Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
24.01.2022 |
19:39 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.01.2022 |
19:39 |
4. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.01.2022 |
19:39 |
4. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.01.2022 |
19:38 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.01.2022 |
00:10 |
3. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
S:3 |
|
15.12.2021 |
19:00 |
3. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.12.2021 |
19:30 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
08.12.2021 |
21:30 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
24.11.2021 |
19:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
21.11.2021 |
22:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
21.11.2021 |
21:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
14.11.2021 |
20:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
27.10.2021 |
19:00 |
5. |
Studená sprcha
(F. Kareta,
V. Šika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
25.10.2021 |
13:00 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
20.10.2021 |
19:00 |
5. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.10.2021 |
19:00 |
5. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:1 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
|
S:S |
|
10.03.2020 |
16:30 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
03.03.2020 |
20:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
02.03.2020 |
12:00 |
7. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.02.2020 |
20:30 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
1:3 |
|
14.02.2020 |
15:00 |
7. |
Amatéři
(K. Dinh,
C. Ngo)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
31.01.2020 |
00:17 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.01.2020 |
18:30 |
5. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
10.01.2020 |
18:30 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
07.01.2020 |
20:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.12.2019 |
07:37 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
Comments
|
18.12.2019 |
16:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
17.12.2019 |
17:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.12.2019 |
19:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
27.11.2019 |
17:00 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
24.11.2019 |
17:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
20.11.2019 |
13:41 |
8. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
3:S |
Comments
|
15.11.2019 |
17:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.10.2019 |
17:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
18.10.2019 |
17:00 |
9. |
KaPr
(A. Kašparová,
K. Weichetová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.10.2019 |
19:00 |
9. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
08.10.2019 |
17:00 |
9. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.05.2019 |
19:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
23.05.2019 |
17:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Comments
|
22.05.2019 |
19:30 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:1 |
|
21.05.2019 |
18:30 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
3:0 |
|
20.05.2019 |
19:00 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
3:1 |
|
29.04.2019 |
09:01 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.04.2019 |
20:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.04.2019 |
19:00 |
7. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.04.2019 |
19:00 |
7. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|