Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
12.06.2024 |
17:00 |
5. |
VBC
(D. Nguyen,
T. Minh)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
10.06.2024 |
17:00 |
5. |
Freedom
(T. Chumlen,
M. Marková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
29.05.2024 |
19:00 |
4. |
ATOM
(T. Kratochvíl,
A. Jiranová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
22.05.2024 |
19:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
20.05.2024 |
20:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
15.05.2024 |
20:00 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
02.05.2024 |
00:10 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:S |
|
02.05.2024 |
00:10 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
|
3:S |
|
10.04.2024 |
17:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
08.04.2024 |
18:00 |
4. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
Sportcentrum Radonice |
3:2 |
Comments
|
25.03.2024 |
20:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.03.2024 |
09:00 |
4. |
TomPet
(P. Svrcek,
T. Svrcek)
|
|
3:S |
Comments
|
11.03.2024 |
17:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
06.03.2024 |
18:00 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
Comments
|
01.03.2024 |
00:10 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
|
3:S |
|
28.02.2024 |
21:28 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.02.2024 |
12:13 |
4. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.02.2024 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
30.01.2024 |
15:12 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:S |
Comments
|
16.01.2024 |
20:00 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Comments
|
11.01.2024 |
16:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
10.01.2024 |
18:00 |
5. |
Prosečtí nájezdníci
(D. Harmáček,
J. Chu)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
29.12.2023 |
08:36 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.12.2023 |
05:24 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.12.2023 |
09:47 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Comments
|
11.12.2023 |
17:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
27.11.2023 |
20:09 |
4. |
SaBaT Slaný
(J. Matějovský,
A. Matějovská)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.11.2023 |
06:56 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
|
3:S |
Comments
|
15.11.2023 |
18:00 |
4. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
13.11.2023 |
18:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
01.11.2023 |
00:10 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
|
3:0 |
|
31.10.2023 |
10:12 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:S |
Comments
|
30.10.2023 |
11:15 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
3:S |
Comments
|
11.10.2023 |
19:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
26.09.2023 |
17:01 |
6. |
Pieces of paper
(P. Hušek,
M. Žďárský)
|
|
3:S |
Comments
|
25.09.2023 |
20:00 |
6. |
Mechanical Movement
(T. Le Minh,
T. Vo)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
24.09.2023 |
17:33 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:S |
Comments
|
16.09.2023 |
10:00 |
6. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
01.09.2023 |
00:10 |
5. |
Černí fleci
(N. Vypior,
V. Flek)
|
|
S:3 |
|
31.08.2023 |
19:00 |
5. |
Unicorn Risky Business
(L. Rothova,
P. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
30.08.2023 |
17:00 |
5. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
23.08.2023 |
18:00 |
5. |
S(t)ANTA CLARA
(S. Bruder,
K. Bambasova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
12.07.2023 |
11:35 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Comments
|
12.07.2023 |
11:35 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:3 |
Comments
|
12.07.2023 |
11:35 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
|
S:3 |
Comments
|
12.07.2023 |
11:35 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Comments
|
23.06.2023 |
10:53 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
|
S:S |
Comments
|
14.06.2023 |
15:30 |
5. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
12.06.2023 |
18:00 |
5. |
Unicorn Risky Business
(L. Rothova,
P. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
08.06.2023 |
18:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
22.05.2023 |
18:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
17.05.2023 |
15:00 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
15.05.2023 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
08.05.2023 |
20:00 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Comments
|
25.04.2023 |
12:25 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Comments
|
20.04.2023 |
18:00 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Radonice |
0:3 |
Comments
|
19.04.2023 |
19:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
12.04.2023 |
20:00 |
4. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
27.03.2023 |
21:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
21.03.2023 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
14.03.2023 |
20:00 |
5. |
TME racing
(D. Jůda,
T. Svoboda)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
07.03.2023 |
17:30 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
28.02.2023 |
16:00 |
4. |
Medáci
(P. Kozák,
J. Medková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
21.02.2023 |
17:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.02.2023 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
07.02.2023 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
27.01.2023 |
10:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
26.01.2023 |
19:30 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
19.01.2023 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
17.01.2023 |
17:00 |
5. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:S |
|
14.12.2022 |
18:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.12.2022 |
13:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
08.12.2022 |
18:00 |
4. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
30.11.2022 |
08:30 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.11.2022 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
15.11.2022 |
16:00 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
09.11.2022 |
18:30 |
3. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
01.11.2022 |
00:10 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:S |
|
25.10.2022 |
18:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
13.10.2022 |
10:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
11.10.2022 |
17:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
26.09.2022 |
19:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
20.09.2022 |
20:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
15.09.2022 |
17:00 |
4. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
14.09.2022 |
18:00 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
30.08.2022 |
20:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Comments
|
24.08.2022 |
20:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
24.08.2022 |
17:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
23.08.2022 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
01.08.2022 |
00:10 |
4. |
Rakety
(M. Balák,
O. Vaněk)
|
|
3:S |
|
18.07.2022 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
12.07.2022 |
19:30 |
4. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
11.07.2022 |
19:00 |
4. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
26.06.2022 |
09:37 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
3:S |
Comments
|
22.06.2022 |
20:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.06.2022 |
20:30 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
08.06.2022 |
17:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
Sportcentrum Radonice |
3:1 |
|
31.05.2022 |
20:30 |
7. |
Stodoteam
(K. Stodolovská,
U. 39531)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.05.2022 |
17:00 |
7. |
Hrrr
(K. Georgiev,
B. Georgieva)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Comments
|
19.05.2022 |
19:30 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
04.05.2022 |
18:00 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
02.05.2022 |
00:10 |
5. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
|
S:3 |
|
02.05.2022 |
00:10 |
5. |
Nesvačílci
(J. Blažej,
F. Krpata)
|
|
S:3 |
|
01.05.2022 |
21:06 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Comments
|
14.04.2022 |
18:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
30.03.2022 |
20:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Comments
|
23.03.2022 |
17:00 |
5. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
15.03.2022 |
17:00 |
5. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
09.03.2022 |
18:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
28.02.2022 |
19:00 |
4. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
16.02.2022 |
22:39 |
4. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:S |
Comments
|
16.02.2022 |
18:00 |
4. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Sportcentrum Radonice |
0:3 |
|
15.02.2022 |
17:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
28.01.2022 |
09:00 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
20.01.2022 |
19:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.01.2022 |
19:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
11.01.2022 |
20:00 |
4. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
|
20.12.2021 |
15:01 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
3:S |
Comments
|
15.12.2021 |
18:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|