Tonda Hegar

Tonda Hegar (42 let)

ID: 21466

Brno

Hraje ligy: Brno - Squash (36/95)

  • 60 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum IVANOVICE
  • 51 /192
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 34 / 26 / 0) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

143 bodů
36. místo (34. místo v mužích)
J.T. T.D. Z.P. T.H. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Juraj Tokár
S:3
3:0 3:0 3:0 21 14 175
2 .
Image 1
Tomáš Drexler
3:S
3:1 0:3 3:1 18 11 169
3 .
Image 1
Zdeněk Pytlíček
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3 3:0 0:3 3:0 14 -11 143
5 .
Image 1
Tomáš Kaňovský
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 128

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

207 bodů
35. místo (34. místo v mužích)
T.R. T.H. M.M. O.Z. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Repel
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 220
2 .
Image 1
Tonda Hegar
1:3 3:0 2:3
3:S
16 11 207
3 .
Image 1
Michal Mihalík
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 192
4 .
Image 1
Ondřej Závodný
0:3 3:2 1:3
3:S
12 -11 181
5 .
Image 1
Michal Paštěka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

7 . Úroveň C

202 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
T.S. T.H. J.R. L.R. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Strmiska
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 217
2 .
Image 1
Tonda Hegar
2:3 2:3 3:1 3:0 17 5 202
3 .
Image 1
Jan Ryšánek
1:3 3:2 3:2 3:2 16 0 196
4 .
Image 1
Lukas Ratica
2:3 1:3 2:3 3:1 11 -11 180
5 .
Image 1
Josef Pivnička
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 169

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

172 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
M.S. O.Z. T.H. B.R. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Svoboda
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Ondřej Závodný
1:3 3:0 3:0 3:0 22 5 187
3 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3 0:3 3:1
3:1
12 0 172
4 .
Image 1
Barbora Raticová
1:3 0:3 1:3 3:2 7 -11 156
5 .
Image 1
Helena Hrudová
0:3 0:3
1:3
2:3 3 -14 149

6 . Úroveň A

178 bodů
52. místo (50. místo v mužích)
M.T. D.T. J.G. T.H. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tahal
3:S
S:3 3:0 3:S 19 14 213
2 .
Image 1
David Tuška
S:3
3:0 3:1
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Jaspreet Ghuman
3:S 0:3 3:2 3:S 17 0 197
4 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3 1:3 2:3 3:S 9 -11 178
5 .
Image 1
Tomáš Strmiska
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 166

7 . Úroveň B

172 bodů
42. místo (41. místo v mužích)
T.H. M.S. O.P. Z.B. J.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tonda Hegar
3:1
0:3
3:1
3:S 18 14 172
2 .
Image 1
Michal Svoboda
1:3
3:2
3:1 3:S 18 5 163
3 .
Image 1
Ondřej Pilný
3:0
2:3
2:3
3:S 17 0 157
4 .
Image 1
Zbyněk Bortlíček
1:3
1:3
3:2
3:S
13 -11 142
5 .
Image 1
Jiří Žváček
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 126

8 . Úroveň A

162 bodů
47. místo (46. místo v mužích)
T.H. T.K. M.Š. V.C. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tonda Hegar
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 162
2 .
Image 1
Tomáš Kaňovský
0:3 2:3 3:1 3:0 15 11 146
3 .
Image 1
Michal Švehla
0:3
3:2 2:3 3:0 14 0 134
4 .
Image 1
Vojtěch Cígler
0:3 1:3 3:2 3:1 12 -11 121
5 .
Image 1
Adam Brýdl
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 107

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

123 bodů
60. místo (58. místo v mužích)
M.M. K.M. M.K. T.H. H.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marián Miško
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
Image 1
Karel Maňas
0:3 3:1 3:1
3:S
18 5 143
3 .
Image 1
Maroš Kucbel
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 133
4 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -5 123
5 .
Image 1
Husz Lorant Janos
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 107

8 . Úroveň A

111 bodů
54. místo (52. místo v mužích)
Z.M. T.H. N.D. J.S. T.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Malý
3:1 3:1 3:0 2:3 21 14 115
2 .
Image 1
Tonda Hegar
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 111
3 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 95
4 .
Image 1
Jan Svoboda
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 75
5 .
Image 1
Tomáš Fabo
3:2
S:3
S:3
S:3
5 -14 71

7 . Úroveň B

102 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
P.N. M.K. J.G. T.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Novotný
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 136
2 .
Image 1
Maroš Kucbel
3:2 2:3 3:0 3:1 20 5 125
3 .
Image 1
Jaspreet Ghuman
1:3 3:2 3:0 3:1 19 0 119
4 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -5 102
5 .
Image 1
Michal Svoboda
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 88

7 . Úroveň B

110 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
L.K. J.T. T.H. Z.M. T.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Košut
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Juraj Tokár
1:3 3:0 3:0 3:0 22 5 127
3 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3 0:3 3:2
3:2
10 0 110
4 .
Image 1
Zbyněk Malý
1:3 0:3 2:3
3:2
8 -5 103
5 .
Image 1
Tomáš Fabo
0:3 0:3
2:3
2:3
4 -14 90

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

155 bodů
63. místo (62. místo v mužích)
M.M. M.B. T.H. E.Š. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Mihalík
3:S
3:0
3:1 3:1 25 14 179
2 .
Image 1
Matěj Blata
S:3
3:1 3:0
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Eva Šimečková
1:3 0:3
0:3
3:2
6 -11 135
5 .
Image 1
Miroslav Popp
1:3
S:3
0:3
2:3
3 -14 129

9 . Úroveň A

159 bodů
62. místo (61. místo v mužích)
T.H. R.H. a.w. H.L. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tonda Hegar
3:S
3:0
3:S
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Roman Hanych
S:3
3:S
3:S
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
alan wood
0:3
S:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Image 1
Husz Lorant Janos
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -5 121
5 .
Image 1
Russell Jones
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

9 . Úroveň A

127 bodů
74. místo (72. místo v mužích)
Z.M. T.H. M.P. M.Š. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Malý
3:0
3:0
3:2
3:1
25 14 139
2 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3
2:3
3:0
3:0 16 11 127
3 .
Image 1
Miroslav Popp
0:3
3:2 3:0 1:3 13 0 113
4 .
Image 1
Matěj Šafránek
2:3
0:3
0:3 3:1 8 -11 97
5 .
Image 1
Eva Kaňoková
1:3
0:3 3:1 1:3 8 -14 94

10 . Úroveň A

135 bodů
81. místo (77. místo v mužích)
T.H. C.D. E.Š. P.P. N.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tonda Hegar
3:S
1:3
3:0 3:0 21 14 135
2 .
Image 1
Cyril Delcambre
S:3
3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Eva Šimečková
3:1
0:3
3:2
3:0
18 0 118
4 .
Image 1
Patrik Prát
0:3 0:3
2:3
3:0 9 -11 98
5 .
Image 1
Nikola Trojanova
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.07.2020 17:00 5. Juraj Tokár EKS 0:3
08.07.2020 18:00 5. Tomáš Kaňovský Sport Centrum IVANOVICE 3:0
30.06.2020 18:00 5. Tomáš Drexler Sport Centrum IVANOVICE 3:0
24.06.2020 09:00 5. Zdeněk Pytlíček EKS 0:3
15.06.2020 20:00 6. Michal Mihalík EKS 3:0
13.06.2020 19:00 6. Tomáš Repel Sport Centrum IVANOVICE 1:3
10.06.2020 19:30 6. Ondřej Závodný Centrum Viktoria 2:3
25.05.2020 08:31 6. Michal Paštěka 3:S Komentáře
02.03.2020 17:00 7. Lukas Ratica EKS 3:1
28.02.2020 08:00 7. Josef Pivnička EKS 3:0
26.02.2020 17:00 7. Tomáš Strmiska EKS 2:3
24.02.2020 19:00 7. Jan Ryšánek Sport Centrum IVANOVICE 2:3
29.01.2020 19:00 7. Ondřej Závodný Fitness Boby a squash 0:3
27.01.2020 19:30 7. Michal Svoboda EKS 0:3
20.01.2020 19:00 7. Helena Hrudová EKS 3:1 Komentáře
13.01.2020 17:30 7. Barbora Raticová EKS 3:1
02.01.2020 00:10 6. Tomáš Strmiska 3:S
29.12.2019 18:00 6. Michal Tahal EKS 0:3
18.12.2019 18:00 6. David Tuška EKS 1:3
09.12.2019 18:00 6. Jaspreet Ghuman EKS 2:3
02.12.2019 00:10 7. Jiří Žváček 3:S
25.11.2019 17:00 7. Michal Svoboda EKS 3:1
20.11.2019 19:00 7. Ondřej Pilný Fitness Boby a squash 0:3 Komentáře
18.11.2019 20:00 7. Zbyněk Bortlíček EKS 3:1 Komentáře
20.10.2019 19:00 8. Tomáš Kaňovský Sport Centrum IVANOVICE 3:0
18.10.2019 18:00 8. Adam Brýdl Sport Centrum IVANOVICE 3:0
13.10.2019 18:00 8. Michal Švehla Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
07.10.2019 18:00 8. Vojtěch Cígler 3:0
01.10.2019 00:10 7. Maroš Kucbel 1:3
26.09.2019 11:23 7. Husz Lorant Janos 3:S Komentáře
25.09.2019 18:00 7. Marián Miško 0:3
16.09.2019 17:00 7. Karel Maňas 1:3
01.09.2019 18:00 8. Zbyněk Malý 1:3
01.09.2019 08:12 8. Tomáš Fabo 3:S Komentáře
22.08.2019 18:30 8. Nicolas Damoiseau 3:1
15.08.2019 16:30 8. Jan Svoboda 3:0
31.07.2019 19:00 7. Petr Novotný Centrum Viktoria 0:3
30.07.2019 18:00 7. Michal Svoboda Sport Centrum IVANOVICE 3:0
23.07.2019 18:00 7. Maroš Kucbel 0:3
09.07.2019 18:00 7. Jaspreet Ghuman 0:3
27.06.2019 17:30 7. Tomáš Fabo Sport Centrum IVANOVICE 3:2 Komentáře
25.06.2019 17:00 7. Zbyněk Malý Sport Centrum IVANOVICE 3:2
21.06.2019 20:00 7. Juraj Tokár Sport Centrum IVANOVICE 0:3
13.06.2019 18:30 7. Lukáš Košut Centrum Viktoria 0:3
27.05.2019 20:00 8. Michal Mihalík Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
26.05.2019 19:00 8. Matěj Blata Centrum Viktoria 1:3
24.05.2019 17:00 8. Eva Šimečková Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
20.05.2019 20:00 8. Miroslav Popp ZONE4YOU fitness club 3:0
29.04.2019 21:35 9. Husz Lorant Janos 3:S Komentáře
29.04.2019 19:00 9. alan wood Fitness Boby a squash 3:0
28.04.2019 12:45 9. Roman Hanych 3:S Komentáře
20.04.2019 10:13 9. Russell Jones 3:S Komentáře
29.03.2019 18:00 9. Matěj Šafránek Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
24.03.2019 09:45 9. Zbyněk Malý Sport Balkán 0:3 Komentáře
21.03.2019 07:30 9. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:0
18.03.2019 20:00 9. Miroslav Popp ZONE4YOU fitness club 2:3
03.03.2019 07:51 10. Cyril Delcambre 3:S Komentáře
26.02.2019 17:00 10. Nikola Trojanova Sport Centrum IVANOVICE 3:0
24.02.2019 18:00 10. Patrik Prát Fitness Boby a squash 3:0
22.02.2019 17:30 10. Eva Šimečková Sport Centrum IVANOVICE 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím