Načítám…
Petr Skyva

Petr Skyva (32 let)

ID: 34122

Praha

  • 76 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 43 / 28 / 5) 0 turnajů
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

9 . Úroveň A

384 bodů
102. místo (97. místo v mužích)
J.K. R.G. T.G. V.S. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kotlant
7:6 6:1 6:4 6:2 66 30 501
2 .
Image 1
Roman Gazárek
6:7 6:3 S:S S:S 14 24 443
3 .
Image 1
Tomas Gao
1:6 3:6 4:6 3:6 11 0 416
4 .
Image 1
Vítězslav Srp
4:6 S:S 6:4 S:S 10 -24 391
5 .
Image 1
Petr Skyva
2:6 S:S 6:3 S:S 9 -30 384

9 . Úroveň A

491 bodů
82. místo (79. místo v mužích)
S.Š. B.R. P.S. O.S. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Standa Šišpela
7:5 6:1 6:2 6:2 70 30 550
2 .
Image 1
Bronislav Ryšavý
5:7
6:2
7:5
6:3
55 24 529
3 .
Image 1
Petr Skyva
1:6
2:6
6:S 6:0 41 0 491
4 .
Image 1
Ondřej Semera
2:6
5:7
S:6 S:S 2 -24 428
5 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
2:6
3:6
0:6 S:S 0 -30 420

9 . Úroveň C

576 bodů
85. místo (82. místo v mužích)
F.P. P.Š. P.S. P.A. D.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Pešek
6:4 6:4 7:5 3:6 50 30 620
2 .
Image 1
Petr Šafář
4:6
S:6
6:3 6:2 39 24 603
3 .
Image 1
Petr Skyva
4:6
6:S
6:1
S:S
36 0 576
4 .
Image 1
Petr Adamec
5:7 3:6 1:6
7:5
24 -24 540
5 .
Image 1
Daniel Raska
6:3 2:6
S:S
5:7
19 -30 529

9 . Úroveň C

522 bodů
73. místo (70. místo v mužích)
P.H. P.S. M.D. V.N. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Herma
6:3 6:S 6:4 3:6 54 30 534
2 .
Image 1
Petr Skyva
3:6 6:4 7:6 6:4 48 24 522
3 .
Image 1
Michaela Drbohlav Plickova
S:6 4:6 6:2 6:0 42 0 492
4 .
Image 1
Vojta Navratil
4:6 6:7 2:6 6:1 32 -24 458
5 .
Image 1
Radim Knobloch
6:3 4:6 0:6 1:6 22 -30 442

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň A

489 bodů
112. místo (104. místo v mužích)
T.V. P.K. P.S. D.M. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Vojta
6:3 6:3
6:2
6:1
71 30 551
2 .
Image 1
Petr Kolář
3:6 6:2 6:4 6:4 53 24 527
3 .
Image 1
Petr Skyva
3:6 2:6 6:3 6:3 39 0 489
4 .
Image 1
David Matoušek
2:6
4:6 3:6 6:4 25 -24 451
5 .
Image 1
Milan Svoboda
1:6
4:6 3:6 4:6 12 -30 432

10 . Úroveň C

489 bodů
113. místo (106. místo v mužích)
J.V. P.H. P.Š. P.S. p.p. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vavřík
6:2
S:S
6:4 6:3 46 30 571
2 .
Image 1
Petr Herma
2:6 2:6 6:1 6:3 40 24 559
3 .
Image 1
Petr Štípek
S:S
6:2
S:S
6:0 28 0 523
4 .
Image 1
Petr Skyva
4:6 1:6
S:S
6:2 18 -24 489
5 .
Image 1
petr plhal
3:6 3:6 0:6 2:6 8 -30 473

10 . Úroveň C

555 bodů
106. místo (99. místo v mužích)
R.V. M.J. F.R. P.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Valenta
6:4 6:4 6:3
6:S
67 30 637
2 .
Image 1
Marián Jurčík
4:6
6:3
6:7
6:S
46 24 610
3 .
Image 1
Filip Rysl
4:6
3:6
7:5
6:S
40 0 580
4 .
Image 1
Petr Skyva
3:6
7:6
5:7
6:S
39 -24 555
5 .
Image 1
Jana Šlejmarová
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 510

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň B

574 bodů
100. místo (94. místo v mužích)
D.R. P.S. M.F. J.N. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Raska
6:3 7:6 6:3 6:4 63 30 588
2 .
Image 1
Petr Skyva
3:6
6:S
6:3 6:3 55 24 574
3 .
Image 1
Miroslav Franc
6:7
S:6
5:7 6:3 29 0 524
4 .
Image 1
Jiří Nádoba
3:6 3:6 7:5 S:S 16 -24 487
5 .
Image 1
Petr Bladský
4:6 3:6 3:6 S:S 5 -30 470

11 . Úroveň C

576 bodů
99. místo (92. místo v mužích)
E.Ř. P.S. V.S. D.M. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eliška Řezníčková
6:3
6:S
6:3
6:S
70 30 595
2 .
Image 1
Petr Skyva
3:6
6:S
6:4 6:0 57 24 576
3 .
Image 1
Vítězslav Srp
S:6
S:6
6:2
6:S
36 0 531
4 .
Image 1
David Matoušek
3:6
4:6 2:6
6:S
27 -24 498
5 .
Image 1
Pavel Novák
S:6
0:6
S:6
S:6
0 -30 465

10 . Úroveň C

529 bodů
101. místo (94. místo v mužích)
J.M. R.S. P.S. V.K. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jarda Maršík
6:1
6:1
6:1
6:1
76 30 601
2 .
Image 1
Radek Solich
1:6 6:3
7:6
6:4 47 24 566
3 .
Image 1
Petr Skyva
1:6
3:6 6:3
7:6
34 0 529
4 .
Image 1
Vojtěch Kment
1:6
6:7
3:6 6:4 27 -24 498
5 .
Image 1
Zuzana Králová
1:6
4:6
6:7
4:6 16 -30 481

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň B

566 bodů
102. místo (94. místo v mužích)
P.H. P.S. P.B. P.L. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Herma
6:4 4:6 6:3
6:S
55 30 580
2 .
Image 1
Petr Skyva
4:6 6:7 6:2
6:S
47 24 566
3 .
Image 1
Petr Bladský
6:4 7:6 4:6
6:7
40 0 535
4 .
Image 1
Petr Lupač
3:6 2:6 6:4
6:S
39 -24 510
5 .
Image 1
Matěj Hruška
S:6
S:6
7:6
S:6
13 -30 478

10 . Úroveň C

523 bodů
102. místo (93. místo v mužích)
O.L. P.Č. P.S. V.S. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Leder
6:1 6:2 7:6 6:0 70 30 595
2 .
Image 1
Petr Čermák
1:6 6:7 6:S 6:1 45 24 564
3 .
Image 1
Petr Skyva
2:6 7:6 6:S S:S 28 0 523
4 .
Image 1
Vítězslav Srp
6:7 S:6 S:6 6:1 26 -24 497
5 .
Image 1
Martin Sláma
0:6 1:6 S:S 1:6 -3 -30 462

11 . Úroveň A

539 bodů
109. místo (101. místo v mužích)
R.J. E.Ř. P.S. J.N. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roland Jaroš
5:7
6:1 6:2
6:S
60 30 585
2 .
Image 1
Eliška Řezníčková
7:5
2:6
6:S
6:0
55 24 574
3 .
Image 1
Petr Skyva
1:6 6:2 6:7
6:S
44 0 539
4 .
Image 1
Jiří Nádoba
2:6
S:6
7:6
4:6
19 -24 490
5 .
Image 1
Miroslav Škopek
S:6
0:6
S:6
6:4
16 -30 481

11 . Úroveň A

523 bodů
119. místo (109. místo v mužích)
T.L. J.P. P.S. T.H. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Ludvíček
6:7 6:2 6:0 6:2 63 30 588
2 .
Image 1
Jindřich Piš
7:6 7:5 6:2
6:4
62 24 581
3 .
Image 1
Petr Skyva
2:6 5:7 2:6 6:1 28 0 523
4 .
Image 1
Tomáš Herma
0:6 2:6 6:2 4:6 24 -24 495
5 .
Image 1
Jan Loník
2:6
4:6
1:6 6:4 23 -30 488

Letní sezóna 2019

14 . Úroveň C

529 bodů
146. místo (137. místo v mužích)
O.M. P.S. M.S. D.M. J.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Mrosek
7:5 6:3 6:3 6:1 68 30 548
2 .
Image 1
Petr Skyva
5:7 7:5 6:2 6:3 55 24 529
3 .
Image 1
Martin Sláma
3:6 5:7 6:4
6:S
42 0 492
4 .
Image 1
David Matoušek
3:6 2:6 4:6
6:S
27 -24 453
5 .
Image 1
Jaroslav Zdvihal
1:6 3:6
S:6
S:6
4 -30 424

14 . Úroveň B

472 bodů
147. místo (138. místo v mužích)
P.G. P.S. J.P. J.P. p.p. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Paweł Grzegorczyk
6:0 6:3 6:1 6:0 76 30 511
2 .
Image 1
Petr Skyva
0:6 6:2 5:7 6:0 43 24 472
3 .
Image 1
Jindřich Piš
3:6 2:6 6:3 6:0 42 0 447
4 .
Image 1
Jakub Pail
1:6 7:5 3:6 6:0 39 -24 420
5 .
Image 1
petr plhal
0:6 0:6 0:6 0:6 0 -30 375

14 . Úroveň B

479 bodů
148. místo (139. místo v mužích)
M.P. P.S. T.S. M.B. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Pokorný
6:4 6:3 6:4 6:3 66 30 501
2 .
Image 1
Petr Skyva
4:6 7:6 6:4 6:3 50 24 479
3 .
Image 1
Tomáš Smotrila
3:6 6:7 6:2 7:5 43 0 448
4 .
Image 1
Martin Balcárek
4:6 4:6 2:6
6:1
29 -24 410
5 .
Image 1
Matúš Pereszlényi
3:6 3:6 5:7
1:6
12 -30 387

15 . Úroveň B

503 bodů
151. místo (142. místo v mužích)
P.S. P.L. P.J. T.V. A.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Skyva
6:3 6:3 6:3 6:3 68 30 503
2 .
Image 1
Petr Lupač
3:6 6:4 6:2 6:2 55 24 484
3 .
Image 1
Pavel Jergl
3:6 4:6
7:5
6:0 42 0 447
4 .
Image 1
Tomas Vojta
3:6 2:6
5:7
6:0 30 -24 411
5 .
Image 1
Alex Tomčal
3:6 2:6 0:6 0:6 5 -30 380

Jarní sezóna 2019

16 . Úroveň C

439 bodů
173. místo (162. místo v mužích)
P.Š. P.S. M.K. J.K. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Šebelík
6:1 7:5
6:S
6:S
70 30 460
2 .
Image 1
Petr Skyva
1:6
6:S
6:S
6:2 55 24 439
3 .
Image 1
Martin Kopecny
5:7
S:6
S:S
6:S
18 0 378
4 .
Image 1
Jan Kolář
S:6
S:6
S:S
6:S
13 -24 349
5 .
Image 1
Petr Polomík
S:6
2:6
S:6
S:6
2 -30 332

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.09.2021 00:10 9. Roman Gazárek S:S
01.09.2021 00:10 9. Vítězslav Srp S:S
28.08.2021 11:00 9. Jan Kotlant 2:6
07.08.2021 15:00 9. Tomas Gao Hamr Záběhlice 6:3
02.08.2021 00:10 9. Ondřej Semera 6:S
23.07.2021 18:00 9. Vladimír Pohorecký Hamr Záběhlice 6:0
14.07.2021 18:00 9. Standa Šišpela VŠE Třebešín 1:6
05.07.2021 19:00 9. Bronislav Ryšavý 2:6 Komentáře
30.06.2021 12:58 9. Daniel Raska S:S Komentáře
28.06.2021 16:43 9. Petr Šafář 6:S Komentáře
23.06.2021 19:00 9. Filip Pešek 4:6
12.06.2021 11:00 9. Petr Adamec Hamr Záběhlice 6:1
29.05.2021 11:00 9. Petr Herma VŠE Třebešín 3:6
27.05.2021 19:00 9. Michaela Drbohlav Plickova Hotel a Sportcentrum Čechie 6:4
20.05.2021 18:00 9. Vojta Navratil Hotel a Sportcentrum Čechie 7:6
19.05.2021 18:00 9. Radim Knobloch Hotel a Sportcentrum Čechie 6:4
06.09.2020 08:00 11. David Matoušek VŠE Třebešín 6:3
01.09.2020 17:00 11. Petr Kolář 2:6
25.08.2020 19:00 11. Milan Svoboda VŠE Třebešín 6:3
14.08.2020 18:00 11. Tomas Vojta 3:6
09.08.2020 17:00 10. Petr Herma VŠE Třebešín 1:6
07.08.2020 08:47 10. Petr Štípek S:S Komentáře
22.07.2020 18:00 10. petr plhal VŠE Třebešín 6:2
20.07.2020 19:00 10. Jan Vavřík VŠE Třebešín 4:6
10.07.2020 09:09 10. Jana Šlejmarová 6:S Komentáře
27.06.2020 10:00 10. Marián Jurčík Hamr Záběhlice 7:6 Komentáře
23.06.2020 19:00 10. Richard Valenta VŠE Třebešín 3:6
20.06.2020 11:00 10. Filip Rysl Hamr Záběhlice 5:7
15.06.2020 17:28 11. Miroslav Franc 6:S Komentáře
11.06.2020 18:00 11. Daniel Raska VŠE Třebešín 3:6
02.06.2020 18:30 11. Jiří Nádoba 6:3
24.05.2020 10:00 11. Petr Bladský Hamr Záběhlice 6:3
17.05.2020 10:42 11. Vítězslav Srp 6:S Komentáře
17.04.2020 17:00 11. Eliška Řezníčková Hamr Braník 3:6 Komentáře
13.03.2020 18:00 11. David Matoušek Hamr Záběhlice 6:4
11.03.2020 19:00 11. Pavel Novák Hamr Záběhlice 6:0
23.02.2020 12:00 10. Vojtěch Kment Hamr Záběhlice 6:3
22.02.2020 19:00 10. Radek Solich VŠE Třebešín 3:6
17.02.2020 19:00 10. Zuzana Králová Hamr Záběhlice 7:6 Komentáře
14.02.2020 18:00 10. Jarda Maršík Tenis Ládví 1:6 Komentáře
29.01.2020 02:26 11. Matěj Hruška 6:S Komentáře
17.01.2020 17:00 11. Petr Bladský Hamr Záběhlice 6:7
11.01.2020 11:00 11. Petr Herma VŠE Třebešín 4:6
04.01.2020 17:00 11. Petr Lupač Sportcentrum Radlice 6:2
02.01.2020 00:10 10. Martin Sláma S:S
02.01.2020 00:10 10. Vítězslav Srp 6:S
11.12.2019 18:00 10. Petr Čermák 7:6
04.12.2019 18:00 10. Ondřej Leder Hamr Záběhlice 2:6
24.11.2019 08:50 11. Miroslav Škopek 6:S Komentáře
23.11.2019 12:00 11. Roland Jaroš Hamr Záběhlice 1:6
17.11.2019 17:00 11. Eliška Řezníčková Hamr Braník 6:2
06.11.2019 18:00 11. Jiří Nádoba 6:7
25.10.2019 17:00 11. Jan Loník Hamr Záběhlice 6:1
22.10.2019 21:00 11. Tomáš Ludvíček Hamr Záběhlice 2:6
22.10.2019 20:00 11. Tomáš Herma Hamr Záběhlice 2:6
09.10.2019 18:00 11. Jindřich Piš Hamr Záběhlice 5:7
28.09.2019 08:00 14. David Matoušek Hamr Braník 6:2
21.09.2019 09:00 14. Jaroslav Zdvihal Hamr Záběhlice 6:3
10.09.2019 17:00 14. Martin Sláma 7:5
08.09.2019 15:00 14. Ondřej Mrosek Hamr Záběhlice 5:7
28.08.2019 18:00 14. Jindřich Piš 6:2
14.08.2019 20:00 14. Jakub Pail Hamr Záběhlice 5:7
11.08.2019 10:00 14. petr plhal Hamr Záběhlice 6:0
06.08.2019 21:00 14. Paweł Grzegorczyk Hamr Záběhlice 0:6
30.07.2019 18:00 14. Matúš Pereszlényi Hamr Záběhlice 6:3
13.07.2019 19:00 14. Martin Balcárek Hamr Záběhlice 6:4
13.07.2019 17:00 14. Tomáš Smotrila Hamr Záběhlice 7:6
10.07.2019 18:00 14. Michael Pokorný Hamr Záběhlice 4:6
22.06.2019 11:00 15. Petr Lupač Hamr Záběhlice 6:3
20.06.2019 19:00 15. Tomas Vojta 6:3
09.06.2019 11:00 15. Pavel Jergl 6:3
07.06.2019 17:00 15. Alex Tomčal Hamr Záběhlice 6:3
02.06.2019 16:38 16. Martin Kopecny 6:S Komentáře
26.05.2019 09:42 16. Jan Kolář 6:S Komentáře
23.05.2019 18:00 16. Petr Polomík Tenis Cibulka 6:2
10.05.2019 18:00 16. Pavel Šebelík Tenis Ládví 1:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím