Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.10.2019 |
00:10 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
|
S:S |
|
18.09.2019 |
17:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.09.2019 |
12:47 |
1. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
|
3:S |
Comments
|
09.09.2019 |
20:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
28.08.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
26.08.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sprint |
2:3 |
|
20.08.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
08.08.2019 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
25.07.2019 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.07.2019 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
24.07.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
18.07.2019 |
20:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
26.06.2019 |
20:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
19.06.2019 |
18:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.06.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Sprint |
3:2 |
|
13.06.2019 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.05.2019 |
19:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Badminton Jehnice |
3:1 |
|
22.05.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
15.05.2019 |
19:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
14.05.2019 |
21:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
01.05.2019 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.04.2019 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
18.04.2019 |
17:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
09.04.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
28.03.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
27.03.2019 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
23.03.2019 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
22.03.2019 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
03.03.2019 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
03.03.2019 |
18:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
24.02.2019 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
22.02.2019 |
19:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
3:0 |
|
31.01.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
25.01.2019 |
20:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
06.01.2019 |
19:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sprint |
3:1 |
|
04.01.2019 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
30.12.2018 |
11:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
27.12.2018 |
18:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
|
21.12.2018 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sprint |
3:2 |
|
17.12.2018 |
17:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
28.11.2018 |
20:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
27.11.2018 |
19:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
18.11.2018 |
17:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
18.11.2018 |
17:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
30.10.2018 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
28.10.2018 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
28.10.2018 |
16:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
15.10.2018 |
17:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:2 |
|
26.09.2018 |
21:00 |
2. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Sprint |
3:0 |
|
24.09.2018 |
21:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sprint |
3:2 |
|
13.09.2018 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
11.09.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
1:3 |
|