Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.02.2020 |
18:30 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.01.2020 |
20:30 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.01.2020 |
17:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
08.01.2020 |
19:30 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.12.2019 |
18:00 |
3. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
27.12.2019 |
16:00 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
17.12.2019 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
15.12.2019 |
21:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
27.11.2019 |
20:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.11.2019 |
18:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Comments
|
20.11.2019 |
18:30 |
3. |
Bohemian Rhapsody
(L. Soukupová,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
06.11.2019 |
18:30 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.10.2019 |
21:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
13.10.2019 |
19:30 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.10.2019 |
20:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
08.10.2019 |
18:00 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
30.09.2019 |
17:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
20.09.2019 |
19:00 |
2. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.09.2019 |
18:30 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
06.09.2019 |
17:00 |
2. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.08.2019 |
20:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.08.2019 |
19:00 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
12.08.2019 |
19:30 |
3. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.07.2019 |
19:00 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
22.07.2019 |
19:00 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
16.07.2019 |
17:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
15.07.2019 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.06.2019 |
17:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Comments
|
16.06.2019 |
20:00 |
4. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.06.2019 |
19:00 |
4. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.06.2019 |
18:00 |
4. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.05.2019 |
18:00 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
20.05.2019 |
20:00 |
3. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
10.05.2019 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
07.05.2019 |
18:30 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.04.2019 |
21:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.04.2019 |
20:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
12.04.2019 |
19:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.04.2019 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
28.03.2019 |
19:30 |
3. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.03.2019 |
17:45 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
15.03.2019 |
17:00 |
3. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.03.2019 |
20:30 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
03.03.2019 |
13:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.02.2019 |
15:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
18.02.2019 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
17.02.2019 |
20:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
03.02.2019 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.01.2019 |
17:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
13.01.2019 |
19:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.01.2019 |
19:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
01.01.2019 |
16:09 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
3:S |
Comments
|
28.12.2018 |
11:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
12.12.2018 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.12.2018 |
21:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
26.11.2018 |
18:00 |
4. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.11.2018 |
19:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
19.11.2018 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.11.2018 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.10.2018 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.10.2018 |
20:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.10.2018 |
19:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
18.10.2018 |
19:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
30.08.2018 |
19:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.08.2018 |
19:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.08.2018 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
24.08.2018 |
19:30 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
30.07.2018 |
19:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
16.07.2018 |
20:00 |
4. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.07.2018 |
18:00 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
09.07.2018 |
19:30 |
4. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.05.2018 |
20:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.05.2018 |
20:30 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.05.2018 |
19:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
08.05.2018 |
17:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
22.04.2018 |
18:30 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
09.04.2018 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
08.04.2018 |
20:30 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
05.04.2018 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.03.2018 |
11:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.03.2018 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.03.2018 |
19:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
04.03.2018 |
17:00 |
3. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
28.02.2018 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
19.02.2018 |
19:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
10.02.2018 |
12:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.02.2018 |
19:00 |
3. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.01.2018 |
20:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
25.01.2018 |
19:30 |
3. |
Jana Ryšánková
(J. Ryšánková,
P. Čech)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
10.01.2018 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
04.01.2018 |
21:00 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.12.2017 |
19:00 |
2. |
Ranhojiči
(P. Kozák,
M. Koleják)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.12.2017 |
20:00 |
2. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.12.2017 |
18:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.12.2017 |
19:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
16.11.2017 |
21:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.11.2017 |
18:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
09.11.2017 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
06.11.2017 |
20:00 |
3. |
HonDa
(H. Pipek,
D. Bukovský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.11.2017 |
19:30 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
30.10.2017 |
19:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.10.2017 |
20:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
16.10.2017 |
21:30 |
4. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
11.10.2017 |
20:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
27.09.2017 |
19:30 |
3. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
21.09.2017 |
18:00 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.09.2017 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
18.09.2017 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
15.08.2017 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.08.2017 |
19:00 |
2. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.08.2017 |
18:00 |
2. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.07.2017 |
19:00 |
3. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
24.07.2017 |
19:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.07.2017 |
18:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
10.07.2017 |
18:00 |
3. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.06.2017 |
19:30 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.06.2017 |
18:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.06.2017 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.05.2017 |
18:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
17.05.2017 |
18:30 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
12.05.2017 |
19:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
05.05.2017 |
18:30 |
3. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
23.04.2017 |
19:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
19.04.2017 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.04.2017 |
20:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.04.2017 |
19:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.03.2017 |
18:00 |
4. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
30.03.2017 |
18:30 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.03.2017 |
19:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
08.03.2017 |
18:30 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
04.03.2017 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
12.02.2017 |
17:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
29.01.2017 |
19:30 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.01.2017 |
18:00 |
4. |
Arsenal
(J. Konečný,
R. Dudešek)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
12.01.2017 |
20:00 |
4. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.01.2017 |
14:00 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
28.12.2016 |
18:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
21.12.2016 |
20:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
21.12.2016 |
18:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
|
0:3 |
Comments
|
20.12.2016 |
19:30 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
23.11.2016 |
19:30 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.11.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
02.11.2016 |
20:30 |
2. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
25.10.2016 |
08:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
|
3:2 |
|
16.10.2016 |
11:00 |
2. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
12.10.2016 |
21:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
09.10.2016 |
20:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
|
3:2 |
Comments
|
29.09.2016 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.09.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
25.09.2016 |
18:00 |
2. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
22.09.2016 |
18:00 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
26.08.2016 |
20:00 |
3. |
Demapek
(P. Kozák,
D. Maršálová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
24.08.2016 |
20:30 |
3. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
24.08.2016 |
19:30 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
23.08.2016 |
19:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.07.2016 |
21:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
10.07.2016 |
16:00 |
3. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
08.07.2016 |
19:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
2:3 |
Comments
|
08.07.2016 |
18:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
|
3:2 |
Comments
|
19.06.2016 |
18:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
17.06.2016 |
18:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
10.06.2016 |
19:00 |
3. |
Demapek
(P. Kozák,
D. Maršálová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
09.06.2016 |
20:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
26.05.2016 |
20:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
13.05.2016 |
20:00 |
3. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
12.05.2016 |
19:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
09.05.2016 |
18:00 |
3. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
24.04.2016 |
20:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.04.2016 |
19:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
20.04.2016 |
20:00 |
3. |
UCBeďas
(J. Švejnoha,
J. Čermák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
14.04.2016 |
22:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
14.04.2016 |
21:30 |
3. |
Babočky
(J. Hofírek,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
28.03.2016 |
20:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
23.03.2016 |
20:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
18.03.2016 |
17:30 |
3. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.03.2016 |
16:00 |
3. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
25.02.2016 |
18:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
22.02.2016 |
18:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
05.02.2016 |
21:30 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
31.01.2016 |
13:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
28.01.2016 |
20:00 |
3. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
|
1:3 |
Comments
|
22.01.2016 |
18:00 |
3. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
20.12.2015 |
14:30 |
4. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
17.12.2015 |
20:30 |
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
13.12.2015 |
21:00 |
4. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.12.2015 |
12:39 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
0:3 |
|
27.11.2015 |
18:00 |
3. |
Black Hats
(R. Petřík,
G. Szarazova)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
19.11.2015 |
18:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
11.11.2015 |
21:00 |
3. |
Schenck
(P. Lukáš,
L. Pavelek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
09.11.2015 |
22:00 |
3. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
29.10.2015 |
20:00 |
4. |
LevAcy
(L. Kučera,
K. Brettschneider)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.10.2015 |
21:00 |
4. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.10.2015 |
21:00 |
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
19.10.2015 |
20:00 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.09.2015 |
19:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
23.09.2015 |
19:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
16.09.2015 |
18:00 |
4. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
3:1 |
Comments
|
15.09.2015 |
18:00 |
4. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
05.08.2015 |
20:30 |
4. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
05.08.2015 |
19:30 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
29.07.2015 |
19:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
27.07.2015 |
20:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
20.07.2015 |
21:00 |
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:2 |
Comments
|
24.06.2015 |
20:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
19.06.2015 |
21:00 |
4. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
12.06.2015 |
16:30 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
05.06.2015 |
17:00 |
4. |
Pinkej To
(P. Hradecký,
T. Kopecký)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Comments
|
17.10.2014 |
20:00 |
4. |
ONI
(M. Hlavička,
E. Krutilová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
|
|
4. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Hi-Fi
(F. Woś,
J. Klika)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
RB Team
(M. Moravec,
O. Zajíc)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Parodie mixu
(T. Klepal,
L. Svobodová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Prospekti
(R. Téglássy,
L. Marková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
S:3 |
|