Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:S |
|
15.06.2020 |
12:07 |
4. |
Lovci Lo puchů
(K. Hellerová,
J. Formankova)
|
|
3:S |
Comments
|
12.06.2020 |
19:00 |
4. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
06.06.2020 |
11:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
20.05.2020 |
13:51 |
3. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.05.2020 |
13:51 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.05.2020 |
13:50 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.05.2020 |
13:50 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.03.2020 |
18:30 |
3. |
Double Trouble
(O. Çeçen,
S. Motta)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.02.2020 |
21:00 |
3. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
23.02.2020 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
18.02.2020 |
19:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
03.02.2020 |
00:10 |
4. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
|
3:S |
|
01.02.2020 |
23:01 |
4. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
3:S |
Comments
|
31.01.2020 |
18:11 |
4. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
|
S:3 |
Comments
|
12.01.2020 |
18:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
M. Procházka)
|
|
3:S |
|
29.11.2019 |
10:59 |
4. |
Šoumeni
(M. Horký,
L. Růžičková)
|
|
3:S |
Comments
|
25.11.2019 |
21:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.11.2019 |
21:00 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.11.2019 |
08:15 |
5. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
3:S |
|
29.10.2019 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
20.10.2019 |
20:00 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
20.10.2019 |
17:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
30.05.2019 |
20:00 |
4. |
Dragons
(J. Kozmiková,
J. Dufek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
29.05.2019 |
21:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
28.05.2019 |
20:00 |
4. |
K&T
(T. Petříková,
K. Čiháková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.05.2019 |
19:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.04.2019 |
18:02 |
3. |
Atmosférická depozice
(M. Hiřman,
M. Lebedová)
|
|
3:S |
Comments
|
15.04.2019 |
21:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
0:3 |
|
09.04.2019 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
08.04.2019 |
21:00 |
3. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
26.03.2019 |
09:00 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
Comments
|
24.03.2019 |
18:30 |
4. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
17.03.2019 |
19:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.03.2019 |
20:30 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
DOMYNO |
3:2 |
Comments
|
03.03.2019 |
17:00 |
3. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
26.02.2019 |
21:00 |
3. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
25.02.2019 |
21:00 |
3. |
Gosling's Black Seal
(M. Dolanský,
K. Kabelíková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
19.02.2019 |
21:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
22.01.2019 |
21:00 |
4. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
20.01.2019 |
18:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
3:0 |
|
14.01.2019 |
21:00 |
4. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
07.01.2019 |
21:00 |
4. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.11.2018 |
18:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
0:3 |
|
13.11.2018 |
21:00 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
12.11.2018 |
21:00 |
4. |
Spím, když lítám
(M. Hiřman,
K. Vobořilová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
05.11.2018 |
21:00 |
4. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
30.10.2018 |
21:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
30.10.2018 |
20:00 |
4. |
Miloušové
(R. Čada,
P. Zdrahalova)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
23.10.2018 |
20:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
07.10.2018 |
18:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
04.06.2018 |
09:45 |
3. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
|
S:S |
|
23.05.2018 |
21:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
23.05.2018 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
23.05.2018 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.05.2018 |
20:00 |
3. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
26.04.2018 |
20:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
25.04.2018 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
22.04.2018 |
19:00 |
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
22.04.2018 |
18:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.03.2018 |
20:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.03.2018 |
19:30 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.03.2018 |
20:00 |
3. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
25.02.2018 |
17:00 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:1 |
|
22.02.2018 |
18:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
07.02.2018 |
21:00 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
0:3 |
Comments
|
29.01.2018 |
20:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.01.2018 |
19:30 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.01.2018 |
18:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
1:3 |
|
11.01.2018 |
21:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
18.12.2017 |
18:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.12.2017 |
17:00 |
4. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.12.2017 |
18:00 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
08.12.2017 |
20:00 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:0 |
|
27.11.2017 |
20:30 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
27.11.2017 |
19:30 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.11.2017 |
09:30 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
12.11.2017 |
19:00 |
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.10.2017 |
21:00 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
16.10.2017 |
18:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
08.10.2017 |
14:00 |
4. |
Takže dobrý večer..
(L. Nemcova,
R. Sumka)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
08.10.2017 |
13:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
25.09.2017 |
21:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
25.09.2017 |
19:30 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
15.09.2017 |
18:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
01.09.2017 |
09:36 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
S:S |
|
30.08.2017 |
21:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
24.08.2017 |
19:30 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
24.08.2017 |
18:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
01.08.2017 |
14:51 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
0:3 |
|
27.07.2017 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.07.2017 |
19:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.07.2017 |
19:00 |
3. |
MaK
(M. Pliestik,
K. Kůrková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
21.06.2017 |
20:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
19.06.2017 |
20:00 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
18.06.2017 |
19:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
01.06.2017 |
12:26 |
4. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
|
S:S |
|
01.06.2017 |
12:26 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
S:S |
|
31.05.2017 |
21:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Comments
|
29.05.2017 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
28.05.2017 |
20:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
01.05.2017 |
20:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
23.04.2017 |
16:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.04.2017 |
19:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
06.04.2017 |
21:00 |
3. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
24.03.2017 |
21:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
18.03.2017 |
14:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
18.03.2017 |
13:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
13.03.2017 |
21:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
27.02.2017 |
20:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
20.02.2017 |
20:30 |
4. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
30.01.2017 |
21:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
22.01.2017 |
14:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
12.01.2017 |
21:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
15.12.2016 |
21:30 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
15.12.2016 |
20:30 |
3. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
11.12.2016 |
17:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
04.12.2016 |
20:00 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
27.11.2016 |
21:00 |
4. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
27.11.2016 |
12:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
26.11.2016 |
12:30 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
21.11.2016 |
21:00 |
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
Comments
|
27.10.2016 |
20:30 |
5. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
23.10.2016 |
20:00 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Comments
|
31.05.2016 |
21:00 |
5. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
23.05.2016 |
20:00 |
5. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
11.05.2016 |
21:00 |
5. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
27.04.2016 |
21:00 |
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
25.04.2016 |
18:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
20.04.2016 |
21:30 |
5. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
13.04.2016 |
21:00 |
5. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
11.04.2016 |
20:00 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
01.04.2016 |
11:47 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
3:S |
Comments
|
30.03.2016 |
21:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
20.03.2016 |
19:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
0:3 |
Comments
|
14.03.2016 |
21:00 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
18.02.2016 |
21:00 |
6. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
15.02.2016 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
07.02.2016 |
11:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
06.02.2016 |
14:00 |
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
28.01.2016 |
20:00 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
21.01.2016 |
19:00 |
5. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
18.01.2016 |
20:00 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
14.01.2016 |
21:00 |
5. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
03.01.2016 |
20:00 |
4. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
13.12.2015 |
19:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Comments
|
13.12.2015 |
17:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Comments
|
04.12.2015 |
20:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.11.2015 |
17:00 |
5. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
29.11.2015 |
14:00 |
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
19.11.2015 |
21:00 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Comments
|
28.10.2015 |
14:30 |
6. |
Kiss my ace
(J. Předota,
S. Čičatková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
28.10.2015 |
13:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
19.10.2015 |
21:00 |
6. |
Bambi
(M. Humlová,
J. Kohout)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
11.10.2015 |
20:00 |
6. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
01.06.2015 |
11:43 |
5. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
|
S:S |
|
01.06.2015 |
11:43 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:S |
|
01.06.2015 |
11:43 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
S:S |
|
13.05.2015 |
21:30 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
10.05.2015 |
19:00 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
26.04.2015 |
21:00 |
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|
22.04.2015 |
22:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
19.04.2015 |
20:00 |
6. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
|
0:3 |
Comments
|
01.04.2015 |
12:55 |
5. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
|
S:S |
|
31.03.2015 |
21:30 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
29.03.2015 |
18:30 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
26.03.2015 |
20:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|
24.03.2015 |
21:30 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Comments
|
15.01.2015 |
21:30 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
13.01.2015 |
21:00 |
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
11.01.2015 |
17:00 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
09.01.2015 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
04.01.2015 |
18:00 |
4. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
20.12.2014 |
20:00 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
14.12.2014 |
18:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
14.12.2014 |
17:00 |
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
23.11.2014 |
20:30 |
5. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Comments
|
21.11.2014 |
20:00 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
17.11.2014 |
13:30 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
17.11.2014 |
12:00 |
5. |
Niagara Falls
(R. Dupal,
V. Mokrá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
13.11.2014 |
20:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
30.10.2014 |
22:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Areál volného času Gutova |
S:3 |
|
21.10.2014 |
20:00 |
4. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
19.10.2014 |
15:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
16.10.2014 |
21:00 |
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Comments
|
26.09.2014 |
18:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
23.09.2014 |
19:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Comments
|
16.09.2014 |
18:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
31.08.2014 |
19:00 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
26.08.2014 |
20:30 |
4. |
Los Pojeros
(J. Pojer,
K. Pojerova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
26.08.2014 |
17:00 |
4. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
16.07.2014 |
20:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
0:3 |
Comments
|
14.07.2014 |
20:00 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
2:3 |
Comments
|
09.07.2014 |
20:00 |
3. |
ZMazánci
(Z. Vargová,
M. Kuneš)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Comments
|
25.06.2014 |
19:00 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
19.06.2014 |
20:00 |
4. |
Plněný Rajčata
(P. Siegel,
r. sindelarova)
|
|
0:3 |
Comments
|
18.06.2014 |
20:00 |
4. |
Superpár
(H. Klofáčová,
P. Schwank)
|
|
3:0 |
Comments
|
|
|
3. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Plněný Rajčata
(P. Siegel,
r. sindelarova)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Cerditos
(T. Mitošinková,
P. Milota)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
|
3:S |
|