Načítám…
Radek Solich

Radek Solich (29 let)

ID: 37204

Praha

Fandí:SK Slavia Praha, Chelsea FC, Stan wavrinka

Hraje ligy: Praha - Tenis (91/237)

  • 52 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 59 /417
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 34 / 17 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň B

570 bodů
91. místo (87. místo v mužích)
R.S. P.R. P.H. A.V. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Solich
0 30 570
2 .
Image 1
Pavel Ryska
0 24 564
3 .
Image 1
Petr Herma
0 0 540
4 .
Image 1
Adam Vizina
0 -24 516
5 .
Image 1
Radim Knobloch
0 -30 510

10 . Úroveň C

568 bodů
87. místo (82. místo v mužích)
P.Š. R.S. P.H. F.R. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Štípek
6:7
7:5 6:0 6:0 62 30 587
2 .
Image 1
Radek Solich
7:6
2:6 6:2 6:4 49 24 568
3 .
Image 1
Pavel Halamka
5:7 6:2 7:6 5:7 41 0 536
4 .
Image 1
Filip Rysl
0:6 2:6 6:7 6:4 25 -24 496
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
0:6 4:6 7:5 4:6 23 -30 488

11 . Úroveň A

549 bodů
92. místo (87. místo v mužích)
R.S. P.B. J.Z. S.A. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Solich
6:3 6:4 6:1
6:3
69 30 549
2 .
Image 1
Petr Bladský
3:6 6:1 6:S 6:1 59 24 533
3 .
Image 1
Jaroslav Zdvihal
4:6 1:6 6:2 6:4 39 0 489
4 .
Image 1
Stefan Andre
1:6 S:6 2:6 6:3 20 -24 446
5 .
Image 1
Petr Šedivý
3:6
1:6 4:6 3:6 11 -30 431

11 . Úroveň C

497 bodů
124. místo (114. místo v mužích)
J.K. V.N. M.B. R.S. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kaliberka
6:1 6:3 6:2
6:1
73 30 598
2 .
Image 1
Vojta Navratil
1:6 7:5 6:4 6:0 52 24 571
3 .
Image 1
Martin Balcárek
3:6 5:7
4:6
6:3
29 0 524
4 .
Image 1
Radek Solich
2:6 4:6
6:4
4:6 26 -24 497
5 .
Image 1
Petr Kamenický
1:6
0:6
3:6
6:4 20 -30 485

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň A

543 bodů
110. místo (104. místo v mužích)
M.L. P.R. P.H. R.S. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Ladman
6:1 6:7 6:2 6:1 63 30 633
2 .
Image 1
Pavel Ryska
1:6 6:3
6:3
6:2
53 24 617
3 .
Image 1
Petr Herma
7:6 3:6 1:6 6:4 33 0 573
4 .
Image 1
Radek Solich
2:6
3:6
6:1 3:6 27 -24 543
5 .
Image 1
Roman Kužel
1:6
2:6
4:6 6:3 24 -30 534

10 . Úroveň B

616 bodů
85. místo (81. místo v mužích)
A.B. R.S. P.A. R.K. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alex Bacon
6:4
4:6
6:4
6:S
54 30 624
2 .
Image 1
Radek Solich
4:6 6:3 7:6
6:S
52 24 616
3 .
Image 1
Petr Adamec
6:4
3:6 7:6
6:S
50 0 590
4 .
Image 1
Robert Kubr
4:6 6:7 6:7
6:S
36 -24 552
5 .
Image 1
Tereza Bláhová
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 510

10 . Úroveň C

566 bodů
89. místo (83. místo v mužích)
J.M. R.S. P.S. V.K. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jarda Maršík
6:1
6:1
6:1
6:1
76 30 601
2 .
Image 1
Radek Solich
1:6 6:3
7:6
6:4 47 24 566
3 .
Image 1
Petr Skyva
1:6
3:6 6:3
7:6
34 0 529
4 .
Image 1
Vojtěch Kment
1:6
6:7
3:6 6:4 27 -24 498
5 .
Image 1
Zuzana Králová
1:6
4:6
6:7
4:6 16 -30 481

Podzimní sezóna 2019

10 . Úroveň A

550 bodů
105. místo (97. místo v mužích)
P.A. Z.E. C.B. R.S. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Adamec
6:4
6:2
6:7
6:2
59 30 629
2 .
Image 1
Zuzana Eliášová
4:6
6:4 6:0 6:4 56 24 620
3 .
Image 1
Cyril Blandin
2:6
4:6 6:2 6:2 42 0 582
4 .
Image 1
Radek Solich
7:6
0:6 2:6 6:1 34 -24 550
5 .
Image 1
Martin Plicka
2:6
4:6 2:6 1:6 9 -30 519

8 . Úroveň B

578 bodů
85. místo (77. místo v mužích)
J.T. J.P. P.Š. O.H. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Trcka
6:4 6:2 6:1 6:2 71 30 686
2 .
Image 1
Jakub Pavlovský
4:6 4:6 6:2 6:3 43 24 652
3 .
Image 1
Petr Švingr
2:6 6:4 5:7 7:5 38 0 623
4 .
Image 1
Ondřej Hošák
1:6 2:6 7:5 6:7 25 -24 586
5 .
Image 1
Radek Solich
2:6 3:6 5:7 7:6 23 -30 578

10 . Úroveň C

636 bodů
78. místo (72. místo v mužích)
R.S. V.N. F.P. D.R. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Solich
6:4
7:5 6:2 6:3 66 30 636
2 .
Image 1
Vojta Navratil
4:6
6:4 6:2 6:3 55 24 619
3 .
Image 1
Filip Pešek
5:7 4:6 4:6 6:1 32 0 572
4 .
Image 1
Daniel Rufer
2:6 2:6 6:4 4:6 24 -24 540
5 .
Image 1
Martin Nepraš
3:6 3:6 1:6 6:4 23 -30 533

12 . Úroveň C

550 bodů
106. místo (99. místo v mužích)
R.S. F.R. N.P. J.M. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Solich
6:S
7:6
6:0
6:1 70 30 550
2 .
Image 1
Filip Rysl
S:6
6:3 6:4 6:S 51 24 525
3 .
Image 1
Nikol Porazilová
6:7
3:6
6:1
6:S
47 0 497
4 .
Image 1
Jan Matejka
0:6
4:6
1:6
6:S
23 -24 449
5 .
Image 1
Lukáš Hálek
1:6 S:6
S:6
S:6
1 -30 421

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň A

462 bodů
166. místo (153. místo v mužích)
R.S. J.F. T.K. D.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Solich
6:4 6:2 6:1 6:1 72 30 462
2 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
4:6 7:6 7:5 6:4 48 24 432
3 .
Image 1
Tomáš Krásný
2:6 6:7 6:4 6:1 44 0 404
4 .
Image 1
David Kratochvíl
1:6 5:7 4:6 6:4 26 -24 362
5 .
Image 1
Mirka Taylor
1:6 4:6 1:6 4:6 10 -30 340

15 . Úroveň B

374 bodů
182. místo (171. místo v mužích)
M.B. J.B. P.J. R.S. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Balcárek
6:0
6:3
6:3
6:3 71 30 461
2 .
Image 1
Jan Balcar
0:6
6:7
6:S
6:2 43 24 427
3 .
Image 1
Pavel Jergl
3:6
7:6 4:6 6:1 39 0 399
4 .
Image 1
Radek Solich
3:6
S:6
6:4 6:1 38 -24 374
5 .
Image 1
Jan Kružík
3:6 2:6 1:6 1:6 7 -30 337

15 . Úroveň A

408 bodů
168. místo (159. místo v mužích)
P.G. P.L. R.S. P.Š. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Paweł Grzegorczyk
7:5 7:6 6:2 6:3 63 30 453
2 .
Image 1
Petr Lupač
5:7 6:4 6:4 6:3 54 24 438
3 .
Image 1
Radek Solich
6:7 4:6 6:0 6:3 48 0 408
4 .
Image 1
Pavel Šebelík
2:6 4:6 0:6 6:3 23 -24 359
5 .
Image 1
Martin Ferdinand
3:6 3:6 3:6 3:6 12 -30 342

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.09.2020 09:00 10. Petr Štípek Hamr Braník 7:6 Komentáře
22.08.2020 09:00 10. Veronika Kočerová Hamr Braník 6:4
13.08.2020 17:00 10. Pavel Halamka Hamr Záběhlice 2:6
13.08.2020 14:00 10. Filip Rysl Hamr Braník 6:2
30.07.2020 11:30 11. Stefan Andre Hamr Braník 6:1
25.07.2020 09:00 11. Petr Šedivý Hamr Braník 6:3 Komentáře
21.07.2020 11:00 11. Jaroslav Zdvihal Hamr Braník 6:4
17.07.2020 20:00 11. Petr Bladský Hamr Záběhlice 6:3
07.07.2020 18:00 11. Jan Kaliberka VŠE Třebešín 2:6
01.07.2020 18:00 11. Vojta Navratil VŠE Třebešín 4:6
23.06.2020 19:00 11. Martin Balcárek VŠE Třebešín 6:4 Komentáře
23.06.2020 18:00 11. Petr Kamenický VŠE Třebešín 4:6
13.06.2020 09:30 10. Pavel Ryska VŠE Třebešín 3:6 Komentáře
05.06.2020 18:00 10. Michal Ladman VŠE Třebešín 2:6
27.05.2020 09:00 10. Petr Herma VŠE Třebešín 6:1
24.05.2020 17:00 10. Roman Kužel Hamr Záběhlice 3:6
26.04.2020 15:00 10. Robert Kubr Hamr Záběhlice 7:6
26.04.2020 14:00 10. Alex Bacon Hamr Záběhlice 4:6
16.04.2020 20:30 10. Petr Adamec Hamr Záběhlice 6:3
26.02.2020 20:00 10. Jarda Maršík Hamr Záběhlice 1:6
22.02.2020 19:00 10. Petr Skyva VŠE Třebešín 6:3
15.02.2020 14:00 10. Vojtěch Kment Hamr Záběhlice 7:6 Komentáře
14.02.2020 20:00 10. Zuzana Králová Hamr Záběhlice 6:4
22.01.2020 20:00 10. Petr Adamec Hamr Záběhlice 7:6 Komentáře
16.01.2020 10:00 10. Zuzana Eliášová Hamr Záběhlice 0:6
11.01.2020 12:00 10. Cyril Blandin Hamr Záběhlice 2:6
06.01.2020 17:00 10. Martin Plicka VŠE Třebešín 6:1
18.12.2019 20:00 8. Jakub Trcka Hamr Záběhlice 2:6
12.12.2019 20:00 8. Petr Švingr Hamr Záběhlice 5:7
11.12.2019 13:00 8. Jakub Pavlovský Hamr Záběhlice 3:6
08.12.2019 19:00 8. Ondřej Hošák VŠE Třebešín 7:6
25.11.2019 20:30 10. Filip Pešek VŠE Třebešín 7:5
19.11.2019 19:00 10. Martin Nepraš VŠE Třebešín 6:3
10.11.2019 18:00 10. Vojta Navratil VŠE Třebešín 6:4 Komentáře
07.11.2019 12:00 10. Daniel Rufer VŠE Třebešín 6:2
21.10.2019 23:39 12. Filip Rysl 6:S Komentáře
18.10.2019 18:00 12. Nikol Porazilová 7:6 Komentáře
17.10.2019 17:00 12. Jan Matejka 6:0 Komentáře
13.10.2019 16:00 12. Lukáš Hálek Hamr Záběhlice 6:1
29.09.2019 17:00 16. Jaroslav Fibichr VŠE Třebešín 6:4
25.09.2019 12:00 16. Tomáš Krásný Hamr Záběhlice 6:2
16.09.2019 10:00 16. Mirka Taylor Hamr Záběhlice 6:1
10.09.2019 20:00 16. David Kratochvíl Hamr Záběhlice 6:1
30.08.2019 19:30 15. Jan Kružík Hamr Záběhlice 6:1
19.08.2019 09:25 15. Jan Balcar S:6 Komentáře
13.08.2019 18:00 15. Martin Balcárek VŠE Třebešín 3:6 Komentáře
08.08.2019 20:00 15. Pavel Jergl Hamr Záběhlice 6:4
23.07.2019 14:00 15. Martin Ferdinand Hamr Záběhlice 6:3
22.07.2019 18:30 15. Pavel Šebelík Hamr Záběhlice 6:0
18.07.2019 18:00 15. Paweł Grzegorczyk Hamr Záběhlice 6:7
07.07.2019 12:00 15. Petr Lupač Hamr Braník 4:6
10. Tereza Bláhová 6:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím