Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
29.03.2022 |
08:38 |
3. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
|
3:S |
Comments
|
23.03.2022 |
21:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
22.03.2022 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
09.03.2022 |
21:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.02.2022 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
21.02.2022 |
20:00 |
3. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
14.02.2022 |
16:30 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.02.2022 |
18:00 |
3. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
3:0 |
|
31.01.2022 |
19:30 |
2. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
0:3 |
|
31.01.2022 |
17:48 |
2. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
S:S |
Comments
|
24.01.2022 |
21:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
12.01.2022 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
15.12.2021 |
08:00 |
1. |
Prosekáři
(L. Šabatková,
P. Polášek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
14.12.2021 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
13.12.2021 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
10.12.2021 |
16:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
17.11.2021 |
17:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
|
3:1 |
|
16.11.2021 |
21:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
12.11.2021 |
20:00 |
2. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
08.11.2021 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
31.10.2021 |
19:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
26.10.2021 |
21:00 |
2. |
Zlouni
(F. Maček,
T. Zlochová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
23.10.2021 |
17:00 |
2. |
Prosekáři
(L. Šabatková,
P. Polášek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
13.10.2021 |
21:00 |
2. |
Los Afortunados
(B. Frantová,
J. Havlicek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
26.09.2021 |
18:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
1:3 |
|
24.09.2021 |
18:30 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.09.2021 |
17:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
|
1:3 |
|
05.09.2021 |
20:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
29.08.2021 |
20:00 |
3. |
Tom & Jerry
(T. Maršon,
M. Preibischová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.08.2021 |
17:30 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.08.2021 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
15.08.2021 |
19:30 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
4. |
Bacáni
(E. Dvorská,
P. Bidelnica)
|
|
S:3 |
|
29.07.2021 |
17:30 |
4. |
Zalivaci
(M. Botur,
?. Návratová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.07.2021 |
16:20 |
4. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
|
3:S |
Comments
|
11.07.2021 |
20:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
16.06.2021 |
21:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.06.2021 |
20:30 |
3. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.06.2021 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
05.06.2021 |
19:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
26.05.2021 |
20:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.05.2021 |
19:00 |
2. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
14.05.2021 |
18:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
12.05.2021 |
17:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
30.09.2020 |
20:30 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.09.2020 |
20:00 |
3. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.09.2020 |
19:00 |
3. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
3:0 |
|
18.09.2020 |
19:30 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
28.08.2020 |
15:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.08.2020 |
19:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
26.08.2020 |
21:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
19.08.2020 |
21:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
07.08.2020 |
08:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.08.2020 |
10:00 |
3. |
paprik
(P. Somol,
K. Konopásková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.07.2020 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
28.07.2020 |
21:00 |
3. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
12.07.2020 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
1:3 |
|
03.07.2020 |
16:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
03.07.2020 |
16:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
02.07.2020 |
21:00 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
26.06.2020 |
08:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.06.2020 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
11.06.2020 |
20:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.06.2020 |
20:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
03.06.2020 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:2 |
|
20.05.2020 |
13:50 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
3:S |
Comments
|
21.04.2020 |
18:00 |
3. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
11.03.2020 |
18:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.02.2020 |
12:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
18.02.2020 |
21:00 |
2. |
Snědá tíseň
(K. Farag,
M. Pavlikova)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
18.02.2020 |
16:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
04.02.2020 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
29.01.2020 |
18:00 |
3. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
0:3 |
|
29.01.2020 |
17:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
28.01.2020 |
14:00 |
3. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
14.01.2020 |
16:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.12.2019 |
10:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
20.12.2019 |
19:00 |
3. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
20.12.2019 |
16:00 |
3. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
04.12.2019 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
28.11.2019 |
16:46 |
3. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
|
3:S |
Comments
|
27.11.2019 |
17:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
20.11.2019 |
21:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
20.11.2019 |
19:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.10.2019 |
21:00 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.10.2019 |
20:00 |
4. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
16.10.2019 |
20:30 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
05.10.2019 |
18:30 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
30.09.2019 |
21:20 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:S |
Comments
|
25.09.2019 |
22:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
1:3 |
|
24.09.2019 |
21:00 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
22.09.2019 |
21:30 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
19.08.2019 |
20:30 |
3. |
Beachpár dromedár
(T. Petříková,
V. Raja)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
19.08.2019 |
17:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
14.08.2019 |
21:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
05.08.2019 |
21:00 |
3. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
25.07.2019 |
21:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
18.07.2019 |
21:00 |
3. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
16.07.2019 |
17:30 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
10.07.2019 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
28.06.2019 |
17:00 |
4. |
Beachpár dromedár
(T. Petříková,
V. Raja)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.06.2019 |
19:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.06.2019 |
19:30 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
18.06.2019 |
19:00 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
3:0 |
|
29.05.2019 |
20:00 |
3. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
1:3 |
|
28.05.2019 |
21:00 |
3. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
25.05.2019 |
17:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:S |
Comments
|
22.05.2019 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
24.04.2019 |
17:59 |
3. |
Atmosférická depozice
(M. Hiřman,
M. Lebedová)
|
|
3:S |
Comments
|
18.04.2019 |
12:30 |
3. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.04.2019 |
17:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
2:3 |
|
09.04.2019 |
21:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
26.03.2019 |
21:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
25.03.2019 |
17:39 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
Comments
|
24.03.2019 |
18:30 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
22.03.2019 |
20:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
03.03.2019 |
21:00 |
5. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
28.02.2019 |
09:30 |
5. |
Žgvor & Starouš
(D. Ďurišová,
M. Provazník)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.02.2019 |
21:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.02.2019 |
19:30 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
02.02.2019 |
20:00 |
4. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
29.01.2019 |
22:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
22.01.2019 |
21:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
16.01.2019 |
20:00 |
4. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
22.12.2018 |
09:53 |
4. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
|
3:S |
Comments
|
18.12.2018 |
20:30 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
18.12.2018 |
18:00 |
4. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
13.12.2018 |
20:00 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.11.2018 |
21:30 |
5. |
Pučouni
(J. Vlach,
L. Peterová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
25.11.2018 |
20:00 |
5. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
17.11.2018 |
18:00 |
5. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
06.11.2018 |
21:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|