Štěpán Franc

Štěpán Franc (23 let)

ID: 28649

Plzeň

  • 38 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 2 /21
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 24 / 13 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

40 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
O.S. M.B. J.Č. A.P. Š.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
0 40
2 .
Image 1
Miroslav Bezděka
0 40
3 .
Image 1
Jaromír Čiha
0 40
4 .
Image 1
Aleš Pražák
0 40
5 .
Image 1
Štěpán Franc
0 40

1 . Úroveň A

49 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
O.S. J.Č. Š.F. M.S. V.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:S 23 63
2 .
Image 1
Jaromír Čiha
0:3
1:3
3:1
3:S 11 51
3 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3
3:1
3:0
S:S 9 49
4 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
1:3
0:3
3:S
6 46
5 .
Image 1
Václav Fiala
S:3 S:3 S:S
S:3
-2 38

1 . Úroveň A

56 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
O.S. Š.F. J.Č. A.P. M.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:S 23 63
2 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3
3:1
3:0 3:S 16 56
3 .
Image 1
Jaromír Čiha
0:3
1:3
3:1 3:S 11 51
4 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3
0:3 1:3 3:S 6 46
5 .
Image 1
Miroslav Bezděka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 40

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

73 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
M.B. M.S. Š.F. J.K. M.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bezděka
3:S
3:0
3:0
3:0 49 94
2 .
Image 1
Michal Staník
S:3
3:2 3:0
3:0
35 80
3 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3 2:3
3:1
3:0
28 73
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3
0:3
1:3
3:0
15 60
5 .
Image 1
Martin Černý
0:3
0:3
0:3
0:3
0 45

1 . Úroveň A

72 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
O.S. P.L. J.V. Š.F. M.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:1
3:0
3:0
3:S
47 107
2 .
Image 1
Petr Lundák
1:3
3:1
3:1
3:S 34 94
3 .
Image 1
Jan Vaněček
0:3
1:3 3:0 3:S 25 85
4 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3
1:3
0:3 3:S 12 72
5 .
Image 1
Miroslav Bezděka
S:3
S:3 S:3 S:3 0 60

2 . Úroveň A

84 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
J.V. Š.F. A.P. J.K. M.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jan Vaněček
3:0
3:1 3:1 3:0 48 93
2 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3
3:0
3:0 3:0 39 84
3 .
Image 1
Aleš Pražák
1:3
0:3
3:0 3:0 28 73
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 0:3 0:3 3:1 13 58
5 .
Image 1
Martin Černý
0:3 0:3 0:3 1:3 2 47

1 . Úroveň A

64 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
O.S. P.L. M.B. J.V. Š.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
2:3
3:0 3:0
3:0
43 103
2 .
Image 1
Petr Lundák
3:2
2:3
3:1
3:0
37 97
3 .
Image 1
Miroslav Bezděka
0:3
3:2
3:0 3:1 33 93
4 .
Image 1
Jan Vaněček
0:3 1:3 0:3
3:1
13 73
5 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3
0:3
1:3
1:3
4 64

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

82 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
J.V. Š.F. D.D. A.P. R.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jan Vaněček
3:1
3:0 3:0 3:0 50 95
2 .
Image 1
Štěpán Franc
1:3
3:1 3:1 3:0 37 82
3 .
Image 1
David Dlesk
0:3 1:3 3:2 3:0 24 69
4 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3 1:3 2:3
3:1
17 62
5 .
Image 1
Radek Juppa
0:3 0:3 0:3
1:3
2 47

3 . Úroveň A

81 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Š.F. J.K. R.J. V.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Franc
3:0 3:0 3:0 51 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 1:3 3:0 20 50
3 .
Image 1
Radek Juppa
0:3 3:1 2:3 20 50
4 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 0:3 3:2 12 42

3 . Úroveň B

82 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Š.F. J.K. P.L. J.R. L.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Franc
3:0 3:0 3:0 3:0 52 82
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 3:1 3:0 3:0 37 67
3 .
Image 1
Pavel Liška
0:3 1:3 3:0 3:0 28 58
4 .
Image 1
Josef Rund
0:3 0:3 0:3 3:S 10 40
5 .
Image 1
Lucie Nováková
0:3 0:3 0:3 S:3 0 30

4 . Úroveň A

66 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
Š.F. L.N. Ž.S. N.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Franc
3:0 3:0 3:0 51 66
2 .
Image 1
Lucie Nováková
0:3 3:0 3:0 34 49
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 3:2 12 27
4 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3 0:3 2:3 5 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.12.2018 00:10 1. Václav Fiala S:S
21.11.2018 21:00 1. Jaromír Čiha TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
19.11.2018 17:00 1. Otto Slabý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
14.11.2018 19:00 1. Miloš Smolík TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
01.11.2018 00:10 1. Miroslav Bezděka 3:S
01.11.2018 00:10 1. Otto Slabý 0:3
24.10.2018 18:00 1. Aleš Pražák TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
10.10.2018 20:00 1. Jaromír Čiha TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
22.05.2018 20:00 2. Miroslav Bezděka 0:3
21.05.2018 14:30 2. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
18.05.2018 20:00 2. Martin Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
16.05.2018 20:00 2. Jana Kozlíková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1 Komentáře
02.05.2018 09:18 1. Miroslav Bezděka 3:S
25.04.2018 21:00 1. Otto Slabý TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
18.04.2018 21:00 1. Jan Vaněček TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
11.04.2018 20:00 1. Petr Lundák TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
30.03.2018 09:30 2. Jan Vaněček Malesický Dvůr 0:3 Komentáře
21.03.2018 21:00 2. Jana Kozlíková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
21.03.2018 20:00 2. Martin Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
16.03.2018 12:00 2. Aleš Pražák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
27.02.2018 21:00 1. Miroslav Bezděka Dobřany 1:3
23.02.2018 15:00 1. Jan Vaněček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
14.02.2018 21:00 1. Otto Slabý TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
14.02.2018 20:00 1. Petr Lundák TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
30.01.2018 15:00 2. Jan Vaněček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
24.01.2018 20:00 2. David Dlesk TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1
09.01.2018 14:00 2. Radek Juppa TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.01.2018 09:00 2. Aleš Pražák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
20.12.2017 12:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
20.12.2017 11:00 3. Radek Juppa TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.12.2017 11:00 3. Vítězslav Krause TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.11.2017 13:00 3. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
10.11.2017 15:00 3. Josef Rund TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
08.11.2017 14:30 3. Lucie Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
03.11.2017 09:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
21.10.2017 12:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
13.10.2017 09:00 4. Lucie Nováková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
12.10.2017 14:00 4. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím