Načítám…

Lucie Ondráková (32 let)

ID: 32960

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - spain

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (131/140)

  • 54 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
  • 179 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 54
    Zápasů v lize ( 17 / 31 / 6) 0 turnajů
  • 35%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

13 . Úroveň B

56 bodů
131. místo (12. místo v ženách)
L.H. R.P. L.O. A.R. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Hrozek
3:1 2:3 0:3 3:2 4 30 74 8:9
2 .
Image 1
Roman Pliska
1:3 3:1 3:0 4 25 69 7:4
3 .
Image 1
Lucie Ondráková
3:2 1:3
3:2
4 12 56 7:7
4 .
Image 1
Adam Rybicki
3:0 2 4 46 3:0
5 .
Image 1
Jana Crháková
2:3 0:3
2:3
0 0 40 4:9

15 . Úroveň A

75 bodů
147. místo (15. místo v ženách)
L.O. e.o. L.H. P.Š. J.D. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Ondráková
S:S
3:1
3:0
S:S
3:S
5 30 75 9:7
2 .
Image 1
enDeL onileva
S:S
3:1
S:S S:S
3:S
3 25 68 6:10
3 .
Image 1
Libor Hrozek
1:3
1:3
S:S S:S
3:S
2 12 54 5:12
4 .
Image 1
Petr Šerý
0:3
S:S S:S S:S
3:S
2 12 54 3:12
5 .
Image 1
Jaroslav Dufek
S:S S:S S:S S:S
3:S
2 4 46 3:12
6 .
Image 1
Kamila Hasalová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 40 0:15

16 . Úroveň A

51 bodů
155. místo (15. místo v ženách)
e.o. L.O. A.H. O.H. M.J. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
enDeL onileva
3:2
3:1
3:S
3:S
3:S
8 30 58 15:3
2 .
Image 1
Lucie Ondráková
2:3
3:2
3:0
3:1
3:0
6 25 51 14:6
3 .
Image 1
Alžbeta Holičková
1:3
2:3
3:0
3:0
3:0
5 12 37 12:6
4 .
Image 1
Ondřej Herůdek
S:3
0:3
0:3
3:S S:S 2 12 34 3:12
5 .
Image 1
Miroslav Jogl
S:3 1:3
0:3
S:3 3:0 2 4 26 4:12
6 .
Image 1
Daniel Kupka
S:3
0:3
0:3
S:S 0:3 0 0 20 0:15

Podzimní sezóna 2023

14 . Úroveň A

40 bodů
152. místo (15. místo v ženách)
A.K. G.K. M.H. L.H. L.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Konvalinka
3:0 S:S S:S
3:2
4 30 74 6:2
2 .
Image 1
Gabriela Kubinová
0:3 0:3 3:S
3:S
4 25 69 6:6
3 .
Image 1
Michal Hladký
S:S 3:0 S:S S:S 2 12 54 3:0
4 .
Image 1
Lukáš Hájek
S:S S:3 S:S S:S 0 4 44 0:3
5 .
Image 1
Lucie Ondráková
2:3
S:3
S:S S:S 0 0 40 2:6

Letní sezóna 2023

13 . Úroveň A

38 bodů
126. místo (13. místo v ženách)
A.L. K.N. R.P. L.O. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Ligocký
2:3
3:1 3:1 3:0 21 14 75 11:5
2 .
Image 1
Karel Novotný
3:2
3:1
3:0
S:3
18 11 69 9:6
3 .
Image 1
Radim Prokeš
1:3
1:3
3:1
3:0 15 0 55 8:7
4 .
Image 1
Lucie Ondráková
1:3
0:3
1:3
3:0 9 -11 38 5:9
5 .
Image 1
Jana Crháková
0:3
3:S
0:3 0:3 6 -14 32 3:9

12 . Úroveň A

53 bodů
98. místo (14. místo v ženách)
A.L. D.D. L.O. F.D. A.K. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Ligocký
3:1
3:1
3:0 3:0 3:S 26 14 80 15:2
2 .
Image 1
Denis Dofek
1:3
3:S
3:1
3:1
3:S 20 11 71 13:5
3 .
Image 1
Lucie Ondráková
1:3
S:3
2:3
3:0 3:S 13 0 53 9:9
4 .
Image 1
František Dvořáček
0:3 1:3
3:2
3:2 S:S 7 0 47 7:10
5 .
Image 1
Adam Konvalinka
0:3
1:3
0:3 2:3 3:S 7 -11 36 6:12
6 .
Image 1
Tomaš Malina
S:3 S:3 S:3 S:S S:3 -2 -14 24 0:12

14 . Úroveň A

47 bodů
124. místo (17. místo v ženách)
D.D. L.O. J.P. G.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Denis Dofek
3:1
3:0 2:3 20 14 54 8:4
2 .
Image 1
Lucie Ondráková
1:3
3:2
3:1 16 11 47 7:6
3 .
Image 1
Jan Papoušek
0:3
2:3
3:0 12 0 32 5:6
4 .
Image 1
Gabriela Ledvinková
3:2 1:3 0:3 8 -11 17 4:8

Jarní sezóna 2023

15 . Úroveň A

38 bodů
147. místo (20. místo v ženách)
P.M. J.C. M.k. R.P. L.O. G.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Menčl
3:0
3:0
3:0
3:0
1:3
23 14 77 13:3
2 .
Image 1
Jana Crháková
0:3
3:1 3:2
3:1
3:1 18 11 69 12:8
3 .
Image 1
Marek kollmann
0:3
1:3
3:S
3:2
3:2 14 0 54 10:10
4 .
Image 1
Roman Pliska
0:3 2:3
S:3
3:1 3:0 12 0 52 8:10
5 .
Image 1
Lucie Ondráková
0:3
1:3
2:3
1:3 3:0 9 -11 38 7:12
6 .
Image 1
Gabriela Ledvinková
3:1
1:3 2:3 0:3 0:3 7 -14 33 6:13

15 . Úroveň A

59 bodů
155. místo (23. místo v ženách)
S.Č. J.M. J.C. L.O. T.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Simona Černá
S:S
3:0
3:0
3:S 18 14 92 9:0
2 .
Image 1
Júlia Mazáková
S:S
3:1 3:2 3:S 15 11 86 9:3
3 .
Image 1
Jana Crháková
0:3 1:3
3:2
3:S 12 0 72 7:8
4 .
Image 1
Lucie Ondráková
0:3
2:3
2:3
3:S 10 -11 59 7:9
5 .
Image 1
Tomáš Švacho
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46 0:12

14 . Úroveň B

69 bodů
153. místo (20. místo v ženách)
J.M. J.G. R.P. M.H. L.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Myšulka
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121 12:1
2 .
Image 1
Jakub Gabriel
0:3
3:2
3:0
3:1
18 11 109 9:6
3 .
Image 1
Roman Pliska
1:3
2:3
3:S
3:1
15 0 95 9:7
4 .
Image 1
Michal Hladký
0:3
0:3
S:3 3:1 6 -3 83 3:10
5 .
Image 1
Lucie Ondráková
0:3
1:3
1:3
1:3 3 -14 69 3:12

14 . Úroveň A

64 bodů
147. místo (18. místo v ženách)
A.J. T.A. L.K. L.O. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Jurásek
3:2
3:1
3:1
3:1
23 14 97 12:5
2 .
Image 1
Tomáš Aubrecht
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 94 11:3
3 .
Image 1
Lenka Křičková
1:3
0:3
3:1
3:0 14 0 74 7:7
4 .
Image 1
Lucie Ondráková
1:3
0:3
1:3
3:2
7 -3 64 5:11
5 .
Image 1
Ondřej Zapletal
1:3
0:3
0:3
2:3
3 -14 49 3:12

Podzimní sezóna 2022

13 . Úroveň A

46 bodů
150. místo (20. místo v ženách)
A.R. S.K. B.C. J.M. L.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Rybicki
3:1
3:2
3:2
3:0
23 14 97 12:5
2 .
Image 1
Sona Krollova
1:3
3:1
3:2
3:0
19 11 90 10:6
3 .
Image 1
Břetislav Chod
2:3
1:3
3:1
3:0
16 0 76 9:7
4 .
Image 1
Jan Myšulka
2:3
2:3
1:3
3:0
12 -11 61 8:9
5 .
Image 1
Lucie Ondráková
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46 0:12

9 . Úroveň B

146 bodů
104. místo (6. místo v ženách)
J.M. J.O. J.L. D.A. L.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Martauz
3:1 3:2
3:2
3:0
23 14 197 12:5
2 .
Image 1
Jiří Orava
1:3 3:1
3:2
3:0
19 11 190 10:6
3 .
Image 1
Jiří Lužný
2:3 1:3
3:2
3:0 15 0 175 9:8
4 .
Image 1
Dušan Andrejčák
2:3
2:3
2:3
3:0
13 -11 162 9:9
5 .
Image 1
Lucie Ondráková
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 146 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.04.2024 15:00 13. Libor Hrozek Centrum Viktoria 3:2
12.04.2024 16:00 13. Jana Crháková Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
10.04.2024 07:00 13. Roman Pliska Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.04.2024 00:10 15. enDeL onileva S:S
02.04.2024 00:10 15. Jaroslav Dufek S:S
10.03.2024 15:00 15. Libor Hrozek Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
07.03.2024 01:01 15. Kamila Hasalová 3:S Komentáře
06.03.2024 07:00 15. Petr Šerý Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
28.02.2024 17:00 16. Daniel Kupka Sprint 3:0 Komentáře
25.02.2024 18:00 16. Miroslav Jogl Sport Centrum IVANOVICE 3:1
16.02.2024 17:00 16. enDeL onileva Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
09.02.2024 16:00 16. Alžbeta Holičková Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
04.02.2024 15:00 16. Ondřej Herůdek Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
01.11.2023 00:10 14. Lukáš Hájek S:S
01.11.2023 00:10 14. Michal Hladký S:S
23.10.2023 18:41 14. Gabriela Kubinová S:3 Komentáře
13.10.2023 17:00 14. Adam Konvalinka Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
25.09.2023 08:00 13. Adam Ligocký Sport Centrum IVANOVICE 1:3
24.09.2023 16:00 13. Radim Prokeš Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
21.09.2023 07:00 13. Karel Novotný Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
08.09.2023 16:00 13. Jana Crháková Sport Centrum Kuklenská 3:0
01.08.2023 00:10 12. Tomaš Malina 3:S
30.07.2023 17:34 12. Denis Dofek S:3 Komentáře
28.07.2023 16:45 12. Adam Konvalinka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.07.2023 17:00 12. František Dvořáček Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
14.07.2023 07:00 12. Adam Ligocký Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
25.06.2023 20:00 14. Denis Dofek Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
22.06.2023 17:00 14. Jan Papoušek Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
15.06.2023 07:00 14. Gabriela Ledvinková Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.05.2023 07:00 15. Roman Pliska Centrum Viktoria 1:3
18.05.2023 18:00 15. Gabriela Ledvinková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.05.2023 15:00 15. Marek kollmann Sprint 2:3 Komentáře
11.05.2023 08:00 15. Petr Menčl Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
08.05.2023 17:00 15. Jana Crháková Sprint 1:3 Komentáře
02.05.2023 00:10 15. Tomáš Švacho 3:S
28.04.2023 17:00 15. Jana Crháková Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
23.04.2023 18:00 15. Simona Černá Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
16.04.2023 16:00 15. Júlia Mazáková Centrum Viktoria 2:3
22.03.2023 14:00 14. Jakub Gabriel Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
17.03.2023 07:00 14. Roman Pliska Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
12.03.2023 15:00 14. Jan Myšulka Sport Centrum Kuklenská 0:3
10.03.2023 16:00 14. Michal Hladký Sport Centrum Kuklenská 1:3
28.02.2023 18:00 14. Adam Jurásek Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.02.2023 17:00 14. Lenka Křičková Sprint 1:3 Komentáře
17.02.2023 18:30 14. Ondřej Zapletal Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
10.02.2023 17:00 14. Tomáš Aubrecht Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
23.01.2023 07:00 13. Adam Rybicki Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
18.01.2023 07:00 13. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
13.01.2023 17:00 13. Jan Myšulka Sprint 0:3 Komentáře
08.01.2023 16:00 13. Břetislav Chod Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
21.11.2022 07:00 9. Jiří Orava Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
16.11.2022 16:00 9. Dušan Andrejčák Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
15.11.2022 20:30 9. Jiří Lužný Badminton Líšeň 0:3
11.11.2022 15:00 9. Jakub Martauz Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody