Načítám…

Ladislav Procházka (49 let)

ID: 47240

Plzeň

Intersoft Automation Plzeň - montér

Webová stránka

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Plzeň - Ping-pong (13/20)

  • 76 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
  • 15 /23
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 25 / 44 / 7) 6 turnajů
  • 36%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň A

56 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
L.P. V.V. F.K. K.L. M... Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Procházka
4:2
4:1 4:0 6 30 56 12:3
2 .
Image 1
Vojtěch Vala
2:4
4:1 4:0 4 25 49 10:5
3 .
Image 1
František Koldinský
0 12 32 0:0
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:4 1:4 0 4 24 2:8
5 .
Image 1
Márdy .
0:4 0:4 0 0 20 0:8

Podzimní sezóna 2023

3 . Úroveň A

34 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
O.L. S.H. O.N. L.P. K.L. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Linhart
4:0 4:2
4:S
4:1
4:S
8 30 58 20:3
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
0:4 4:1
4:S
4:0 4:S 6 25 51 16:5
3 .
Image 1
Ondřej Novák
2:4 1:4 4:0 4:0 4:S 5 12 37 15:8
4 .
Image 1
Ladislav Procházka
S:4
S:4
0:4
4:1
S:S
2 12 34 4:17
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:4 0:4 0:4
1:4
4:S 2 4 26 6:16
6 .
Image 1
František Koldinský
S:4
S:4 S:4
S:S
S:4 0 0 20 0:20

3 . Úroveň A

47 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
D.S. L.P. K.L. F.K. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniil Shults
4:2
4:S
4:S
4:0 8 30 58 16:2
2 .
Image 1
Ladislav Procházka
2:4 S:S S:S 4:S 2 25 47 6:4
3 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:4
S:S S:S 4:S 2 12 34 4:4
4 .
Image 1
František Koldinský
S:4
S:S S:S 4:S 2 4 26 4:4
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
0:4 S:4 S:4 S:4 0 0 20 0:16

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

45 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
R.N. V.N. M.S. M.K. L.P. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Novák
4:0 4:0 4:1 4:0 4:0 35 19 108 20:1
2 .
Image 1
Veronika Nováková
0:4
4:1
4:2
4:0
4:0 26 15 95 16:7
3 .
Image 1
Michal Staník
0:4
1:4
4:3 4:0 4:1 19 0 73 13:12
4 .
Image 1
Míra Kubík
1:4 2:4 3:4 4:0 4:0 19 0 73 14:12
5 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4
0:4
0:4 0:4 4:1 6 -15 45 4:17
6 .
Image 1
Tomáš Hrabačka
0:4 0:4 1:4 0:4 1:4 2 -19 37 2:20

3 . Úroveň A

69 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
O.L. L.P. J.B. K.L. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Linhart
4:1
4:2
4:0 4:1 32 19 78 16:4
2 .
Image 1
Ladislav Procházka
1:4
4:0
4:0 4:1 27 15 69 13:5
3 .
Image 1
Jan Behenský
2:4
0:4
4:1
4:3
16 0 43 10:12
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:4 0:4
1:4
4:1 9 -15 21 5:13
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
1:4 1:4
3:4
1:4 6 -19 14 6:16

2 . Úroveň A

36 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
P.H. R.N. E.K. V.N. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter Hoang
4:2 4:1 4:3 4:0 30 19 103 16:6
2 .
Image 1
Richard Novák
2:4 4:0 4:0 4:0 29 15 98 14:4
3 .
Image 1
Eliška Keplová
1:4 0:4 4:0 4:1 18 0 72 9:9
4 .
Image 1
Veronika Nováková
3:4 0:4 0:4 4:0 12 -15 51 7:12
5 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4 0:4 1:4 0:4 1 -19 36 1:16

3 . Úroveň A

72 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
L.P. O.L. J.B. K.L. J.T. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Procházka
4:3
3:4
4:1 4:0 4:S 26 19 72 19:8
2 .
Image 1
Ondřej Linhart
3:4
4:S
S:S
4:S
4:S 17 15 59 15:4
3 .
Image 1
Jan Behenský
4:3
S:4
4:0
S:4
S:S
10 0 37 8:11
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:4 S:S
0:4
4:S
4:S 10 0 37 9:8
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
0:4
S:4
4:S
S:4
S:4
6 -15 18 4:16
6 .
Image 1
František Koldinský
S:4 S:4
S:S
S:4
4:S
3 -19 11 4:12

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

37 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
S.H. P.H. E.K. V.N. F.K. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Havlíček
4:2 4:0 4:0 4:0 4:0 34 19 107 20:2
2 .
Image 1
Peter Hoang
2:4 3:4
4:0
4:0 4:0 26 15 95 17:8
3 .
Image 1
Eliška Keplová
0:4 4:3 4:3 4:0 4:0 24 0 78 16:10
4 .
Image 1
Veronika Nováková
0:4
0:4
3:4 4:0 4:0 17 0 71 11:12
5 .
Image 1
František Koldinský
0:4 0:4 0:4 0:4 4:2 6 -15 45 4:18
6 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4 0:4 0:4 0:4 2:4 2 -19 37 2:20

3 . Úroveň A

59 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
L.P. J.B. K.L. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Procházka
4:3
4:2
S:S
13 19 59 8:5
2 .
Image 1
Jan Behenský
3:4
4:0
S:S
12 15 54 7:4
3 .
Image 1
Kateřina Legátová
2:4
0:4
S:S
-1 0 26 2:8
4 .
Image 1
Miroslav Kovářík
S:S
S:S
S:S
-12 -15 0 0:0

3 . Úroveň A

21 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
M.K. F.K. O.N. M.K. L.P. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Míra Kubík
4:0 4:1 4:2 4:1 4:0 33 19 79 20:4
2 .
Image 1
František Koldinský
0:4 4:1
4:2
4:0 4:0 26 15 68 16:7
3 .
Image 1
Ondřej Novák
1:4 1:4 2:4 4:0 4:0 18 0 45 12:12
4 .
Image 1
Miroslav Kovářík
2:4
2:4
4:2 4:1 S:4 15 0 42 12:15
5 .
Image 1
Ladislav Procházka
1:4 0:4 0:4 1:4 4:0 9 -15 21 6:16
6 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:4 0:4 0:4 4:S 0:4 6 -19 14 4:16

3 . Úroveň A

43 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
J.P. J.B. M.K. L.P. K.L. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Pojar
2:4
4:0 4:0 4:1
4:S
28 19 74 18:5
2 .
Image 1
Jan Behenský
4:2
2:4
4:3
4:0
4:S
25 15 67 18:9
3 .
Image 1
Miroslav Kovářík
0:4
4:2
2:4 4:0
4:S
20 0 47 14:10
4 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4
3:4
4:2 4:0 1:4 16 0 43 12:14
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:4
0:4
0:4 0:4
4:S
6 -15 18 5:16
6 .
Image 1
František Koldinský
S:4
S:4
S:4
4:1
S:4
6 -19 14 4:17

Podzimní sezóna 2022

3 . Úroveň A

37 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
A.S. R.P. M.K. F.K. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Andrej Suchanek
4:0 4:1 4:0 4:0 35 19 108 16:1
2 .
Image 1
Radoslav Pinďár
0:4 4:2 4:1 4:0 24 15 93 12:7
3 .
Image 1
Miroslav Kovářík
1:4 2:4 4:0 4:1 20 0 74 11:9
4 .
Image 1
František Koldinský
0:4 1:4 0:4 4:1 9 -15 48 5:13
5 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4 0:4 1:4 1:4 2 -19 37 2:16

3 . Úroveň A

37 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
V.N. J.P. L.P. O.N. J.B. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Veronika Nováková
4:1
4:1 4:0
4:0
4:0 34 19 80 20:2
2 .
Image 1
Jan Pojar
1:4
4:1 4:1
4:1
4:1 26 15 68 17:8
3 .
Image 1
Ladislav Procházka
1:4 1:4 1:4
1:4
4:0 10 0 37 8:16
4 .
Image 1
Ondřej Novák
0:4 1:4 4:1 S:S S:S 2 0 29 5:9
5 .
Image 1
Jan Behenský
0:4
1:4
4:1
S:S S:S 2 -15 14 5:9
6 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:4 1:4 0:4 S:S S:S -4 -19 4 1:12

3 . Úroveň A

45 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
F.K. M.K. L.P. O.N. K.L. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
František Koldinský
4:1 4:1 4:0 4:0
4:S
33 19 79 20:2
2 .
Image 1
Miroslav Kovářík
1:4 4:0 4:0
4:0
4:1 29 15 71 17:5
3 .
Image 1
Ladislav Procházka
1:4 0:4 4:3 4:0
4:S
18 0 45 13:11
4 .
Image 1
Ondřej Novák
0:4 0:4 3:4 4:S
4:S
14 0 41 11:12
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:4
0:4
0:4 S:4
4:S
6 -15 18 4:16
6 .
Image 1
David Mošna
S:4
1:4
S:4
S:4
S:4
1 -19 9 1:20

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

8 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
E.K. T.S. J.B. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Keplová
4:1
4:0
4:0 35 19 81 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
1:4
4:0
4:0
25 15 67 9:4
3 .
Image 1
Jan Behenský
0:4
0:4
S:S
-4 0 23 0:8
4 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4
0:4
S:S
-4 -15 8 0:8

2 . Úroveň A

14 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
M.K. M.K. V.N. J.P. J.B. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Míra Kubík
4:0 4:1 4:0
4:0
4:0 35 19 81 20:1
2 .
Image 1
Miroslav Kovářík
0:4 2:4 4:0
4:2
4:0 22 15 64 14:10
3 .
Image 1
Veronika Nováková
1:4 4:2 4:0
S:4
4:0 21 0 48 13:10
4 .
Image 1
Jan Pojar
0:4 0:4 0:4
4:1
4:2 12 0 39 8:15
5 .
Image 1
Jan Behenský
0:4
2:4
4:S
1:4
3:4
10 -15 22 10:16
6 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4 0:4 0:4 2:4
4:3
6 -19 14 6:19

2 . Úroveň A

40 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
R.N. E.K. M.K. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Novák
4:2
4:S
4:0 31 19 104 12:2
2 .
Image 1
Eliška Keplová
2:4 4:S 4:1 23 15 92 10:5
3 .
Image 1
Miroslav Kovářík
S:4
S:4 4:0 12 0 66 4:8
4 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4 1:4 0:4 1 -15 40 1:12

3 . Úroveň A

62 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
M.K. L.P. J.B. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Kovářík
4:0 S:S 4:0 20 19 66 8:0
2 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4
4:1
4:S
20 15 62 8:5
3 .
Image 1
Jan Behenský
S:S
1:4
4:S 7 0 34 5:4
4 .
Image 1
Matěj Futro
0:4
S:4
S:4 0 -15 12 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.02.2024 20:00 4. Márdy . 4:0
05.02.2024 19:00 4. Vojtěch Vala TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2 Komentáře
03.02.2024 18:00 4. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň V 4:1
27.11.2023 18:48 3. František Koldinský S:S Komentáře
27.11.2023 18:47 3. Stanislav Havlíček S:4 Komentáře
27.11.2023 18:46 3. Ondřej Linhart S:4 Komentáře
14.11.2023 20:00 3. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
14.11.2023 19:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1 Komentáře
01.11.2023 00:10 3. Jakub Tobiáš 4:S
01.11.2023 00:10 3. Kateřina Legátová S:S
01.11.2023 00:10 3. František Koldinský S:S
04.10.2023 19:00 3. Daniil Shults TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
21.09.2023 18:00 2. Tomáš Hrabačka TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
16.09.2023 19:00 2. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
16.09.2023 18:00 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4 Komentáře
07.09.2023 19:00 2. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
05.09.2023 20:00 2. Richard Novák 0:4
20.08.2023 19:00 3. Ondřej Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
20.08.2023 18:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
14.08.2023 20:00 3. Jakub Tobiáš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
06.08.2023 11:00 3. Jan Behenský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
23.07.2023 18:00 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
23.07.2023 17:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň V 1:4
23.07.2023 17:00 2. Peter Hoang TJ Sokol Plzeň V 0:4
12.07.2023 18:00 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
03.07.2023 00:10 3. František Koldinský 4:S
28.06.2023 19:00 3. Jakub Tobiáš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
11.06.2023 19:00 3. Jan Behenský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
11.06.2023 18:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
04.06.2023 18:00 3. Ondřej Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
14.05.2023 16:00 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
14.05.2023 15:00 2. František Koldinský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
08.05.2023 16:00 2. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
08.05.2023 16:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
04.05.2023 17:00 2. Peter Hoang TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
27.04.2023 09:32 3. Miroslav Kovářík S:S Komentáře
26.04.2023 19:00 3. Jan Behenský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
16.04.2023 16:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
15.03.2023 17:30 3. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
12.03.2023 13:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
10.03.2023 17:00 3. František Koldinský Bowling Lucerna 0:4
09.03.2023 18:00 3. Miroslav Kovářík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
07.03.2023 21:00 3. Ondřej Novák 0:4
15.02.2023 19:00 3. František Koldinský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
12.02.2023 11:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
12.02.2023 11:00 3. Jan Behenský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
05.02.2023 17:00 3. Miroslav Kovářík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
05.02.2023 17:00 3. Jan Pojar TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
29.01.2023 13:00 3. Radoslav Pinďár TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
25.01.2023 17:00 3. František Koldinský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
08.01.2023 17:00 3. Andrej Suchanek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
08.01.2023 17:00 3. Miroslav Kovářík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
18.12.2022 11:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
11.12.2022 18:00 3. Jan Pojar TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
11.12.2022 18:00 3. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
11.12.2022 18:00 3. Jan Behenský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
09.12.2022 19:00 3. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
30.11.2022 19:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
24.11.2022 17:00 3. František Koldinský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
24.11.2022 12:23 3. David Mošna 4:S Komentáře
18.11.2022 17:00 3. Ondřej Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
10.11.2022 17:00 3. Miroslav Kovářík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
29.09.2022 08:12 3. Jan Behenský S:S Komentáře
12.09.2022 15:30 3. Tomáš Skuhravý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4 Komentáře
08.09.2022 16:00 3. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
26.08.2022 15:30 2. Miroslav Kovářík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
22.08.2022 19:00 2. Jan Behenský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
19.08.2022 16:00 2. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
16.08.2022 16:00 2. Jan Pojar TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
08.08.2022 19:00 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
22.07.2022 17:00 2. Miroslav Kovářík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
14.07.2022 16:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
08.07.2022 17:00 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
15.06.2022 17:00 3. Miroslav Kovářík Bowling u Papírny 0:4
13.06.2022 09:03 3. Matěj Futro 4:S Komentáře
07.06.2022 19:30 3. Jan Behenský Bowling u Papírny 4:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody