Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.10.2020 |
18:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
28.09.2020 |
17:30 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
23.09.2020 |
21:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
20.09.2020 |
19:00 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
03.09.2020 |
21:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.08.2020 |
19:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.08.2020 |
18:30 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
19.08.2020 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
09.08.2020 |
23:02 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
3:S |
Comments
|
28.07.2020 |
16:54 |
4. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
Comments
|
24.07.2020 |
18:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
22.07.2020 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
15.06.2020 |
10:25 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
|
3:S |
Comments
|
03.06.2020 |
17:30 |
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
01.06.2020 |
19:00 |
3. |
Pan Sluníčko a šedá myška
(V. Křivánek,
O. Brožek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.05.2020 |
17:30 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
P. Vojtěchovský)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
20.05.2020 |
15:32 |
4. |
Jeremi B
(D. Krejčík,
J. Bušek)
|
|
3:S |
Comments
|
20.05.2020 |
15:32 |
4. |
Makida
(D. Loukota,
M. Hanzlickova)
|
|
3:S |
Comments
|
20.05.2020 |
15:31 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
25.02.2020 |
19:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
24.02.2020 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.02.2020 |
19:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
14.02.2020 |
18:30 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.01.2020 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.01.2020 |
20:30 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
20.01.2020 |
18:30 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.01.2020 |
21:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
30.12.2019 |
08:27 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
Comments
|
23.12.2019 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
17.12.2019 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
15.12.2019 |
17:00 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
01.12.2019 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.11.2019 |
20:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
19.11.2019 |
19:00 |
3. |
Bohemian Rhapsody
(L. Soukupová,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
13.11.2019 |
19:30 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.10.2019 |
19:30 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
26.10.2019 |
17:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.10.2019 |
19:00 |
4. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
Sportcentrum Uhříněves |
3:0 |
|
13.10.2019 |
18:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.09.2019 |
17:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
23.09.2019 |
21:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
19.09.2019 |
19:30 |
3. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.09.2019 |
19:00 |
3. |
Bohemian Rhapsody
(L. Soukupová,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
29.08.2019 |
11:12 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
Comments
|
18.08.2019 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
14.08.2019 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.08.2019 |
19:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
31.07.2019 |
20:03 |
4. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
31.07.2019 |
19:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
30.07.2019 |
19:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.07.2019 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
02.06.2019 |
18:00 |
3. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
30.05.2019 |
16:57 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
|
3:S |
Comments
|
10.05.2019 |
19:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
08.05.2019 |
17:30 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
23.04.2019 |
19:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.04.2019 |
18:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
17.04.2019 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.04.2019 |
19:30 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.03.2019 |
20:30 |
3. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
25.03.2019 |
19:30 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.03.2019 |
21:00 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
11.03.2019 |
20:30 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
27.02.2019 |
20:00 |
4. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
25.02.2019 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
25.02.2019 |
19:00 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:0 |
|
19.02.2019 |
19:00 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
30.01.2019 |
17:30 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.01.2019 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.01.2019 |
19:00 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
14.01.2019 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
18.12.2018 |
20:30 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
16.12.2018 |
19:00 |
4. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
12.12.2018 |
19:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
11.12.2018 |
20:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
02.12.2018 |
19:00 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
28.11.2018 |
17:30 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.11.2018 |
18:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
19.11.2018 |
19:30 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
31.10.2018 |
20:00 |
3. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
15.10.2018 |
19:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
10.10.2018 |
20:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
08.10.2018 |
19:00 |
3. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
26.09.2018 |
19:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.09.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.09.2018 |
20:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.09.2018 |
19:30 |
1. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
02.09.2018 |
19:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.08.2018 |
19:30 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
15.08.2018 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.08.2018 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
30.07.2018 |
19:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.07.2018 |
20:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
25.07.2018 |
18:00 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
16.07.2018 |
19:30 |
3. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
20.06.2018 |
20:00 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
14.06.2018 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
13.06.2018 |
19:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
01.06.2018 |
18:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
29.05.2018 |
20:30 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
18.05.2018 |
22:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
14.05.2018 |
19:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
04.05.2018 |
18:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
30.04.2018 |
18:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
26.04.2018 |
20:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
|
1:3 |
Comments
|
25.04.2018 |
19:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
24.04.2018 |
18:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
18.03.2018 |
20:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
14.03.2018 |
19:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
13.03.2018 |
20:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
09.03.2018 |
18:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
28.02.2018 |
20:00 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
28.02.2018 |
19:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
26.02.2018 |
19:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.02.2018 |
19:30 |
3. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.01.2018 |
05:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
|
3:S |
Comments
|
12.01.2018 |
19:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
10.01.2018 |
20:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
23.12.2017 |
20:00 |
3. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.12.2017 |
18:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.12.2017 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.12.2017 |
20:00 |
3. |
HonDa
(H. Pipek,
D. Bukovský)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
08.12.2017 |
19:30 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.11.2017 |
19:00 |
3. |
Ranhojiči
(P. Kozák,
M. Koleják)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.11.2017 |
18:00 |
3. |
Jana Ryšánková
(J. Ryšánková,
P. Čech)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
25.10.2017 |
18:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.10.2017 |
18:00 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
11.10.2017 |
20:30 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.10.2017 |
19:30 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
20.09.2017 |
17:00 |
3. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.09.2017 |
20:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
31.08.2017 |
21:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.08.2017 |
20:00 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
21.08.2017 |
19:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
16.08.2017 |
19:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
17.07.2017 |
20:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
17.07.2017 |
19:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
14.07.2017 |
18:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
26.06.2017 |
19:00 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.06.2017 |
20:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
12.06.2017 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
29.05.2017 |
18:00 |
4. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
22.05.2017 |
20:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.05.2017 |
20:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.05.2017 |
18:00 |
4. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
|
0:3 |
|
18.04.2017 |
20:00 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
12.04.2017 |
19:30 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
0:3 |
Comments
|
10.04.2017 |
19:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
29.03.2017 |
11:30 |
6. |
Tlustoprdi
(O. Hireš,
L. Otta)
|
|
3:0 |
Comments
|
27.03.2017 |
20:00 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
21.03.2017 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
20.03.2017 |
19:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
3:0 |
|
23.02.2017 |
19:30 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
S:3 |
|
20.02.2017 |
20:30 |
5. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.02.2017 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
2:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Kris Kros
(P. Cincula,
Z. Bán)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Comments
|