Luboš Janda

Luboš Janda (53 let)

ID: 20899

Brno

Hraje ligy: Brno - Tenis (31/65)

  • 101 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 09:00
    Často hraje od 09:00 v TennisLinden
  • 61 /98
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 101
    Zápasů v lize ( 56 / 45 / 0) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

244 bodů
31. místo (30. místo v mužích)
L.J. A.V. P.S. O.O. T.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luboš Janda
6:4 6:2 34 30 244
2 .
Image 1
Aneta Valentová
1:6
6:1 20 24 224
3 .
Image 1
Patrik Svoboda
6:1
19 0 199
4 .
Image 1
Ondrej Olah
4:6 4 -24 160
5 .
Image 1
Tomáš Chudoba
2:6 1:6 3 -30 153

5 . Úroveň B

227 bodů
39. místo (38. místo v mužích)
M.H. J.Š. M.P. L.J. L.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holubec
6:2
6:1 6:1
6:0
76 30 331
2 .
Image 1
Jan Šimoník
2:6
6:3
6:0
6:0
59 24 308
3 .
Image 1
Martin Petr
1:6
3:6
7:6
6:0
37 0 262
4 .
Image 1
Luboš Janda
1:6
0:6
6:7 6:2 26 -24 227
5 .
Image 1
Lukáš Pokorný
0:6
0:6
0:6
2:6 2 -30 197

4 . Úroveň B

325 bodů
28. místo (27. místo v mužích)
J.Š. M.S. J.U. L.J. A.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Šiška
6:2 6:2 6:7 6:S 61 30 406
2 .
Image 1
Martin Stanek
2:6 6:0 6:2
6:S
58 24 397
3 .
Image 1
Jaromir Uhrik
2:6 0:6
6:1
6:S 39 0 354
4 .
Image 1
Luboš Janda
7:6 2:6
1:6
6:2 34 -24 325
5 .
Image 1
Adam Krystian
S:6
S:6
S:6 2:6 2 -30 287

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

115 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
R.S. L.J. M.J. J.F. O.M. D.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Staňková
6:3 6:2 6:2
7:6
6:S 60 0 135
2 .
Image 1
Luboš Janda
3:6 4:6 6:4 6:3 6:S 40 0 115
3 .
Image 1
Martin Jonek
2:6 6:4 S:6 6:0 6:S 39 0 114
4 .
Image 1
Jakub Folwarczny
2:6 4:6 6:S 4:6 6:S 32 0 107
5 .
Image 1
Ondřej Machálek
6:7
3:6 0:6 6:4 6:S 30 0 105
6 .
Image 1
Dominik Vöröš
S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 75

3 . Úroveň B

91 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
K.K. M.J. L.J. P.M. I.J. S.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Komárek
7:6 6:2
6:1
6:2 6:S 62 0 122
2 .
Image 1
Martin Jonek
6:7 6:3
6:3
6:3 6:3 53 0 113
3 .
Image 1
Luboš Janda
2:6 3:6 2:6 6:3 6:2 31 0 91
4 .
Image 1
Pavel Marek
1:6
3:6
6:2 6:3 S:S 24 0 84
5 .
Image 1
Irena Jelínková
2:6 3:6 3:6 3:6 6:3 20 0 80
6 .
Image 1
Stanislav Tvarůžek
S:6 3:6 2:6 S:S 3:6 2 0 62

3 . Úroveň B

109 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
R.S. L.J. P.I. V.V. T.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renata Staňková
6:4 6:4 6:3 6:3 58 0 118
2 .
Image 1
Luboš Janda
4:6 6:3 6:3 6:3 49 0 109
3 .
Image 1
Petra Ilavska
4:6 3:6 6:2 6:7 29 0 89
4 .
Image 1
Vladan Vondráček
3:6 3:6 2:6 6:1 25 0 85
5 .
Image 1
Tomáš Chudoba
3:6 3:6 7:6 1:6 19 0 79

3 . Úroveň B

89 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
A.T. J.J. L.J. M.T. S.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alex Tóth
7:5 6:2
6:4
6:S 58 0 118
2 .
Image 1
Jiří Jezdinský
5:7 6:1
6:4
6:2 52 0 112
3 .
Image 1
Luboš Janda
2:6 1:6 7:6 6:4 29 0 89
4 .
Image 1
Michal Triner
4:6
4:6
6:7
6:3
29 0 89
5 .
Image 1
Stanislav Tvarůžek
S:6 2:6 4:6
3:6
9 0 69

Podzimní sezóna 2015

4 . Úroveň A

82 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
O.M. L.J. T.C. P.I. M.D. K.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Machálek
5:7 6:3 6:2 6:1 6:2 56 0 86
2 .
Image 1
Luboš Janda
7:5 6:4 4:6 6:1 6:1 52 0 82
3 .
Image 1
Tomáš Chudoba
3:6 4:6 6:3 6:1 6:0 45 0 75
4 .
Image 1
Petra Ilavska
2:6 6:4 3:6 6:2 6:4 39 0 69
5 .
Image 1
Martin Dirhan
1:6 1:6 1:6 2:6
6:4
16 0 46
6 .
Image 1
Kája Marková
2:6 1:6 0:6 4:6
4:6
9 0 39

3 . Úroveň A

78 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
V.K. J.K. J.H. P.M. L.J. I.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vlastimil Kadlec
6:1 6:1
6:0
6:0 6:0 70 0 130
2 .
Image 1
Jaroslav Kadur
1:6
6:3
6:3 6:0 6:1 53 0 113
3 .
Image 1
Jakub Hrdina
1:6
3:6
6:2
6:4
6:4 38 0 98
4 .
Image 1
Pavel Marek
0:6
3:6 2:6 6:2 6:3 29 0 89
5 .
Image 1
Luboš Janda
0:6 0:6
4:6
2:6 6:2 18 0 78
6 .
Image 1
Irena Jelínková
0:6 1:6 4:6 3:6 2:6 8 0 68

3 . Úroveň A

90 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
J.F. J.H. T.M. L.J. A.T. I.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Fajmon
6:3
6:3 6:3 6:3 6:S 60 0 120
2 .
Image 1
Jakub Hrdina
3:6
6:4 6:3
6:4
6:S
48 0 108
3 .
Image 1
Tomáš Maloň
3:6 4:6 6:0
6:S
6:1 45 0 105
4 .
Image 1
Luboš Janda
3:6 3:6 0:6 6:1 6:S 30 0 90
5 .
Image 1
Alex Tóth
3:6
4:6
S:6
1:6
6:4
17 0 77
6 .
Image 1
Ivan Jelínek
S:6
S:6
1:6 S:6
4:6
4 0 64

2 . Úroveň A

79 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
M.H. L.C. M.J. L.J. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Henčl
6:3
7:5
6:1
6:1 62 0 122
2 .
Image 1
Levon Chačaturian
3:6
6:4 6:3 6:S 47 0 107
3 .
Image 1
Martin Jonek
5:7 4:6 6:0
4:6
31 0 91
4 .
Image 1
Luboš Janda
1:6
3:6 0:6 6:S 19 0 79
5 .
Image 1
Patrik Svoboda
1:6 S:6
6:4
S:6 15 0 75

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň A

100 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
M.H. L.C. V.L. L.J. T.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Henčl
7:6
6:4
6:2
6:S
57 0 132
2 .
Image 1
Levon Chačaturian
6:7
6:2
6:4 6:3 51 0 126
3 .
Image 1
Václav Lamr
4:6
2:6
6:4
6:S
35 0 110
4 .
Image 1
Luboš Janda
2:6 4:6 4:6 6:S 25 0 100
5 .
Image 1
Tomasz Jozefczyk
S:6
3:6
S:6
S:6 3 0 78

3 . Úroveň A

120 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
P.P. L.J. V.L. M.H. J.S. E.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Pipek
6:1
3:6
7:5
6:2
6:4 50 0 125
2 .
Image 1
Luboš Janda
1:6
7:6
7:6 7:5 6:1 45 0 120
3 .
Image 1
Václav Lamr
6:3
6:7
7:5
6:1
4:6
44 0 119
4 .
Image 1
Martin Holubec
5:7 6:7
5:7
7:5 6:0 37 0 112
5 .
Image 1
Jana Svobodová
2:6
5:7
1:6
5:7 6:4 22 0 97
6 .
Image 1
Eva Suchomelová
4:6 1:6
6:4
0:6 4:6 18 0 93

2 . Úroveň A

123 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
R.Š. P.K. M.P. L.J. S.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Šmerek
7:6 6:3 6:1 6:1 61 0 151
2 .
Image 1
Pavel Konečný
6:7 6:4
4:6
6:S 39 0 129
3 .
Image 1
Martin Paulík
3:6 4:6 6:4 6:S 36 0 126
4 .
Image 1
Luboš Janda
1:6
6:4
4:6 6:4 33 0 123
5 .
Image 1
Stanislav Tvarůžek
1:6 S:6 S:6 4:6 5 0 95

3 . Úroveň A

122 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
L.J. T.J. P.D. R.Š. T.C. S.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luboš Janda
6:1 7:6 6:2 6:0 6:4 62 0 122
2 .
Image 1
Tomasz Jozefczyk
1:6 6:2 6:2 6:3 6:0 53 0 113
3 .
Image 1
Pavel Doležal
6:7 2:6 6:2 6:2 6:0 47 0 107
4 .
Image 1
Robert Šťastný
2:6 2:6 2:6 6:2 6:2 32 0 92
5 .
Image 1
Tomáš Chudoba
0:6 3:6 2:6 2:6 7:5 16 0 76
6 .
Image 1
Stanislav Bartoň
4:6 0:6 0:6 2:6 5:7 9 0 69

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň B

77 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
V.M. M.B. L.J. L.C. J.S. A.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Mimráček
6:3 6:1 6:1 6:1 6:0 68 0 113
2 .
Image 1
Martin Breicetl
3:6 6:4 6:4 6:0 6:3 50 0 95
3 .
Image 1
Luboš Janda
1:6 4:6 7:6 6:2 6:7 32 0 77
4 .
Image 1
Levon Chačaturian
1:6 4:6 6:7 5:7 6:2 26 0 71
5 .
Image 1
Jana Svobodová
1:6 0:6 2:6 7:5 6:3 25 0 70
6 .
Image 1
Alex Tóth
0:6 3:6 7:6 2:6 3:6 16 0 61

3 . Úroveň A

88 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
P.S. L.J. P.D. J.S. T.C. L.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Svoboda
6:2
6:3
7:6
6:3
6:S 59 0 104
2 .
Image 1
Luboš Janda
2:6 6:7 6:1 6:3 7:6 43 0 88
3 .
Image 1
Pavel Doležal
3:6
7:6 6:2 6:1 S:S 35 0 80
4 .
Image 1
Jana Svobodová
6:7
1:6 2:6 6:3 4:6 23 0 68
5 .
Image 1
Tomáš Chudoba
3:6
3:6 1:6 3:6 6:S 19 0 64
6 .
Image 1
Lukáš Bajger
S:6 6:7 S:S 6:4 S:6 12 0 57

2 . Úroveň A

80 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
M.R. O.P. V.Ž. M.H. L.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Rehak
7:6 6:4 6:3 6:2 57 0 117
2 .
Image 1
Ondřej Pavlík
6:7 6:2 7:5 6:0 53 0 113
3 .
Image 1
Veronika Židlíková
4:6 2:6 6:S 4:6 25 0 85
4 .
Image 1
Martin Holubec
3:6 5:7 S:6 6:4 22 0 82
5 .
Image 1
Luboš Janda
2:6 0:6 6:4 4:6 20 0 80

2 . Úroveň A

90 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
J.T. V.M. L.J. J.S. D.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Trojan
6:2 6:1 6:2 6:S 64 0 124
2 .
Image 1
Václav Mimráček
2:6 6:0 6:0 6:S 53 0 113
3 .
Image 1
Luboš Janda
1:6 0:6 6:2
7:5
30 0 90
4 .
Image 1
Jana Svobodová
2:6 0:6 2:6 6:S 19 0 79
5 .
Image 1
Daniel Peták
S:6 S:6
5:7
S:6 5 0 65

Podzimní sezóna 2014

3 . Úroveň A

84 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
L.J. M.H. S.B. S.T. L.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luboš Janda
3:6 6:3 6:0 6:0 54 0 84
2 .
Image 1
Martin Holubec
6:3 4:6 6:2
6:1
52 0 82
3 .
Image 1
Stanislav Bartoň
3:6 6:4 3:6 6:2 36 0 66
4 .
Image 1
Stanislav Tvarůžek
0:6 2:6 6:3 6:3 32 0 62
5 .
Image 1
Lukáš Vančura
0:6
1:6
2:6 3:6 6 0 36

3 . Úroveň A

64 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
R.Ď. A.T. L.J. S.T. P.D. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rudolf Ďatko
6:2 6:3 6:2 6:4 S:S 45 0 75
2 .
Image 1
Alex Tóth
2:6 6:2 6:4 5:7 6:4 41 0 71
3 .
Image 1
Luboš Janda
3:6 2:6 6:7 6:3 6:2 34 0 64
4 .
Image 1
Stanislav Tvarůžek
2:6 4:6 7:6 7:6 S:S 21 0 51
5 .
Image 1
Pavel Doležal
4:6 7:5 3:6 6:7 S:S 16 0 46
6 .
Image 1
Vít Sedláček
S:S 4:6 2:6 S:S S:S -7 0 23

3 . Úroveň A

77 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
M.H. V.S. L.J. K.M. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holubec
6:4 4:6 6:1
6:2
51 0 81
2 .
Image 1
Vít Sedláček
4:6 6:3 6:2
6:2
51 0 81
3 .
Image 1
Luboš Janda
6:4 3:6 6:2 6:4 47 0 77
4 .
Image 1
Kristina Merunková
1:6 2:6 2:6
7:6
17 0 47
5 .
Image 1
Jana Svobodová
2:6
2:6
4:6
6:7
14 0 44

4 . Úroveň A

85 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
L.J. K.M. P.Ř. M.M. J.H. P.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luboš Janda
6:0 6:1 6:0 6:0 6:0 70 0 85
2 .
Image 1
Kristina Merunková
0:6 6:1 6:1 6:2 6:0 55 0 70
3 .
Image 1
Petr Řiha
1:6 1:6 6:4 6:4 6:1 38 0 53
4 .
Image 1
Markéta Mohrová
0:6 1:6 4:6 6:4 6:0 29 0 44
5 .
Image 1
Jan Hrouzek
0:6 2:6 4:6 4:6 6:4 19 0 34
6 .
Image 1
Petra Povolná
0:6 0:6 1:6 0:6 4:6 4 0 19

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.04.2019 10:00 6. Tomáš Chudoba Club Classic 6:2
12.04.2019 12:00 6. Ondrej Olah Sprint 6:4
27.03.2019 09:00 5. Martin Petr 6:7
20.03.2019 19:00 5. Jan Šimoník Tennis Club Brno 0:6 Komentáře
09.03.2019 14:00 5. Lukáš Pokorný fit4all centrum 6:2
06.03.2019 19:00 5. Martin Holubec fit4all centrum 1:6
01.03.2019 09:00 4. Martin Stanek Tennis Club Brno 2:6
27.02.2019 08:00 4. Jaroslav Šiška Sprint 7:6
24.02.2019 16:00 4. Jaromir Uhrik fit4all centrum 1:6 Komentáře
10.02.2019 09:00 4. Adam Krystian 6:2
25.05.2016 21:00 3. Dominik Vöröš 6:S
23.05.2016 18:00 3. Jakub Folwarczny Club Classic 6:4
18.05.2016 16:00 3. Ondřej Machálek Club Classic 6:3
11.05.2016 11:00 3. Martin Jonek Club Classic 4:6
05.05.2016 15:00 3. Renata Staňková 3:6
28.04.2016 11:00 3. Karel Komárek MOJA Tenis (bývalý Denny sport) 2:6
19.04.2016 13:00 3. Martin Jonek Club Classic 3:6
12.04.2016 09:00 3. Stanislav Tvarůžek Club Classic 6:2
11.04.2016 16:30 3. Irena Jelínková Club Classic 6:3
05.04.2016 11:00 3. Pavel Marek 2:6
29.03.2016 10:00 3. Renata Staňková 4:6
24.03.2016 20:00 3. Petra Ilavska Tennis Club Brno 6:3
21.03.2016 18:00 3. Vladan Vondráček 6:3
16.03.2016 09:00 3. Tomáš Chudoba Tenis Paradise 6:3
23.02.2016 09:00 3. Stanislav Tvarůžek Tennis Club Brno 6:4
16.02.2016 10:00 3. Alex Tóth TennisLinden 2:6
10.02.2016 09:30 3. Michal Triner Tennis Club Brno 7:6
09.02.2016 10:00 3. Jiří Jezdinský TennisLinden 1:6
31.01.2016 20:00 4. Petra Ilavska Tennis Club Brno 4:6
13.01.2016 19:00 4. Kája Marková Tennis Club Brno 6:1
13.01.2016 09:00 4. Ondřej Machálek Tennis Club Brno 7:5
12.01.2016 19:00 4. Martin Dirhan Tennis Club Brno 6:1
06.01.2016 19:00 4. Tomáš Chudoba Tennis Club Brno 6:4
22.12.2015 21:00 3. Irena Jelínková TennisLinden 6:2
15.12.2015 12:30 3. Pavel Marek Tennis Club Brno 2:6
10.12.2015 20:30 3. Jaroslav Kadur TC-MJ TENIS 0:6
09.12.2015 19:00 3. Jakub Hrdina Tennis Club Brno 4:6 Komentáře
03.12.2015 09:00 3. Vlastimil Kadlec 0:6
21.11.2015 14:00 3. Jaromír Fajmon Tennis Club Brno 3:6
19.11.2015 08:00 3. Jakub Hrdina TennisLinden 3:6
09.11.2015 19:00 3. Tomáš Maloň Tennis Club Brno 0:6
08.11.2015 20:00 3. Alex Tóth TennisLinden 6:1
27.10.2015 14:00 2. Levon Chačaturian TennisLinden 3:6
13.10.2015 16:00 2. Martin Henčl 1:6 Komentáře
09.10.2015 09:00 2. Martin Jonek TennisLinden 0:6
22.09.2015 17:00 3. Martin Henčl 2:6
15.09.2015 15:00 3. Václav Lamr MOJA Tenis (bývalý Denny sport) 4:6
14.09.2015 11:00 3. Levon Chačaturian 4:6
30.08.2015 17:00 3. Martin Holubec TennisLinden 7:6
20.08.2015 10:00 3. Jana Svobodová MOJA Tenis (bývalý Denny sport) 7:5
08.08.2015 10:00 3. Václav Lamr 7:6 Komentáře
07.08.2015 19:00 3. Petr Pipek 1:6
03.08.2015 18:00 3. Eva Suchomelová 6:1
30.07.2015 18:00 2. Martin Paulík 4:6
23.07.2015 11:00 2. Pavel Konečný 6:4 Komentáře
14.07.2015 09:00 2. Stanislav Tvarůžek Club Classic 6:4
09.07.2015 18:30 2. Robert Šmerek Club Classic 1:6
19.06.2015 09:00 3. Pavel Doležal TennisLinden 7:6
17.06.2015 09:00 3. Stanislav Bartoň Tenisové kurty Lužánky - vrchní kurty 6:4
11.06.2015 09:00 3. Robert Šťastný TennisLinden 6:2
09.06.2015 15:00 3. Tomáš Chudoba Club Classic 6:0
08.06.2015 19:00 3. Tomasz Jozefczyk 6:1
29.05.2015 10:00 3. Alex Tóth TennisLinden 6:7
27.05.2015 13:00 3. Levon Chačaturian TennisLinden 7:6
25.05.2015 18:30 3. Martin Breicetl 4:6
14.05.2015 16:00 3. Václav Mimráček Club Classic 1:6
11.05.2015 16:00 3. Jana Svobodová MOJA Tenis (bývalý Denny sport) 6:2
30.04.2015 10:00 3. Pavel Doležal TennisLinden 6:7
22.04.2015 16:00 3. Jana Svobodová 6:1
22.04.2015 10:00 3. Lukáš Bajger TennisLinden 7:6
09.04.2015 18:00 3. Tomáš Chudoba Tenis Paradise 6:3
08.04.2015 07:30 3. Patrik Svoboda Sprint 2:6
30.03.2015 19:00 2. Veronika Židlíková TennisLinden 6:4
17.03.2015 13:00 2. Michal Rehak 2:6
16.03.2015 18:00 2. Martin Holubec TennisLinden 4:6
10.03.2015 09:00 2. Ondřej Pavlík Tennis Club Brno 0:6
28.02.2015 10:00 2. Václav Mimráček Tennis Club Brno 0:6
18.02.2015 12:51 2. Daniel Peták 7:5 Komentáře
10.02.2015 10:30 2. Jiří Trojan TennisLinden 1:6
06.02.2015 07:30 2. Jana Svobodová Tennis Club Brno 6:2
20.01.2015 09:00 3. Stanislav Tvarůžek TennisLinden 6:0
19.01.2015 18:00 3. Lukáš Vančura TennisLinden 6:0
13.01.2015 09:00 3. Stanislav Bartoň Tenis Paradise 6:3
12.01.2015 18:00 3. Martin Holubec TennisLinden 3:6
29.12.2014 09:00 3. Pavel Doležal TennisLinden 6:3
18.12.2014 19:00 3. Alex Tóth TennisLinden 2:6
16.12.2014 09:00 3. Vít Sedláček Tennis Club Brno 6:2
11.12.2014 12:00 3. Rudolf Ďatko TennisLinden 3:6
02.12.2014 12:00 3. Stanislav Tvarůžek TennisLinden 6:7
28.11.2014 11:00 3. Kristina Merunková TennisLinden 6:2
19.11.2014 09:00 3. Vít Sedláček Tennis Club Brno 3:6
14.11.2014 08:00 3. Jana Svobodová Tennis Club Brno 6:4
10.11.2014 19:00 3. Martin Holubec TennisLinden 6:4
31.10.2014 11:00 4. Petra Povolná TennisLinden 6:0
20.10.2014 19:30 4. Markéta Mohrová Tenis Paradise 6:0
16.10.2014 10:00 4. Petr Řiha TennisLinden 6:1
15.10.2014 11:00 4. Kristina Merunková TennisLinden 6:0
14.10.2014 11:00 4. Jan Hrouzek 6:0
3. Ivan Jelínek 6:S
3. Tomasz Jozefczyk 6:S
2. Patrik Svoboda 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím