Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.06.2017 |
12:26 |
7. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
|
S:S |
|
01.06.2017 |
12:26 |
7. |
Malá a Velký
(P. Veselý,
E. Bartyzalová)
|
|
S:S |
|
02.05.2017 |
10:57 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
24.04.2017 |
21:00 |
7. |
MiKa
(M. Těžký,
K. Těžká)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Comments
|
23.04.2017 |
17:00 |
7. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.04.2017 |
17:30 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
02.04.2017 |
12:30 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.03.2017 |
21:00 |
6. |
Pivo!
(T. Dupal,
K. Malá)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
16.03.2017 |
20:00 |
6. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
06.03.2017 |
21:00 |
6. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.03.2017 |
15:41 |
6. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
|
S:S |
|
07.02.2017 |
21:00 |
6. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.02.2017 |
09:47 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
25.01.2017 |
20:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
23.01.2017 |
21:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
22.01.2017 |
17:00 |
6. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.01.2017 |
20:00 |
6. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
03.01.2017 |
13:14 |
6. |
Ginchilla
(T. Kasalová,
V. Kertész)
|
|
S:S |
|
01.12.2016 |
13:32 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
01.12.2016 |
13:32 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:S |
|
24.10.2016 |
20:00 |
6. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
18.10.2016 |
22:00 |
6. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
27.09.2016 |
16:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.09.2016 |
18:00 |
6. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
11.09.2016 |
16:00 |
6. |
Otesánci
(O. Ertl,
T. Tomová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
31.08.2016 |
20:00 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
23.08.2016 |
21:00 |
7. |
Zamotané klubíčko
(M. Kubíček,
M. Kubíček)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
22.08.2016 |
20:00 |
7. |
Crazy-Lazy
(T. Klabouch,
T. Hartmannová)
|
BEACHPARK |
3:0 |
|
01.08.2016 |
11:08 |
6. |
Duto
(J. Strohs,
T. Talacková)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
6. |
DenTe
(D. Kroulíková,
T. Sedláková)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:S |
|
13.06.2016 |
21:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
12.06.2016 |
18:30 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
05.06.2016 |
19:00 |
5. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
01.06.2016 |
09:39 |
7. |
Crazy-Lazy
(T. Klabouch,
T. Hartmannová)
|
|
S:S |
|
09.05.2016 |
20:00 |
7. |
Dopeys
(M. Fouknerová,
R. Dušek)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
18.04.2016 |
21:00 |
7. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
14.04.2016 |
20:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
12.04.2016 |
21:00 |
7. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
01.04.2016 |
10:44 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
|
S:S |
|
01.04.2016 |
10:44 |
7. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
S:S |
|
21.03.2016 |
19:00 |
7. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
29.02.2016 |
09:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:S |
|
08.02.2016 |
21:00 |
7. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
05.02.2016 |
19:30 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.02.2016 |
10:22 |
8. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
S:S |
|
01.02.2016 |
10:22 |
8. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
|
S:S |
|
01.02.2016 |
10:22 |
8. |
ToJeFuk
(D. Hrianka,
J. Ullrichová)
|
|
S:S |
|
04.01.2016 |
11:31 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:S |
|
15.12.2015 |
20:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.12.2015 |
21:00 |
7. |
vestex válí
(T. Primus,
J. Havlovicová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.12.2015 |
22:00 |
7. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.11.2015 |
18:00 |
8. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.11.2015 |
20:00 |
8. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
|
3:S |
|
18.11.2015 |
21:00 |
8. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
17.11.2015 |
11:30 |
8. |
Standartní odchylka
(P. Kepčija,
M. Spasvová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.11.2015 |
21:00 |
8. |
TýmJéček
(J. Brožová,
J. Jelínek)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
02.11.2015 |
13:26 |
7. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
|
S:S |
|
31.10.2015 |
19:00 |
7. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
26.10.2015 |
21:00 |
7. |
Blijící Lišky 2
(J. Vozák,
K. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
26.10.2015 |
20:00 |
7. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.09.2015 |
19:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
04.09.2015 |
18:00 |
7. |
Smečrs
(F. Král,
I. Klímová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
01.09.2015 |
10:57 |
7. |
Otesánci
(O. Ertl,
T. Tomová)
|
|
S:S |
|
01.09.2015 |
10:57 |
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
S:S |
|
01.09.2015 |
10:57 |
7. |
HM
(M. Pokorná,
J. Rajdl)
|
|
S:S |
|
01.08.2015 |
12:49 |
6. |
Natural born players
(M. Vaďura,
L. Mrázková)
|
|
S:S |
|
28.06.2015 |
19:00 |
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.06.2015 |
20:00 |
7. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
17.06.2015 |
20:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
|
3:S |
|
16.06.2015 |
19:00 |
7. |
Jana Cigániková
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
06.06.2015 |
14:00 |
7. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
01.06.2015 |
11:43 |
7. |
Eroze
(V. Vlčková,
J. Duben)
|
|
S:S |
|
01.06.2015 |
11:43 |
7. |
Námořníci
(E. Krutilová,
V. Vachalec)
|
|
S:S |
|
01.05.2015 |
14:17 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
29.04.2015 |
21:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
19.04.2015 |
18:00 |
6. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
13.04.2015 |
21:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
12.04.2015 |
10:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
18.03.2015 |
21:00 |
8. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
06.03.2015 |
19:00 |
8. |
osa2.cz
(V. Bartošová,
M. Semerád)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.03.2015 |
14:44 |
7. |
Námořníci
(E. Krutilová,
V. Vachalec)
|
|
S:S |
|
02.03.2015 |
14:44 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
S:S |
|
29.01.2015 |
21:00 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
19.01.2015 |
21:30 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
13.01.2015 |
21:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
09.01.2015 |
20:00 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
12.12.2014 |
21:00 |
6. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
09.12.2014 |
20:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
07.12.2014 |
21:00 |
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
07.12.2014 |
20:00 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
27.11.2014 |
21:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
27.11.2014 |
20:00 |
7. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
19.11.2014 |
18:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
12.11.2014 |
21:00 |
7. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
01.11.2014 |
14:00 |
7. |
Písečná duna
(t. římal,
R. Římalová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Comments
|
01.11.2014 |
14:00 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
3:S |
Comments
|
19.10.2014 |
16:00 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.10.2014 |
20:00 |
7. |
Barbánci
(M. Berber,
T. Müllerová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.09.2014 |
22:24 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:S |
|
28.08.2014 |
21:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
29.07.2014 |
19:00 |
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
TC Tempo Lhotka |
3:0 |
Comments
|
16.07.2014 |
20:00 |
7. |
902 10
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
7. |
902 10
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
S:S |
|
01.07.2014 |
12:43 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:S |
|
01.07.2014 |
12:43 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:S |
|
01.07.2014 |
12:43 |
7. |
Tukani
(I. Katzerova,
J. Kokoška)
|
|
S:S |
|
02.06.2014 |
10:33 |
7. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
|
S:S |
|
02.06.2014 |
10:33 |
7. |
Blondies
(K. SQ,
L. Andrýsková)
|
|
S:S |
|
02.06.2014 |
10:33 |
7. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
|
S:S |
|
01.05.2014 |
18:47 |
7. |
Náplavy
(M. Michalský,
A. Svobodová)
|
|
S:S |
|
28.04.2014 |
19:00 |
7. |
Nakládačky
(V. Bartošová,
T. Chvátal)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.04.2014 |
20:00 |
7. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
18.04.2014 |
19:00 |
7. |
Šamani
(M. Stenclova,
F. Samanek)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
19.03.2014 |
21:00 |
6. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
17.03.2014 |
17:00 |
6. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
0:3 |
|
12.03.2014 |
21:00 |
6. |
Klikaři
(R. Klika,
L. SMAŽÍKOVÁ)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
09.03.2014 |
11:00 |
6. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
02.03.2014 |
17:00 |
7. |
Blondies
(K. SQ,
L. Andrýsková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
27.02.2014 |
09:00 |
7. |
Kapustňáci
(M. Janová,
O. Kadeřábek)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
24.02.2014 |
21:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
17.02.2014 |
21:00 |
7. |
Stromeček hoří
(K. Štěpánová,
M. Čepelík)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
24.01.2014 |
10:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.01.2014 |
12:00 |
6. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
15.01.2014 |
20:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
04.01.2014 |
18:00 |
7. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.12.2013 |
21:00 |
7. |
holky z Budějc
(M. Krupauerová,
A. Milotová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
12.12.2013 |
20:00 |
7. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
16.11.2013 |
11:00 |
7. |
Šamani
(M. Stenclova,
F. Samanek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.11.2013 |
21:00 |
7. |
Lamíci
(M. Kyzlíková,
T. Hora)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
11.11.2013 |
20:00 |
7. |
Pozdní sběr
(O. Lukášková,
J. Kohoutek)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
28.10.2013 |
10:00 |
7. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
21.10.2013 |
22:00 |
7. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
18.10.2013 |
14:30 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
|
|
6. |
GREnouilles
(P. Volek,
Z. Knotková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
vopice
(F. Samanek,
P. Míková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
MiKa
(M. Těžký,
K. Těžká)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:S |
Comments
|
|
|
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
RC Osnice
(M. Hartman,
L. Hartman)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Dopeys
(M. Fouknerová,
R. Dušek)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
HM
(M. Pokorná,
J. Rajdl)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Kat a Mat
(K. Moderová,
M. Lachký)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
T.& D.
(D. Brázda,
T. Zimčíková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Rainbow6
(S. Lopicic,
L. Kellerová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Nanosekunda
(M. Vacínová,
J. Chochol)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Tým pana Burnse
(P. Veselý,
Š. Kadeřábková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
MIGA
(G. Skopková,
M. Procházka)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Jídlo
(M. Kohout,
B. Strnadová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Kokšóni v kokónu
(A. Pivcová,
V. Pechman)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Zamotané klubíčko
(M. Kubíček,
M. Kubíček)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
osa2.cz
(V. Bartošová,
M. Semerád)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Zuzka a Petra
(P. Marková,
Z. Malkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
|
S:3 |
Comments
|