Image 1

Jenda Pěkný (33 let)

ID: 20916

Praha

  • 32 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 21 / 10 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2015

2 . Úroveň A

101 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Ban… VEL… Pir… Fil… SAB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:S
3:1
43 0 133
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 133
3 . 0:3 0:3 3:1 3:2 20 0 110
4 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
S:3 0:3 1:3 3:2 11 0 101
5 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
1:3
0:3 2:3 2:3 10 0 100

3 . Úroveň B

123 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Fil… Fal… Kol… An… A… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 123
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 110
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 0 101
4 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
2:3
0:3
2:3
3:0
21 0 96
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 75

3 . Úroveň A

113 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Ban… Fil… Náz… Záp… 2… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:0
3:S
45 0 120
2 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
2:3
3:1
3:0
3:S 38 0 113
3 .
Název týmu (P. Vykydal + A. Endlicher)
0:3
1:3 3:2
3:S
21 0 96
4 .
Zápaďáci (R. Moravec + B. Holá)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 0 89
5 .
2 ja pošahanci (J. Duzik + G. Szarazova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 75

3 . Úroveň B

100 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Fal… B42 Fil… Ano… A… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:2
3:2
3:1
3:2
38 0 113
2 .
2:3
3:2 1:3 3:1 26 0 101
3 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
2:3
2:3 3:0 2:3 25 0 100
4 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3
3:1 0:3 3:1 24 0 99
5 .
2:3
1:3 3:2 1:3 17 0 92

Podzimní sezóna 2014

3 . Úroveň A

88 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Pir… Sch… Fil… zuz… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 46 0 106
2 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
2:3 3:1 3:0
3:0
41 0 101
3 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
1:3 1:3 3:0
3:1
28 0 88
4 .
zuzana a roman (Z. Novotná + R. Moravec)
0:3 0:3 0:3 3:1 11 0 71
5 .
Puschkiboys (J. Puškár + J. Puškár)
0:3
0:3
1:3
1:3 4 0 64

3 . Úroveň A

87 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
OTe… Fal… Fil… Ano… A… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
3:1
2:3
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
2:3
3:0
3:0
32 0 92
3 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
3:2
3:2
0:3
3:2 27 0 87
4 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
0:3
0:3
3:0
3:1 24 0 84
5 .
0:3
0:3
2:3 1:3 6 0 66

4 . Úroveň A

84 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
Inv… Fil… Tea… Und… A+T Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Invalidovna Vršovice (I. Zůbková + P. D)
2:3
3:0
3:1
3:0 41 0 86
2 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
3:2
3:1
3:2
3:S 39 0 84
3 .
Team Ajvík (I. Černá + V. Klapuch)
0:3
1:3
3:1
3:S
23 0 68
4 .
UnderDogs (B. Albert + M. Sinal)
1:3
2:3
1:3
3:S
18 0 63
5 . 0:3 S:3
S:3
S:3
0 0 45

5 . Úroveň B

67 bodů
27. místo (19. místo v mužích)
OTe… Fil… Pus… Cub… Kun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 78
2 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
1:3
3:1 3:1
3:0
37 0 67
3 .
Puschkiboys (J. Puškár + J. Puškár)
1:3
1:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
1:3
1:3
3:0 17 0 47
5 .
Kunexe (D. Jirotka + V. Brettl)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.05.2015 20:00 2. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) Hamr Braník 0:3
27.05.2015 18:00 2. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) SportCentrum JEREMI 3:2
25.05.2015 19:00 2. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) SportCentrum JEREMI 1:3
29.04.2015 18:00 3. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 3:0 Komentáře
27.04.2015 20:00 3. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) 3:2 Komentáře
26.04.2015 19:30 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.04.2015 20:00 3. A-team (P. Kopecký, M. Kopecká) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
20.03.2015 18:00 3. Banzaaj (P. Černý, P. Stoklasová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
13.03.2015 18:00 3. Zápaďáci (R. Moravec, B. Holá) Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.03.2015 18:00 3. Název týmu (P. Vykydal, A. Endlicher) SportCentrum JEREMI 3:1
22.02.2015 18:30 3. B42 (M. Lederer, P. Holomecek) 2:3
16.02.2015 07:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Braník 3:0
13.02.2015 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 2:3 Komentáře
12.02.2015 19:30 3. A-team (P. Kopecký, M. Kopecká) Hamr Braník 2:3
29.01.2015 17:00 3. Puschkiboys (J. Puškár, J. Puškár) Hamr Braník 3:1 Komentáře
19.01.2015 19:00 3. zuzana a roman (Z. Novotná, R. Moravec) Hamr Štěrboholy 3:0
16.01.2015 19:30 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) 1:3
14.01.2015 19:00 3. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) SportCentrum JEREMI 1:3
22.12.2014 17:00 3. A-team (P. Kopecký, M. Kopecká) Hamr Braník 3:2
12.12.2014 19:30 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:2 Komentáře
10.12.2014 19:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
09.12.2014 07:00 3. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.11.2014 20:30 4. Team Ajvík (I. Černá, V. Klapuch) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.11.2014 19:00 4. UnderDogs (B. Albert, M. Sinal) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
10.11.2014 18:00 4. Invalidovna Vršovice (I. Zůbková, P. D) 3:2 Komentáře
31.10.2014 18:00 5. Kunexe (D. Jirotka, V. Brettl) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
30.10.2014 07:00 5. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Braník 1:3 Komentáře
29.10.2014 21:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Štěrboholy 3:1
20.10.2014 18:00 5. Puschkiboys (J. Puškár, J. Puškár) Hamr Štěrboholy 3:1
4. A+T (T. Skála, A. Zadražilová) 3:S
2. Banzaaj (P. Černý, P. Stoklasová) S:3
3. 2 ja pošahanci (J. Duzik, G. Szarazova) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím