Načítám…

Ondřej Linhart (25 let)

ID: 49793

Plzeň

  • 50 zápasů

    od roku 2023
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
  • 9 /23
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 22 / 20 / 7) 2 turnaje
  • 52%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

3 . Úroveň A

27 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
V.N. V.V. M.K. K.L. O.L. M... Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Veronika Nováková
4:2 4:0 3:4 4:s 5 30 55 15:6
2 .
Image 1
Vojtěch Vala
4:S
4:s 3 25 48 8:0
3 .
Image 1
Míra Kubík
2:4
4:S
4:s 3 12 35 10:4
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:4
4:S
4:s 3 10 33 8:4
5 .
Image 1
Ondřej Linhart
4:3
S:4
S:4
S:4
4:s 3 4 27 8:15
6 .
Image 1
Márdy .
s:4 s:4 s:4 s:4 s:4 0 0 20 0:20

2 . Úroveň A

40 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
R.N. E.K. S.H. M.K. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Novák
4:2 4:S 4:2 4:1 8 30 78 16:5
2 .
Image 1
Eliška Keplová
2:4 4:2
4:3
S:S
4 25 69 10:13
3 .
Image 1
Stanislav Havlíček
S:4 2:4 4:0 4:1 4 12 56 10:9
4 .
Image 1
Míra Kubík
2:4
3:4
0:4 4:3 2 4 46 9:15
5 .
Image 1
Ondřej Linhart
1:4
S:S
1:4 3:4 0 0 40 5:16

1 . Úroveň A

80 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
L.S. M.H. R.V. R.N. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:1
4:3
3:4
4:S
6 30 116 15:8
2 .
Image 1
Marek Hruška
1:4 4:1 4:2 4:1 6 25 111 13:8
3 .
Image 1
Renata Vacíková
3:4
1:4 4:3 4:0 4 12 96 12:11
4 .
Image 1
Richard Novák
4:3 2:4 3:4 4:0 4 4 88 13:11
5 .
Image 1
Ondřej Linhart
S:4
1:4 0:4 0:4 0 0 80 1:16

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

70 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
R.N. O.L. O.N. V.N. M.K. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Novák
4:0 4:2 4:0 4:0 4:0 8 30 78 20:2
2 .
Image 1
Ondřej Linhart
0:4 4:0 4:2
3:4
4:2 5 25 70 15:12
3 .
Image 1
Ondřej Novák
2:4 0:4 4:3 4:3 4:2 5 12 57 14:16
4 .
Image 1
Veronika Nováková
0:4 2:4 3:4 4:1
4:2
3 12 55 13:15
5 .
Image 1
Míra Kubík
0:4
4:3
3:4 1:4 4:1 3 4 47 12:16
6 .
Image 1
Tomáš Doležel
0:4 2:4 2:4
2:4
1:4 0 0 40 7:20

2 . Úroveň A

56 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
E.K. T.S. O.L. M.K. S.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Keplová
4:3 4:0 4:1 4:3 8 30 78 16:7
2 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
3:4 4:0 4:2 4:1 6 25 71 15:7
3 .
Image 1
Ondřej Linhart
0:4 0:4 4:2 4:0 4 12 56 8:10
4 .
Image 1
Míra Kubík
1:4 2:4 2:4
4:3
2 4 46 9:15
5 .
Image 1
Stanislav Havlíček
3:4 1:4 0:4
3:4
0 0 40 7:16

3 . Úroveň A

58 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
O.L. S.H. O.N. L.P. K.L. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Linhart
4:0 4:2
4:S
4:1
4:S
8 30 58 20:3
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
0:4 4:1
4:S
4:0 4:S 6 25 51 16:5
3 .
Image 1
Ondřej Novák
2:4 1:4 4:0 4:0 4:S 5 12 37 15:8
4 .
Image 1
Ladislav Procházka
S:4
S:4
0:4
4:1
S:S
2 12 34 4:17
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:4 0:4 0:4
1:4
4:S 2 4 26 6:16
6 .
Image 1
František Koldinský
S:4
S:4 S:4
S:S
S:4 0 0 20 0:20

2 . Úroveň A

42 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
T.S. M.K. O.N. S.H. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
4:3
4:1 4:0 4:2 8 30 78 16:6
2 .
Image 1
Míra Kubík
3:4
4:1 4:S 4:3 6 25 71 15:8
3 .
Image 1
Ondřej Novák
1:4 1:4 4:S 3:4 2 12 54 9:12
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
0:4 S:4 S:4 4:0 2 4 46 4:12
5 .
Image 1
Ondřej Linhart
2:4 3:4 4:3 0:4 2 0 42 9:15

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

62 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
L.S. M.H. E.K. M.T. S.H. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:1 4:1 4:1 4:1 4:1 32 19 132 20:5
2 .
Image 1
Marek Hruška
1:4 4:1 4:0 4:0 4:0 29 15 125 17:5
3 .
Image 1
Eliška Keplová
1:4 1:4 2:4 4:3 4:1 14 0 95 12:16
4 .
Image 1
Martin Truhlář
1:4 0:4 4:2 4:1 S:S 10 0 91 9:11
5 .
Image 1
Stanislav Havlíček
1:4 0:4 3:4 1:4 4:1 10 -15 76 9:17
6 .
Image 1
Ondřej Linhart
1:4 0:4 1:4 S:S 1:4 0 -19 62 3:16

3 . Úroveň A

78 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
O.L. L.P. J.B. K.L. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Linhart
4:1
4:2
4:0 4:1 32 19 78 16:4
2 .
Image 1
Ladislav Procházka
1:4
4:0
4:0 4:1 27 15 69 13:5
3 .
Image 1
Jan Behenský
2:4
0:4
4:1
4:3
16 0 43 10:12
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:4 0:4
1:4
4:1 9 -15 21 5:13
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
1:4 1:4
3:4
1:4 6 -19 14 6:16

3 . Úroveň A

59 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
L.P. O.L. J.B. K.L. J.T. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Procházka
4:3
3:4
4:1 4:0 4:S 26 19 72 19:8
2 .
Image 1
Ondřej Linhart
3:4
4:S
S:S
4:S
4:S 17 15 59 15:4
3 .
Image 1
Jan Behenský
4:3
S:4
4:0
S:4
S:S
10 0 37 8:11
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:4 S:S
0:4
4:S
4:S 10 0 37 9:8
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
0:4
S:4
4:S
S:4
S:4
6 -15 18 4:16
6 .
Image 1
František Koldinský
S:4 S:4
S:S
S:4
4:S
3 -19 11 4:12

Jarní sezóna 2023

3 . Úroveň A

51 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
J.P. O.N. O.L. J.B. K.L. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Pojar
4:3 4:1
4:0
4:0
4:0
33 19 79 20:4
2 .
Image 1
Ondřej Novák
3:4 4:3
4:1
4:0 4:0 28 15 70 19:8
3 .
Image 1
Ondřej Linhart
1:4 3:4
4:0
4:1 4:0 24 0 51 16:9
4 .
Image 1
Jan Behenský
0:4
1:4
0:4
4:2
4:2
12 0 39 9:16
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:4 0:4 1:4
2:4
4:1 9 -15 21 7:17
6 .
Image 1
Jakub Tobiáš
0:4
0:4 0:4
2:4
1:4 2 -19 10 3:20

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.04.2024 11:59 3. Kateřina Legátová S:4 Komentáře
14.04.2024 11:59 3. Míra Kubík S:4 Komentáře
14.04.2024 11:59 3. Vojtěch Vala S:4 Komentáře
07.04.2024 15:00 3. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
31.03.2024 16:16 2. Eliška Keplová S:S Komentáře
25.03.2024 14:00 2. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
04.03.2024 18:00 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
04.03.2024 17:00 2. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
29.02.2024 14:28 1. Lev Shults S:4 Komentáře
15.02.2024 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
10.02.2024 15:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
05.02.2024 15:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
28.01.2024 14:00 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
10.01.2024 19:00 2. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
10.01.2024 17:30 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
08.01.2024 16:00 2. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
08.01.2024 16:00 2. Tomáš Doležel TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
30.12.2023 13:00 2. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
13.12.2023 14:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
08.12.2023 16:00 2. Tomáš Skuhravý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
07.12.2023 15:40 2. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
28.11.2023 19:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
28.11.2023 18:51 3. František Koldinský 4:S Komentáře
27.11.2023 18:46 3. Ladislav Procházka 4:S Komentáře
27.11.2023 17:00 3. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
23.11.2023 17:00 3. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
25.10.2023 14:00 2. Tomáš Skuhravý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
18.10.2023 16:00 2. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
11.10.2023 16:00 2. Stanislav Havlíček Bowling Lucerna 0:4
03.10.2023 16:45 2. Míra Kubík Bowling Lucerna 3:4
02.10.2023 00:10 1. Martin Truhlář S:S
01.10.2023 21:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 1:4
20.09.2023 00:00 1. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
11.09.2023 15:00 1. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
07.09.2023 18:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
20.08.2023 20:00 3. Jan Behenský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2 Komentáře
20.08.2023 20:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
20.08.2023 19:00 3. Ladislav Procházka TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
20.08.2023 19:00 3. Jakub Tobiáš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
03.07.2023 00:10 3. František Koldinský 4:S
03.07.2023 00:10 3. Kateřina Legátová S:S
29.06.2023 09:47 3. Jakub Tobiáš 4:S Komentáře
27.06.2023 09:50 3. Jan Behenský 4:S Komentáře
04.06.2023 18:00 3. Ladislav Procházka TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
30.05.2023 19:00 3. Jakub Tobiáš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
10.05.2023 17:00 3. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
08.05.2023 14:30 3. Jan Pojar TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
08.05.2023 14:00 3. Jan Behenský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
06.05.2023 13:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1

Platební metody

Platební metody