Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
30.04.2020 |
10:58 |
12. |
(Ne)sestry
(A. Sokalská,
K. Weichetová)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.04.2020 |
08:33 |
12. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.04.2020 |
22:12 |
12. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.04.2020 |
18:15 |
12. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.03.2020 |
00:10 |
11. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
|
S:3 |
|
04.03.2020 |
00:10 |
11. |
GoGlééé
(A. Šlechtová,
T. Šeligová)
|
|
S:3 |
|
02.03.2020 |
17:00 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
25.02.2020 |
20:30 |
11. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
23.02.2020 |
17:00 |
11. |
Starej a mladej
(S. Loula,
Z. Loula)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
03.02.2020 |
00:10 |
10. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
3:S |
|
27.01.2020 |
17:00 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
21.01.2020 |
20:00 |
10. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
08.01.2020 |
19:30 |
10. |
H&F
(H. Waloszek,
F. Waloszek)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
9. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
S:S |
|
12.12.2019 |
21:00 |
9. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.12.2019 |
22:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.12.2019 |
20:30 |
9. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
30.11.2019 |
08:24 |
11. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
Comments
|
20.11.2019 |
18:00 |
11. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
|
1:3 |
Comments
|
15.11.2019 |
20:00 |
11. |
Rychlej a Pomalej
(K. Horváth,
A. Yaroslavskyy)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
12.11.2019 |
20:00 |
11. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
|
3:0 |
Comments
|
12.11.2019 |
19:00 |
11. |
Pivo(ňky)
(K. Vondráčková,
K. Podpierova)
|
|
3:0 |
Comments
|
01.10.2019 |
00:10 |
9. |
LaVe
(V. Snajdrova,
L. Jendrichovska)
|
|
3:S |
|
30.09.2019 |
20:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
07.09.2019 |
10:00 |
9. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
04.09.2019 |
18:00 |
9. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
02.09.2019 |
00:10 |
9. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
|
02.09.2019 |
00:10 |
9. |
LaVe
(V. Snajdrova,
L. Jendrichovska)
|
|
3:S |
|
28.08.2019 |
20:00 |
9. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.08.2019 |
19:00 |
9. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
13.08.2019 |
19:30 |
9. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
31.07.2019 |
17:32 |
8. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Comments
|
30.07.2019 |
20:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.07.2019 |
19:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.07.2019 |
19:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
03.06.2019 |
00:10 |
9. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:S |
|
28.05.2019 |
20:00 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.05.2019 |
16:31 |
9. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
24.05.2019 |
17:30 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
21.05.2019 |
20:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.04.2019 |
17:14 |
10. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Comments
|
28.04.2019 |
19:00 |
10. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.04.2019 |
20:17 |
10. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
Comments
|
23.04.2019 |
19:00 |
10. |
Vořešpruti
(M. Janová,
R. Lefnar)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
12.04.2019 |
19:00 |
10. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
26.03.2019 |
20:00 |
8. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.03.2019 |
18:30 |
8. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.03.2019 |
17:00 |
8. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.03.2019 |
20:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.02.2019 |
20:30 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.02.2019 |
19:30 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
25.02.2019 |
07:59 |
8. |
Rozzlobené žárovky
(L. Wdowyczynová,
M. Wdowyczyn)
|
|
3:S |
Comments
|
17.02.2019 |
20:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
02.01.2019 |
00:10 |
9. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
|
18.12.2018 |
20:23 |
9. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
|
3:S |
Comments
|
17.12.2018 |
20:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
30.11.2018 |
18:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
26.11.2018 |
20:00 |
8. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.11.2018 |
19:30 |
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.11.2018 |
20:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
31.10.2018 |
23:00 |
9. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
|
3:S |
Comments
|
30.10.2018 |
20:00 |
9. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
24.10.2018 |
18:30 |
9. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
16.10.2018 |
19:30 |
9. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
31.08.2018 |
17:00 |
9. |
MiSa
(S. Konečná,
M. Kovács)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
30.08.2018 |
17:30 |
9. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
29.08.2018 |
21:00 |
9. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
15.08.2018 |
19:30 |
9. |
Jadýrka
(T. Vitvarová,
L. Rathouska)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
14.08.2018 |
18:30 |
9. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
06.08.2018 |
07:17 |
7. |
MiSa
(S. Konečná,
M. Kovács)
|
|
S:S |
|
27.07.2018 |
18:00 |
7. |
Jadýrka
(T. Vitvarová,
L. Rathouska)
|
|
3:S |
|
25.07.2018 |
17:00 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
|
0:3 |
|
24.07.2018 |
17:00 |
7. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
18.07.2018 |
18:00 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
02.07.2018 |
14:52 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
|
S:S |
|
20.06.2018 |
18:00 |
7. |
Jak to mám vedět !!
(K. Šajnerová,
T. Chlum)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.06.2018 |
17:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.06.2018 |
20:30 |
7. |
Jadýrka
(T. Vitvarová,
L. Rathouska)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
04.06.2018 |
09:42 |
8. |
Jemná ručka
(M. Česák,
L. Nováková)
|
|
S:S |
|
04.06.2018 |
09:42 |
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
S:S |
|
26.05.2018 |
16:00 |
8. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
3:S |
|
25.05.2018 |
17:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
21.05.2018 |
19:00 |
8. |
GAME OVER
(J. Znášik,
L. Herzigova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
26.04.2018 |
07:30 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.04.2018 |
17:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
0:3 |
Comments
|
22.04.2018 |
18:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
R. Kuchtová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
17.04.2018 |
20:30 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.03.2018 |
16:00 |
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
S:S |
|
26.03.2018 |
20:30 |
8. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.03.2018 |
20:00 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
|
3:2 |
Comments
|
14.03.2018 |
20:00 |
8. |
Bobánci
(A. Todorov,
J. Vybíral)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
06.03.2018 |
19:00 |
8. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.02.2018 |
21:00 |
8. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
24.02.2018 |
17:00 |
8. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.02.2018 |
20:00 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
13.02.2018 |
19:00 |
8. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
11.01.2018 |
21:00 |
7. |
EdaVo
(V. Pavluch,
E. Kohout)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
04.01.2018 |
21:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
04.01.2018 |
20:30 |
7. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
29.11.2017 |
21:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
29.11.2017 |
20:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
27.11.2017 |
19:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
|
21.11.2017 |
21:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
14.11.2017 |
20:00 |
7. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
01.11.2017 |
11:14 |
8. |
Black and white
(V. Netolicka,
K. Korčáková)
|
|
3:S |
|
01.11.2017 |
11:14 |
8. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
3:S |
|
24.10.2017 |
19:30 |
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
24.10.2017 |
18:30 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
17.10.2017 |
20:00 |
8. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
25.09.2017 |
20:00 |
7. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Sportcentrum Step |
S:3 |
|
21.08.2017 |
20:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
21.08.2017 |
18:00 |
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
08.08.2017 |
18:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
25.07.2017 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
17.07.2017 |
21:00 |
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
12.07.2017 |
17:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
28.06.2017 |
18:00 |
7. |
Two Towers
(Z. Schlibener,
L. Hoch)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
22.06.2017 |
18:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
19.06.2017 |
20:30 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
06.06.2017 |
19:30 |
7. |
Žižkoff crew
(J. Kalhous,
P. Füllsacková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
30.05.2017 |
18:00 |
7. |
Satchmo team
(Z. Schlibener,
L. Šaňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
24.05.2017 |
18:00 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.05.2017 |
20:00 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
08.05.2017 |
18:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.04.2017 |
20:00 |
7. |
Zuluk
(Z. Melicharová,
L. Melichar)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
12.04.2017 |
19:00 |
7. |
Effectivity
(P. Trojánek,
O. Kubera)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
10.04.2017 |
20:30 |
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
07.04.2017 |
18:00 |
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Comments
|
29.03.2017 |
18:30 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.03.2017 |
19:00 |
7. |
Čumáček
(D. Mrkosová,
P. Dobroucký)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.03.2017 |
18:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
0:3 |
Comments
|
08.03.2017 |
20:00 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
|
3:2 |
|
26.01.2017 |
20:00 |
7. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
25.01.2017 |
20:00 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
|
0:3 |
|
23.01.2017 |
19:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
1:3 |
|
22.12.2016 |
18:00 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
1:3 |
Comments
|
20.12.2016 |
18:00 |
7. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
|
2:3 |
|
12.12.2016 |
19:30 |
7. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
|
1:3 |
Comments
|
12.12.2016 |
19:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
|
3:1 |
Comments
|
29.11.2016 |
19:00 |
7. |
Bad warriors
(T. Molek,
M. Launerová)
|
|
1:3 |
|
29.11.2016 |
17:30 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
0:3 |
Comments
|
21.11.2016 |
19:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
16.11.2016 |
21:00 |
7. |
Moťáři
(P. Moťka,
S. Moťková)
|
|
3:0 |
Comments
|
13.11.2016 |
19:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
25.10.2016 |
19:00 |
6. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
24.10.2016 |
18:00 |
6. |
Libeňská jelita
(J. Hofbauer,
V. Horackova)
|
|
2:3 |
|
18.10.2016 |
19:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
|
0:3 |
|
28.09.2016 |
20:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
0:3 |
Comments
|
19.09.2016 |
18:30 |
6. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:2 |
Comments
|
06.09.2016 |
18:00 |
6. |
Libeňská jelita
(J. Hofbauer,
V. Horackova)
|
|
2:3 |
|
|
|
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Kika & Mino
(M. Kurilla,
K. Bačová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Bad warriors
(T. Molek,
M. Launerová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
JirkaLenka
(J. Pavlů,
L. Pavlů)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Žižkoff crew
(J. Kalhous,
P. Füllsacková)
|
|
3:S |
|