Helena Hrudová

Helena Hrudová (30 let)

ID: 37871

Brno

Hraje ligy: Brno - Squash (53/95)

  • 32 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Fitness Boby a squash
  • 53 /192
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 16 / 16 / 0) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň B

115 bodů
53. místo (3. místo v ženách)
M.S. J.P. H.H. a.w. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Svoboda
3:0 3:0 3:0 21 14 135
2 .
Image 1
Josef Pivnička
0:3 3:2 3:1 3:0 18 5 123
3 .
Image 1
Helena Hrudová
0:3 2:3 3:0 3:1 15 0 115
4 .
Image 1
alan wood
1:3 0:3 3:1 7 -5 102
5 .
Image 1
Petr Bílek
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 88

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

173 bodů
55. místo (4. místo v ženách)
J.G. B.T. H.H. R.O. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaspreet Ghuman
3:S
3:0 2:3 3:0 22 14 196
2 .
Image 1
Bernhard Trapp
S:3
3:0
2:3
3:0 16 5 181
3 .
Image 1
Helena Hrudová
0:3 0:3 3:1
3:0
13 0 173
4 .
Image 1
René Oulehla
3:2
3:2
1:3 2:3 13 -11 162
5 .
Image 1
Michal Švehla
0:3 0:3
0:3
3:2 5 -14 151

8 . Úroveň C

171 bodů
56. místo (4. místo v ženách)
B.R. H.H. P.P. D.B. a.w. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Barbora Raticová
3:2
3:S
3:S
3:S
23 14 177
2 .
Image 1
Helena Hrudová
2:3
3:S
3:S
3:S
20 11 171
3 .
Image 1
Patrik Prát
S:3
S:3
S:S
3:S
4 0 144
4 .
Image 1
Dominik Baroš
S:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 133
5 .
Image 1
alan wood
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

9 . Úroveň C

175 bodů
64. místo (4. místo v ženách)
H.H. J.H. M.H. M.Š. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Helena Hrudová
2:3
3:1 3:0 3:1 21 14 175
2 .
Image 1
Josef Hudeček
3:2
2:3
2:3
3:2
14 11 165
3 .
Image 1
Mark Harrison
1:3 3:2 3:1 S:S 10 0 150
4 .
Image 1
Milan Šarík
0:3
3:2
1:3 2:3 8 -5 143
5 .
Image 1
Daniel Vincens
1:3
2:3
S:S 3:2 6 -14 132

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

149 bodů
75. místo (4. místo v ženách)
M.S. O.Z. T.H. B.R. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Svoboda
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Ondřej Závodný
1:3 3:0 3:0 3:0 22 5 187
3 .
Image 1
Tonda Hegar
0:3 0:3 3:1
3:1
12 0 172
4 .
Image 1
Barbora Raticová
1:3 0:3 1:3 3:2 7 -11 156
5 .
Image 1
Helena Hrudová
0:3 0:3
1:3
2:3 3 -14 149

8 . Úroveň B

166 bodů
57. místo (3. místo v ženách)
J.N. H.H. N.D. D.G. a.w. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Novotný
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Helena Hrudová
0:3 3:2 3:2 3:2 15 11 166
3 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
0:3 2:3 3:0 3:1 15 0 155
4 .
Image 1
Dragan Gašić
0:3 2:3 0:3 3:0 9 -11 138
5 .
Image 1
alan wood
0:3 2:3 1:3 0:3 3 -14 129

8 . Úroveň C

132 bodů
69. místo (3. místo v ženách)
B.T. M.M. H.H. J.P. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Bernhard Trapp
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Michal Mihalík
1:3 3:0 3:2 3:1 19 11 150
3 .
Image 1
Helena Hrudová
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 132
4 .
Image 1
Josef Pivnička
0:3 2:3 1:3 3:1 9 -11 118
5 .
Image 1
Martin Vašín
0:3 1:3
S:3
1:3 2 -14 108

7 . Úroveň B

132 bodů
71. místo (3. místo v ženách)
K.Š. K.L. M.B. L.K. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:2 3:1
3:S
3:0 24 14 178
2 .
Image 1
Karel Lábr
2:3
3:S
3:S
3:0 21 5 166
3 .
Image 1
Matěj Blata
1:3
S:3
3:S
S:3
7 0 147
4 .
Image 1
Libor Kopeček
S:3
S:3
S:3
3:0
7 -11 136
5 .
Image 1
Helena Hrudová
0:3 0:3
3:S
0:3
6 -14 132

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.07.2020 20:00 7. Josef Pivnička EKS 2:3
07.07.2020 18:00 7. alan wood 3:0
01.07.2020 19:00 7. Michal Svoboda Centrum Viktoria 0:3
30.06.2020 19:00 7. Petr Bílek Sport Balkán 3:1
15.06.2020 18:45 7. Bernhard Trapp Sport Balkán 0:3
04.06.2020 18:00 7. René Oulehla EKS 3:1
01.06.2020 18:30 7. Jaspreet Ghuman EKS 0:3
26.05.2020 19:00 7. Michal Švehla Sport Balkán 3:0 Komentáře
14.05.2020 14:11 8. Patrik Prát 3:S Komentáře
12.05.2020 16:45 8. Dominik Baroš 3:S Komentáře
13.03.2020 18:00 8. Barbora Raticová Fitness Boby a squash 2:3
12.03.2020 12:04 8. alan wood 3:S Komentáře
26.02.2020 20:00 9. Josef Hudeček ZONE4YOU fitness club 2:3 Komentáře
24.02.2020 18:30 9. Mark Harrison Sport Balkán 3:1
10.02.2020 08:00 9. Milan Šarík EKS 3:0
05.02.2020 20:00 9. Daniel Vincens Centrum Viktoria 3:1
29.01.2020 18:00 7. Michal Svoboda EKS 0:3
20.01.2020 19:00 7. Tonda Hegar EKS 1:3 Komentáře
13.01.2020 19:00 7. Ondřej Závodný Fitness Boby a squash 0:3
08.01.2020 18:30 7. Barbora Raticová Fitness Boby a squash 2:3
19.12.2019 19:00 8. alan wood Fitness Boby a squash 3:2
17.12.2019 19:00 8. Nicolas Damoiseau Fitness Boby a squash 3:2
16.12.2019 18:00 8. Dragan Gašić Draken Brno 3:2
10.12.2019 19:30 8. Jan Novotný Sport Balkán 0:3
29.11.2019 08:26 8. Martin Vašín 3:S Komentáře
25.11.2019 19:00 8. Bernhard Trapp Fitness Boby a squash 0:3
21.11.2019 20:00 8. Michal Mihalík Draken Brno 0:3
19.11.2019 20:00 8. Josef Pivnička Fitness Boby a squash 3:1
29.10.2019 08:19 7. Matěj Blata 3:S Komentáře
15.10.2019 21:00 7. Katarína Šimonová Centrum Viktoria 0:3
14.10.2019 20:00 7. Karel Lábr Draken Brno 0:3
08.10.2019 09:00 7. Libor Kopeček Draken Brno 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím