Amy Košinová

Amy Košinová (120 let)

ID: 36974

Praha

  • 41 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
  • 08:00
    Často hraje od 08:00 v Hamr Záběhlice
  • 209 /341
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 17 / 18 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

16 . Úroveň C

94 bodů
197. místo (13. místo v ženách)
J.K. I.G. J.M. A.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Klaus
3:0 3:0 3:S 3:S 26 14 140
2 .
Image 1
Irina Gvozdeva
0:3 1:3 3:S 3:S 13 11 124
3 .
Image 1
Jan Machek
0:3 3:1 3:1 S:S 10 0 110
4 .
Image 1
Amy Košinová
S:3 S:3 1:3 S:S -1 -5 94
5 .
Image 1
Petr Křivánek
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 82

16 . Úroveň C

101 bodů
195. místo (13. místo v ženách)
V.H. M.B. P.Š. A.K. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladan Hašek
3:S
3:1
3:0
3:1 25 14 139
2 .
Image 1
Martin Bartoš
S:3
3:1
3:1 S:S 10 11 121
3 .
Image 1
Pavla Šulcová
1:3
1:3
0:3 3:S 8 0 108
4 .
Image 1
Amy Košinová
0:3
1:3 3:0 S:S 6 -5 101
5 .
Image 1
Vojtěch Škvor
1:3 S:S S:3 S:S -3 -14 83

17 . Úroveň B

148 bodů
192. místo (15. místo v ženách)
H.D. A.K. L.P. L.A. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Dvořáková
3:2
1:3
3:S
3:0
19 14 153
2 .
Image 1
Amy Košinová
2:3 2:3
3:1
3:0 17 11 148
3 .
Image 1
Ladislav Pecen
3:1
3:2 3:0 S:S 16 0 136
4 .
Image 1
Lukáš Augustýn
S:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Marek Horký
0:3
0:3 S:S
S:3
-2 -14 104

Podzimní sezóna 2019

18 . Úroveň B

140 bodů
198. místo (15. místo v ženách)
A.K. P.V. E.J. M.Š. B.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Amy Košinová
3:0 3:0 3:S
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Petr Veselý
0:3 3:1
3:S
3:2 17 11 128
3 .
Image 1
Eva Jeřábková
0:3 1:3 S:S
3:S
5 0 105
4 .
Image 1
Milan Šťastný
S:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 93
5 .
Image 1
Barbora Chaloupková
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 88

18 . Úroveň B

102 bodů
199. místo (16. místo v ženách)
P.K. A.K. H.D. N.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Křivánek
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 119
2 .
Image 1
Amy Košinová
2:3 S:S
3:2
3:S 11 11 102
3 .
Image 1
Hana Dvořáková
0:3 S:S 3:0 3:S 11 0 91
4 .
Image 1
Natalia Kobylkina
0:3
2:3
0:3 3:S 8 -3 85
5 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

18 . Úroveň B

88 bodů
207. místo (19. místo v ženách)
E.J. A.Z. V.O. A.K. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Janečková
3:2
3:2
3:2 3:0 22 14 116
2 .
Image 1
Alena Zelová
2:3
3:1
3:2
3:0 20 11 111
3 .
Image 1
Veronika Ochmanová
2:3
1:3
3:0
3:0
17 0 97
4 .
Image 1
Amy Košinová
2:3
2:3
0:3
3:0 11 -3 88
5 .
Image 1
Jirka Jelínek
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 66

19 . Úroveň A

74 bodů
204. místo (18. místo v ženách)
V.K. A.K. H.D. D.O. P.Š. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Kovandová
3:1
3:1
3:0 3:1
3:0
27 14 81
2 .
Image 1
Amy Košinová
1:3 3:1 3:1 3:0 3:0 23 11 74
3 .
Image 1
Hana Dvořáková
1:3
1:3
3:0
3:1
3:0
19 0 59
4 .
Image 1
Dina Odarčenková
0:3 1:3
0:3
3:2
3:0
11 0 51
5 .
Image 1
Petr Šíp
1:3 0:3
1:3
2:3 3:0 10 -11 39
6 .
Image 1
Přemysl Kytičkovej
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

Letní sezóna 2019

14 . Úroveň B

52 bodů
157. místo (16. místo v ženách)
Ľ.B. D.P. P.Š. A.K. H.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ľubomír Bella
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Denisa Petružálková
0:3
3:0 2:3 3:0 16 11 87
3 .
Image 1
Pavla Šulcová
0:3
0:3 3:0 2:3 9 0 69
4 .
Image 1
Amy Košinová
0:3
3:2 0:3 S:S 3 -11 52
5 .
Image 1
Honza Kubeš
0:3
0:3 3:2 S:S 3 -14 49

13 . Úroveň B

76 bodů
149. místo (13. místo v ženách)
A.F. M.H. M.L. A.K. S.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andy Fierla
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Martin Handl
1:3
S:S 3:0
3:S
12 11 103
3 .
Image 1
Martin Lenoch
1:3
S:S 3:0
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Amy Košinová
1:3 0:3 0:3
3:S
7 -11 76
5 .
Image 1
Sandra Barnikova
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

13 . Úroveň B

101 bodů
150. místo (12. místo v ženách)
C.G. V.R. A.Š. A.K. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Greer
3:1
2:3
3:0 3:0 22 14 136
2 .
Image 1
Vladislav Rylich
1:3
3:S
3:0 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Adam Šťastný
3:2
S:3
3:0 3:0 19 0 119
4 .
Image 1
Amy Košinová
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -5 101
5 .
Image 1
Jakub Takáč
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 87

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 16. Petr Křivánek S:S
16.06.2020 00:10 16. Irina Gvozdeva S:3
16.06.2020 00:10 16. Jaroslav Klaus S:3
14.06.2020 17:00 16. Jan Machek Hamr Záběhlice 1:3
21.05.2020 00:10 16. Vojtěch Škvor S:S
06.05.2020 16:00 16. Pavla Šulcová Sportcentrum Step 3:0
07.03.2020 08:00 16. Vladan Hašek Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.03.2020 19:00 16. Martin Bartoš Hamr Záběhlice 1:3
21.02.2020 17:00 17. Ladislav Pecen Sport Centrum Evropská 2:3
13.02.2020 18:00 17. Lukáš Augustýn Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
09.02.2020 09:00 17. Hana Dvořáková Sportcentrum Step 2:3
08.02.2020 09:00 17. Marek Horký Sportcentrum Step 3:0
03.02.2020 00:10 18. Milan Šťastný 3:S
25.01.2020 21:52 18. Barbora Chaloupková 3:S Komentáře
18.01.2020 09:00 18. Eva Jeřábková Sportcentrum Step 3:0
17.01.2020 17:00 18. Petr Veselý Sport Centrum Evropská 3:0
02.01.2020 00:10 18. Hana Dvořáková S:S
02.01.2020 00:10 18. Peter Kopačka 3:S
18.12.2019 08:00 18. Petr Křivánek Sport Centrum Evropská 2:3
08.12.2019 08:00 18. Natalia Kobylkina Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
30.11.2019 08:00 18. Veronika Ochmanová Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
18.11.2019 17:00 18. Alena Zelová Sport Centrum Evropská 2:3 Komentáře
17.11.2019 08:00 18. Eva Janečková Hotel a Sportcentrum Čechie 2:3
15.11.2019 17:00 18. Jirka Jelínek Hamr Záběhlice 3:0
29.10.2019 17:00 19. Veronika Kovandová Hamr Záběhlice 1:3
27.10.2019 08:00 19. Hana Dvořáková Hotel a Sportcentrum Čechie 3:1
25.10.2019 16:00 19. Dina Odarčenková Sport Centrum Evropská 3:1
23.10.2019 17:00 19. Přemysl Kytičkovej Hamr Záběhlice 3:0
14.10.2019 17:00 19. Petr Šíp Hamr Záběhlice 3:0
02.09.2019 00:10 14. Honza Kubeš S:S
28.08.2019 19:00 14. Ľubomír Bella Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
28.08.2019 19:00 14. Denisa Petružálková Sportcentrum Step 3:2
22.08.2019 18:30 14. Pavla Šulcová Hamr Záběhlice 0:3
27.07.2019 08:00 13. Andy Fierla Hotel a Sportcentrum Čechie 1:3
25.07.2019 07:00 13. Martin Handl Sport Centrum Evropská 0:3
12.07.2019 18:00 13. Martin Lenoch Hamr Záběhlice 0:3
29.06.2019 08:00 13. Vladislav Rylich Hamr Záběhlice 0:3
27.06.2019 18:00 13. Chris Greer HIT Fitness Flora 0:3
25.06.2019 08:00 13. Adam Šťastný FitClub Kozák 0:3
22.06.2019 08:30 13. Jakub Takáč Hamr Záběhlice 3:1
13. Sandra Barnikova 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím