Načítám…

Petr Brzobohaty (46 let)

ID: 33640

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - germany

Mám Multisportku: Ano

  • 80 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 46 /294
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 44 / 22 / 2) 5 turnajů
  • 67%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

1 . Úroveň A

248 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
M.J. R.H. T.F. J.L. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
2:3
3:1
3:0
3:0
22 14 296
2 .
Image 1
Roman Havlík
3:2
1:3
3:1 3:0 19 11 290
3 .
Image 1
Tomáš Fendrich
1:3
3:1
2:3
3:2
14 0 274
4 .
Image 1
Jiří Lev
0:3 1:3
3:2
3:0 13 -11 262
5 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3
0:3
2:3
0:3 2 -14 248

2 . Úroveň A

327 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
R.H. P.B. A.B. T.H. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Havlík
3:0 3:0 3:2
3:2
24 14 338
2 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3 3:0
2:3
3:0 16 11 327
3 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 314
4 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
2:3
3:2
0:3 3:1 13 -11 302
5 .
Image 1
Iva Dolejšová
2:3
0:3 0:3 1:3 3 -14 289

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

334 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.T. P.H. P.B. O.R. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Trantina
1:3 3:1 3:0 3:0 21 14 355
2 .
Image 1
Pavel Havlát
3:1
S:3
3:1
3:1 18 11 349
3 .
Image 1
Petr Brzobohaty
1:3
3:S
3:1 1:3 14 0 334
4 .
Image 1
Otakar Riha
0:3
1:3
1:3 3:0 9 -11 318
5 .
Image 1
David Voborský
0:3 1:3 3:1 0:3 7 -14 313

3 . Úroveň A

360 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
P.B. D.V. J.O. H.H. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:0
3:2 3:0 3:0 26 14 360
2 .
Image 1
David Voborský
0:3
3:0
3:0
0:3
14 11 345
3 .
Image 1
Jan Orel
2:3
0:3
3:2 3:2 12 0 332
4 .
Image 1
Hubert Horák
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 318
5 .
Image 1
Radomír Uhlíř
0:3
3:0
2:3 0:3 9 -14 315

5 . Úroveň A

280 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
P.B. J.C. M.M. B.H. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 280
2 .
Image 1
Jan Caha
2:3 3:1 1:3 3:0 16 11 267
3 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 255
4 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3 3:1
0:3
3:1
12 -11 241
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 227

4 . Úroveň B

295 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
D.Č. I.D. T.O. P.B. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Černý
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 338
2 .
Image 1
Iva Dolejšová
2:3
3:0
3:0 3:1 22 3 325
3 .
Image 1
Tomáš Osoba
1:3
0:3
3:0 3:0 15 0 315
4 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 295
5 .
Image 1
Jan Růžička
S:3
1:3 0:3
S:3
1 -14 287

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

278 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
J.D. P.B. B.H. Z.W. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Dvořák
3:0
3:1
3:1
3:1 25 14 299
2 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3
3:0
3:0 1:3 15 3 278
3 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
1:3
0:3
3:2
3:2
11 0 271
4 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3
0:3
2:3
3:0 10 -11 259
5 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 3:1
2:3
0:3 9 -14 255

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň B

331 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
P.B. J.L. L.J. D.W. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:0
3:1
S:S 3:S 17 14 331
2 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
3:2
3:S
3:S 17 11 328
3 .
Image 1
Lucie Jakrlová
1:3
2:3
3:S
3:S 15 0 315
4 .
Image 1
Daniel Walczysko
S:S
S:3
S:3
3:S 4 -11 293
5 .
Image 1
Petr Šťastný
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 286

4 . Úroveň B

334 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
T.F. T.Š. J.K. H.H. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Fendrich
3:0
3:1
3:0
3:2
25 14 379
2 .
Image 1
Tibor Švenda
0:3
3:0
3:2
1:3
13 3 356
3 .
Image 1
Jiří Kaláb
1:3
0:3
3:2
3:0 13 0 353
4 .
Image 1
Hubert Horák
0:3
2:3
2:3
3:S
10 -11 339
5 .
Image 1
Petr Brzobohaty
2:3
3:1
0:3
S:3
8 -14 334

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

341 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
M.J. P.B. M.V. J.O. L.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
1:3
3:0
3:1 3:0 21 14 355
2 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:1
2:3
3:2
3:2
18 3 341
3 .
Image 1
Martin Višňovský
0:3
3:2
3:2
1:3
11 0 331
4 .
Image 1
Jan Orel
1:3
2:3
2:3
3:1 11 -11 320
5 .
Image 1
Lucie Jakrlová
0:3
2:3
3:1
1:3 9 -14 315

6 . Úroveň B

320 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
P.B. L.B. M.M. J.M. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:1
3:0
3:0
3:1
26 14 320
2 .
Image 1
Lukáš Blaha
1:3
3:2
3:1
3:0 19 11 310
3 .
Image 1
Milan Malaník
0:3
2:3
3:1
3:0 15 0 295
4 .
Image 1
Jan Matoušek
0:3
1:3
1:3
3:1 8 -11 277
5 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3
0:3 0:3 1:3 2 -14 268

5 . Úroveň A

299 bodů
39. místo (38. místo v mužích)
M.F. L.Č. J.O. P.B. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
2:3
3:0 3:0
3:1
22 14 336
2 .
Image 1
Lubomír Čapatý
3:2
3:1
3:2
S:3
16 11 327
3 .
Image 1
Jan Orel
0:3
1:3
3:2
3:0
13 0 313
4 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3
2:3
2:3
3:1
10 -11 299
5 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
3:S
0:3
1:3
8 -14 294

4 . Úroveň B

343 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
J.L. P.F. L.J. P.B. J.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Lev
3:2 3:2 3:1 3:1 22 14 376
2 .
Image 1
Petr Faruzel
2:3
1:3
3:0
3:0
17 3 360
3 .
Image 1
Lucie Jakrlová
2:3
3:1
1:3
3:0
16 0 356
4 .
Image 1
Petr Brzobohaty
1:3
0:3
3:1
3:0
14 -11 343
5 .
Image 1
Jan Židek
1:3
0:3
0:3
0:3
1 -14 327

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

270 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
D.V. P.B. D.D. R.U. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Voborský
3:0
3:1
3:2 3:0 25 14 279
2 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3
3:0
3:1
3:1
19 11 270
3 .
Image 1
David Duda
1:3
0:3 3:1
2:3
9 0 249
4 .
Image 1
Radomír Uhlíř
2:3
1:3
1:3
3:2
9 -11 238
5 .
Image 1
Jiří Petřek
0:3
1:3
3:2
2:3
8 -14 234

6 . Úroveň A

258 bodů
29. místo (29. místo v mužích)
P.B. R.U. K.Š. T.B. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:1
3:0 3:1 3:2 24 14 258
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
3:1
3:2
3:1
18 11 249
3 .
Image 1
Konstantin Šindelář
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3
2:3
0:3 3:0 10 -11 219
5 .
Image 1
Petr Neradilek
2:3
1:3
S:3
0:3 3 -14 209

7 . Úroveň A

220 bodů
38. místo (37. místo v mužích)
P.B. Z.S. M.Z. R.U. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Zdeněk Sojma
1:3
3:2 3:2 3:1 17 5 202
3 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3 2:3
3:1
S:S
7 0 187
4 .
Image 1
Radim Uhřík
0:3 2:3
1:3
2:3 5 -11 174
5 .
Image 1
Jan Caha
0:3 1:3
S:S
3:2 4 -14 170

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

301 bodů
76. místo (72. místo v mužích)
P.B. M.D. J.R. J.L. I.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:0
3:1 3:0 3:0 27 14 301
2 .
Image 1
Michal Drexler
0:3
3:1
3:1
3:0
19 11 290
3 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3
1:3
3:2
3:0 14 0 274
4 .
Image 1
Jan Laštůvka
0:3
1:3
2:3
3:1
9 -11 258
5 .
Image 1
Ivo Trávníček
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 247

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.07.2022 19:00 1. Tomáš Fendrich Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
29.07.2022 18:00 1. Jiří Lev Sprint 0:3
12.07.2022 18:00 1. Roman Havlík Sprint 0:3
07.07.2022 18:00 1. Michal Janotka Sprint 0:3 Komentáře
30.06.2022 22:00 2. Aleš Bárta (Alfa Agency) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
28.06.2022 18:00 2. Tomáš Hrdlička Sprint 2:3 Komentáře
19.06.2022 10:00 2. Iva Dolejšová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.06.2022 17:00 2. Roman Havlík Sprint 0:3
29.05.2022 11:36 2. Pavel Havlát 3:S Komentáře
25.05.2022 20:00 2. Otakar Riha Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.05.2022 09:00 2. David Voborský Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.05.2022 20:00 2. Jonáš Trantina Sprint 1:3
29.04.2022 20:00 3. Radomír Uhlíř Xarena Slatina Badminton Club 3:0
24.04.2022 19:00 3. Jan Orel Sport Centrum Kuklenská 3:2
20.04.2022 21:00 3. Hubert Horák Sprint 3:0
14.04.2022 20:00 3. David Voborský Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
31.03.2022 18:00 5. Lukáš Kopačka Sprint 3:0
24.03.2022 17:00 5. Milan Malaník Sprint 3:0
09.03.2022 19:00 5. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:2
06.03.2022 11:00 5. Bohumil Hrnčíř Sprint 3:0
27.02.2022 20:23 4. Jan Růžička 3:S Komentáře
21.02.2022 18:00 4. Iva Dolejšová Badminton Jehnice 0:3
17.02.2022 19:00 4. David Černý Sprint 0:3
13.02.2022 16:00 4. Tomáš Osoba fit4all centrum 0:3
27.01.2022 18:00 4. Bohumil Hrnčíř Sprint 3:0 Komentáře
15.01.2022 11:00 4. Jakub Dvořák Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
13.01.2022 20:00 4. Jan Krupica Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.01.2022 11:00 4. Zdeněk Weinlich Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.05.2020 00:10 5. Petr Šťastný 3:S
21.05.2020 00:10 5. Daniel Walczysko S:S
19.05.2020 19:00 5. Lucie Jakrlová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
10.03.2020 21:00 5. Jan Lojka Sprint 3:0 Komentáře
28.02.2020 08:42 4. Hubert Horák S:3 Komentáře
24.02.2020 18:00 4. Jiří Kaláb Sprint 0:3
16.02.2020 10:00 4. Tibor Švenda Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
15.02.2020 20:00 4. Tomáš Fendrich Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
30.01.2020 20:00 4. Michal Jünger Sprint 3:1 Komentáře
23.01.2020 19:00 4. Jan Orel Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
19.01.2020 17:00 4. Lucie Jakrlová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
13.01.2020 20:00 4. Martin Višňovský fit4all centrum 2:3 Komentáře
21.12.2019 10:00 6. Marek Dlouhý Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
18.12.2019 19:00 6. Milan Malaník Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.12.2019 20:00 6. Lukáš Blaha Sprint 3:1 Komentáře
09.12.2019 20:00 6. Jan Matoušek Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
27.11.2019 18:00 5. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.11.2019 17:00 5. Lubomír Čapatý Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
13.11.2019 17:00 5. Radomír Uhlíř Sprint 3:1 Komentáře
10.11.2019 19:00 5. Jan Orel Xarena Slatina Badminton Club 2:3
30.10.2019 20:00 4. Jan Židek fit4all centrum 3:0 Komentáře
29.10.2019 20:00 4. Petr Faruzel Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
22.10.2019 16:00 4. Jiří Lev Xarena Slatina Badminton Club 1:3
20.10.2019 18:00 4. Lucie Jakrlová Sprint 3:1 Komentáře
26.09.2019 17:00 5. David Duda Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.09.2019 18:00 5. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
12.09.2019 20:00 5. David Voborský Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
10.09.2019 20:30 5. Radomír Uhlíř fit4all centrum 3:1 Komentáře
29.07.2019 18:00 6. Konstantin Šindelář Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.07.2019 20:00 6. Radomír Uhlíř fit4all centrum 3:1 Komentáře
21.07.2019 11:00 6. Tomáš Badár Sprint 3:1
18.07.2019 18:00 6. Petr Neradilek Sprint 3:2
26.06.2019 18:00 7. Radim Uhřík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.06.2019 18:00 7. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.06.2019 18:00 7. Zdeněk Sojma Sprint 3:1 Komentáře
11.06.2019 19:00 7. Martin Zavadil Badminton Líšeň 3:1
28.05.2019 20:00 10. Michal Drexler Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
24.05.2019 19:00 10. Jaroslav Reissig fit4all centrum 3:1
21.05.2019 17:00 10. Jan Laštůvka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.05.2019 18:00 10. Ivo Trávníček fit4all centrum 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím