Načítám…

Lev Shults (59 let)

ID: 44222

Plzeň

  • 37 zápasů

    od roku 2021
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 1 /32
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 35 / 2 / 0) 4 turnaje
  • 95%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

1 . Úroveň A

133 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
L.S. R.V. M.H. S.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lev Shults
4:1 4:0 4:2 4:0 33 19 133
2 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4 1:4
4:1
4:0
19 15 115
3 .
Image 1
Marek Hruška
0:4 4:1 4:0 0:4 17 0 98
4 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4
1:4
0:4 4:1 11 -15 77
5 .
Image 1
Richard Novák
0:4
0:4
4:0 1:4 10 -19 72

Jarní sezóna 2022

1 . Úroveň A

133 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
L.S. R.N. R.V. P.H. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2 4:1 4:0 4:0 33 19 133
2 .
Image 1
Richard Novák
2:4 4:3 4:0 4:1 25 15 121
3 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4 3:4
4:3
4:1
18 0 99
4 .
Image 1
Peter Hoang
0:4 0:4
3:4
4:0 12 -15 78
5 .
Image 1
Karel Březina
0:4 1:4
1:4
0:4 2 -19 64

1 . Úroveň A

136 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
L.S. K.B. R.V. M.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lev Shults
4:0 4:0 4:0 4:0 36 19 136
2 .
Image 1
Karel Březina
0:4
2:4
4:S
4:0 18 15 114
3 .
Image 1
Renata Vacíková
0:4
4:2
1:4
4:0
17 0 98
4 .
Image 1
Marek Hruška
0:4
S:4
4:1
S:4
8 -15 74
5 .
Image 1
Martin Truhlář
0:4 0:4
0:4
4:S
7 -19 69

1 . Úroveň A

132 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
L.S. R.V. M.H. P.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lev Shults
4:S
4:2 4:0 4:0 32 19 132
2 .
Image 1
Renata Vacíková
S:4
4:1
4:2
4:0
24 15 120
3 .
Image 1
Marek Hruška
2:4
1:4
3:4
4:2 13 0 94
4 .
Image 1
Peter Hoang
0:4
2:4
4:3
3:4 11 -15 77
5 .
Image 1
Richard Novák
0:4
0:4
2:4 4:3 8 -19 70

1 . Úroveň A

123 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.M. L.S. M.H. R.V. J.P. L.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marcin Mikrut
4:1 4:2 4:1 4:S 4:2 30 19 130
2 .
Image 1
Lev Shults
1:4 4:2 4:1 4:0 4:0 27 15 123
3 .
Image 1
Marek Hruška
2:4 2:4
4:3
4:3
4:2 18 0 99
4 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4 1:4
3:4
4:0
4:0
18 0 99
5 .
Image 1
Jan Pražan
S:4 0:4
3:4
0:4
4:3
7 -15 73
6 .
Image 1
Ludek Egermaier
2:4 0:4 2:4
0:4
3:4
6 -19 68

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

133 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
L.S. R.V. L.E. R.N. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lev Shults
4:1
4:1 4:1 4:0 33 19 133
2 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4
4:1
4:0
4:0
27 15 123
3 .
Image 1
Ludek Egermaier
1:4
1:4
4:0 4:3 17 0 98
4 .
Image 1
Richard Novák
1:4
0:4
0:4 4:0 10 -15 76
5 .
Image 1
Karel Březina
0:4
0:4
3:4 0:4 3 -19 65

1 . Úroveň A

128 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
L.S. R.V. L.E. T.R. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2
3:4 4:0 4:0 28 19 128
2 .
Image 1
Renata Vacíková
2:4
4:0
4:S
4:2 25 15 121
3 .
Image 1
Ludek Egermaier
4:3
0:4
3:4 4:2 16 0 97
4 .
Image 1
Tomáš Remiš
0:4
S:4
4:3 4:0 15 -15 81
5 .
Image 1
Marek Hruška
0:4 2:4 2:4 0:4 4 -19 66

1 . Úroveň A

131 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
L.S. R.V. L.E. T.R. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lev Shults
4:0 4:2 4:2
4:1
31 19 131
2 .
Image 1
Renata Vacíková
0:4
4:0
4:3
4:S
22 15 118
3 .
Image 1
Ludek Egermaier
2:4
0:4
4:1
4:2
17 0 98
4 .
Image 1
Tomáš Remiš
2:4
3:4
1:4
4:S
13 -15 79
5 .
Image 1
Jan Pražan
1:4
S:4
2:4
S:4
3 -19 65

2 . Úroveň A

133 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
L.S. R.V. R.H. D.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lev Shults
4:3
4:0 4:0 4:0 33 19 133
2 .
Image 1
Renata Vacíková
3:4
4:1
4:2
4:0
27 15 123
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
0:4
1:4
4:0
4:0 19 0 100
4 .
Image 1
David Vyhnánek
0:4
2:4
0:4
4:0 11 -15 77
5 .
Image 1
Míra Kubík
0:4
0:4
0:4 0:4 0 -19 62

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.06.2022 15:00 1. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
13.06.2022 16:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
11.06.2022 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
06.06.2022 15:30 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
28.05.2022 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
26.05.2022 23:00 1. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
16.05.2022 14:00 1. Peter Hoang TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
10.05.2022 16:30 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
16.04.2022 11:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
15.04.2022 18:00 1. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
15.04.2022 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
08.04.2022 15:00 1. Martin Truhlář TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
29.03.2022 19:50 1. Renata Vacíková 4:S Komentáře
14.03.2022 19:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
11.03.2022 16:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
04.03.2022 18:00 1. Peter Hoang TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
28.02.2022 14:00 1. Marcin Mikrut TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
25.02.2022 16:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
19.02.2022 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
07.02.2022 14:00 1. Ludek Egermaier TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
05.02.2022 18:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
24.01.2022 15:00 1. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
17.01.2022 15:00 1. Ludek Egermaier TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
15.01.2022 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1 Komentáře
08.01.2022 11:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
13.12.2021 19:00 1. Tomáš Remiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
11.12.2021 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2 Komentáře
08.12.2021 17:00 1. Ludek Egermaier 3:4
07.12.2021 14:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
19.11.2021 17:30 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1 Komentáře
13.11.2021 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
13.11.2021 15:00 1. Tomáš Remiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
10.11.2021 15:00 1. Ludek Egermaier TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
22.10.2021 16:30 2. Rudolf Hubáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
22.10.2021 16:00 2. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
16.10.2021 16:00 2. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
16.10.2021 16:00 2. David Vyhnánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím