Načítám…

Petr Dubanovský (46 let)

ID: 51317

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Brno - Squash (26/69)

  • 39 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20 /145
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 20 / 19 / 0) 1 turnaj
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

4 . Úroveň A

146 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
T.K. K.Š. F.K. P.D. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kukaň
3:0 3:0 3:0 6 30 176 9:0
2 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:1 3:0 4 25 169 6:1
3 .
Image 1
Filip Kužel
0:3 1:3 3:2 3:1 4 12 156 7:9
4 .
Image 1
Petr Dubanovský
0:3 2:3 3:1 2 4 146 5:7
5 .
Image 1
Martin Hamerník
0:3 0:3 1:3 1:3 0 0 140 2:12

5 . Úroveň A

156 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
P.D. J.L. L.R. A.Š. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Dubanovský
3:1 1:3 3:0 3:S 6 30 156 10:4
2 .
Image 1
Jiří Lepka
1:3 3:1 3:1 S:S 4 25 149 7:8
3 .
Image 1
Lukas Ratica
3:1 1:3 3:1 S:S 4 12 136 7:8
4 .
Image 1
Adam Šafránek
0:3 1:3 1:3 S:S 0 4 124 2:12
5 .
Image 1
Aneta Bubeníčková
S:3 S:S S:S S:S 0 0 120 0:12

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň B

156 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
M.T. T.Š. P.D. D.Z. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Tahal
3:1 3:2 2:3 3:0 6 30 176 11:6
2 .
Image 1
Tomáš Šuverík
1:3 3:1 3:2 3:0 6 25 171 10:6
3 .
Image 1
Petr Dubanovský
2:3 1:3 3:0 3:0 4 12 156 9:6
4 .
Image 1
David Zak
3:2 2:3 0:3 3:0 4 4 148 8:8
5 .
Image 1
Vojtěch Cígler
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 140 0:12

6 . Úroveň A

158 bodů
31. místo (30. místo v mužích)
P.D. T.N. P.P. P.S. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Dubanovský
3:S
3:0 3:2 3:1 8 30 158 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Novotný
S:3
3:0 3:1 3:0 6 25 151 9:4
3 .
Image 1
Petr Pejko
0:3 0:3 3:1 2:3 2 12 134 5:10
4 .
Image 1
Petr Svoboda
2:3 1:3 1:3 3:0 2 4 126 7:9
5 .
Image 1
Jan Brychta
1:3 0:3 3:2 0:3 2 0 122 4:11

5 . Úroveň A

168 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
M.S. P.B. J.L. P.D. S.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Svoboda
3:0 3:2 2:3 3:0 6 30 196 11:5
2 .
Image 1
Petr Bílek
0:3 3:0 3:0 1:3 4 25 189 7:6
3 .
Image 1
Jiří Lepka
2:3 0:3 3:2 3:1 4 12 176 8:9
4 .
Image 1
Petr Dubanovský
3:2 0:3 2:3 3:1 4 4 168 8:9
5 .
Image 1
Standa Jaša
0:3 3:1 1:3 1:3 2 0 162 5:10

5 . Úroveň A

176 bodů
33. místo (32. místo v mužích)
D.G. L.R. P.D. J.F. L.E. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dushyant Gupta
3:0 2:3 3:1 3:1 6 30 196 11:5
2 .
Image 1
Lukas Ratica
0:3 3:0 3:2 3:2 6 25 191 9:7
3 .
Image 1
Petr Dubanovský
3:2 0:3 3:0 2:3 4 12 176 8:8
4 .
Image 1
Jakub Frajt
1:3 2:3 0:3 3:0 2 4 166 6:9
5 .
Image 1
Lubomír Ellinger
1:3 2:3 3:2 0:3 2 0 162 6:11

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

166 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
K.Š. G.B. P.J. P.D. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:1 3:2 3:1
3:S
8 30 198 12:4
2 .
Image 1
Guillaume Bourély
1:3 3:2 3:0 3:0 6 25 191 10:5
3 .
Image 1
Petr Jeřábek
2:3 2:3 3:0 3:0 4 12 176 10:6
4 .
Image 1
Petr Dubanovský
1:3 0:3 0:3 3:2 2 4 166 4:11
5 .
Image 1
Jan Novotný
S:3
0:3 0:3 2:3 0 0 160 2:12

5 . Úroveň A

169 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
M.M. P.D. L.K. M.S. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Mayer
3:1 3:1
3:S
3:1 8 30 178 12:3
2 .
Image 1
Petr Dubanovský
1:3 3:1
3:S
2:3 4 25 169 9:7
3 .
Image 1
Luděk Kašpar
1:3 1:3
3:S
3:1 4 12 156 8:7
4 .
Image 1
Michal Svoboda
S:3
S:3
S:3
3:2
2 4 146 3:11
5 .
Image 1
Petr Bílek
1:3 3:2 1:3
2:3
2 0 142 7:11

4 . Úroveň A

180 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
m.r. T.R. K.Š. F.S. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
michal ragula
3:0 3:2 3:0 3:0 8 30 218 12:2
2 .
Image 1
Tomáš Repel
0:3 3:2 3:2 3:0 6 25 211 9:7
3 .
Image 1
Katarína Šimonová
2:3 2:3 3:2 3:0 4 12 196 10:8
4 .
Image 1
František Siladi
0:3 2:3 2:3 3:0 2 4 186 7:9
5 .
Image 1
Petr Dubanovský
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 180 0:12

5 . Úroveň B

176 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
P.D. L.E. P.B. J.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Dubanovský
3:1 3:2 1:3 3:0 6 30 176 10:6
2 .
Image 1
Lubomír Ellinger
1:3 3:2 3:1 3:1 6 25 171 10:7
3 .
Image 1
Petr Bílek
2:3 2:3 3:2 3:1 4 12 156 10:9
4 .
Image 1
Josef Pivnička
3:1 1:3 2:3 3:0 4 4 148 9:7
5 .
Image 1
Marian Ganišin
0:3 1:3 1:3 0:3 0 0 140 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.07.2024 19:00 4. Tomáš Kukaň Centrum Viktoria 0:3
08.07.2024 20:00 4. Filip Kužel ZONE4YOU fitness club 2:3
04.07.2024 17:00 4. Martin Hamerník ZONE4YOU fitness club 3:1
01.07.2024 00:10 5. Aneta Bubeníčková 3:S
19.06.2024 20:00 5. Lukas Ratica ZONE4YOU fitness club 1:3
18.06.2024 17:30 5. Jiří Lepka ZONE4YOU fitness club 3:1
13.06.2024 18:00 5. Adam Šafránek Sport Centrum IVANOVICE 3:0
22.05.2024 19:00 5. Michal Tahal Sport Centrum IVANOVICE 2:3
21.05.2024 19:00 5. Tomáš Šuverík ZONE4YOU fitness club 1:3
09.05.2024 17:00 5. David Zak ZONE4YOU fitness club 3:0
06.05.2024 20:30 5. Vojtěch Cígler ZONE4YOU fitness club 3:0
28.04.2024 14:29 6. Tomáš Novotný 3:S Komentáře
22.04.2024 17:00 6. Jan Brychta Centrum Viktoria 3:1
11.04.2024 20:00 6. Petr Pejko ZONE4YOU fitness club 3:0
08.04.2024 17:00 6. Petr Svoboda Sport Centrum IVANOVICE 3:2
22.03.2024 14:00 5. Jiří Lepka ZONE4YOU fitness club 2:3
14.03.2024 18:00 5. Petr Bílek Squash Slovan Brno 0:3
11.03.2024 18:30 5. Standa Jaša Squash Slovan Brno 3:1
04.03.2024 20:30 5. Michal Svoboda ZONE4YOU fitness club 3:2
27.02.2024 19:00 5. Lubomír Ellinger Sport Centrum IVANOVICE 2:3
22.02.2024 18:30 5. Jakub Frajt Centrum Viktoria 3:0
12.02.2024 20:30 5. Dushyant Gupta Centrum Viktoria 3:2
11.02.2024 18:00 5. Lukas Ratica ZONE4YOU fitness club 0:3
24.01.2024 16:00 4. Jan Novotný Sport Centrum IVANOVICE 3:2
18.01.2024 18:00 4. Katarína Šimonová Sport Centrum IVANOVICE 1:3
17.01.2024 17:00 4. Guillaume Bourély Centrum Viktoria 0:3
09.01.2024 17:00 4. Petr Jeřábek ZONE4YOU fitness club 0:3
20.12.2023 14:00 5. Martin Mayer Sport Balkán 1:3
19.12.2023 13:37 5. Michal Svoboda 3:S Komentáře
07.12.2023 18:00 5. Petr Bílek Squash Slovan Brno 2:3
04.12.2023 20:00 5. Luděk Kašpar Centrum Viktoria 3:1
23.11.2023 07:00 4. michal ragula ZONE4YOU fitness club 0:3
21.11.2023 18:30 4. Tomáš Repel Centrum Viktoria 0:3
09.11.2023 17:00 4. Katarína Šimonová Centrum Viktoria 0:3
06.11.2023 19:00 4. František Siladi Sport Centrum IVANOVICE 0:3
16.10.2023 20:00 5. Josef Pivnička ZONE4YOU fitness club 1:3
12.10.2023 18:30 5. Petr Bílek Sport Balkán 3:2
10.10.2023 09:00 5. Marian Ganišin ZONE4YOU fitness club 3:0
09.10.2023 20:00 5. Lubomír Ellinger Sport Centrum IVANOVICE 3:1

Platební metody

Platební metody