Miroslav Černý

Miroslav Černý (40 let)

ID: 22818

Brno

  • 40 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 07:00
    Často hraje od 07:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 31 / 8 / 1) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň C

157 bodů
86. místo (82. místo v mužích)
Z.W. A.K. M.Č. P.Č. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
2:3 3:0
3:0
3:S 40 0 175
2 .
Image 1
Adam Koten
3:2 3:1 3:1 2:3 35 0 170
3 .
Image 1
Miroslav Černý
0:3 1:3
3:2
3:1 22 0 157
4 .
Image 1
Petr Číhal
0:3
1:3
2:3
3:S
16 0 151
5 .
Image 1
Michal Turoň
S:3 3:2 1:3
S:3
11 0 146

7 . Úroveň C

162 bodů
80. místo (77. místo v mužích)
P.T. V.S. J.B. M.Č. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Tihlařík
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 198
2 .
Image 1
Vaclav Snasel
1:3
3:1
3:2
2:3 26 0 176
3 .
Image 1
Jan Bureš
1:3
1:3
0:3 3:S 14 0 164
4 .
Image 1
Miroslav Černý
0:3
2:3
3:0
S:S
12 0 162
5 .
Image 1
Jakub Vacula
0:3 3:2 S:3
S:S
4 0 154

8 . Úroveň A

180 bodů
68. místo (66. místo v mužích)
R.Š. M.Č. P.H. J.V. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomír Švihel
3:1 3:1 3:1 1:3 35 0 185
2 .
Image 1
Miroslav Černý
1:3
3:2
3:2
3:S
30 0 180
3 .
Image 1
Pavel Horák
1:3
2:3
3:2
3:1 26 0 176
4 .
Image 1
Jiri Vybihal
1:3
2:3
2:3
3:1 21 0 171
5 .
Image 1
Lenka Halouzková
3:1
S:3
1:3 1:3 15 0 165

7 . Úroveň A

182 bodů
70. místo (68. místo v mužích)
V.S. P.H. P.T. M.Č. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vaclav Snasel
3:1
2:3
3:0
3:S 38 0 203
2 .
Image 1
Peter Helenčík
1:3
3:1 3:0 3:S 36 0 201
3 .
Image 1
Pavel Tihlařík
3:2 1:3 3:2 3:0 33 0 198
4 .
Image 1
Miroslav Černý
0:3
0:3 2:3 3:0 17 0 182
5 .
Image 1
Miroslav Horký
S:3 S:3 0:3 0:3 0 0 165

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň C

135 bodů
47. místo (45. místo v mužích)
M.Č. M.J. J.R. V.S. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:1
3:1
3:S
3:0 45 0 135
2 .
Image 1
Michal Jünger
1:3
3:1 3:1 3:0 37 0 127
3 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3
1:3 3:1 3:0 28 0 118
4 .
Image 1
Vít Strádal
S:3
1:3 1:3 3:1 15 0 105
5 .
Image 1
Lucie Pitelová
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 92

8 . Úroveň D

117 bodů
58. místo (53. místo v mužích)
M.Č. P.S. P.C. V.T. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:1 3:2 3:1 3:1 42 0 117
2 .
Image 1
Pawel Slawatycki
1:3 3:1 2:3 3:1 28 0 103
3 .
Image 1
Pavel Carda
2:3 1:3 3:1
3:1
28 0 103
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 3:2 1:3 3:0 26 0 101
5 .
Image 1
Sean McLemon
1:3 1:3
1:3
0:3 6 0 81

9 . Úroveň C

106 bodů
79. místo (73. místo v mužích)
M.Č. O.V. T.E. P.T. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:2
3:1
3:0 3:0 46 0 106
2 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
2:3
2:3 3:S 3:0 31 0 91
3 .
Image 1
Tomáš Eker
1:3
3:2 1:3 3:0 26 0 86
4 .
Image 1
Pavol Turák
0:3 S:3 3:1 S:3 11 0 71
5 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 70

10 . Úroveň C

97 bodů
85. místo (77. místo v mužích)
M.Č. K.V. M.T. J.H. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:0 3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
Image 1
Karol Vrták
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 84
3 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 71
4 .
Image 1
Jana Hanáková
0:3
0:3 0:3
3:2
9 0 54
5 .
Image 1
Jana Benešová
0:3
0:3 0:3
2:3
4 0 49

Jarní sezóna 2017

15 . Úroveň D

79 bodů
187. místo (162. místo v mužích)
M.Č. V.D. P.V. L.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:0
3:0
3:S
3:0
49 0 79
2 .
Image 1
Věra Dočkalová
0:3
3:1
3:S
3:S 31 0 61
3 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
1:3
3:S
3:S 22 0 52
4 .
Image 1
Lenka Křičková
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 40
5 .
Image 1
Petr Kocmánek
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 30

16 . Úroveň A

62 bodů
216. místo (178. místo v mužích)
M.Č. P.T. T.D. M.V. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:1
3:0
3:0
3:S
47 0 62
2 .
Image 1
Pavol Turák
1:3
3:0 3:0 3:S 38 0 53
3 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3 0:3
3:0
3:0 26 0 41
4 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
0:3
0:3
0:3
3:0 13 0 28
5 .
Image 1
Michal Strakon
S:3
S:3 0:3 0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.01.2018 20:00 8. Adam Koten Sprint 1:3
17.01.2018 19:00 8. Michal Turoň Sprint 3:1
15.01.2018 06:30 8. Zdeněk Weinlich Sprint 0:3
11.01.2018 07:00 8. Petr Číhal Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
20.12.2017 18:00 7. Jan Bureš Sprint 3:0
20.12.2017 07:00 7. Pavel Tihlařík Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.12.2017 07:00 7. Vaclav Snasel Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
30.11.2017 17:00 8. Radomír Švihel Sport Centrum Kuklenská 1:3
26.11.2017 15:00 8. Pavel Horák Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
07.11.2017 07:00 8. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
31.10.2017 07:00 7. Vaclav Snasel fit4all centrum 0:3 Komentáře
26.10.2017 17:00 7. Peter Helenčík Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.10.2017 07:00 7. Pavel Tihlařík Xarena Slatina Badminton Club 2:3
09.10.2017 12:00 7. Miroslav Horký Sprint 3:0
18.09.2017 17:00 7. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.09.2017 18:00 7. Jaroslav Reissig fit4all centrum 3:1 Komentáře
10.09.2017 11:00 7. Michal Jünger Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
28.08.2017 07:00 8. Sean McLemon Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.08.2017 18:00 8. Pawel Slawatycki fit4all centrum 3:1
23.08.2017 17:00 8. Vítězslav Třetina Xarena Slatina Badminton Club 3:1
22.08.2017 18:30 8. Pavel Carda Xarena Slatina Badminton Club 3:2
24.07.2017 17:00 9. Tomáš Eker Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
14.07.2017 16:00 9. Pavol Turák Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.07.2017 18:00 9. Ondřej Vyvadil Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
11.07.2017 18:00 9. Hana Palbuchtová Sprint 3:0
28.06.2017 19:00 10. Jana Benešová Sprint 3:0 Komentáře
15.06.2017 20:00 10. Markéta Tihlaříková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.06.2017 17:00 10. Jana Hanáková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
08.06.2017 07:00 10. Karol Vrták fit4all centrum 3:0
23.05.2017 19:30 15. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
16.05.2017 20:00 15. Petr Kocmánek Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
15.05.2017 19:00 15. Věra Dočkalová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
21.04.2017 17:00 16. Tereza Daňková Badminton Líšeň 3:0
14.04.2017 07:00 16. Pavol Turák Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
12.04.2017 07:00 16. Markéta Vajčnerová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
15. Lenka Křičková 3:S Komentáře
16. Michal Strakon 3:S Komentáře
7. Jakub Vacula S:S Komentáře
7. Vít Strádal 3:S Komentáře
8. Lenka Halouzková 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím