Načítám…
Image 1

Jarek David (51 let)

ID: 32895

Brno

Hraje ligy: Brno - Tenis (48/60)

  • 73 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 48 /60
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 26 / 38 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

7 . Úroveň A

135 bodů
48. místo (45. místo v mužích)
R.T. K.U. J.D. R.Z. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomír Tupa
6:1
19 30 184
2 .
Image 1
Karel Ulicny
1:6
1 24 160
3 .
Image 1
Jarek David
0 0 135
4 .
Image 1
Radek Zatloukal
0 -24 111
5 .
Image 1
Vojtěch Netík
0 -30 105

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň A

163 bodů
49. místo (46. místo v mužích)
K.U. J.D. S.Ž. J.J. I.K. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Ulicny
6:4 6:2
7:5
6:2
6:S
68 30 188
2 .
Image 1
Jarek David
4:6 6:7
6:3
7:5
6:S
49 24 163
3 .
Image 1
Stanislav Židek
2:6 7:6
3:6
6:3
6:S
42 0 132
4 .
Image 1
Jakub Juránek
5:7
3:6
6:3
6:7
6:S
40 0 130
5 .
Image 1
Ivo Kučera
2:6 5:7 3:6
7:6
6:S
33 -24 99
6 .
Image 1
David Maršálek
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 60

9 . Úroveň A

79 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
K.U. J.J. S.Ž. J.D. P.S. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Ulicny
6:3
6:2 7:5 6:2 6:S 68 30 143
2 .
Image 1
Jakub Juránek
3:6
4:6
7:6
7:5
6:S 41 24 110
3 .
Image 1
Stanislav Židek
2:6
6:4
S:S 6:2 6:S 39 0 84
4 .
Image 1
Jarek David
5:7
6:7
S:S 6:2
6:S
34 0 79
5 .
Image 1
Pavel Sicha
2:6
5:7
2:6 2:6 S:S 6 -24 27
6 .
Image 1
Jaroslav Novotný
S:6 S:6 S:6
S:6
S:S -4 -30 11

8 . Úroveň A

87 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
R.T. L.K. J.J. J.D. S.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomír Tupa
6:3
6:3
6:S
6:1
71 30 191
2 .
Image 1
Lotte Korencová
3:6
6:1
6:1 6:3 58 24 172
3 .
Image 1
Jakub Juránek
3:6
1:6
7:6
6:4
33 0 123
4 .
Image 1
Jarek David
S:6
1:6 6:7 7:6 21 -24 87
5 .
Image 1
Stanislav Židek
1:6
3:6
4:6
6:7 15 -30 75

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň A

128 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
B.S. T.C. J.D. J.S. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Biagio Scarponi
6:2
6:1 6:0 6:S 75 30 195
2 .
Image 1
Tomáš Chudoba
2:6
6:1
6:S
6:S
57 24 171
3 .
Image 1
Jarek David
1:6 1:6 6:S 6:S 38 0 128
4 .
Image 1
Jiří Somsi
0:6
S:6
S:6 6:S 18 -24 84
5 .
Image 1
Miroslav Bača
S:6
S:6
S:6 S:6 0 -30 60

8 . Úroveň A

102 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
R.V. E.R. J.D. M.B. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vaníček
6:0 6:2 6:S 6:S 74 30 194
2 .
Image 1
Erik Richter
0:6 0:6 6:S 6:S 36 24 150
3 .
Image 1
Jarek David
2:6 6:0
S:S
S:S
12 0 102
4 .
Image 1
Miroslav Bača
S:6 S:6
S:S
S:S -10 -24 56
5 .
Image 1
Lenka Rihova
S:6 S:6
S:S
S:S -10 -30 50

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň B

112 bodů
61. místo (56. místo v mužích)
L.J. M.A. R.T. J.W. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luboš Janda
6:3
6:0
6:4
6:1
72 30 237
2 .
Image 1
Martin Adámek
3:6
6:3
6:2
6:0 58 24 217
3 .
Image 1
Radomír Tupa
0:6
3:6
7:6
6:3
33 0 168
4 .
Image 1
Jan Wijacki
4:6
2:6
6:7
6:3
30 -1 164
5 .
Image 1
Jarek David
1:6
0:6
3:6
3:6
7 -30 112

7 . Úroveň B

166 bodů
51. místo (48. místo v mužích)
F.K. M.S. J.D. M.F. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Kropáč
7:5 6:0 6:S
6:S
71 30 236
2 .
Image 1
Marek Studnička
5:7 S:S 6:S
6:S
36 24 195
3 .
Image 1
Jarek David
0:6 S:S 6:S
6:S
31 0 166
4 .
Image 1
Michal Fric
S:6 S:6 S:6
6:S
18 -1 152
5 .
Image 1
Vlastimil Pohajda
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 105

7 . Úroveň A

157 bodů
55. místo (51. místo v mužích)
L.K. M.A. R.T. I.N. J.D. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lotte Korencová
S:6
7:5
6:2
6:1 6:0 72 30 237
2 .
Image 1
Martin Adámek
6:S
6:3
S:S
6:0
6:S 68 24 227
3 .
Image 1
Radomír Tupa
5:7
3:6
6:3
6:2
6:S 61 0 196
4 .
Image 1
Iveta Nedomová
2:6
S:S
3:6
6:2 6:S 36 0 171
5 .
Image 1
Jarek David
1:6
0:6
2:6
2:6 6:2 23 -1 157
6 .
Image 1
Jaroslav Novotný
0:6 S:6 S:6 S:6 2:6 2 -30 107

7 . Úroveň B

168 bodů
50. místo (46. místo v mužích)
J.P. J.Z. J.D. K.V. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiri Putna
6:4
7:6 6:4 6:0 65 30 230
2 .
Image 1
Jan Zedek
4:6
6:2
6:4
6:1 57 24 216
3 .
Image 1
Jarek David
6:7 2:6 6:0 4:6 33 0 168
4 .
Image 1
Kateřina Výborová
4:6
4:6
0:6 6:2 26 -1 160
5 .
Image 1
Ivo Kučera
0:6 1:6 6:4 2:6 19 -30 124

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

125 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
J.D. T.M. J.N. L.O. M.B. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jarek David
6:S
S:S
7:5 6:S
6:S
50 30 125
2 .
Image 1
Tomas Maslonka
S:6 S:S 6:0 S:S
6:S
22 24 91
3 .
Image 1
Jaroslav Novotný
S:S
S:S 6:1 S:S
6:S
17 0 62
4 .
Image 1
Lenka Oujezdská
5:7 0:6 1:6 S:S
6:S
15 0 60
5 .
Image 1
Michal Breník
S:6 S:S S:S S:S
6:S
2 -24 23
6 .
Image 1
Michal Bursík
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 15

9 . Úroveň A

17 bodů
62. místo (59. místo v mužích)
P.P. J.M. M.S. I.K. J.D. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Palme
6:1 6:2 6:2
6:S
6:S
71 30 146
2 .
Image 1
Jaroslav Mudrák
1:6
4:6
6:3 6:3
6:S
46 24 115
3 .
Image 1
Marek Studnička
2:6
6:4
6:1 S:S S:S 22 0 67
4 .
Image 1
Ivo Kučera
2:6 3:6 1:6 6:3 S:S 15 0 60
5 .
Image 1
Jarek David
S:6
3:6 S:S 3:6 S:S -4 -24 17
6 .
Image 1
Michal Breník
S:6
S:6
S:S S:S S:S -12 -30 3

8 . Úroveň A

62 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
T.U. M.F. T.C. S.Ž. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Urbánek
7:5 6:0 6:0 6:0 75 30 195
2 .
Image 1
Marián Faktor
5:7
6:1
6:3
6:1
60 24 174
3 .
Image 1
Tomáš Chudoba
0:6
1:6
6:1 6:1 39 0 129
4 .
Image 1
Stanislav Židek
0:6
3:6
1:6 6:0 24 -24 90
5 .
Image 1
Jarek David
0:6
1:6
1:6 0:6 2 -30 62

8 . Úroveň A

166 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
M.K. J.D. S.Ž. M.S. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kvasnica
6:0 6:4
6:S
6:S
72 30 192
2 .
Image 1
Jarek David
0:6 6:4 6:S
6:S
52 24 166
3 .
Image 1
Stanislav Židek
4:6 4:6 S:S
6:S
21 0 111
4 .
Image 1
Marek Studnička
S:6
S:6 S:S
6:S
13 -24 79
5 .
Image 1
Lukáš Pokorný
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 60

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

133 bodů
57. místo (52. místo v mužích)
L.O. M.K. J.D. A.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Oujezdská
6:4 6:4
6:S
6:S
68 30 188
2 .
Image 1
Miroslav Kvasnica
4:6 6:4
6:S
6:S
56 24 170
3 .
Image 1
Jarek David
4:6 4:6
6:3
6:S
43 0 133
4 .
Image 1
Antonín Kunka
S:6
S:6
3:6
S:S -2 -24 64
5 .
Image 1
Pavel Šustek
S:6
S:6
S:6
S:S -5 -30 55

9 . Úroveň A

84 bodů
61. místo (56. místo v mužích)
J.T. L.O. J.D. R.P. A.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jurij Tarasov
6:2
6:1
6:4
6:0
73 30 148
2 .
Image 1
Lenka Oujezdská
2:6
7:6
6:1 6:0 54 24 123
3 .
Image 1
Jarek David
1:6
6:7
7:6 6:2 39 0 84
4 .
Image 1
Radomil Pelíšek
4:6 1:6 6:7 6:2 30 -24 51
5 .
Image 1
Aneta Růžičková
0:6
0:6 2:6 2:6 4 -30 19

9 . Úroveň A

82 bodů
62. místo (58. místo v mužích)
M.K. M.S. J.D. R.P. A.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marcela Kunitzká
3:6
6:0 6:1 6:0 62 30 137
2 .
Image 1
Marek Studnička
6:3
6:0 6:0 S:S 52 24 121
3 .
Image 1
Jarek David
0:6 0:6 6:3 6:0 37 0 82
4 .
Image 1
Radomil Pelíšek
1:6 0:6 3:6
6:0
24 -24 45
5 .
Image 1
Aneta Růžičková
0:6 S:S 0:6
0:6
-5 -30 10

8 . Úroveň A

113 bodů
68. místo (63. místo v mužích)
A.O. R.Z. J.H. L.O. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Ondrejka
6:3
6:1 6:0 6:1 75 30 240
2 .
Image 1
Radek Zatloukal
3:6
6:2
6:1
6:0
60 24 219
3 .
Image 1
Jan Hrouzek
1:6 2:6 6:1 6:4 38 0 173
4 .
Image 1
Lenka Oujezdská
0:6
1:6
1:6
6:3
19 -24 130
5 .
Image 1
Jarek David
1:6
0:6
4:6
3:6
8 -30 113

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 10:00 8. Jakub Juránek Sprint 6:3 Komentáře
22.09.2020 19:00 8. Stanislav Židek Sprint 6:7
22.09.2020 09:30 8. Karel Ulicny fit4all centrum 4:6
13.09.2020 11:40 8. David Maršálek 6:S Komentáře
09.09.2020 17:00 8. Ivo Kučera MOJA Tenis 7:5
07.09.2020 00:10 9. Stanislav Židek S:S
06.09.2020 21:21 9. Jaroslav Novotný 6:S Komentáře
03.09.2020 17:00 9. Pavel Sicha Tenis Paradise 6:2
03.09.2020 09:30 9. Karel Ulicny fit4all centrum 5:7
02.09.2020 12:00 9. Jakub Juránek Sprint 6:7 Komentáře
10.08.2020 00:10 8. Jakub Juránek 6:7
06.08.2020 19:30 8. Lotte Korencová 1:6
06.08.2020 09:12 8. Radomír Tupa S:6 Komentáře
04.08.2020 17:00 8. Stanislav Židek Sprint 7:6
16.06.2020 00:10 8. Miroslav Bača 6:S
16.06.2020 00:10 8. Jiří Somsi 6:S
09.06.2020 18:30 8. Biagio Scarponi 1:6
27.05.2020 10:00 8. Tomáš Chudoba 1:6
20.05.2020 17:00 8. Erik Richter Sprint 6:0
20.05.2020 13:00 8. Radek Vaníček 2:6
20.05.2020 10:59 8. Lenka Rihova S:S Komentáře
20.05.2020 10:57 8. Miroslav Bača S:S Komentáře
22.01.2020 21:00 7. Jan Wijacki Sprint 3:6 Komentáře
21.01.2020 11:00 7. Luboš Janda Sprint 1:6 Komentáře
12.01.2020 17:30 7. Martin Adámek Sprint 0:6
11.01.2020 18:00 7. Radomír Tupa Sprint 3:6 Komentáře
02.01.2020 00:10 7. Michal Fric 6:S
02.01.2020 00:10 7. Marek Studnička S:S
15.12.2019 10:00 7. František Kropáč Tennis Club Brno 0:6
30.11.2019 19:00 7. Lotte Korencová Sprint 1:6
30.11.2019 17:00 7. Iveta Nedomová Club Classic 2:6
29.11.2019 17:00 7. Jaroslav Novotný Club Classic 6:2
22.11.2019 16:00 7. Radomír Tupa Sprint 2:6 Komentáře
13.11.2019 20:00 7. Martin Adámek Sprint 0:6 Komentáře
18.10.2019 14:00 7. Jan Zedek 2:6
15.10.2019 17:00 7. Jiri Putna 6:7
15.10.2019 14:00 7. Ivo Kučera 4:6
14.10.2019 14:00 7. Kateřina Výborová Club Classic 6:0
01.10.2019 00:10 9. Michal Breník 6:S
01.10.2019 00:10 9. Tomas Maslonka 6:S
30.09.2019 15:39 9. Jaroslav Novotný S:S Komentáře
20.09.2019 11:00 9. Lenka Oujezdská Club Classic 7:5
02.09.2019 00:10 9. Marek Studnička S:S
02.09.2019 00:10 9. Michal Breník S:S
28.08.2019 16:23 9. Pavel Palme S:6 Komentáře
13.08.2019 15:00 9. Ivo Kučera 3:6
07.08.2019 17:00 9. Jaroslav Mudrák 3:6
31.07.2019 17:00 8. Tomáš Urbánek 0:6
22.07.2019 10:00 8. Tomáš Chudoba 1:6
10.07.2019 16:00 8. Marián Faktor 1:6 Komentáře
08.07.2019 08:00 8. Stanislav Židek 0:6
01.07.2019 00:10 8. Marek Studnička 6:S
01.07.2019 00:10 8. Miroslav Kvasnica 0:6
25.06.2019 08:36 8. Lukáš Pokorný 6:S Komentáře
18.06.2019 17:00 8. Stanislav Židek Club Classic 6:4
27.05.2019 12:48 8. Pavel Šustek 6:S Komentáře
23.05.2019 14:00 8. Lenka Oujezdská Club Classic 4:6
19.05.2019 18:00 8. Antonín Kunka 6:3 Komentáře
13.05.2019 15:30 8. Miroslav Kvasnica 4:6
29.04.2019 12:00 9. Aneta Růžičková 6:2
27.04.2019 09:00 9. Jurij Tarasov 1:6 Komentáře
26.04.2019 10:00 9. Lenka Oujezdská 6:7 Komentáře
12.04.2019 09:00 9. Radomil Pelíšek Tennis Club Brno 7:6
30.03.2019 17:00 9. Marek Studnička Club Classic 0:6
17.03.2019 10:00 9. Aneta Růžičková TC-MJ TENIS 6:0
13.03.2019 18:00 9. Marcela Kunitzká Sprint 0:6
12.03.2019 13:00 9. Radomil Pelíšek Tennis Club Brno 6:3
01.03.2019 11:00 8. Jan Hrouzek Club Classic 4:6
25.02.2019 17:00 8. Lenka Oujezdská Club Classic 3:6 Komentáře
23.02.2019 18:00 8. Radek Zatloukal Sprint 0:6 Komentáře
22.02.2019 19:00 8. Adam Ondrejka Sprint 1:6
7. Vlastimil Pohajda 6:S Komentáře
9. Michal Bursík 6:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím