Načítám…
Image 1

Rudolf Hubáček (52 let)

ID: 37172

Plzeň

  • 60 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 2 /6
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 32 / 28 / 0) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

1 . Úroveň A

44 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.H. R.H. D.V. J.P. R.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Hruška
4:3
4:1 4:0 18 19 64
2 .
Image 1
Rudolf Hubáček
3:4
2 15 44
3 .
Image 1
David Vyhnánek
1:4 1 0 28
4 .
Image 1
Jan Pražan
0 0 27
5 .
Image 1
Renata Vacíková
0 -15 12
6 .
Image 1
Michal Kořánek
0:4 0 -19 8

Letní sezóna 2020

1 . Úroveň A

89 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.P. R.H. R.V. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Pražan
4:3
3:4
4:2
21 19 94
2 .
Image 1
Rudolf Hubáček
3:4
4:3
4:3
20 15 89
3 .
Image 1
Renata Vacíková
4:3
3:4
4:3
20 0 74
4 .
Image 1
Marek Hruška
2:4
3:4
3:4
11 -15 50

1 . Úroveň A

91 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
R.V. R.H. J.P. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:1
4:3
4:0
31 19 104
2 .
Image 1
Rudolf Hubáček
1:4
4:2
4:0 22 15 91
3 .
Image 1
Jan Pražan
3:4
2:4
4:0
19 0 73
4 .
Image 1
Michal Kořánek
0:4
0:4
0:4
0 -15 39

1 . Úroveň A

69 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
R.V. J.P. R.H. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:1
4:3
4:1
30 19 103
2 .
Image 1
Jan Pražan
1:4
3:4
4:0
17 15 86
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
3:4
4:3
2:4
15 0 69
4 .
Image 1
Marek Hruška
1:4
0:4
4:2
10 -15 49

1 . Úroveň A

68 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
R.V. R.H. J.P. M.H. P.K. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:2
4:1
4:0
4:0
4:0
33 19 79
2 .
Image 1
Rudolf Hubáček
2:4
4:3
4:2
4:1 4:0 26 15 68
3 .
Image 1
Jan Pražan
1:4
3:4
4:0
4:0
4:0
24 0 51
4 .
Image 1
Marek Hruška
0:4
2:4
0:4
3:4 4:1 10 0 37
5 .
Image 1
Petr Kostrub
0:4
1:4
0:4
4:3 S:S 4 -15 16
6 .
Image 1
David Vyhnánek
0:4
0:4
0:4
1:4 S:S -1 -19 7

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

77 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
R.V. J.P. R.H. M.H. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:1
4:2
4:1
4:0
32 19 105
2 .
Image 1
Jan Pražan
1:4
4:3
4:0
4:S 23 15 92
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
2:4
3:4
4:0
4:0 23 0 77
4 .
Image 1
Marek Hruška
1:4
0:4
0:4
4:1 9 -15 48
5 .
Image 1
Petr Kostrub
0:4
S:4 0:4 1:4 1 -19 36

1 . Úroveň A

92 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
R.V. R.H. J.P. D.V. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:1
4:2
4:0
4:S
31 19 104
2 .
Image 1
Rudolf Hubáček
1:4
4:3
4:0
4:S
23 15 92
3 .
Image 1
Jan Pražan
2:4
3:4
4:0
4:S
21 0 75
4 .
Image 1
David Vyhnánek
0:4
0:4
0:4
4:S
7 -15 46
5 .
Image 1
Emilie Bauerová
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 35

1 . Úroveň A

99 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
R.V. J.P. R.H. M.H. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:1
4:0
4:1
4:0
34 19 134
2 .
Image 1
Jan Pražan
1:4
4:1
4:0
4:0
27 15 123
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
0:4
1:4
4:0
4:1 18 0 99
4 .
Image 1
Marek Hruška
1:4
0:4
0:4
4:1 9 -15 75
5 .
Image 1
Petr Kostrub
0:4
0:4
1:4 1:4 2 -19 64

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

47 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
J.P. R.V. R.H. P.K. E.K. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Pražan
4:1
4:1
4:0
4:0
4:0
33 19 79
2 .
Image 1
Renata Vacíková
1:4
4:1
4:2
4:0
4:0
27 15 69
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
1:4
1:4
4:0 4:3 4:2 20 0 47
4 .
Image 1
Petr Kostrub
0:4
2:4
0:4 4:2 4:2 14 0 41
5 .
Image 1
Evangelos Karvounis
0:4
0:4
3:4 2:4 S:S 2 -15 14
6 .
Image 1
Martin Frondl
0:4
0:4
2:4 2:4 S:S 2 -19 10

1 . Úroveň A

48 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
R.V. J.P. R.H. M.F. E.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:1
4:2
4:1
4:S
4:0
31 19 77
2 .
Image 1
Jan Pražan
1:4
4:2
4:0
4:S
4:0
27 15 69
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
2:4
2:4
4:2 4:3 4:1 21 0 48
4 .
Image 1
Martin Frondl
1:4
0:4
2:4 S:S S:S -1 0 26
5 .
Image 1
Evangelos Karvounis
S:4
S:4
3:4 S:S S:S -2 -15 10
6 .
Image 1
Petr Kostrub
0:4
0:4
1:4 S:S S:S -3 -19 5

1 . Úroveň A

48 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
R.V. J.P. R.H. P.K. M.F. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:0
4:1
4:0
4:0
4:1
34 19 80
2 .
Image 1
Jan Pražan
0:4
4:0
4:1
4:0
4:0
28 15 70
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
1:4
0:4
4:0 4:2
4:0
21 0 48
4 .
Image 1
Petr Kostrub
0:4
1:4
0:4 4:0 4:S 14 0 41
5 .
Image 1
Martin Frondl
0:4
0:4
2:4 0:4 S:S -1 -15 11
6 .
Image 1
Evangelos Karvounis
1:4
0:4
0:4
S:4 S:S -2 -19 6

1 . Úroveň A

44 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
J.P. R.V. R.H. P.K. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Pražan
4:3
4:2
4:0
4:S
29 19 75
2 .
Image 1
Renata Vacíková
3:4
4:1
4:0
4:S
27 15 69
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
2:4
1:4
4:2
4:S
17 0 44
4 .
Image 1
Petr Kostrub
0:4
0:4
2:4 4:S 9 -15 21
5 .
Image 1
Evangelos Karvounis
S:4
S:4
S:4
S:4 0 -19 8

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

66 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
R.V. R.H. J.P. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:3
4:3
4:0
28 19 74
2 .
Image 1
Rudolf Hubáček
3:4
4:2
4:1
24 15 66
3 .
Image 1
Jan Pražan
3:4
2:4
S:S
3 0 30
4 .
Image 1
Evangelos Karvounis
0:4
1:4
S:S
-3 -15 9

1 . Úroveň A

19 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
R.V. J.P. E.K. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:1
4:0
4:1
34 19 80
2 .
Image 1
Jan Pražan
1:4
4:0
4:2
22 15 64
3 .
Image 1
Evangelos Karvounis
0:4
0:4
4:2
9 0 36
4 .
Image 1
Rudolf Hubáček
1:4
2:4
2:4
7 -15 19

1 . Úroveň A

43 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
R.V. J.P. R.H. E.K. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:3
4:1
4:1
4:S
29 19 75
2 .
Image 1
Jan Pražan
3:4
4:1
4:S
4:S
25 15 67
3 .
Image 1
Rudolf Hubáček
1:4
1:4
4:2
4:S
16 0 43
4 .
Image 1
Evangelos Karvounis
1:4
S:4
2:4
4:S
10 -15 22
5 .
Image 1
Martin Sinkule
S:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 8

1 . Úroveň A

24 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
R.V. J.P. E.K. R.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Vacíková
4:0
4:0
4:1
4:0
35 19 81
2 .
Image 1
Jan Pražan
0:4
4:0
4:1
4:S
24 15 66
3 .
Image 1
Evangelos Karvounis
0:4
0:4
4:3
4:S
13 0 40
4 .
Image 1
Rudolf Hubáček
1:4
1:4
3:4
4:S
12 -15 24
5 .
Image 1
Martin Sinkule
0:4
S:4
S:4
S:4
0 -19 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.10.2020 12:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
29.09.2020 15:30 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
20.09.2020 11:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
15.09.2020 14:30 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
23.08.2020 11:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2 Komentáře
19.08.2020 15:30 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
19.08.2020 15:00 1. Michal Kořánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
09.08.2020 12:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
22.07.2020 17:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
21.07.2020 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
08.07.2020 17:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
01.07.2020 17:00 1. Petr Kostrub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
01.07.2020 15:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2 Komentáře
29.06.2020 17:00 1. David Vyhnánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
27.06.2020 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
09.06.2020 14:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
31.05.2020 17:00 1. Petr Kostrub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
30.05.2020 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
24.05.2020 14:30 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
19.05.2020 18:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3 Komentáře
18.05.2020 22:50 1. Emilie Bauerová 4:S Komentáře
16.05.2020 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
14.03.2020 16:00 1. David Vyhnánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
21.02.2020 12:00 1. Marek Hruška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
20.02.2020 17:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
15.02.2020 17:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4 Komentáře
15.02.2020 17:00 1. Petr Kostrub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
28.01.2020 19:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
18.01.2020 17:00 1. Evangelos Karvounis TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
18.01.2020 17:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
18.01.2020 17:00 1. Petr Kostrub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
18.01.2020 17:00 1. Martin Frondl TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
21.12.2019 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
08.12.2019 17:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
07.12.2019 17:00 1. Evangelos Karvounis TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:3
07.12.2019 17:00 1. Petr Kostrub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1
07.12.2019 17:00 1. Martin Frondl TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
14.11.2019 16:30 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:4 Komentáře
10.11.2019 17:00 1. Evangelos Karvounis TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0 Komentáře
09.11.2019 17:00 1. Martin Frondl TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
02.11.2019 17:00 1. Petr Kostrub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:0
02.11.2019 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
28.10.2019 14:30 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
26.10.2019 17:02 1. Evangelos Karvounis 4:S Komentáře
12.10.2019 17:00 1. Petr Kostrub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2
12.10.2019 16:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
14.09.2019 17:30 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:4 Komentáře
14.09.2019 17:00 1. Evangelos Karvounis TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:1 Komentáře
11.09.2019 15:30 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2 Komentáře
28.08.2019 15:30 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
11.08.2019 16:00 1. Evangelos Karvounis TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:4 Komentáře
11.08.2019 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
16.07.2019 11:04 1. Martin Sinkule 4:S Komentáře
10.07.2019 16:30 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
09.07.2019 15:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
07.07.2019 13:00 1. Evangelos Karvounis TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 4:2 Komentáře
27.06.2019 17:52 1. Martin Sinkule 4:S Komentáře
27.06.2019 17:00 1. Jan Pražan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
27.06.2019 17:00 1. Renata Vacíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:4 Komentáře
26.06.2019 17:00 1. Evangelos Karvounis Bowling u Papírny 3:4 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím