Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
24.09.2020 |
20:49 |
4. |
RODA Excellent
(D. Horsák,
R. Mitrič)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.09.2020 |
20:49 |
4. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
|
1:3 |
Comments
|
23.09.2020 |
14:30 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
22.09.2020 |
20:00 |
4. |
Smíšci
(J. Dušek,
M. Valenta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
21.09.2020 |
15:00 |
4. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
03.09.2020 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
03.09.2020 |
18:00 |
2. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
31.08.2020 |
19:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Comments
|
24.08.2020 |
20:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
3. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
|
S:S |
|
04.08.2020 |
15:00 |
3. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
30.07.2020 |
19:00 |
3. |
Smíšci
(J. Dušek,
M. Valenta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
30.07.2020 |
18:00 |
3. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
02.07.2020 |
18:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
01.07.2020 |
18:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Comments
|
29.06.2020 |
19:00 |
2. |
Čerešničky
(Z. Medveďová,
R. Lamrich)
|
|
3:0 |
|
25.06.2020 |
11:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
0:3 |
Comments
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
3:S |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
3:S |
|
07.06.2020 |
18:00 |
4. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
04.06.2020 |
17:00 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
03.06.2020 |
17:00 |
4. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
4. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
3:S |
|
07.05.2020 |
23:58 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.05.2020 |
23:58 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.05.2020 |
23:58 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.03.2020 |
00:10 |
4. |
Matamata
(I. Uhlíř,
H. Šormová)
|
|
S:S |
|
26.02.2020 |
14:04 |
4. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.02.2020 |
16:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
10.02.2020 |
20:30 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
30.01.2020 |
20:30 |
5. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
25.01.2020 |
15:00 |
5. |
Magoři
(T. Valaškovčák,
I. Valaškovčáková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
18.01.2020 |
17:00 |
5. |
Wercajk
(J. Halfar,
V. Valentová)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
05.01.2020 |
11:49 |
5. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
|
3:S |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
5. |
Drakobijci
(J. Růžička,
I. Kolčavová)
|
|
3:S |
|
02.01.2020 |
00:10 |
5. |
Magoři
(T. Valaškovčák,
I. Valaškovčáková)
|
|
S:S |
|
29.12.2019 |
20:00 |
5. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Comments
|
19.12.2019 |
20:00 |
5. |
NoWay
(P. Loprais,
M. Šimková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
09.12.2019 |
18:00 |
5. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
6. |
peciválové
(M. Montag,
P. Křemeček)
|
|
3:S |
|
02.12.2019 |
00:10 |
6. |
DANETA
(A. Piňosová,
D. Šafrán)
|
|
3:S |
|
08.11.2019 |
15:00 |
6. |
Wercajk
(J. Halfar,
V. Valentová)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
07.11.2019 |
20:30 |
6. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
06.11.2019 |
20:30 |
6. |
Magoři
(T. Valaškovčák,
I. Valaškovčáková)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
01.11.2019 |
08:15 |
5. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
|
0:3 |
|
30.10.2019 |
21:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Comments
|
14.10.2019 |
20:00 |
5. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Centrum Viktoria |
2:3 |
|
09.10.2019 |
19:00 |
5. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
29.09.2019 |
21:00 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Comments
|
26.09.2019 |
19:00 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
25.09.2019 |
19:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Comments
|
17.09.2019 |
14:37 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
3:S |
Comments
|
08.09.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
|
|
5. |
Rakeťáci
(O. Seidelmann,
P. Adamová)
|
|
3:S |
Comments
|