Načítám…

enDeL onileva (40 let)

ID: 52123

Brno

Fandí:sports, General Sports

Hraje ligy: Brno - Badminton (120/140)

  • 14 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 187 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 14
    Zápasů v lize ( 10 / 1 / 3) 1 turnaj
  • 91%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

13 . Úroveň A

76 bodů
120. místo (112. místo v mužích)
e.o. L.P. D.K. P.S. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
enDeL onileva
3:1
2:3
3:1 3:1 6 30 76 11:6
2 .
Image 1
Lucie Palánová
1:3 3:1 3:0 4 25 69 7:4
3 .
Image 1
David Krejčí
3:2
2:3
3:2 4 12 56 8:7
4 .
Image 1
Petra Suchá
1:3 1:3
3:2
2 4 46 5:8
5 .
Image 1
Michal Truhlář
1:3 0:3 2:3 0 0 40 3:9

15 . Úroveň A

68 bodů
148. místo (133. místo v mužích)
L.O. e.o. L.H. P.Š. J.D. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Ondráková
S:S
3:1
3:0
S:S
3:S
5 30 75 9:7
2 .
Image 1
enDeL onileva
S:S
3:1
S:S S:S
3:S
3 25 68 6:10
3 .
Image 1
Libor Hrozek
1:3
1:3
S:S S:S
3:S
2 12 54 5:12
4 .
Image 1
Petr Šerý
0:3
S:S S:S S:S
3:S
2 12 54 3:12
5 .
Image 1
Jaroslav Dufek
S:S S:S S:S S:S
3:S
2 4 46 3:12
6 .
Image 1
Kamila Hasalová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 40 0:15

16 . Úroveň A

58 bodů
153. místo (139. místo v mužích)
e.o. L.O. A.H. O.H. M.J. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
enDeL onileva
3:2
3:1
3:S
3:S
3:S
8 30 58 15:3
2 .
Image 1
Lucie Ondráková
2:3
3:2
3:0
3:1
3:0
6 25 51 14:6
3 .
Image 1
Alžbeta Holičková
1:3
2:3
3:0
3:0
3:0
5 12 37 12:6
4 .
Image 1
Ondřej Herůdek
S:3
0:3
0:3
3:S S:S 2 12 34 3:12
5 .
Image 1
Miroslav Jogl
S:3 1:3
0:3
S:3 3:0 2 4 26 4:12
6 .
Image 1
Daniel Kupka
S:3
0:3
0:3
S:S 0:3 0 0 20 0:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.04.2024 17:00 13. David Krejčí Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
15.04.2024 17:00 13. Lucie Palánová Sport Centrum Kuklenská 3:1
13.04.2024 18:00 13. Petra Suchá Sport Centrum Kuklenská 3:1
04.04.2024 18:00 13. Michal Truhlář Sport Centrum IVANOVICE 3:1
02.04.2024 00:10 15. Lucie Ondráková S:S
02.04.2024 00:10 15. Petr Šerý S:S
02.04.2024 00:10 15. Jaroslav Dufek S:S
28.03.2024 20:30 15. Libor Hrozek Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
07.03.2024 01:01 15. Kamila Hasalová 3:S Komentáře
01.03.2024 00:10 16. Miroslav Jogl 3:S
28.02.2024 10:59 16. Daniel Kupka 3:S Komentáře
28.02.2024 10:58 16. Ondřej Herůdek 3:S Komentáře
16.02.2024 17:00 16. Lucie Ondráková Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
08.02.2024 20:00 16. Alžbeta Holičková Sprint 3:1

Platební metody

Platební metody