Loading…

Articles

I tenistky mohou hrát solidní squash

Mezi účastníky byly tři dámy, všechny aktuální nebo býval tenistky. Takže to byl souboj tenistek na squashovém kurtu. Jak holky dopadly a kdo se umístil na předních místech se dočtete dál..

Nejhorší počasí, nejlepší běžci

Dne 28. října 2018 na den oslav 100. výročí založení Československa bylo prostě a jednoduše hnusně. Déšť, chladno, že bys psa nevyhnal. Naše běhny jsou ale silnějšího ražení a vyběhli rovnou do půlmaratonu. A všichni dokončili!

V Plzni jsme vyhlásili nejlepší v Purkmistru
24. October 2018
  • 0 comments

Stejně jako v loňském roce v říjnu, jsme se i tentokrát sešli v Pivovarském dvoře Purkmistr, abychom odměnili nejlepší hráče letošního ročníku VAŠÍ LIGY v Plzni.

Na čem ve VAŠÍ LIZE makáme? Říjen 2018
23. October 2018
  • 41 comments

Na lize se snažíme stále makat dle vašich přání. Co nového jsme zlepšili poslední dobou? Párování platby převodem, white text, tikety atd. Na co se chystáme dále? Nejen na webu, ale i v další práci kolem ligy.

Premiéra v Hrádku

Po rekonstrukci squashového centra na Doubravce jsme jako vhodnější turnajové prostředí zvolili Sportovní centrum Hrádek. A věříme, že to byla vydařená premiéra. V turnaji Na pohodu bylo plno a v Déčku hrálo 9 hráčů.

Nejlepší hráči 2018 v Pardubkách a Hradci

Rok se s rokem sešel a znovu jsme se v Pardubicích sešli na badmintonovém turnaji, abychom vyhlásili nejlepší hráče ročníku VAŠÍ LIGY v Pardubicích a Hradci Králové.

Vyhlašovačka nejlepších v Olmiku

Konec září znamená ve VAŠÍ LIZE konec ročníku a jako každý rok jsme během října vyhlásili nejlepší hráče a hráčky v olomoucké badmintonové lize. Tentokrát se vše odehrálo na první turnaji v SK Véska.

Znovu v sobotu

V sobotu 20. října jsme znovu najeli na zimní režim běžeckých závodů v sobotu. Na trať se vydalo 120 běžců. Kdo byl nejrychlejší a kdo má nejlepší výchozí pozici pro celkové letošní vítězství.