Načítám…
Image 1

Ivan Špingl (69 let)

ID: 39493

Praha

  • 99 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 175 /377
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 98
    Zápasů v lize ( 44 / 52 / 2) 0 turnajů
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

16 . Úroveň B

176 bodů
186. místo (164. místo v mužích)
M.B. P.M. M.P. I.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Bezouska
6:2 6:s 36 30 246
2 .
Image 1
Pavel Máčka
7:5 6:s 33 24 237
3 .
Image 1
Matěj Pešice
5:7 6:s 23 0 203
4 .
Image 1
Ivan Špingl
2:6 6:s 20 -24 176
5 .
Image 1
Martin Kotrč
s:6 s:6 s:6 s:6 0 -30 150

14 . Úroveň A

206 bodů
169. místo (150. místo v mužích)
Z.K. A.H. P.M. B.S. I.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Králová
6:1 6:2 6:2 6:2 73 30 328
2 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
1:6 4:6 6:3 6:1 41 24 290
3 .
Image 1
Pavla Mičánková
2:6 6:4 3:6 6:1 40 0 265
4 .
Image 1
Barbora Sedláková
2:6 3:6 6:3 7:6 35 -24 236
5 .
Image 1
Ivan Špingl
2:6 1:6 1:6 6:7 11 -30 206

15 . Úroveň C

247 bodů
187. místo (165. místo v mužích)
T.A. R.H. A.H. M.Č. I.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tom Axl
6:1 5:7 6:3 6:0 61 30 361
2 .
Image 1
Radka Hrušková
1:6
S:S
6:S
6:1 33 24 327
3 .
Image 1
Aleksandra Hołubowicz
7:5
S:S
S:S
6:3 22 0 292
4 .
Image 1
Monika Černá
3:6
S:6
S:S
6:3 15 -4 281
5 .
Image 1
Ivan Špingl
0:6 1:6 3:6 3:6 7 -30 247

Jarní sezóna 2022

17 . Úroveň B

205 bodů
183. místo (165. místo v mužích)
J.E. I.Š. D.L. J.G. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Eliáš
6:3 6:4
S:S
6:2 46 30 211
2 .
Image 1
Ivan Špingl
3:6 6:7
6:S
6:S
46 24 205
3 .
Image 1
David Langr
4:6 7:6 S:S
6:S
30 0 165
4 .
Image 1
Jeanet Glázrová
S:S
S:6
S:S
6:S
8 -1 142
5 .
Image 1
Denisa Lobova
2:6
S:6
S:6
S:6
2 -30 107

14 . Úroveň A

133 bodů
158. místo (140. místo v mužích)
J.R. T.A. M.K. I.Š. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Rett
7:5
6:S
6:1
6:S
70 30 235
2 .
Image 1
Tom Axl
5:7
S:S
6:2
6:S
36 24 195
3 .
Image 1
Martin Kotrč
S:6
S:S
6:1 6:3 31 0 166
4 .
Image 1
Ivan Špingl
1:6 2:6 1:6
6:S
22 -24 133
5 .
Image 1
Martin Drábek
S:6
S:6
3:6
S:6
3 -30 108

14 . Úroveň B

219 bodů
151. místo (132. místo v mužích)
M.V. J.Š. I.Š. A.L. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vučka
6:3 6:3 6:4 6:S 68 30 278
2 .
Image 1
Jana Šťovíčková
3:6 6:0 6:2 6:S 59 24 263
3 .
Image 1
Ivan Špingl
3:6 0:6 6:2 6:S 39 0 219
4 .
Image 1
Andrea Lukešová
4:6 2:6 2:6 6:S 26 -24 182
5 .
Image 1
David Kerouš
S:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 150

16 . Úroveň A

189 bodů
156. místo (137. místo v mužích)
I.Š. K.N. J.E. D.B. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Špingl
6:3
6:S
6:4
6:S
69 30 189
2 .
Image 1
Kamil Novák
3:6 3:6 6:4
6:S
40 24 154
3 .
Image 1
Jiří Eliáš
S:6
6:3 6:1 1:6 37 0 127
4 .
Image 1
Denisa Blažková
4:6 4:6 1:6 6:S 27 -24 93
5 .
Image 1
Jeanet Glázrová
S:6
S:6
6:1 S:6 19 -30 79

Podzimní sezóna 2021

16 . Úroveň A

123 bodů
159. místo (141. místo v mužích)
J.Š. A.L. J.G. I.Š. L.M. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Šťovíčková
6:1 3:6 6:1 6:2 6:S 62 30 182
2 .
Image 1
Andrea Lukešová
1:6
6:S
6:2 6:1 6:S 59 24 173
3 .
Image 1
Jeanet Glázrová
6:3
S:6
6:3 S:S 6:S 38 0 128
4 .
Image 1
Ivan Špingl
1:6 2:6 3:6 6:3 6:S 33 0 123
5 .
Image 1
Lucie Marvalová
2:6 1:6 S:S 3:6 6:S 15 -24 81
6 .
Image 1
Markéta Chocová
S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 60

14 . Úroveň A

132 bodů
136. místo (120. místo v mužích)
M.D. R.F. I.Š. E.J. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Drábek
6:3 6:0 4:6 6:3 58 30 178
2 .
Image 1
Roberta Filepová
3:6
7:5
6:S 6:1 55 24 169
3 .
Image 1
Ivan Špingl
0:6
5:7
6:S
6:1 42 0 132
4 .
Image 1
Ema Jámborová
6:4 S:6
S:6
S:S 11 -24 77
5 .
Image 1
Michal S
3:6 1:6 1:6 S:S 0 -30 60

16 . Úroveň A

136 bodů
158. místo (142. místo v mužích)
T.V. M.P. I.Š. S.N. M.F. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Theo Vasilis
6:4 6:1
6:S
6:S
6:S
71 30 191
2 .
Image 1
Matěj Pešice
4:6
6:4
6:1
6:S
6:S
60 24 174
3 .
Image 1
Ivan Špingl
1:6
4:6
6:4
6:S
6:S
46 0 136
4 .
Image 1
Sylva Němečková
S:6
1:6 4:6
6:S
6:S
33 0 123
5 .
Image 1
Martin Ferdinand
S:6
S:6
S:6
S:6
6:S
14 -24 80
6 .
Image 1
Jana Šťovíčková
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 60

16 . Úroveň A

161 bodů
162. místo (141. místo v mužích)
L.S. I.Š. V.M. S.N. V.V. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Soukup
6:1
6:S
6:4
7:6
6:S
67 30 187
2 .
Image 1
Ivan Špingl
1:6
6:S
4:6
6:2
6:S
47 24 161
3 .
Image 1
Václav Měchura
S:6
S:6
7:5
6:4
6:S
39 0 129
4 .
Image 1
Sylva Němečková
4:6
6:4
5:7
5:7
6:S
38 0 128
5 .
Image 1
Václav Vedral
6:7
2:6
4:6
7:5
6:S
37 -24 103
6 .
Image 1
Tomas Hulle
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 60

Letní sezóna 2021

16 . Úroveň A

154 bodů
178. místo (157. místo v mužích)
V.T. R.H. L.S. I.Š. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Tošovský
S:S 6:1
6:S
6:S 50 30 215
2 .
Image 1
Radka Hrušková
S:S 6:4 6:3
6:1
47 24 206
3 .
Image 1
Lenka Svobodová
1:6 4:6 6:0 6:2 43 0 178
4 .
Image 1
Ivan Špingl
S:6
3:6 0:6 6:3 20 -1 154
5 .
Image 1
Martin Lenoch
S:6
1:6
2:6 3:6 6 -30 111

17 . Úroveň A

128 bodů
176. místo (154. místo v mužích)
L.S. I.Š. A.Č. M.S. T.K. K.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Soukup
6:3 6:0
7:6
6:S 6:S 69 30 144
2 .
Image 1
Ivan Špingl
3:6 6:0 6:2 7:5
6:S
59 24 128
3 .
Image 1
Anna Černohorská
0:6 0:6 1:6 6:S 6:S 30 0 75
4 .
Image 1
Michal S
6:7
2:6 6:1 2:6 S:S 20 0 65
5 .
Image 1
Tereza Kubíčková
S:6 5:7 S:6 6:2 S:S 14 -24 35
6 .
Image 1
Katerina Chadimova
S:6
S:6
S:6 S:S S:S -8 -30 7

17 . Úroveň A

80 bodů
179. místo (156. místo v mužích)
P.B. R.S. V.T. L.S. I.Š. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bártík
6:4
7:5
6:2
6:0
6:S 70 30 190
2 .
Image 1
Ruchit Shah
4:6
6:2 6:0 6:1 6:S 63 24 177
3 .
Image 1
Vojtěch Tošovský
5:7
2:6 6:1 S:S 6:S 31 0 121
4 .
Image 1
Libor Soukup
2:6 0:6 1:6 6:4 6:S 30 0 120
5 .
Image 1
Ivan Špingl
0:6
1:6 S:S 4:6 6:S 14 -24 80
6 .
Image 1
Tereza Kubíčková
S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 60

18 . Úroveň A

137 bodů
202. místo (177. místo v mužích)
E.J. R.S. M.P. I.Š. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ema Jámborová
S:S 6:0 6:1 6:0 54 30 219
2 .
Image 1
Robert Sastra
S:S 6:4 6:3 6:0 48 24 207
3 .
Image 1
Matěj Pešice
0:6 4:6 6:3 6:0 41 0 176
4 .
Image 1
Ivan Špingl
1:6 3:6 3:6 6:1 26 -24 137
5 .
Image 1
Anna Černohorská
0:6 0:6 0:6 1:6 1 -30 106

16 . Úroveň A

177 bodů
175. místo (155. místo v mužích)
D.P. L.S. I.Š. L.B. F.M. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Passler
6:2 6:1 6:1 6:S
6:S
74 30 239
2 .
Image 1
Lenka Svobodová
2:6 6:0 7:5 6:S 6:0 60 24 219
3 .
Image 1
Ivan Špingl
1:6 0:6 6:4 6:2
6:S
42 0 177
4 .
Image 1
Lucie Bravencová
1:6 5:7 4:6 6:S
6:S
37 0 172
5 .
Image 1
Filip Marek
S:6 S:6 2:6 S:6
6:S
16 -1 150
6 .
Image 1
Pablo Maldonado
S:6
0:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 105

Letní sezóna 2020

20 . Úroveň A

154 bodů
223. místo (195. místo v mužích)
V.T. I.Š. M.M. H.T. K.S. E.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Tošovský
6:0
7:6
6:0
6:2
6:0 73 30 193
2 .
Image 1
Ivan Špingl
0:6 0:6 6:2 6:4 6:4 40 24 154
3 .
Image 1
Martin Mastalir
6:7
6:0 6:2 S:S S:S 28 0 118
4 .
Image 1
Hana Tošovská
0:6
2:6 2:6 S:S S:S -5 0 85
5 .
Image 1
Karolína Stejskalová
2:6
4:6 S:S S:S S:S -7 -24 59
6 .
Image 1
Ema Jámborová
0:6 4:6 S:S S:S S:S -9 -30 51

20 . Úroveň A

137 bodů
211. místo (182. místo v mužích)
I.Š. V.T. M.B. E.J. T.K. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Špingl
6:4 6:3 6:1 5:7 6:0 62 30 137
2 .
Image 1
Vojtěch Tošovský
4:6
6:2
6:2
6:S
6:0
61 24 130
3 .
Image 1
Miroslava Barcalová
3:6
2:6
4:6
6:3 6:1 36 0 81
4 .
Image 1
Ema Jámborová
1:6
2:6
6:4
6:S S:S 26 0 71
5 .
Image 1
Tereza Kubíčková
7:5
S:6
3:6 S:6 S:6 14 -24 35
6 .
Image 1
Anna Černohorská
0:6
0:6
1:6 S:S 6:S 11 -30 26

20 . Úroveň A

80 bodů
217. místo (185. místo v mužích)
E.K. O.S. I.Š. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eliska Kominkova
7:6 6:4 6:0 65 30 140
2 .
Image 1
Olga Soukupová
6:7 6:4 6:0 57 24 126
3 .
Image 1
Ivan Špingl
4:6 4:6 6:1 35 0 80
4 .
Image 1
Anna Černohorská
0:6 0:6 1:6 1 -24 22

21 . Úroveň A

90 bodů
223. místo (190. místo v mužích)
Š.D. L.S. I.Š. E.K. H.T. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Šárka Dlouhá
6:7 6:1 6:S 6:2
6:S
63 30 138
2 .
Image 1
Libor Straka
7:6 6:1 6:1 6:1
S:S
51 24 120
3 .
Image 1
Ivan Špingl
1:6 1:6 6:S 6:4 6:0 45 0 90
4 .
Image 1
Eliska Kominkova
S:6 1:6 S:6 6:2 6:1 30 0 75
5 .
Image 1
Hana Tošovská
2:6 1:6 4:6 2:6 6:2 22 -24 43
6 .
Image 1
Anna Černohorská
S:6
S:S
0:6 1:6 2:6 -1 -30 14

Jarní sezóna 2020

20 . Úroveň A

108 bodů
238. místo (203. místo v mužích)
J.G. S.Č. P.Š. I.Š. H.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jeanet Glázrová
6:4 6:4 6:0 6:2 70 30 190
2 .
Image 1
Sára Čerňanská
4:6
6:4
6:0 6:0 60 24 174
3 .
Image 1
Petr Šedina
4:6
4:6
6:2 6:0 46 0 136
4 .
Image 1
Ivan Špingl
0:6 0:6 2:6 6:3 19 -1 108
5 .
Image 1
Hana Tošovská
2:6 0:6 0:6 3:6 5 -30 65

21 . Úroveň A

116 bodů
220. místo (185. místo v mužích)
P.V. I.Š. T.H. A.Č. K.N. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Veithová
6:3 6:1 6:1
6:S
S:S 54 30 129
2 .
Image 1
Ivan Špingl
3:6 1:6 6:S 6:S
6:0
47 24 116
3 .
Image 1
Tomáš Hrabal
1:6 6:1 S:S 6:2 6:S 40 0 85
4 .
Image 1
Anna Černohorská
1:6 S:6 S:S
6:S
6:S 25 0 70
5 .
Image 1
Kamil Novák
S:6
S:6 2:6
S:6
6:S 16 -24 37
6 .
Image 1
Maja B
S:S
0:6
S:6 S:6 S:6 -4 -30 11

18 . Úroveň A

112 bodů
215. místo (179. místo v mužích)
M.P. M.Z. P.P. J.G. I.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Pešice
6:4 1:6 6:S 6:4 51 30 216
2 .
Image 1
Mirek Zralik
4:6 6:S 4:6 6:2 44 24 203
3 .
Image 1
Petr Pilík
6:1 S:6 S:S 6:1 33 0 168
4 .
Image 1
Jeanet Glázrová
S:6 6:4 S:S 6:0 31 -1 165
5 .
Image 1
Ivan Špingl
4:6 2:6 1:6 0:6 7 -30 112

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.08.2022 09:00 16. Michal Bezouska Sportcentrum Radlice 2:6
19.07.2022 10:00 14. Aleš Hanzlíček Tenis Ládví 1:6
13.07.2022 18:00 14. Barbora Sedláková Tenis Ládví 6:7
10.07.2022 08:00 14. Pavla Mičánková Tenis Ládví 1:6
06.07.2022 10:00 14. Zuzana Králová Tenis Ládví 2:6
21.06.2022 17:00 15. Monika Černá 3:6
15.06.2022 06:00 15. Aleksandra Hołubowicz Sportovní klub Budějovická 3:6
08.06.2022 16:00 15. Radka Hrušková LTC Podolí 1:6
03.06.2022 17:30 15. Tom Axl Hamr Záběhlice 0:6
27.05.2022 07:37 17. Jeanet Glázrová 6:S Komentáře
11.05.2022 18:00 17. David Langr Sport Troja 6:7
10.05.2022 20:57 17. Denisa Lobova 6:S Komentáře
10.05.2022 18:00 17. Jiří Eliáš LTC Podolí 3:6
21.04.2022 17:30 14. Tom Axl 2:6
20.04.2022 21:55 14. Martin Drábek 6:S Komentáře
13.04.2022 11:00 14. Martin Kotrč Hamr Záběhlice 1:6
07.04.2022 21:00 14. Jan Rett Sportovní klub Budějovická 1:6
01.04.2022 00:10 14. David Kerouš 6:S
24.03.2022 15:00 14. Martin Vučka Hamr Braník 3:6
11.03.2022 12:00 14. Andrea Lukešová Hamr Braník 6:2
04.03.2022 17:00 14. Jana Šťovíčková Hamr Braník 0:6
27.02.2022 17:36 16. Jeanet Glázrová 6:S Komentáře
24.02.2022 07:29 16. Jiří Eliáš 6:S Komentáře
20.02.2022 19:00 16. Kamil Novák Hamr Braník 6:3
11.02.2022 17:00 16. Denisa Blažková Hamr Braník 6:4
01.02.2022 00:10 16. Markéta Chocová 6:S
26.01.2022 14:30 16. Jeanet Glázrová Hamr Braník 3:6
13.01.2022 16:00 16. Jana Šťovíčková 1:6
09.01.2022 15:00 16. Andrea Lukešová Hamr Braník 2:6
08.01.2022 13:00 16. Lucie Marvalová Hamr Braník 6:3
18.12.2021 16:00 14. Michal S Hamr Braník 6:1
11.12.2021 09:48 14. Roberta Filepová 5:7 Komentáře
08.12.2021 16:54 14. Ema Jámborová 6:S Komentáře
04.12.2021 13:00 14. Martin Drábek Hamr Braník 0:6
22.11.2021 12:00 16. Sylva Němečková 6:4
14.11.2021 16:00 16. Theo Vasilis Hamr Záběhlice 1:6
07.11.2021 01:01 16. Martin Ferdinand 6:S Komentáře
07.11.2021 01:01 16. Jana Šťovíčková 6:S Komentáře
06.11.2021 11:00 16. Matěj Pešice Hamr Braník 4:6 Komentáře
28.10.2021 21:55 16. Václav Měchura 6:S Komentáře
22.10.2021 10:00 16. Sylva Němečková Hamr Braník 4:6
20.10.2021 10:00 16. Libor Soukup Hamr Záběhlice 1:6
15.10.2021 16:00 16. Václav Vedral VŠE Třebešín 6:2 Komentáře
01.10.2021 10:18 16. Vojtěch Tošovský S:6 Komentáře
14.09.2021 17:00 16. Martin Lenoch 6:3
06.09.2021 09:00 16. Lenka Svobodová Hamr Záběhlice 0:6
05.09.2021 18:00 16. Radka Hrušková Hamr Braník 3:6
30.08.2021 08:42 17. Katerina Chadimova 6:S Komentáře
29.08.2021 10:30 17. Michal S Hamr Záběhlice 6:2
21.08.2021 09:00 17. Tereza Kubíčková Hamr Braník 7:5
10.08.2021 09:00 17. Libor Soukup Hamr Záběhlice 3:6
06.08.2021 09:00 17. Anna Černohorská Hamr Braník 6:0
02.08.2021 00:10 17. Vojtěch Tošovský S:S
02.08.2021 00:10 17. Tereza Kubíčková 6:S
26.07.2021 09:00 17. Libor Soukup Hamr Braník 4:6
16.07.2021 19:00 17. Ruchit Shah Hamr Braník 1:6
15.07.2021 16:30 17. Petr Bártík Sportcentrum Radlice 0:6 Komentáře
28.06.2021 17:00 18. Ema Jámborová Hamr Záběhlice 1:6
27.06.2021 15:00 18. Matěj Pešice Sokol Dejvice 3:6
08.06.2021 09:00 18. Anna Černohorská Hamr Braník 6:1
02.06.2021 11:00 18. Robert Sastra Hamr Záběhlice 3:6
31.05.2021 07:30 16. David Passler Hamr Braník 1:6
20.05.2021 17:00 16. Filip Marek Sportcentrum Step 6:2
16.05.2021 18:30 16. Lucie Bravencová Hamr Záběhlice 6:4
09.05.2021 01:01 16. Pablo Maldonado 6:S Komentáře
05.05.2021 09:00 16. Lenka Svobodová Hamr Záběhlice 0:6
05.10.2020 00:10 20. Martin Mastalir 0:6
23.09.2020 16:30 20. Karolína Stejskalová Sportcentrum Radlice 6:4
14.09.2020 15:00 20. Ema Jámborová 6:4
12.09.2020 10:00 20. Vojtěch Tošovský Hamr Braník 0:6
10.09.2020 08:00 20. Hana Tošovská Hotel a Sportcentrum Čechie 6:2
07.09.2020 00:10 20. Tereza Kubíčková 5:7
07.09.2020 00:10 20. Miroslava Barcalová 6:3
31.08.2020 10:00 20. Ema Jámborová 6:1
28.08.2020 09:00 20. Anna Černohorská Hamr Braník 6:0
16.08.2020 10:00 20. Vojtěch Tošovský 6:4
09.08.2020 09:00 20. Anna Černohorská Hamr Braník 6:1
23.07.2020 08:00 20. Olga Soukupová 4:6
20.07.2020 17:00 20. Eliska Kominkova 4:6
13.07.2020 00:10 21. Eliska Kominkova 6:S
10.07.2020 08:00 21. Hana Tošovská 6:4
03.07.2020 18:00 21. Libor Straka Sportcentrum Step 1:6
02.07.2020 07:30 21. Šárka Dlouhá Hamr Záběhlice 1:6
26.06.2020 09:00 21. Anna Černohorská Hamr Braník 6:0
12.06.2020 11:00 20. Sára Čerňanská Hamr Braník 0:6
11.06.2020 18:00 20. Hana Tošovská 6:3
09.06.2020 16:30 20. Petr Šedina 2:6
08.06.2020 16:00 20. Jeanet Glázrová Sportcentrum Radlice 0:6
21.05.2020 00:10 21. Anna Černohorská 6:S
21.05.2020 00:10 21. Kamil Novák 6:S
15.05.2020 16:00 21. Petra Veithová Hamr Záběhlice 3:6
14.03.2020 17:00 21. Maja B Hamr Záběhlice 6:0 Komentáře
08.03.2020 10:00 21. Tomáš Hrabal Hamr Záběhlice 1:6
21.02.2020 13:00 18. Mirek Zralik Hamr Štěrboholy 2:6
21.02.2020 13:00 18. Jeanet Glázrová Hamr Štěrboholy 0:6
15.02.2020 12:00 18. Petr Pilík 1:6
07.02.2020 09:00 18. Matěj Pešice Hotel a Sportcentrum Čechie 4:6
16. Tomas Hulle 6:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím