Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
03.09.2018 |
00:10 |
4. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
|
S:S |
|
30.08.2018 |
07:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
0:3 |
|
28.08.2018 |
17:00 |
4. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
|
3:1 |
|
22.08.2018 |
18:00 |
4. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
|
3:2 |
|
25.07.2018 |
18:00 |
4. |
Penguins
(K. Martínková,
J. Janhuba)
|
|
3:0 |
|
24.07.2018 |
16:00 |
4. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
|
3:0 |
|
18.07.2018 |
08:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:0 |
|
22.06.2018 |
08:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.05.2018 |
07:30 |
4. |
Bob & bobek
(T. Hasil,
Š. Zaderlíková)
|
|
3:2 |
|
23.05.2018 |
20:00 |
4. |
Papíroví tygři
(D. Premus,
B. Tesařová)
|
|
3:0 |
|
23.05.2018 |
18:00 |
4. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
|
3:1 |
|
21.05.2018 |
18:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
3:S |
|
15.05.2018 |
20:00 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
02.05.2018 |
10:30 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:S |
|
14.03.2018 |
21:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
05.03.2018 |
20:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.02.2018 |
19:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
0:3 |
|
27.02.2018 |
21:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
30.05.2017 |
20:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
29.05.2017 |
21:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.05.2017 |
20:00 |
5. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
28.04.2017 |
12:14 |
4. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
|
S:3 |
|
28.04.2017 |
12:14 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
|
03.04.2017 |
09:18 |
3. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
S:S |
|
26.03.2017 |
19:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
24.03.2017 |
18:30 |
3. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
24.03.2017 |
17:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.03.2017 |
18:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
0:3 |
|
27.02.2017 |
20:30 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
16.02.2017 |
20:00 |
3. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
09.02.2017 |
20:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
08.02.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
30.01.2017 |
20:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
30.01.2017 |
20:00 |
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.01.2017 |
19:30 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:1 |
|
28.01.2017 |
18:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.01.2017 |
20:30 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
03.01.2017 |
13:14 |
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
|
S:3 |
|
03.01.2017 |
13:14 |
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
S:S |
|
14.12.2016 |
20:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
01.12.2016 |
14:51 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
|
01.12.2016 |
14:51 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:3 |
|
01.12.2016 |
14:51 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
S:3 |
|
01.12.2016 |
14:50 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:3 |
|
31.10.2016 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
27.10.2016 |
19:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.10.2016 |
20:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
2:3 |
|
26.09.2016 |
21:30 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
26.09.2016 |
20:00 |
3. |
Ploutvičky
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
21.09.2016 |
18:00 |
3. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.09.2016 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
01.06.2016 |
09:39 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:S |
|
01.06.2016 |
09:39 |
7. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
|
S:S |
|
30.05.2016 |
15:55 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
S:3 |
|
02.05.2016 |
10:15 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
|
S:S |
|
02.05.2016 |
10:15 |
7. |
Crazy-Lazy
(T. Klabouch,
T. Hartmannová)
|
|
S:S |
|
01.05.2016 |
12:00 |
7. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
|
S:3 |
|
08.02.2016 |
21:30 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
31.01.2016 |
21:30 |
6. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
27.01.2016 |
21:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
25.01.2016 |
20:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
04.01.2016 |
11:31 |
5. |
Ptačí kles
(A. Ptáček,
K. Kleslová)
|
|
S:S |
|
17.12.2015 |
19:00 |
5. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
16.12.2015 |
21:00 |
5. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.12.2015 |
20:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.11.2015 |
20:00 |
4. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
23.11.2015 |
21:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
22.11.2015 |
20:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
08.11.2015 |
11:30 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
29.10.2015 |
20:00 |
5. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
27.10.2015 |
21:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
27.10.2015 |
18:00 |
5. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.10.2015 |
20:30 |
5. |
ToJeFuk
(D. Hrianka,
J. Ullrichová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.09.2015 |
18:00 |
5. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
16.09.2015 |
20:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
Comments
|
16.09.2015 |
19:00 |
5. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
31.08.2015 |
18:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
BEACHPARK |
0:3 |
|
26.08.2015 |
19:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
Comments
|
20.08.2015 |
20:30 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.08.2015 |
20:30 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.07.2015 |
20:30 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.07.2015 |
20:30 |
5. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
28.07.2015 |
18:30 |
5. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.07.2015 |
21:00 |
5. |
Pupíkovci
(T. Pilchova,
J. Fiedler)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.06.2015 |
20:00 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.06.2015 |
21:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.05.2015 |
10:06 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:0 |
|
28.05.2015 |
21:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.05.2015 |
20:00 |
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.05.2015 |
14:17 |
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:S |
|
01.04.2015 |
12:55 |
6. |
Tritoníci
(K. Papež,
J. Ruml)
|
|
S:S |
|
02.03.2015 |
14:44 |
5. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
S:S |
|
25.02.2015 |
21:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.02.2015 |
17:00 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.02.2015 |
18:30 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.05.2014 |
17:30 |
5. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
26.05.2014 |
20:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
25.05.2014 |
20:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.05.2014 |
20:00 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.05.2014 |
18:47 |
4. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:S |
|
30.04.2014 |
18:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.04.2014 |
21:00 |
4. |
Eagles
(T. Řimnáčová,
J. Havle)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
28.04.2014 |
19:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
10.04.2014 |
21:00 |
4. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
01.04.2014 |
19:28 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
25.03.2014 |
21:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
24.03.2014 |
21:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.02.2014 |
21:00 |
3. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.02.2014 |
19:30 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.02.2014 |
20:30 |
3. |
AllinOne
(K. Hladká,
M. Budík)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.02.2014 |
19:30 |
3. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
|
|
7. |
TomTom
(M. Tomešová,
T. Kachlík)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Prdelky
(V. Pešková,
L. Naglmüller)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Cerditos
(T. Mitošinková,
P. Milota)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
|