Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
16.06.2020 |
00:10 |
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
P. Vojtěchovský)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
3. |
Pan Sluníčko a šedá myška
(V. Křivánek,
O. Brožek)
|
|
S:3 |
|
15.06.2020 |
10:25 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
S:3 |
Comments
|
21.05.2020 |
00:10 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
|
S:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
2. |
Pan Sluníčko a šedá myška
(V. Křivánek,
O. Brožek)
|
|
3:S |
|
19.05.2020 |
15:22 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.04.2020 |
17:30 |
2. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.02.2020 |
18:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.02.2020 |
18:00 |
3. |
Kris Kros
(P. Cincula,
Z. Bán)
|
|
1:3 |
|
10.02.2020 |
19:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.02.2020 |
19:30 |
3. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
22.01.2020 |
17:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
|
1:3 |
|
19.01.2020 |
19:30 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
10.01.2020 |
19:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
08.01.2020 |
19:30 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.01.2020 |
18:33 |
3. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
|
S:3 |
Comments
|
15.12.2019 |
21:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
08.12.2019 |
09:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.12.2019 |
18:00 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.11.2019 |
12:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
30.11.2019 |
11:00 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.11.2019 |
17:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.11.2019 |
09:30 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.10.2019 |
21:30 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
27.10.2019 |
21:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
21.10.2019 |
19:00 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.10.2019 |
20:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
30.05.2019 |
18:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
17.05.2019 |
19:30 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
09.05.2019 |
19:30 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
08.05.2019 |
18:30 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.04.2019 |
20:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.04.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
04.04.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
03.04.2019 |
18:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.03.2019 |
21:30 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
14.03.2019 |
20:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.03.2019 |
17:30 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
12.03.2019 |
20:00 |
2. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
27.02.2019 |
21:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.02.2019 |
15:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
13.02.2019 |
18:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.02.2019 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.01.2019 |
18:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.01.2019 |
19:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
18.01.2019 |
19:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
16.01.2019 |
19:00 |
2. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.12.2018 |
14:17 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
3:S |
Comments
|
09.12.2018 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
07.12.2018 |
21:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
05.12.2018 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.11.2018 |
19:30 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Comments
|
12.11.2018 |
19:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
08.11.2018 |
19:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
05.11.2018 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
28.10.2018 |
19:00 |
3. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
25.10.2018 |
20:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
22.10.2018 |
19:00 |
3. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.10.2018 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
31.05.2018 |
18:00 |
2. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.05.2018 |
19:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.05.2018 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
09.05.2018 |
19:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
26.04.2018 |
20:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
3:1 |
Comments
|
12.04.2018 |
19:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
11.04.2018 |
19:00 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.04.2018 |
20:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
26.03.2018 |
20:30 |
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
19.03.2018 |
20:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
18.03.2018 |
18:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
08.03.2018 |
21:00 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
22.02.2018 |
21:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:0 |
Comments
|
19.02.2018 |
20:30 |
4. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
18.02.2018 |
20:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
07.02.2018 |
20:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|