Iveta Slouková

Iveta Slouková (32 let)

ID: 27813

Plzeň

  • 53 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 12 / 33 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

15 bodů
26. místo (8. místo v ženách)
M.Š. K.Š. K.N. Ž.S. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 51
3 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 3:2 3:S 19 0 34
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 2:3 3:S 14 0 29
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň B

20 bodů
23. místo (6. místo v ženách)
Z.S. F.H. P.L. K.J. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Straka
3:0
S:S 3:0 3:0 34 0 64
2 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 60
3 .
Image 1
Pavel Liška
S:S 3:2 3:0 S:S 12 0 42
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 20

3 . Úroveň B

42 bodů
21. místo (5. místo v ženách)
L.Č. K.D. K.J. I.S. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:0
2:3
3:0
3:S 40 0 70
2 .
Image 1
Kanako D'ALBERTI
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 66
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:2
0:3 3:1
3:S
30 0 60
4 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3
0:3 1:3 3:S 12 0 42
5 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

4 . Úroveň A

54 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
K.J. I.S. K.Š. Ž.S. N.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 54
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:0 3:1 24 0 39
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 0:3 3:1 11 0 26
5 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 19

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

23 bodů
25. místo (5. místo v ženách)
V.F. Z.S. K.J. T.N. I.S. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:1 3:0 3:0 3:0
3:S
47 0 62
2 .
Image 1
Zdeněk Straka
1:3 3:1 3:1 3:0 3:S 38 0 53
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3 1:3
3:0
3:0
3:S
30 0 45
4 .
Image 1
Tom Nguyen
0:3 1:3
0:3
3:0 3:S 20 0 35
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
Image 1
Josef Rund
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň B

30 bodů
20. místo (4. místo v ženách)
P.L. F.H. L.Č. K.J. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Liška
3:1
3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
3:0
3:0
3:0 41 0 71
3 .
Image 1
Luděk Černý
1:3
0:3
3:2
3:0 24 0 54
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3
2:3
3:0
17 0 47
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

4 . Úroveň A

44 bodů
19. místo (2. místo v ženách)
F.H. I.S. N.E. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:S
47 0 62
2 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 3:0
3:2
29 0 44
3 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3
0:3 3:S 13 0 28
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
2:3
S:3 5 0 20

3 . Úroveň B

30 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
M.L. A.P. J.K. F.H. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Linhart
3:0 3:1
3:0
3:0 50 0 80
2 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3
3:1
3:0 3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
1:3
3:0
3:0 30 0 60
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
0:3
3:0 13 0 43
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

35 bodů
13. místo (2. místo v ženách)
V.K. L.Č. S.P. I.S. N.E. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Krause
3:1
3:1
3:0
3:0
3:S 46 0 61
2 .
Image 1
Luděk Černý
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0 42 0 57
3 .
Image 1
Stanislav Pavlíček
1:3
0:3
3:0 3:1 3:0 31 0 46
4 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 0:3 0:3 3:0 3:0 20 0 35
5 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3
0:3
1:3 0:3 3:S 10 0 25
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3 0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň A

30 bodů
13. místo (3. místo v ženách)
K.J. P.G. I.S. V.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:0 3:0
3:S
3:0 49 0 64
2 .
Image 1
Petra Gabrielová
0:3 3:1 3:S S:S 16 0 31
3 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 30
4 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3
S:3 3:0 S:3 13 0 28
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 S:S 0:3 3:S 5 0 20

3 . Úroveň A

21 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
S.P. R.J. P.G. I.S. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Pavlíček
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 52
2 .
Image 1
Radek Juppa
3:0 3:0 S:S 3:0 34 0 49
3 .
Image 1
Petra Gabrielová
1:3 0:3 3:0 S:S 10 0 25
4 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 S:S 0:3 3:1 6 0 21
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 S:S 1:3 -3 0 12

3 . Úroveň A

10 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
K.J. L.Č. Ž.S. P.G. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 63
2 .
Image 1
Luděk Černý
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 58
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
0:3 3:0 13 0 28
4 .
Image 1
Petra Gabrielová
0:3 0:3 3:0 S:S 8 0 23
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 10

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

24 bodů
22. místo (4. místo v ženách)
S.P. Ž.S. I.S. M.D. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Pavlíček
3:0 3:0
3:S
3:1 47 0 62
2 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 3:2
3:S
S:S 14 0 29
3 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 2:3 3:S S:S 9 0 24
4 .
Image 1
Martin Davídek
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 10
5 .
Image 1
Petra Gabrielová
1:3 S:S S:S S:S -13 0 2

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.05.2018 20:00 4. Miroslava Šlajsová TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
02.05.2018 09:56 3. Pavel Liška S:S
02.05.2018 09:56 3. Kateřina Janečková S:S
25.04.2018 21:00 3. Filip Hrbek TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
25.04.2018 20:00 3. Zdeněk Straka TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
23.03.2018 18:00 3. Kateřina Janečková Dobřany 1:3
13.03.2018 21:00 3. Luděk Černý Dobřany 0:3 Komentáře
08.03.2018 14:00 3. Kanako D'ALBERTI TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.02.2018 20:00 4. Žaneta Sedláková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
20.02.2018 19:00 4. Kateřina Janečková Dobřany 0:3
16.02.2018 13:00 4. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.02.2018 14:00 4. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
24.01.2018 08:00 4. Tom Nguyen TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
23.01.2018 21:00 4. Kateřina Janečková Dobřany 0:3
17.01.2018 20:00 4. Zdeněk Straka TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
05.01.2018 15:00 4. Václav Fiala TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.12.2017 16:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
27.12.2017 17:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
19.12.2017 14:00 3. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
18.12.2017 12:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
30.11.2017 12:30 4. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.11.2017 12:00 4. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
08.11.2017 20:00 4. Žaneta Sedláková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2 Komentáře
26.10.2017 12:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
24.10.2017 10:00 3. Aleš Pražák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
18.10.2017 20:00 3. Matěj Linhart TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
13.10.2017 10:30 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.09.2017 15:00 3. Vítězslav Krause TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
24.09.2017 10:00 3. Luděk Černý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
12.09.2017 19:00 3. Nikola Edlová Dobřany 3:0
06.09.2017 21:00 3. Stanislav Pavlíček TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
06.09.2017 20:00 3. Žaneta Sedláková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
28.08.2017 18:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.08.2017 20:00 3. Vítězslav Krause TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
14.08.2017 17:30 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
14.08.2017 16:00 3. Petra Gabrielová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
01.08.2017 08:12 3. Radek Juppa S:S
26.07.2017 16:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
26.07.2017 15:00 3. Petra Gabrielová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
12.07.2017 20:00 3. Stanislav Pavlíček TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
01.07.2017 09:45 3. Petra Gabrielová S:S
28.06.2017 20:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
27.06.2017 18:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
21.06.2017 20:00 3. Žaneta Sedláková TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
01.06.2017 10:44 4. Petra Gabrielová S:S
19.05.2017 20:00 4. Stanislav Pavlíček Dobřany 0:3
10.05.2017 21:00 4. Žaneta Sedláková TJ Plzeň-Bílá Hora 2:3
3. Vítězslav Krause 3:S
4. Josef Rund 3:S
4. Martin Davídek 3:S
4. Kateřina Štoková S:3
4. Karolína Nemešová S:3
4. Žaneta Sedláková S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím