Veronika Kočerová

Veronika Kočerová (27 let)

ID: 33036

Praha

  • 53 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 101 /319
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 20 / 29 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň B

498 bodů
115. místo (10. místo v ženách)
S.V. F.M. V.K. M.S. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Vachovec
6:2 18 30 543
2 .
Image 1
Filip Mrvík
6:3 17 24 536
3 .
Image 1
Veronika Kočerová
3:6 3 0 498
4 .
Image 1
Martin Sláma
2:6 2 -24 473
5 .
Image 1
Daniel Marčík
0 -30 465

12 . Úroveň B

502 bodů
107. místo (8. místo v ženách)
V.K. N.P. T.H. J.M. T.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Kočerová
6:2 6:2 7:6 6:2 67 30 502
2 .
Image 1
Nikol Porazilová
2:6 6:4 6:0 6:3 55 24 484
3 .
Image 1
Tomáš Herma
2:6 4:6 7:5 6:3 38 0 443
4 .
Image 1
Jan Matejka
6:7 0:6 5:7
7:6
25 -24 406
5 .
Image 1
Tomáš Rieger
2:6 3:6 3:6
6:7
15 -30 390

Podzimní sezóna 2019

12 . Úroveň C

464 bodů
136. místo (12. místo v ženách)
R.Š. M.S. V.K. P.W. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Šanda
S:6 6:1 6:4 6:2 53 30 533
2 .
Image 1
Martin Sláma
6:S 6:1 6:3
S:S
49 24 523
3 .
Image 1
Veronika Kočerová
1:6 1:6
6:3
S:S
14 0 464
4 .
Image 1
Peter W.
4:6 3:6
3:6
S:S 5 -24 431
5 .
Image 1
Radek Honcl
2:6
S:S
S:S
S:S -13 -30 407

12 . Úroveň C

480 bodů
116. místo (11. místo v ženách)
P.L. V.K. M.K. P.K. E.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Lupač
6:2 6:3 6:1
7:5
69 30 504
2 .
Image 1
Veronika Kočerová
2:6 6:2 7:6
6:2
51 24 480
3 .
Image 1
Martin Kunz
3:6 2:6
6:S
5:7
28 0 433
4 .
Image 1
Petr Kamenický
1:6 6:7
S:6
6:3 25 -24 406
5 .
Image 1
Erik Mudroch
5:7
2:6
7:5
3:6 25 -30 400

12 . Úroveň C

487 bodů
131. místo (13. místo v ženách)
M.O. T.S. V.K. T.M. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Obložinský
6:2 6:0 6:2 6:0 76 30 556
2 .
Image 1
Tomáš Smotrila
2:6 3:6 6:1
6:3
41 24 515
3 .
Image 1
Veronika Kočerová
0:6 6:3 3:6
6:3
37 0 487
4 .
Image 1
Tomáš Matějek
2:6 1:6 6:3
6:4
36 -24 462
5 .
Image 1
Jan Matejka
0:6
3:6
3:6
4:6
10 -30 430

13 . Úroveň C

484 bodů
129. místo (13. místo v ženách)
V.K. J.Z. L.Z. M.Č. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Kočerová
S:S
6:3 6:1 6:S 49 30 484
2 .
Image 1
Jaroslav Zdvihal
S:S
6:4 6:4 6:S 45 24 474
3 .
Image 1
Ladislav Záruba
3:6 4:6 6:3 6:S 42 0 447
4 .
Image 1
Martin Černý
1:6 4:6 3:6 6:S 26 -24 407
5 .
Image 1
Ivana Hraska
S:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 375

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň B

440 bodů
173. místo (14. místo v ženách)
V.K. P.Š. p.p. V.K. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Kočerová
6:4 6:1 6:0
S:S
50 30 440
2 .
Image 1
Pavel Šebelík
4:6 6:3 0:6 6:2 39 24 423
3 .
Image 1
petr plhal
1:6 3:6 6:4 6:2 38 0 398
4 .
Image 1
Vladimír Král
0:6 6:0 4:6
3:6
27 -24 363
5 .
Image 1
David Sufčák
S:S
2:6 2:6
6:3
16 -30 346

14 . Úroveň A

391 bodů
176. místo (11. místo v ženách)
M.N. J.M. D.M. P.W. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
6:7 6:0
7:6
6:4
56 30 491
2 .
Image 1
Ján Michalov
7:6 4:6
6:2
6:4 51 24 480
3 .
Image 1
David Matoušek
0:6 6:4 6:2 7:6 47 0 452
4 .
Image 1
Peter W.
6:7
2:6
2:6 6:1 30 -24 411
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
4:6
4:6 6:7 1:6 16 -30 391

12 . Úroveň A

490 bodů
143. místo (9. místo v ženách)
M.Š. M.H. P.Č. D.M. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Šabo
5:7 6:1 6:3 7:5 56 30 581
2 .
Image 1
Milan Holeček
7:5
S:6
6:1
6:2 52 24 571
3 .
Image 1
Petr Čermák
1:6
6:S
3:6
7:5 37 0 532
4 .
Image 1
Daniel Marčík
3:6
1:6
6:3
6:7
28 -24 499
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
5:7 2:6 5:7
7:6
25 -30 490

11 . Úroveň B

577 bodů
129. místo (8. místo v ženách)
M.M. O.S. J.H. P.R. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mucha
6:3 6:4
6:S
6:1 70 30 685
2 .
Image 1
Ondřej Semera
3:6 6:4 2:6 6:1 40 24 649
3 .
Image 1
Jan Hummel
4:6 4:6
6:7
6:2 33 0 618
4 .
Image 1
Pavel Ryska
S:6
6:2
7:6
S:6
31 -24 592
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
1:6 1:6 2:6
6:S
22 -30 577

Jarní sezóna 2019

12 . Úroveň C

581 bodů
128. místo (8. místo v ženách)
M.L. M.P. V.K. A.F. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Ladman
6:3 6:2 6:2 6:3 70 30 640
2 .
Image 1
Martin Plicka
3:6 6:3 2:6 6:1 41 24 605
3 .
Image 1
Veronika Kočerová
2:6 3:6
6:S
6:2 41 0 581
4 .
Image 1
Anton Frank
2:6 6:2
S:6
S:S
15 -24 531
5 .
Image 1
Lukáš Husák
3:6 1:6 2:6
S:S
1 -30 511

11 . Úroveň C

514 bodů
134. místo (9. místo v ženách)
M.L. M.J. V.K. P.B. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Langr
6:7 6:3 6:4 6:3 57 30 627
2 .
Image 1
Marián Jurčík
7:6 3:6
6:1
6:3 52 24 616
3 .
Image 1
Vojtěch Kment
3:6 6:3 4:6 6:3 41 0 581
4 .
Image 1
Petr Bladský
4:6
1:6
6:4 S:S 16 -24 532
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
3:6 3:6 3:6 S:S 4 -30 514

9 . Úroveň A

562 bodů
103. místo (8. místo v ženách)
P.S. M.K. M.K. J.B. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Stovicek
6:0 6:0 6:4 6:2 74 30 689
2 .
Image 1
Mirek Kubíček
0:6
7:5
6:1 6:2 52 24 661
3 .
Image 1
Martin Kupka
0:6
5:7
6:3
6:1 41 0 626
4 .
Image 1
Jaromír Běláček
4:6 1:6
3:6
6:2 26 -24 587
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
2:6 2:6 1:6 2:6 7 -30 562

8 . Úroveň B

737 bodů
88. místo (6. místo v ženách)
P.J. J.T. M.V. K.Š. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Jordán
6:3 6:4 6:1 6:1 71 30 866
2 .
Image 1
Jakub Trcka
3:6 6:4 6:4 6:0 55 24 844
3 .
Image 1
Marek Vondrák
4:6 4:6 6:1 6:0 47 0 812
4 .
Image 1
Kuba Štěch
1:6 4:6 1:6
6:1
25 -24 766
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
1:6 0:6 0:6
1:6
2 -30 737

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.03.2020 17:00 11. Filip Mrvík LTC Podolí 3:6
29.02.2020 13:00 12. Jan Matejka Tenis Hajnovka 7:6
28.02.2020 16:00 12. Nikol Porazilová Sportcentrum Radlice 6:2
25.02.2020 19:00 12. Tomáš Herma VŠE Třebešín 6:2
20.02.2020 18:00 12. Tomáš Rieger LTC Podolí 6:2
28.01.2020 18:44 12. Radek Honcl S:S Komentáře
28.01.2020 17:00 12. Peter W. Sportcentrum Radlice 6:3 Komentáře
23.01.2020 20:30 12. Radek Šanda Tenis Hajnovka 1:6
15.01.2020 19:00 12. Martin Sláma Hamr Braník 1:6
21.12.2019 09:00 12. Petr Lupač Sportcentrum Radonice 2:6
17.12.2019 20:00 12. Erik Mudroch Hamr Braník 6:2 Komentáře
16.12.2019 16:30 12. Martin Kunz 6:2
11.12.2019 21:00 12. Petr Kamenický Sportcentrum Radlice 7:6
27.11.2019 17:00 12. Tomáš Smotrila Hamr Braník 6:3
22.11.2019 17:00 12. Jan Matejka 6:3 Komentáře
20.11.2019 20:00 12. Michal Obložinský Hamr Záběhlice 0:6
11.11.2019 18:00 12. Tomáš Matějek Hamr Záběhlice 3:6
01.11.2019 08:15 13. Ivana Hraska 6:S
25.10.2019 14:01 13. Jaroslav Zdvihal S:S Komentáře
09.10.2019 21:00 13. Ladislav Záruba Hamr Záběhlice 6:3
07.10.2019 17:00 13. Martin Černý LTC Podolí 6:1
30.09.2019 20:14 16. David Sufčák S:S Komentáře
30.09.2019 19:00 16. Vladimír Král Hamr Záběhlice 6:0
26.09.2019 18:30 16. Pavel Šebelík Tenis Ládví 6:4
06.09.2019 17:00 16. petr plhal Hamr Záběhlice 6:1
29.08.2019 18:30 14. David Matoušek Hamr Braník 6:7
29.08.2019 17:30 14. Martin Nepraš Hamr Braník 4:6 Komentáře
08.08.2019 18:00 14. Peter W. RS Sportcentrum 1:6
06.08.2019 18:00 14. Ján Michalov 4:6
25.07.2019 18:00 12. Daniel Marčík 7:6 Komentáře
23.07.2019 17:00 12. Petr Čermák 5:7
16.07.2019 17:30 12. Milan Holeček Tenis Ládví 2:6
12.07.2019 17:00 12. Martin Šabo Hamr Záběhlice 5:7
30.06.2019 20:39 11. Pavel Ryska 6:S Komentáře
28.06.2019 19:00 11. Ondřej Semera Sportcentrum Step 1:6
18.06.2019 17:00 11. Martin Mucha Hamr Braník 1:6
14.06.2019 17:00 11. Jan Hummel Hamr Záběhlice 2:6
28.05.2019 13:25 12. Anton Frank 6:S Komentáře
27.05.2019 18:00 12. Michal Ladman Hotel a Sportcentrum Čechie 2:6
24.05.2019 16:00 12. Martin Plicka VŠE Třebešín 3:6
19.05.2019 20:00 12. Lukáš Husák Hotel a Sportcentrum Čechie 6:2
02.05.2019 00:10 11. Petr Bladský S:S
25.04.2019 11:00 11. Vojtěch Kment 3:6
17.04.2019 19:00 11. Marián Jurčík Hamr Záběhlice 3:6
15.04.2019 20:00 11. Miloš Langr 3:6
18.03.2019 19:00 9. Petr Stovicek Hamr Záběhlice 2:6
14.03.2019 18:00 9. Martin Kupka Sportcentrum Radlice 1:6
11.03.2019 19:00 9. Mirek Kubíček Sportcentrum Radlice 2:6
07.03.2019 17:00 9. Jaromír Běláček LTC Modřany 2005 2:6
26.02.2019 20:00 8. Jakub Trcka Sportcentrum Radlice 0:6
25.02.2019 18:00 8. Petr Jordán Hamr Braník 1:6
22.02.2019 20:00 8. Kuba Štěch Sportcentrum Radlice 1:6 Komentáře
18.02.2019 19:00 8. Marek Vondrák Tenis Ládví 0:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím