Načítám…
David Mikeš

David Mikeš (44 let)

ID: 33017

Praha

  • 76 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 135 /279
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 42 / 31 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

15 . Úroveň A

391 bodů
161. místo (148. místo v mužích)
R.T. D.M. J.F. J.H. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Trupl
6:0
5:7
6:3
6:2
60 30 405
2 .
Image 1
David Mikeš
0:6
6:2
6:3
6:3
52 24 391
3 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
7:5
2:6 7:6 6:2 48 0 363
4 .
Image 1
Jan Hofštetr
3:6
3:6
6:7
6:2
31 -24 322
5 .
Image 1
Petr Šedina
2:6
3:6
2:6
2:6
9 -30 294

14 . Úroveň C

329 bodů
166. místo (151. místo v mužích)
J.B. S.H. M.F. D.M. L.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Balcar
6:S
4:6
7:5
6:0 57 30 402
2 .
Image 1
Stepan Ha
S:6
6:2 6:2 6:0 56 24 395
3 .
Image 1
Miroslav Flaška
6:4
2:6 6:7 6:3 42 0 357
4 .
Image 1
David Mikeš
5:7
2:6 7:6 6:2 38 -24 329
5 .
Image 1
Ludvík Eimer
0:6 0:6 3:6 2:6 5 -30 290

15 . Úroveň B

373 bodů
152. místo (138. místo v mužích)
D.M. J.B. M.Š. M.M. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Mikeš
6:4
6:3
6:0
6:0 73 30 373
2 .
Image 1
Jan Baloun
4:6
6:3
6:4 6:S 55 24 349
3 .
Image 1
Martin Šťastný
3:6
3:6
6:4 6:S 40 0 310
4 .
Image 1
Martin Mastalir
0:6
4:6 4:6 6:S 26 -4 292
5 .
Image 1
Jiří Štiller
0:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 240

16 . Úroveň A

351 bodů
174. místo (159. místo v mužích)
R.F. D.M. D.H. R.L. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Regina Filipová Fuchsová
6:3
6:1
6:2
6:S
72 30 372
2 .
Image 1
David Mikeš
3:6
6:2
6:2
6:S
57 24 351
3 .
Image 1
Daniel Holátko
1:6
2:6
7:6
6:3
33 0 303
4 .
Image 1
Radovan Lacko
2:6
2:6
6:7
S:S
6 -24 252
5 .
Image 1
Vladimír Král
S:6
S:6
3:6
S:S
-2 -30 238

Jarní sezóna 2020

17 . Úroveň C

307 bodů
188. místo (169. místo v mužích)
M.Š. D.M. D.K. R.S. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Šťastný
6:4
6:S
6:1 6:S 71 30 326
2 .
Image 1
David Mikeš
4:6 6:1
6:1
6:4
58 24 307
3 .
Image 1
David Kerouš
S:6
1:6
7:5
6:S 34 0 259
4 .
Image 1
Robert Sastra
1:6
1:6
5:7
6:S 25 -4 246
5 .
Image 1
Petr Jordán
S:6
4:6
S:6 S:6 4 -30 199

17 . Úroveň A

330 bodů
179. místo (160. místo v mužích)
D.M. M.U. J.Š. M.H. R.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Mikeš
6:2
6:0
6:3
6:0
75 30 330
2 .
Image 1
Marie Unuckova
2:6
6:4
6:7
6:2
43 24 292
3 .
Image 1
Jan Šmíd
0:6
4:6
6:1
6:3 40 0 265
4 .
Image 1
Michaela Hájková
3:6
7:6
1:6
6:2
35 -24 236
5 .
Image 1
Roberta Filepová
0:6
2:6
3:6
2:6
7 -30 202

15 . Úroveň A

287 bodů
179. místo (157. místo v mužích)
R.V. J.K. J.P. D.M. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Valenta
6:0
6:0 6:3
6:0
77 30 377
2 .
Image 1
Jan Kučera
0:6
4:6
7:6
6:S
35 24 329
3 .
Image 1
Jana Petříková
0:6 6:4 4:6
4:6
24 0 294
4 .
Image 1
David Mikeš
3:6
6:7
6:4
S:S
21 -4 287
5 .
Image 1
Jaromír Němec
0:6
S:6
6:4
S:S
11 -30 251

Podzimní sezóna 2019

15 . Úroveň B

350 bodů
174. místo (158. místo v mužích)
J.K. O.Z. Z.B. D.M. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kružík
6:4
6:2 6:2 6:1 71 30 416
2 .
Image 1
Olivia Zídková
4:6
6:2 4:6
7:5
41 24 380
3 .
Image 1
Zoja Bayerova
2:6 2:6 6:2 6:3 39 0 354
4 .
Image 1
David Mikeš
2:6 6:4 2:6 6:1 39 -4 350
5 .
Image 1
Jan Němec
1:6
5:7
3:6 1:6 10 -30 295

14 . Úroveň A

353 bodů
157. místo (145. místo v mužích)
M.K. V.K. D.M. O.Z. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kubín
6:1 6:0
6:0
S:6 59 30 404
2 .
Image 1
Vlad Kahoun
1:6
6:2
6:4
6:S
53 24 392
3 .
Image 1
David Mikeš
0:6
2:6
6:2
6:S
38 0 353
4 .
Image 1
Olivia Zídková
0:6
4:6
2:6
6:1
25 -4 336
5 .
Image 1
Miroslav Boudný
6:S
S:6
S:6
1:6
19 -30 304

13 . Úroveň B

390 bodů
163. místo (147. místo v mužích)
Z.K. S.V. K.B. D.M. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Králová
6:S
6:S
6:4 6:3 69 30 504
2 .
Image 1
Stanislav Vachovec
S:6 S:6 6:0 6:4 36 24 465
3 .
Image 1
Kristýna Balcarová
S:6
6:S S:S 7:5 28 0 433
4 .
Image 1
David Matoušek
4:6 0:6 S:S 6:3 16 -24 397
5 .
Image 1
David Mikeš
3:6 4:6 5:7 3:6 15 -30 390

14 . Úroveň A

443 bodů
144. místo (131. místo v mužích)
D.M. M.F. A.K. R.H. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Mikeš
7:6 3:6 6:1 6:S 53 30 443
2 .
Image 1
Miroslav Flaška
6:7 S:S
6:S
6:S
38 24 422
3 .
Image 1
Alena Kottová
6:3 S:S S:S
6:S
25 0 385
4 .
Image 1
Radka Hrušková
1:6
S:6
S:S
6:S
14 -24 350
5 .
Image 1
Pavel Skuhra
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 330

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň A

384 bodů
193. místo (177. místo v mužích)
N.P. S.V. T.S. A.V. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikol Porazilová
6:2 6:7
6:S
6:4 59 30 494
2 .
Image 1
Stanislav Vachovec
2:6 6:2 7:6 6:4 49 24 478
3 .
Image 1
Tomáš Smotrila
7:6 2:6 S:S 6:0 30 0 435
4 .
Image 1
Adam Vizina
S:6
6:7 S:S 6:1 21 -24 402
5 .
Image 1
David Mikeš
4:6 4:6 0:6 1:6 9 -30 384

14 . Úroveň C

440 bodů
159. místo (150. místo v mužích)
V.N. J.Z. D.M. S.L. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojta Navratil
6:2 6:3 6:4 6:2 69 30 504
2 .
Image 1
Jaroslav Zdvihal
2:6 6:2 6:4 4:6 40 24 469
3 .
Image 1
David Mikeš
3:6 2:6 7:6 6:3 35 0 440
4 .
Image 1
Sinisa Lopicic
4:6 4:6 6:7 7:6 28 -24 409
5 .
Image 1
Vít Kunický
2:6 6:4 3:6 6:7 28 -30 403

14 . Úroveň A

479 bodů
147. místo (138. místo v mužích)
p.p. D.M. M.S. T.K. B.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
petr plhal
2:6
6:3
6:4 6:1 54 30 489
2 .
Image 1
David Mikeš
6:2
6:1
6:2
S:S
50 24 479
3 .
Image 1
Milan Svatoš
3:6
1:6
6:1
6:1
42 0 447
4 .
Image 1
Tomáš Katz
4:6 2:6
1:6
6:3 24 -24 405
5 .
Image 1
Blanka Machová
1:6
S:S
1:6
3:6 0 -30 375

15 . Úroveň C

492 bodů
154. místo (145. místo v mužích)
D.M. T.S. T.M. L.E. P.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Mikeš
6:3 4:6 6:2
6:S
57 30 492
2 .
Image 1
Tomáš Smotrila
3:6 6:3 6:3
6:S
55 24 484
3 .
Image 1
Tomáš Munzar
6:4 3:6 7:6
6:S
50 0 455
4 .
Image 1
Ludvík Eimer
2:6 3:6 6:7
6:S
30 -24 411
5 .
Image 1
Petra Ondrejkova
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 375

Jarní sezóna 2019

15 . Úroveň B

444 bodů
172. místo (161. místo v mužích)
V.P. A.T. D.M. S.H. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Paclík
6:1 6:1 6:3 6:1 74 30 509
2 .
Image 1
Alex Tomčal
1:6 6:4 3:6 6:1 39 24 468
3 .
Image 1
David Mikeš
1:6 4:6
6:3
6:3 39 0 444
4 .
Image 1
Stephen Hitchcock
3:6 6:3
3:6
2:6 25 -24 406
5 .
Image 1
Jan Balcar
1:6 1:6 3:6 6:2 23 -30 398

14 . Úroveň B

401 bodů
171. místo (158. místo v mužích)
v.s. F.R. p.p. D.M. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
vincenzo spadaro
6:4 6:7 6:3
6:S
58 30 493
2 .
Image 1
Filip Rysl
4:6 6:3 6:3 6:1 57 24 486
3 .
Image 1
petr plhal
7:6 3:6 1:6 6:1 36 0 441
4 .
Image 1
David Mikeš
3:6 3:6 6:1
S:S
20 -24 401
5 .
Image 1
Daniel Pudil
S:6
1:6 1:6
S:S
-3 -30 372

14 . Úroveň A

437 bodů
148. místo (138. místo v mužích)
P.M. D.M. M.Z. F.K. A.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Medlin
6:2 6:0 6:3 6:1 74 30 464
2 .
Image 1
David Mikeš
2:6 6:2 6:3
6:4
53 24 437
3 .
Image 1
Martin Zíma
0:6 2:6 6:3 6:1 38 0 398
4 .
Image 1
Filip Krutil
3:6 3:6 3:6 6:4 25 -24 361
5 .
Image 1
Alena Novotná
1:6
4:6
1:6 4:6 10 -30 340

13 . Úroveň B

543 bodů
154. místo (146. místo v mužích)
M.M. A.K. S.L. D.M. v.s. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mucha
5:7 6:2 7:5
6:S
56 30 626
2 .
Image 1
Alena Kottová
7:5
1:6
6:1 6:3 52 24 616
3 .
Image 1
Sinisa Lopicic
2:6
6:1
6:4 1:6 38 0 578
4 .
Image 1
David Mikeš
5:7 1:6 4:6
6:3
27 -24 543
5 .
Image 1
vincenzo spadaro
S:6
3:6 6:1
3:6
25 -30 535

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.09.2020 14:00 15. Radek Trupl Tenis Svornost 0:6 Komentáře
14.09.2020 18:00 15. Jaroslav Fibichr 6:2
13.09.2020 20:00 15. Petr Šedina Hamr Braník 6:3 Komentáře
10.09.2020 12:30 15. Jan Hofštetr Tenis Ládví 6:3 Komentáře
03.09.2020 12:00 14. Ludvík Eimer Hotel a Sportcentrum Čechie 6:2
02.09.2020 18:00 14. Miroslav Flaška Hamr Záběhlice 7:6
19.08.2020 08:00 14. Stepan Ha Tenis Svornost 2:6
17.08.2020 13:00 14. Jan Balcar Hotel a Sportcentrum Čechie 5:7 Komentáře
29.07.2020 18:00 15. Jiří Štiller Tenis Svornost 6:0
26.07.2020 16:30 15. Jan Baloun Hamr Braník 6:4 Komentáře
23.07.2020 18:30 15. Martin Mastalir Tenis Svornost 6:0 Komentáře
21.07.2020 18:30 15. Martin Šťastný Hamr Braník 6:3 Komentáře
11.07.2020 17:00 16. Vladimír Král Hamr Záběhlice 6:S Komentáře
07.07.2020 19:00 16. Radovan Lacko Tenis Svornost 6:2 Komentáře
25.06.2020 20:00 16. Daniel Holátko Tenis Ládví 6:2 Komentáře
21.06.2020 16:00 16. Regina Filipová Fuchsová Tenis Ládví 3:6 Komentáře
13.06.2020 11:30 17. Petr Jordán Tenis Ládví 6:4 Komentáře
09.06.2020 11:30 17. Robert Sastra Tenis Ládví 6:1 Komentáře
04.06.2020 17:00 17. Martin Šťastný Hamr Braník 4:6
23.05.2020 16:00 17. David Kerouš Hotel a Sportcentrum Čechie 6:1
25.04.2020 09:00 17. Marie Unuckova Hamr Záběhlice 6:2 Komentáře
15.04.2020 18:00 17. Michaela Hájková 6:3 Komentáře
12.03.2020 19:00 17. Roberta Filepová Tenis Ládví 6:0 Komentáře
06.03.2020 11:30 17. Jan Šmíd Tenis Ládví 6:0
29.02.2020 15:07 15. Jaromír Němec S:S Komentáře
21.02.2020 18:00 15. Jana Petříková Tenis Ládví 6:4
19.02.2020 07:00 15. Richard Valenta Hamr Braník 3:6
16.02.2020 10:00 15. Jan Kučera Tenis Ládví 6:7 Komentáře
28.01.2020 12:00 15. Jan Němec Hamr Záběhlice 6:1
25.01.2020 12:00 15. Jan Kružík Hamr Záběhlice 2:6
09.01.2020 19:00 15. Zoja Bayerova Tenis Ládví 2:6
08.01.2020 07:00 15. Olivia Zídková 6:4
31.12.2019 09:21 14. Miroslav Boudný 6:S Komentáře
14.12.2019 10:30 14. Martin Kubín Tenis Ládví 0:6
11.12.2019 07:00 14. Olivia Zídková 6:2 Komentáře
05.12.2019 20:00 14. Vlad Kahoun Tenis Ládví 2:6 Komentáře
29.11.2019 17:30 13. Stanislav Vachovec Hamr Záběhlice 4:6
27.11.2019 18:30 13. Zuzana Králová Hamr Záběhlice 3:6
18.11.2019 21:00 13. David Matoušek Hamr Braník 3:6
12.11.2019 18:00 13. Kristýna Balcarová Hamr Štěrboholy 5:7
24.10.2019 18:00 14. Alena Kottová Hamr Štěrboholy 3:6
13.10.2019 17:00 14. Radka Hrušková 6:1
13.10.2019 12:00 14. Miroslav Flaška Hamr Záběhlice 7:6
11.10.2019 12:26 14. Pavel Skuhra 6:S
30.09.2019 18:30 15. Adam Vizina Hamr Záběhlice 1:6
30.09.2019 12:00 15. Stanislav Vachovec Hamr Záběhlice 4:6
26.09.2019 14:00 15. Nikol Porazilová 4:6
23.09.2019 19:00 15. Tomáš Smotrila Hamr Záběhlice 0:6
26.08.2019 17:00 14. Sinisa Lopicic Hamr Braník 7:6
24.08.2019 10:00 14. Vít Kunický Tenis Ládví 6:3
18.08.2019 11:00 14. Vojta Navratil Hamr Záběhlice 3:6
18.08.2019 10:00 14. Jaroslav Zdvihal Hamr Záběhlice 2:6
31.07.2019 08:30 14. Blanka Machová S:S Komentáře
17.07.2019 17:00 14. Tomáš Katz 6:2
12.07.2019 16:30 14. petr plhal Hamr Záběhlice 6:2
05.07.2019 10:00 14. Milan Svatoš Tenis Svornost 6:1 Komentáře
27.06.2019 21:29 15. Petra Ondrejkova 6:S Komentáře
27.06.2019 19:00 15. Tomáš Smotrila Hotel a Sportcentrum Čechie 6:3
27.06.2019 18:00 15. Ludvík Eimer Hotel a Sportcentrum Čechie 6:2
06.06.2019 07:00 15. Tomáš Munzar Hamr Záběhlice 4:6
29.05.2019 10:00 15. Vojtěch Paclík Tenis Svornost 1:6
26.05.2019 10:00 15. Alex Tomčal Hamr Štěrboholy 4:6
25.05.2019 10:00 15. Stephen Hitchcock Tenis Svornost 6:3 Komentáře
19.05.2019 18:00 15. Jan Balcar Sportcentrum Radonice 6:3
30.04.2019 20:25 14. Daniel Pudil S:S Komentáře
16.04.2019 18:00 14. Filip Rysl Sportcentrum Radlice 3:6
15.04.2019 20:00 14. vincenzo spadaro Hamr Záběhlice 3:6
07.04.2019 14:00 14. petr plhal Hamr Braník 6:1
31.03.2019 19:00 14. Filip Krutil Hamr Braník 6:3
26.03.2019 12:00 14. Martin Zíma Sportcentrum Radlice 6:2
22.03.2019 19:30 14. Alena Novotná Hotel a Sportcentrum Čechie 6:4 Komentáře
18.03.2019 19:00 14. Pavel Medlin LTC Modřany 2005 2:6
27.02.2019 20:00 13. Sinisa Lopicic Hamr Braník 4:6
25.02.2019 20:00 13. Alena Kottová Hamr Záběhlice 1:6
11.02.2019 18:00 13. Martin Mucha Tenis Ládví 5:7
09.02.2019 09:00 13. vincenzo spadaro Tenis Ládví 6:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím