Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
26.05.2024 |
13:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
20.05.2024 |
19:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
14.05.2024 |
15:30 |
1. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
08.05.2024 |
18:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
01.05.2024 |
13:00 |
1. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
21.04.2024 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
21.04.2024 |
15:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
15.04.2024 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
18.03.2024 |
16:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
17.03.2024 |
19:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
13.03.2024 |
19:30 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
04.03.2024 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
14.02.2024 |
20:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
13.02.2024 |
16:00 |
1. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
11.02.2024 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
05.02.2024 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
25.01.2024 |
08:13 |
1. |
Patrik Huňka
|
|
3:S |
Comments
|
16.01.2024 |
17:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
13.01.2024 |
13:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
10.01.2024 |
17:00 |
1. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
19.12.2023 |
14:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
11.12.2023 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
10.12.2023 |
19:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
06.12.2023 |
15:00 |
1. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
28.11.2023 |
19:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
26.11.2023 |
18:30 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
13.11.2023 |
18:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
05.11.2023 |
18:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
31.10.2023 |
20:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
22.10.2023 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
15.10.2023 |
15:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
10.10.2023 |
13:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
24.09.2023 |
15:00 |
1. |
Jakub Chytrý
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
17.09.2023 |
18:30 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
13.09.2023 |
19:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
05.09.2023 |
16:30 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
18.08.2023 |
16:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
16.08.2023 |
17:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
09.08.2023 |
18:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
07.08.2023 |
18:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
31.07.2023 |
18:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
19.07.2023 |
20:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
11.07.2023 |
17:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
09.07.2023 |
20:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
25.06.2023 |
19:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
14.06.2023 |
19:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
05.06.2023 |
12:00 |
1. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
02.06.2023 |
17:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
01.06.2023 |
00:10 |
1. |
Lukáš Binar
|
|
3:S |
|
16.05.2023 |
18:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
10.05.2023 |
17:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
05.05.2023 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
30.04.2023 |
20:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
18.04.2023 |
18:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
12.04.2023 |
20:00 |
1. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
07.04.2023 |
17:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
20.03.2023 |
15:00 |
1. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
14.03.2023 |
16:30 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
12.03.2023 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
06.03.2023 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
27.02.2023 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
26.02.2023 |
10:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
22.02.2023 |
19:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
06.02.2023 |
20:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
31.01.2023 |
16:00 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
30.01.2023 |
20:00 |
2. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
11.01.2023 |
17:00 |
2. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
08.01.2023 |
18:30 |
2. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
17.12.2022 |
14:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
14.12.2022 |
11:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
13.12.2022 |
17:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
12.12.2022 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
19.11.2022 |
10:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
18.11.2022 |
16:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
15.11.2022 |
18:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
08.11.2022 |
20:30 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
24.10.2022 |
23:02 |
2. |
Jan Bystroň
|
|
3:S |
Comments
|
24.10.2022 |
20:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
19.10.2022 |
19:30 |
2. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
17.10.2022 |
20:30 |
2. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
23.06.2022 |
13:47 |
1. |
Libor Mžik
|
|
S:3 |
Comments
|
22.06.2022 |
10:40 |
1. |
Jan Bystroň
|
|
S:3 |
Comments
|
22.06.2022 |
07:45 |
1. |
Patrik Huňka
|
|
S:3 |
Comments
|
21.06.2022 |
18:36 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
|
S:3 |
Comments
|
22.05.2022 |
19:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
17.05.2022 |
19:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
15.05.2022 |
19:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
10.05.2022 |
16:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
20.04.2022 |
18:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
11.04.2022 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
06.04.2022 |
19:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
04.04.2022 |
20:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
20.03.2022 |
20:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
15.03.2022 |
16:30 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
13.03.2022 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
07.03.2022 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
28.02.2022 |
19:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
23.02.2022 |
17:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
14.02.2022 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
06.02.2022 |
13:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
26.01.2022 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
24.01.2022 |
18:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
19.01.2022 |
19:30 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
10.01.2022 |
17:00 |
1. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
13.12.2021 |
17:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
08.12.2021 |
19:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
06.12.2021 |
15:00 |
1. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
03.12.2021 |
14:30 |
1. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
29.11.2021 |
16:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
28.11.2021 |
17:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
19.11.2021 |
14:30 |
1. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.11.2021 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
13.10.2021 |
19:00 |
1. |
Jiří Petřek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
12.10.2021 |
19:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
05.10.2021 |
16:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
05.10.2021 |
16:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
29.09.2021 |
08:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
24.09.2021 |
16:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
21.09.2021 |
17:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
06.09.2021 |
18:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
26.08.2021 |
17:30 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
06.08.2021 |
14:30 |
1. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
05.08.2021 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
04.08.2021 |
20:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
24.07.2021 |
19:00 |
1. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
21.07.2021 |
18:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
19.07.2021 |
16:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
14.07.2021 |
18:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
15.06.2021 |
18:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.06.2021 |
18:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
07.06.2021 |
18:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
06.06.2021 |
09:00 |
1. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
30.09.2020 |
18:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
20.09.2020 |
20:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
17.09.2020 |
20:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
14.09.2020 |
16:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
01.09.2020 |
20:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
26.08.2020 |
19:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
20.08.2020 |
20:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
16.08.2020 |
19:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
03.08.2020 |
20:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
28.07.2020 |
18:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
23.07.2020 |
20:00 |
1. |
Zdeněk Nejedlý
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
15.07.2020 |
17:00 |
1. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
10.07.2020 |
15:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
02.07.2020 |
20:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
30.06.2020 |
18:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
22.06.2020 |
18:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
04.06.2020 |
19:00 |
1. |
Zdeněk Nejedlý
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
29.05.2020 |
17:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
27.05.2020 |
17:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
25.05.2020 |
18:00 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
08.05.2020 |
10:00 |
2. |
Zdeněk Nejedlý
|
Badminton Milo |
3:0 |
|
06.05.2020 |
18:00 |
2. |
Rostislav Kneisl
|
Badminton Milo |
3:0 |
|
27.04.2020 |
14:00 |
2. |
Tomáš Pečiva
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
11.03.2020 |
20:30 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
22.02.2020 |
13:00 |
2. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
20.02.2020 |
20:00 |
2. |
Lukáš Binar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
17.02.2020 |
21:00 |
2. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
04.02.2020 |
17:00 |
2. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
01.02.2020 |
09:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
24.01.2020 |
16:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
09.01.2020 |
18:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
06.01.2020 |
15:30 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
19.12.2019 |
20:00 |
2. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
17.12.2019 |
20:00 |
2. |
Přemysl Jaroš
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
12.12.2019 |
20:00 |
2. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.12.2019 |
09:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
26.11.2019 |
18:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
25.11.2019 |
08:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
13.11.2019 |
20:30 |
1. |
Daniel Ťapay
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
06.11.2019 |
20:30 |
1. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
30.10.2019 |
20:30 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
27.10.2019 |
07:30 |
1. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
11.10.2019 |
20:30 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
09.10.2019 |
17:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
23.09.2019 |
20:00 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
12.09.2019 |
20:00 |
2. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.09.2019 |
20:00 |
2. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
05.09.2019 |
19:00 |
2. |
Přemysl Jaroš
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
13.08.2019 |
17:00 |
2. |
Zdeněk Nejedlý
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
12.08.2019 |
17:00 |
2. |
Přemysl Jaroš
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.08.2019 |
20:00 |
2. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
07.08.2019 |
17:00 |
2. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
31.07.2019 |
17:00 |
1. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
28.07.2019 |
17:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
15.07.2019 |
18:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
10.07.2019 |
20:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
20.06.2019 |
20:00 |
2. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
17.06.2019 |
17:00 |
2. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
13.06.2019 |
19:00 |
2. |
Jan Kracík
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
11.06.2019 |
18:00 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
20.05.2019 |
20:00 |
3. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
15.05.2019 |
19:00 |
3. |
Roman Krátký
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
12.05.2019 |
20:00 |
3. |
Adam Petr
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.05.2019 |
19:00 |
3. |
Jan Kracík
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
29.04.2019 |
21:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
28.04.2019 |
10:00 |
2. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
15.04.2019 |
19:00 |
2. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
09.04.2019 |
21:00 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
20.03.2019 |
21:00 |
3. |
Roman Krátký
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
18.03.2019 |
21:00 |
3. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
08.03.2019 |
19:00 |
3. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
07.03.2019 |
20:00 |
3. |
Robert Chumchal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
26.02.2019 |
20:30 |
4. |
David Baštan
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
22.02.2019 |
16:00 |
4. |
Marta Ondrušáková
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
18.02.2019 |
16:00 |
4. |
Nikol Pastorková
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
17.02.2019 |
16:30 |
4. |
Zdeněk Žlab
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
29.01.2019 |
21:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
22.01.2019 |
21:00 |
2. |
Tomáš Poštulka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
18.01.2019 |
19:00 |
2. |
Marek Kovačik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
10.01.2019 |
20:30 |
2. |
Daniel Ťapay
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
25.10.2018 |
17:00 |
1. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
17.10.2018 |
13:41 |
1. |
David Vaněk
|
|
3:S |
Comments
|
08.10.2018 |
19:00 |
1. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
06.10.2018 |
20:00 |
1. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
30.09.2018 |
14:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
19.09.2018 |
18:00 |
2. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
17.09.2018 |
19:00 |
2. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
11.09.2018 |
18:00 |
2. |
Marek Kovačik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
27.08.2018 |
18:00 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
15.08.2018 |
18:30 |
2. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
12.08.2018 |
18:00 |
2. |
Robert Chumchal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.08.2018 |
16:30 |
2. |
Marek Kovačik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
26.07.2018 |
17:00 |
3. |
Jindřich Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
16.07.2018 |
18:00 |
3. |
Marta Ondrušáková
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.07.2018 |
18:00 |
3. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
04.07.2018 |
18:00 |
3. |
Antonín Poupera
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
19.06.2018 |
19:00 |
3. |
Přemysl Jaroš
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
15.06.2018 |
16:00 |
3. |
Tomáš Míka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
14.06.2018 |
17:00 |
3. |
Nikol Pastorková
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
07.06.2018 |
19:00 |
3. |
Tomáš Poštulka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
Comments
|
28.05.2018 |
18:00 |
2. |
Petr Mikulec
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
17.05.2018 |
19:30 |
2. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
14.05.2018 |
18:00 |
2. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
10.05.2018 |
17:00 |
2. |
Marek Kovačik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
21.04.2018 |
19:00 |
3. |
Pavel Šimek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
13.04.2018 |
19:00 |
3. |
Robert Chumchal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
10.04.2018 |
20:00 |
3. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
08.04.2018 |
18:00 |
3. |
Přemysl Jaroš
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
25.03.2018 |
16:00 |
3. |
Robert Chumchal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
21.03.2018 |
20:00 |
3. |
J L
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
14.03.2018 |
21:30 |
3. |
Katarína Zakopalová
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
13.03.2018 |
20:00 |
3. |
Jiří Černoch
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
20.02.2018 |
20:00 |
4. |
Petr Špaček
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
15.02.2018 |
19:00 |
4. |
Tomáš Veverka
|
|
3:0 |
|
13.02.2018 |
20:00 |
4. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
Comments
|
12.02.2018 |
21:00 |
4. |
Tomáš Flasar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
Comments
|