Načítám…

Stanislav Havlíček (34 let)

ID: 46847

Plzeň

Fandí:FC Viktoria Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Ping-pong (16/20)

  • 86 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 11 /23
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 85
    Zápasů v lize ( 47 / 35 / 3) 6 turnajů
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

3 . Úroveň A

48 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
M.K. T.D. D.S. S.H. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Míra Kubík
4:0 4:3 4:0 3:4 6 30 76 15:7
2 .
Image 1
Tomáš Doležel
0:4 4:0 2:4
4:S
4 25 69 10:8
3 .
Image 1
Daniil Shults
3:4 0:4 4:s
4:S
4 12 56 11:8
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
0:4 4:2 s:4
4:S
4 4 48 8:10
5 .
Image 1
Kristýna Šloufová
4:3
S:4
S:4
S:4
2 0 42 4:15

Podzimní sezóna 2023

3 . Úroveň A

51 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
D.B. S.H. D.S. K.L. F.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Batěk
4:2 4:1 4:0 4:S
4:S
8 30 58 20:3
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4 4:1 4:0 4:S
4:S
6 25 51 18:5
3 .
Image 1
Daniil Shults
1:4 1:4 4:0 4:S 4:2 5 12 37 14:10
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:4 0:4 0:4 S:S
4:S
2 12 34 4:16
5 .
Image 1
František Koldinský
S:4 S:4 S:4 S:S
4:S
2 4 26 4:16
6 .
Image 1
Jan Pojar
S:4
S:4
2:4
S:4
S:4
0 0 20 2:20

2 . Úroveň A

40 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
E.K. T.S. O.L. M.K. S.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Keplová
4:3 4:0 4:1 4:3 8 30 78 16:7
2 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
3:4 4:0 4:2 4:1 6 25 71 15:7
3 .
Image 1
Ondřej Linhart
0:4 0:4 4:2 4:0 4 12 56 8:10
4 .
Image 1
Míra Kubík
1:4 2:4 2:4
4:3
2 4 46 9:15
5 .
Image 1
Stanislav Havlíček
3:4 1:4 0:4
3:4
0 0 40 7:16

3 . Úroveň A

51 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
O.L. S.H. O.N. L.P. K.L. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Linhart
4:0 4:2
4:S
4:1
4:S
8 30 58 20:3
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
0:4 4:1
4:S
4:0 4:S 6 25 51 16:5
3 .
Image 1
Ondřej Novák
2:4 1:4 4:0 4:0 4:S 5 12 37 15:8
4 .
Image 1
Ladislav Procházka
S:4
S:4
0:4
4:1
S:S
2 12 34 4:17
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:4 0:4 0:4
1:4
4:S 2 4 26 6:16
6 .
Image 1
František Koldinský
S:4
S:4 S:4
S:S
S:4 0 0 20 0:20

2 . Úroveň A

46 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
T.S. M.K. O.N. S.H. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
4:3
4:1 4:0 4:2 8 30 78 16:6
2 .
Image 1
Míra Kubík
3:4
4:1 4:S 4:3 6 25 71 15:8
3 .
Image 1
Ondřej Novák
1:4 1:4 4:S 3:4 2 12 54 9:12
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
0:4 S:4 S:4 4:0 2 4 46 4:12
5 .
Image 1
Ondřej Linhart
2:4 3:4 4:3 0:4 2 0 42 9:15

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

76 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
L.S. M.H. E.K. M.T. S.H. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:1 4:1 4:1 4:1 4:1 32 19 132 20:5
2 .
Image 1
Marek Hruška
1:4 4:1 4:0 4:0 4:0 29 15 125 17:5
3 .
Image 1
Eliška Keplová
1:4 1:4 2:4 4:3 4:1 14 0 95 12:16
4 .
Image 1
Martin Truhlář
1:4 0:4 4:2 4:1 S:S 10 0 91 9:11
5 .
Image 1
Stanislav Havlíček
1:4 0:4 3:4 1:4 4:1 10 -15 76 9:17
6 .
Image 1
Ondřej Linhart
1:4 0:4 1:4 S:S 1:4 0 -19 62 3:16

1 . Úroveň A

118 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
L.S. S.H. R.V. P.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2 4:2 4:2 4:2 28 19 128 16:8
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4 4:0 2:4 4:0 22 15 118 12:8
3 .
Image 1
Renata Vacíková
2:4 0:4 4:1
4:1
18 0 99 10:10
4 .
Image 1
Peter Hoang
2:4 4:2 1:4 2:4 12 -15 78 9:14
5 .
Image 1
Richard Novák
2:4 0:4
1:4
4:2 10 -19 72 7:14

1 . Úroveň A

80 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
M.Š. L.S. R.V. S.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Štěpnička
4:2 4:1 4:1 4:0 32 19 132 16:4
2 .
Image 1
Lev Shults
2:4
4:2
4:2 4:1 24 15 120 14:9
3 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4
2:4
4:3
4:0
18 0 99 11:11
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
1:4 2:4
3:4
4:1 14 -15 80 10:13
5 .
Image 1
Míra Kubík
0:4 1:4
0:4
1:4 2 -19 64 2:16

1 . Úroveň A

116 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
L.S. S.H. R.V. P.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2 4:2 4:2 4:2 28 19 128 16:8
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4 4:1 3:4 4:2 20 15 116 13:11
3 .
Image 1
Renata Vacíková
2:4 1:4 4:0
4:1
20 0 101 11:9
4 .
Image 1
Peter Hoang
2:4 4:3 0:4 4:2 15 -15 81 10:13
5 .
Image 1
Richard Novák
2:4 2:4
1:4
2:4 7 -19 69 7:16

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

107 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
S.H. P.H. E.K. V.N. F.K. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Havlíček
4:2 4:0 4:0 4:0 4:0 34 19 107 20:2
2 .
Image 1
Peter Hoang
2:4 3:4
4:0
4:0 4:0 26 15 95 17:8
3 .
Image 1
Eliška Keplová
0:4 4:3 4:3 4:0 4:0 24 0 78 16:10
4 .
Image 1
Veronika Nováková
0:4
0:4
3:4 4:0 4:0 17 0 71 11:12
5 .
Image 1
František Koldinský
0:4 0:4 0:4 0:4 4:2 6 -15 45 4:18
6 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4 0:4 0:4 0:4 2:4 2 -19 37 2:20

1 . Úroveň A

80 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
L.S. M.H. R.V. S.H. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:3
4:2
4:2
4:3 26 19 126 16:10
2 .
Image 1
Marek Hruška
3:4 4:3 4:2 4:1 24 15 120 15:10
3 .
Image 1
Renata Vacíková
2:4
3:4
4:1
4:0 22 0 103 13:9
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4
2:4
1:4
4:0 14 -15 80 9:12
5 .
Image 1
Eliška Keplová
3:4 1:4 0:4 0:4 4 -19 66 4:16

1 . Úroveň A

80 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
L.S. R.V. M.H. S.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:1 4:0 4:S 4:1 32 19 132 16:2
2 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4 3:4 4:1
4:1
20 15 116 12:10
3 .
Image 1
Marek Hruška
0:4 4:3 2:4 4:1 16 0 97 10:12
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
S:4 1:4 4:2 4:3 14 -15 80 9:13
5 .
Image 1
Richard Novák
1:4
1:4
1:4 3:4 6 -19 68 6:16

2 . Úroveň A

106 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
S.H. T.S. R.P. E.K. O.N. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Havlíček
4:2 4:0 4:0 4:0
4:S
33 19 106 20:2
2 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
2:4 4:3
4:3
4:1
4:S
23 15 92 18:11
3 .
Image 1
Radoslav Pinďár
0:4 3:4 4:1 4:1
4:S
21 0 75 15:10
4 .
Image 1
Eliška Keplová
0:4
3:4
1:4 4:0 4:1 17 0 71 12:13
5 .
Image 1
Ondřej Novák
0:4 1:4 1:4 0:4
4:S
7 -15 46 6:16
6 .
Image 1
Andrej Suchanek
S:4
S:4
S:4
1:4
S:4
1 -19 36 1:20

Podzimní sezóna 2022

1 . Úroveň A

106 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
L.S. R.V. R.N. S.H. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2
4:3 4:2
4:0
29 19 156 16:7
2 .
Image 1
Renata Vacíková
2:4
4:1
4:0
4:S
26 15 149 14:5
3 .
Image 1
Richard Novák
3:4
1:4
4:2
4:0
20 0 128 12:10
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4
0:4
2:4 4:0 13 -15 106 8:12
5 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
0:4
S:4
0:4
0:4 0 -19 89 0:16

2 . Úroveň A

107 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
S.H. T.S. M.K. A.S. M.K. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Havlíček
4:0
4:1 4:0 4:0
4:S
34 19 107 20:1
2 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
0:4
4:3
4:1
4:1
4:S
23 15 92 16:9
3 .
Image 1
Míra Kubík
1:4
3:4
4:3
S:S
4:S
11 0 65 12:11
4 .
Image 1
Andrej Suchanek
0:4
1:4
3:4 S:S
4:S
6 0 60 8:12
5 .
Image 1
Miroslav Kovářík
0:4
1:4
S:S
S:S
4:S
2 -15 41 5:8
6 .
Image 1
František Koldinský
S:4
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35 0:20

1 . Úroveň A

74 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
L.S. R.V. M.H. S.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2 4:1 4:0 4:0 33 19 133 16:3
2 .
Image 1
Renata Vacíková
2:4
4:2
4:0
4:1
26 15 122 14:7
3 .
Image 1
Marek Hruška
1:4
2:4
4:1 4:1 19 0 100 11:10
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
0:4
0:4
1:4 4:2 8 -15 74 5:14
5 .
Image 1
Richard Novák
0:4
1:4
1:4 2:4 4 -19 66 4:16

Letní sezóna 2022

2 . Úroveň A

97 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
R.N. S.H. V.N. M.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Novák
4:2 4:1 4:0 4:0 33 19 106 16:3
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4
4:0
4:0 4:1 28 15 97 14:5
3 .
Image 1
Veronika Nováková
1:4
0:4
4:0 4:0 19 0 73 9:8
4 .
Image 1
Miroslav Kovářík
0:4 0:4 0:4 4:3 6 -15 45 4:15
5 .
Image 1
Jan Pojar
0:4 1:4 0:4 3:4 4 -19 39 4:16

1 . Úroveň A

102 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
R.V. M.H. S.H. J.P. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Renata Vacíková
0:4
4:1
4:0
4:0
26 19 126 12:5
2 .
Image 1
Marek Hruška
4:0 2:4
2:4
4:0 22 15 118 12:8
3 .
Image 1
Stanislav Havlíček
1:4
4:2
4:3
4:2 21 0 102 13:11
4 .
Image 1
Jan Pražan
0:4
4:2
3:4
4:1 18 -15 84 11:11
5 .
Image 1
Míra Kubík
0:4
0:4 2:4 1:4 3 -19 65 3:16

1 . Úroveň A

77 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
L.S. R.V. M.H. S.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:1 4:0 4:2 4:0 33 19 133 16:3
2 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4 1:4
4:1
4:0
19 15 115 10:9
3 .
Image 1
Marek Hruška
0:4 4:1 4:0 0:4 17 0 98 8:9
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4
1:4
0:4 4:1 11 -15 77 7:13
5 .
Image 1
Richard Novák
0:4
0:4
4:0 1:4 10 -19 72 5:12

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

96 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
M.T. S.H. V.N. J.P. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Truhlář
4:2 4:1 4:0 4:0 33 19 106 16:3
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4 4:2 4:0
4:0
27 15 96 14:6
3 .
Image 1
Veronika Nováková
1:4 2:4 3:4
4:0
15 0 69 10:12
4 .
Image 1
Jan Pojar
0:4 0:4 4:3
4:3
12 -15 51 8:14
5 .
Image 1
Jan Behenský
0:4
0:4
0:4
3:4
3 -19 38 3:16

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.02.2024 14:40 3. Tomáš Doležel TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
16.02.2024 19:00 3. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
07.02.2024 01:01 3. Kristýna Šloufová 4:S Komentáře
01.02.2024 00:10 3. František Koldinský 4:S
25.01.2024 20:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
25.01.2024 05:20 3. Jan Pojar 4:S Komentáře
06.01.2024 19:00 3. Daniel Batěk TJ Sokol Plzeň V 2:4
06.01.2024 19:00 3. Daniil Shults TJ Sokol Plzeň V 4:1
27.12.2023 17:47 2. Míra Kubík 3:4 Komentáře
20.12.2023 18:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
08.12.2023 16:00 2. Tomáš Skuhravý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
07.12.2023 15:40 2. Ondřej Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
01.12.2023 00:10 3. František Koldinský 4:S
27.11.2023 18:47 3. Ladislav Procházka 4:S Komentáře
23.11.2023 17:00 3. Ondřej Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
12.11.2023 11:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň V 4:0
09.11.2023 07:00 3. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
01.11.2023 00:10 2. Míra Kubík S:4
01.11.2023 00:10 2. Ondřej Novák S:4
22.10.2023 19:00 2. Tomáš Skuhravý TJ Sokol Plzeň V 0:4
11.10.2023 16:00 2. Ondřej Linhart Bowling Lucerna 4:0
30.09.2023 19:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 1:4
30.09.2023 19:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň V 0:4
15.09.2023 15:30 1. Martin Truhlář TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
13.09.2023 15:00 1. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
11.09.2023 15:00 1. Ondřej Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
20.08.2023 22:00 1. Peter Hoang TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
18.08.2023 17:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
15.08.2023 19:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 2:4
15.08.2023 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
20.07.2023 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
16.07.2023 14:00 1. Michael Štěpnička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
05.07.2023 23:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
04.07.2023 16:00 1. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
10.06.2023 20:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň V 4:1
10.06.2023 20:00 1. Peter Hoang TJ Sokol Plzeň V 3:4
08.06.2023 18:30 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
06.06.2023 19:30 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 2:4
28.05.2023 18:00 2. František Koldinský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
14.05.2023 18:30 2. Peter Hoang TJ Sokol Plzeň V 4:2
12.05.2023 19:00 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
08.05.2023 16:00 2. Ladislav Procházka TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
08.05.2023 16:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
30.04.2023 12:00 1. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
25.04.2023 19:30 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 2:4 Komentáře
09.04.2023 13:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
08.04.2023 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
31.03.2023 16:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) S:4
29.03.2023 16:00 1. Renata Vacíková Bowling u Papírny 1:4
28.03.2023 20:00 1. Marek Hruška 4:2
27.03.2023 19:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
25.02.2023 14:00 2. Radoslav Pinďár TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
22.02.2023 13:21 2. Andrej Suchanek 4:S Komentáře
16.02.2023 17:00 2. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
11.02.2023 22:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
05.02.2023 19:00 2. Tomáš Skuhravý TJ Sokol Plzeň V 4:2
28.01.2023 18:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4 Komentáře
15.01.2023 15:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
10.01.2023 09:00 1. Tomáš Skuhravý TJ Sokol Plzeň V 4:0
07.01.2023 19:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 2:4
22.12.2022 16:30 2. Miroslav Kovářík Bowling Lucerna 4:0
20.12.2022 14:12 2. František Koldinský 4:S Komentáře
11.12.2022 19:00 2. Andrej Suchanek TJ Sokol Plzeň V 4:0
11.12.2022 13:30 2. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
05.12.2022 15:30 2. Tomáš Skuhravý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
24.10.2022 22:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 0:4
23.10.2022 17:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4 Komentáře
16.10.2022 11:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
11.10.2022 16:00 1. Richard Novák Bowling Lucerna 4:2
25.09.2022 18:30 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
25.09.2022 18:00 2. Jan Pojar TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
15.09.2022 16:00 2. Miroslav Kovářík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
14.09.2022 15:30 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
24.07.2022 20:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
21.07.2022 18:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
20.07.2022 17:00 1. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
19.07.2022 18:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
24.06.2022 15:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
23.06.2022 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
12.06.2022 20:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
12.06.2022 18:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
23.05.2022 19:30 2. Jan Behenský Bowling u Papírny 4:0 Komentáře
11.05.2022 17:00 2. Jan Pojar Bowling u Papírny 4:0
10.05.2022 19:00 2. Martin Truhlář TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
09.05.2022 18:00 2. Veronika Nováková Bowling Lucerna 4:2

Platební metody

Platební metody