Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
29.09.2016 |
19:30 |
5. |
Badaboum
(L. Janovcová,
Z. Šamajová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
26.09.2016 |
19:00 |
5. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
12.09.2016 |
19:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
11.09.2016 |
13:00 |
5. |
Bad warriors
(T. Molek,
M. Launerová)
|
|
3:0 |
Comments
|
29.08.2016 |
19:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.08.2016 |
19:00 |
4. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
|
2:3 |
|
08.08.2016 |
20:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
01.08.2016 |
11:06 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
27.07.2016 |
19:00 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.07.2016 |
15:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
27.06.2016 |
19:30 |
5. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:0 |
Comments
|
24.06.2016 |
19:00 |
5. |
2STARS
(Z. Kolaříková,
E. Perski)
|
|
3:0 |
Comments
|
19.06.2016 |
19:00 |
5. |
MAX
(M. Vodičková,
X. Kulovaná)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
27.04.2016 |
21:00 |
6. |
DETOX
(J. Macháček,
M. Doksanská)
|
|
3:0 |
Comments
|
25.04.2016 |
20:00 |
6. |
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton.
(T. Staňková,
S. Bílková)
|
|
3:0 |
Comments
|
24.04.2016 |
16:00 |
6. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:2 |
Comments
|
17.04.2016 |
14:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
3:2 |
|
23.03.2016 |
20:00 |
5. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.03.2016 |
20:00 |
5. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
20.03.2016 |
15:00 |
5. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
0:3 |
|
15.03.2016 |
18:00 |
5. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
27.02.2016 |
10:00 |
5. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.02.2016 |
20:00 |
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
16.02.2016 |
19:00 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
1:3 |
|
18.01.2016 |
19:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
10.01.2016 |
19:30 |
6. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
05.01.2016 |
20:00 |
6. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
|
3:0 |
Comments
|
19.12.2015 |
14:00 |
5. |
Bambéro
(R. Nigrin,
K. Šmejkal)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
14.12.2015 |
19:30 |
5. |
Buzagorky
(A. Stibila,
D. Ilczyszyn)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
13.12.2015 |
16:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
0:3 |
Comments
|
25.11.2015 |
19:30 |
6. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
16.11.2015 |
19:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
1:3 |
Comments
|
18.10.2015 |
17:00 |
6. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:0 |
Comments
|
18.10.2015 |
16:00 |
6. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
|
1:3 |
Comments
|
16.10.2015 |
20:00 |
6. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
|
3:0 |
Comments
|
|
|
5. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Pay
(K. Chen,
P. Andrle)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
RETRO
(M. Jägerová,
V. Růžičková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
3:S |
|