Načítám…

Peter Hoang (37 let)

ID: 43048

Plzeň

  • 52 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 52
    Zápasů v lize ( 28 / 23 / 1) 9 turnajů
  • 55%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

78 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
L.S. S.H. R.V. P.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2 4:2 4:2 4:2 28 19 128 16:8
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4 4:0 2:4 4:0 22 15 118 12:8
3 .
Image 1
Renata Vacíková
2:4 0:4 4:1
4:1
18 0 99 10:10
4 .
Image 1
Peter Hoang
2:4 4:2 1:4 2:4 12 -15 78 9:14
5 .
Image 1
Richard Novák
2:4 0:4
1:4
4:2 10 -19 72 7:14

2 . Úroveň A

103 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
P.H. R.N. E.K. V.N. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter Hoang
4:2 4:1 4:3 4:0 30 19 103 16:6
2 .
Image 1
Richard Novák
2:4 4:0 4:0 4:0 29 15 98 14:4
3 .
Image 1
Eliška Keplová
1:4 0:4 4:0 4:1 18 0 72 9:9
4 .
Image 1
Veronika Nováková
3:4 0:4 0:4 4:0 12 -15 51 7:12
5 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4 0:4 1:4 0:4 1 -19 36 1:16

1 . Úroveň A

81 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
L.S. S.H. R.V. P.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2 4:2 4:2 4:2 28 19 128 16:8
2 .
Image 1
Stanislav Havlíček
2:4 4:1 3:4 4:2 20 15 116 13:11
3 .
Image 1
Renata Vacíková
2:4 1:4 4:0
4:1
20 0 101 11:9
4 .
Image 1
Peter Hoang
2:4 4:3 0:4 4:2 15 -15 81 10:13
5 .
Image 1
Richard Novák
2:4 2:4
1:4
2:4 7 -19 69 7:16

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

95 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
S.H. P.H. E.K. V.N. F.K. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Havlíček
4:2 4:0 4:0 4:0 4:0 34 19 107 20:2
2 .
Image 1
Peter Hoang
2:4 3:4
4:0
4:0 4:0 26 15 95 17:8
3 .
Image 1
Eliška Keplová
0:4 4:3 4:3 4:0 4:0 24 0 78 16:10
4 .
Image 1
Veronika Nováková
0:4
0:4
3:4 4:0 4:0 17 0 71 11:12
5 .
Image 1
František Koldinský
0:4 0:4 0:4 0:4 4:2 6 -15 45 4:18
6 .
Image 1
Ladislav Procházka
0:4 0:4 0:4 0:4 2:4 2 -19 37 2:20

Jarní sezóna 2022

1 . Úroveň A

78 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
L.S. R.N. R.V. P.H. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:2 4:1 4:0 4:0 33 19 133 16:3
2 .
Image 1
Richard Novák
2:4 4:3 4:0 4:1 25 15 121 14:8
3 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4 3:4
4:3
4:1
18 0 99 12:12
4 .
Image 1
Peter Hoang
0:4 0:4
3:4
4:0 12 -15 78 7:12
5 .
Image 1
Karel Březina
0:4 1:4
1:4
0:4 2 -19 64 2:16

2 . Úroveň A

98 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
R.N. P.H. V.N. M.K. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Novák
4:3 4:0 4:0 4:0 33 19 106 16:3
2 .
Image 1
Peter Hoang
3:4 4:0 4:1 4:0 29 15 98 15:5
3 .
Image 1
Veronika Nováková
0:4 0:4 4:2 4:0 16 0 70 8:10
4 .
Image 1
Míra Kubík
0:4 1:4 2:4 4:3 9 -15 48 7:15
5 .
Image 1
Eliška Keplová
0:4 0:4 0:4 3:4 3 -19 38 3:16

1 . Úroveň A

77 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
L.S. R.V. M.H. P.H. R.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lev Shults
4:S
4:2 4:0 4:0 32 19 132 16:2
2 .
Image 1
Renata Vacíková
S:4
4:1
4:2
4:0
24 15 120 12:7
3 .
Image 1
Marek Hruška
2:4
1:4
3:4
4:2 13 0 94 10:14
4 .
Image 1
Peter Hoang
0:4
2:4
4:3
3:4 11 -15 77 9:15
5 .
Image 1
Richard Novák
0:4
0:4
2:4 4:3 8 -19 70 6:15

2 . Úroveň A

91 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
R.N. P.H. K.B. R.H. M.T. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Novák
4:3 4:3 2:4 4:0 4:0 26 19 99 18:10
2 .
Image 1
Peter Hoang
3:4 4:2
S:4
4:1 4:0 22 15 91 15:11
3 .
Image 1
Karel Březina
3:4 2:4 4:2 4:2 4:0 22 0 76 17:12
4 .
Image 1
Rudolf Hubáček
4:2
4:S
2:4 1:4 4:0 21 0 75 15:10
5 .
Image 1
Martin Truhlář
0:4 1:4 2:4 4:1 4:1 15 -15 54 11:14
6 .
Image 1
Eliška Keplová
0:4 0:4 0:4 0:4 1:4 1 -19 36 1:20

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

67 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
E.K. P.H. Z.Š. J.P. K.K. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Keplová
4:3 4:2 4:3 4:0 4:2 28 19 74 20:10
2 .
Image 1
Peter Hoang
3:4 4:0 3:4 4:0
4:S
25 15 67 18:8
3 .
Image 1
Zdeněk Šolar
2:4 0:4 4:1 4:0 4:1 22 0 49 14:10
4 .
Image 1
Jan Pojar
3:4 4:3 1:4 4:0
4:S
21 0 48 16:11
5 .
Image 1
Kristýna Kubašta
0:4 0:4 0:4 0:4
4:S
6 -15 18 4:16
6 .
Image 1
František Koldinský
2:4
S:4
1:4
S:4
S:4
2 -19 10 3:20

2 . Úroveň A

72 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
M.H. R.H. K.B. P.H. R.N. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Hruška
4:2
0:4
4:2
4:2
4:0 24 19 97 16:10
2 .
Image 1
Rudolf Hubáček
2:4 4:2 4:3 4:3 4:0 24 15 93 18:12
3 .
Image 1
Karel Březina
4:0
2:4 4:2 3:4 4:1 23 0 77 17:11
4 .
Image 1
Peter Hoang
2:4
3:4 2:4 4:3 4:0 18 0 72 15:15
5 .
Image 1
Richard Novák
2:4
3:4 4:3 3:4 4:3 16 -15 55 16:18
6 .
Image 1
Martin Truhlář
0:4 0:4 1:4 0:4 3:4 3 -19 38 4:20

3 . Úroveň A

106 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
P.H. K.B. M.T. R.H. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter Hoang
4:0
4:3
4:0 4:0 33 19 106 16:3
2 .
Image 1
Karel Březina
0:4
4:1
4:0 4:0 26 15 95 12:5
3 .
Image 1
Martin Truhlář
3:4
1:4
4:0 4:0 22 0 76 12:8
4 .
Image 1
Radek Hübner
0:4 0:4 0:4 4:2 7 -15 46 4:14
5 .
Image 1
Jan Pojar
0:4 0:4 0:4 2:4 2 -19 37 2:16

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

47 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
L.E. T.R. R.H. P.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ludek Egermaier
4:3 4:0 4:0 4:1 32 19 105 16:4
2 .
Image 1
Tomáš Remiš
3:4 4:0 4:1 4:0 29 15 98 15:5
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
0:4 0:4
4:1
4:0 17 0 71 8:9
4 .
Image 1
Peter Hoang
0:4 1:4
1:4
4:3 8 -15 47 6:15
5 .
Image 1
Martin Truhlář
1:4 0:4 0:4 3:4 4 -19 39 4:16

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.08.2023 22:00 1. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
20.08.2023 20:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4
19.08.2023 19:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 2:4
19.08.2023 18:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň V 1:4
23.07.2023 19:00 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
23.07.2023 17:00 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň V 4:3
23.07.2023 17:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň V 4:1
23.07.2023 17:00 2. Ladislav Procházka TJ Sokol Plzeň V 4:0
26.06.2023 20:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň V 2:4
25.06.2023 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
10.06.2023 20:00 1. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň V 4:3
07.06.2023 17:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
30.05.2023 16:30 2. František Koldinský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
28.05.2023 11:00 2. Veronika Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
14.05.2023 18:30 2. Stanislav Havlíček TJ Sokol Plzeň V 2:4
07.05.2023 12:00 2. Eliška Keplová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
04.05.2023 17:00 2. Ladislav Procházka TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
26.05.2022 17:30 1. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
16.05.2022 14:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
15.05.2022 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
08.05.2022 19:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
18.04.2022 16:00 2. Míra Kubík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
14.04.2022 18:00 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
10.04.2022 15:00 2. Eliška Keplová Bowling u Papírny 4:0
10.04.2022 14:00 2. Veronika Nováková Bowling u Papírny 4:0
19.03.2022 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
18.03.2022 16:00 1. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
06.03.2022 14:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
04.03.2022 18:00 1. Lev Shults TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4
26.02.2022 13:47 2. Rudolf Hubáček S:4 Komentáře
12.02.2022 16:00 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
11.02.2022 17:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
05.02.2022 11:00 2. Eliška Keplová Bowling u Papírny 4:0
04.02.2022 15:00 2. Martin Truhlář TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
29.01.2022 15:00 3. Kristýna Kubašta Bowling u Papírny 4:0
27.01.2022 13:17 3. František Koldinský 4:S Komentáře
19.01.2022 17:00 3. Zdeněk Šolar Bowling u Papírny 4:0
16.01.2022 17:00 3. Jan Pojar TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
13.01.2022 16:00 3. Eliška Keplová Bowling u Papírny 3:4
21.11.2021 19:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň V 2:4
17.11.2021 17:00 2. Martin Truhlář TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
11.11.2021 16:00 2. Richard Novák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
07.11.2021 19:00 2. Rudolf Hubáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4
07.11.2021 11:00 2. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
31.10.2021 12:00 3. Jan Pojar TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
28.10.2021 14:00 3. Martin Truhlář TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
16.10.2021 14:00 3. Radek Hübner TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
10.10.2021 15:30 3. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
29.09.2021 16:30 2. Tomáš Remiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4
19.09.2021 11:00 2. Rudolf Hubáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
16.09.2021 17:00 2. Martin Truhlář TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
05.09.2021 16:00 2. Ludek Egermaier TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4

Platební metody

Platební metody