10. Tonda Hegar Fitness Boby a squash 0:3
19.02.2019 19:00 10. Nikola Trojanova Sport Balkán 3:0
12.02.2019 17:00 10. Cyril Delcambre Fitness Boby a squash 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím