Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
28.05.2019 |
08:21 |
6. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.05.2019 |
08:21 |
6. |
ManKO
(J. Kolář,
M. Šimek)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.05.2019 |
08:20 |
6. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.05.2019 |
08:20 |
6. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.05.2019 |
08:20 |
6. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
S:3 |
Comments
|
02.05.2019 |
00:10 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
S:S |
|
17.04.2019 |
18:00 |
5. |
GD CZ+SK
(M. Mráz,
P. Linhartová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
15.04.2019 |
17:00 |
5. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Club Classic |
2:3 |
|
10.04.2019 |
17:00 |
5. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
01.04.2019 |
00:10 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
|
S:S |
|
13.03.2019 |
20:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
13.03.2019 |
19:00 |
4. |
DuosBadmintos
(J. Mičánek,
T. Zhoř)
|
Club Classic |
0:3 |
|
11.03.2019 |
20:00 |
4. |
Krosswindz
(S. Banerjee,
M. Gade)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
03.03.2019 |
19:00 |
4. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
27.02.2019 |
17:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:1 |
|
20.02.2019 |
16:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
17.02.2019 |
19:32 |
4. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
04.02.2019 |
00:10 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
|
S:S |
|
16.01.2019 |
19:00 |
5. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
1:3 |
|
16.01.2019 |
16:00 |
5. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Club Classic |
2:3 |
|
08.01.2019 |
18:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
29.12.2018 |
19:09 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.12.2018 |
13:11 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.12.2018 |
20:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
0:3 |
|
04.12.2018 |
19:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
0:3 |
Comments
|
28.11.2018 |
17:00 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
|
3:0 |
|
27.11.2018 |
20:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
08.11.2018 |
16:00 |
4. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
07.11.2018 |
19:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.10.2018 |
19:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.10.2018 |
19:00 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
22.10.2018 |
19:30 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Club Classic |
2:3 |
Comments
|
10.10.2018 |
19:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
23.05.2018 |
20:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
15.05.2018 |
18:00 |
4. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
09.05.2018 |
17:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
Comments
|
07.05.2018 |
19:30 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Club Classic |
3:2 |
Comments
|
25.04.2018 |
17:00 |
5. |
Čuprózní prďáci
(M. Černochová,
T. Halamíček)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
16.04.2018 |
20:00 |
5. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
10.04.2018 |
20:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Club Classic |
3:1 |
Comments
|
27.03.2018 |
20:00 |
4. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
26.03.2018 |
20:00 |
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Club Classic |
0:3 |
|
18.03.2018 |
19:30 |
4. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
Club Classic |
3:2 |
Comments
|
11.03.2018 |
19:30 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
0:3 |
Comments
|
22.02.2018 |
16:30 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Club Classic |
3:1 |
Comments
|
16.02.2018 |
17:00 |
5. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
16.02.2018 |
17:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
15.02.2018 |
15:00 |
5. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
31.05.2017 |
19:59 |
4. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
04.05.2017 |
21:00 |
4. |
Nevadí
(T. Janota,
J. Šedaj)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
04.05.2017 |
19:00 |
4. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
01.05.2017 |
18:30 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Comments
|
12.04.2017 |
20:30 |
5. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
07.04.2017 |
19:00 |
5. |
Hookah Smokers
(F. Hyža,
M. Štora)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
04.04.2017 |
21:00 |
5. |
PMM team
(P. Macek,
M. Macková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
23.03.2017 |
11:00 |
5. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
0:3 |
|
22.03.2017 |
17:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
13.03.2017 |
19:00 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
3:0 |
Comments
|
02.03.2017 |
17:00 |
5. |
Horákovi
(A. Horák,
M. Duchoslavová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
01.03.2017 |
12:05 |
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
|
S:S |
|
28.02.2017 |
21:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.02.2017 |
19:30 |
4. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
Comments
|
28.01.2017 |
19:16 |
5. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
|
S:3 |
|
27.01.2017 |
15:00 |
5. |
Just For Fun
(J. Halíř,
M. Halířová)
|
Centrum Viktoria |
3:1 |
Comments
|
24.01.2017 |
13:30 |
5. |
UTKO BS
(D. Smékal,
P. Blažek)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
04.01.2017 |
18:00 |
5. |
Goodec
(J. Kodeš,
O. Blecha)
|
Club Classic |
2:3 |
Comments
|
21.12.2016 |
13:00 |
5. |
UTKO BS
(D. Smékal,
P. Blažek)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
20.12.2016 |
16:00 |
5. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
11.12.2016 |
20:30 |
5. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Club Classic |
3:2 |
Comments
|
07.12.2016 |
21:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
1:3 |
|
24.10.2016 |
20:00 |
5. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Club Classic |
0:3 |
|
17.10.2016 |
21:00 |
5. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
16.10.2016 |
20:00 |
5. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Club Classic |
0:3 |
Comments
|
12.10.2016 |
21:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
10.10.2016 |
19:30 |
5. |
Goodec
(J. Kodeš,
O. Blecha)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
|
|
5. |
PLAN B
(M. Haman,
B. Hamanová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
|
S:3 |
|