Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
04.09.2023 |
14:55 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.09.2023 |
14:55 |
3. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.09.2023 |
14:55 |
3. |
Honda
(J. Kaufman,
D. Ocmanová)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.09.2023 |
14:55 |
3. |
Bambuľka a dedo Jozef
(P. Šoltes,
L. Verespejova)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.09.2023 |
14:55 |
3. |
lotus
(M. Havlik,
T. Panic)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.06.2023 |
01:01 |
3. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.06.2023 |
01:01 |
3. |
MAMAK
(M. ILGO,
A. ILGOVA)
|
|
3:S |
Comments
|
07.06.2023 |
01:01 |
3. |
Snad příště
(J. Váňová,
P. Danda)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.06.2023 |
01:01 |
3. |
En passant
(L. Hauptmann,
V. Schmidtová)
|
|
S:3 |
Comments
|
09.03.2023 |
15:56 |
2. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:3 |
Comments
|
09.03.2023 |
15:56 |
2. |
Kofilovers
(O. Šebestík,
J. Vytisková)
|
|
S:3 |
Comments
|
09.03.2023 |
15:56 |
2. |
Pivo a Víno
(L. Cháberová,
Š. Jenčík)
|
|
S:3 |
Comments
|
09.03.2023 |
15:55 |
2. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.01.2023 |
21:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.01.2023 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
24.01.2023 |
20:30 |
1. |
Kofilovers
(O. Šebestík,
J. Vytisková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
16.01.2023 |
20:00 |
1. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
10.01.2023 |
19:30 |
1. |
Janička
(J. Ševčík,
A. Vernerová)
|
Sportcentrum Koráb |
1:3 |
|
02.01.2023 |
00:10 |
2. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
S:S |
|
28.12.2022 |
12:12 |
2. |
Kofilovers
(O. Šebestík,
J. Vytisková)
|
|
S:3 |
Comments
|
21.12.2022 |
07:50 |
2. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:S |
Comments
|
15.12.2022 |
19:00 |
2. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
06.12.2022 |
18:00 |
2. |
Výběr z Moravy
(S. Macháčková,
K. Tichy)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
29.11.2022 |
20:00 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Sportovní areál Mikulovka |
1:3 |
|
22.11.2022 |
19:30 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Sportcentrum Koráb |
1:3 |
|
21.11.2022 |
20:00 |
1. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Sportovní areál Mikulovka |
0:3 |
|
15.11.2022 |
21:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.10.2022 |
17:00 |
2. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
Sportcentrum Koráb |
3:0 |
|
24.10.2022 |
20:00 |
2. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:0 |
|
17.10.2022 |
20:00 |
2. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:2 |
|
10.10.2022 |
19:30 |
2. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.10.2022 |
17:29 |
3. |
Svestky
(S. Svecova,
R. Svec)
|
|
3:S |
Comments
|
22.09.2022 |
20:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Sportovní areál Mikulovka |
0:3 |
|
19.09.2022 |
19:30 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
13.09.2022 |
18:00 |
3. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
3:1 |
|
17.08.2022 |
20:00 |
3. |
Svestky
(S. Svecova,
R. Svec)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
16.08.2022 |
18:30 |
3. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Sportcentrum Koráb |
2:3 |
|
15.08.2022 |
08:29 |
3. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
3:S |
Comments
|
10.08.2022 |
20:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
27.07.2022 |
18:20 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.07.2022 |
18:30 |
3. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Sportcentrum Koráb |
3:0 |
|
18.07.2022 |
20:00 |
3. |
Malá a velký
(J. Košvancová,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
07.07.2022 |
18:00 |
3. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.06.2022 |
17:00 |
2. |
Jakočky 2.0
(K. Malý,
M. Malá)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.06.2022 |
20:00 |
2. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
Sportcentrum Koráb |
0:3 |
|
23.06.2022 |
20:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Sportcentrum Koráb |
1:3 |
|
10.06.2022 |
19:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
01.06.2022 |
00:10 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
3:S |
|
31.05.2022 |
19:30 |
3. |
MarVik
(M. Helcl,
V. Havlová)
|
Sportcentrum Koráb |
3:0 |
|
23.05.2022 |
19:30 |
3. |
Jakočky 2.0
(K. Malý,
M. Malá)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
16.05.2022 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
1:3 |
|
19.04.2022 |
18:00 |
4. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
18.04.2022 |
17:00 |
4. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
|
3:0 |
|
11.04.2022 |
21:00 |
4. |
Jakočky 2.0
(K. Malý,
M. Malá)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.04.2022 |
15:37 |
4. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
3:S |
Comments
|
01.04.2022 |
00:10 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
0:3 |
|
30.03.2022 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
22.03.2022 |
17:00 |
2. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
04.03.2022 |
18:00 |
2. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
Beach Braník |
0:3 |
|
24.02.2022 |
19:00 |
3. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Prague Beach Team |
3:0 |
|
22.02.2022 |
17:00 |
3. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
15.02.2022 |
21:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.02.2022 |
16:30 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.02.2022 |
00:10 |
5. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
3:S |
|
01.02.2022 |
00:10 |
5. |
Kobry
(T. Dršatová,
A. Bušková)
|
|
3:S |
|
25.01.2022 |
17:00 |
5. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.01.2022 |
21:00 |
5. |
MarVik
(M. Helcl,
V. Havlová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.12.2021 |
09:50 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
S:S |
Comments
|
21.12.2021 |
21:00 |
3. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
0:3 |
|
16.12.2021 |
17:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
13.12.2021 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
|
0:3 |
|
26.11.2021 |
18:24 |
4. |
Karlíci
(J. Kropáček,
K. Horáková)
|
|
3:S |
Comments
|
22.11.2021 |
21:00 |
4. |
Gumkáči
(O. Kotek,
D. Rybová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
08.11.2021 |
21:00 |
4. |
Los Afortunados
(B. Frantová,
J. Havlicek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
07.11.2021 |
01:01 |
4. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
3:S |
Comments
|
22.10.2021 |
18:39 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
S:3 |
Comments
|
22.10.2021 |
18:37 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
S:3 |
Comments
|
22.10.2021 |
17:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.10.2021 |
16:00 |
3. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
04.10.2021 |
00:10 |
4. |
Bacáni
(E. Dvorská,
P. Bidelnica)
|
|
S:S |
|
14.09.2021 |
18:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
07.09.2021 |
01:01 |
4. |
Zalivaci B
(L. Polášek,
?. Návratová)
|
|
3:S |
Comments
|
30.08.2021 |
18:00 |
4. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.08.2021 |
19:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.08.2021 |
20:00 |
4. |
Gangster squad
(B. Baubínová,
P. Jelínek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.08.2021 |
17:00 |
4. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
29.07.2021 |
17:30 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
27.07.2021 |
19:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
|
3:2 |
|
27.07.2021 |
17:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
3:2 |
|
26.07.2021 |
20:00 |
4. |
Tom & Jerry
(T. Maršon,
M. Preibischová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
28.06.2021 |
17:00 |
3. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.06.2021 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
16.06.2021 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.06.2021 |
20:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
0:3 |
|
31.05.2021 |
17:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:1 |
|
19.05.2021 |
20:00 |
4. |
Gumkáči
(O. Kotek,
D. Rybová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
17.05.2021 |
20:30 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
0:3 |
|
04.05.2021 |
17:00 |
4. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
04.10.2020 |
20:00 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
1:3 |
|
01.10.2020 |
21:00 |
4. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
|
3:0 |
|
30.09.2020 |
21:00 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
3:1 |
Comments
|
10.09.2020 |
17:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
03.09.2020 |
18:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.09.2020 |
22:35 |
5. |
Vostrí mazlíci
(J. Pařízek,
L. Ledvinová)
|
|
S:S |
Comments
|
19.08.2020 |
08:00 |
5. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.08.2020 |
21:00 |
5. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
4. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
|
3:S |
|
30.07.2020 |
19:54 |
4. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.07.2020 |
21:00 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
22.07.2020 |
20:30 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
1:3 |
|
12.07.2020 |
20:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
3:2 |
|
12.07.2020 |
19:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
01.07.2020 |
17:00 |
3. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
30.06.2020 |
20:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
3:S |
|
10.06.2020 |
20:00 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
1:3 |
|
01.06.2020 |
20:00 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.05.2020 |
20:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
3:1 |
|
18.05.2020 |
21:25 |
4. |
Matfyzáci vol. 2
(O. Kotek,
B. Horníková)
|
|
3:S |
Comments
|
06.05.2020 |
17:00 |
4. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
15.04.2020 |
14:00 |
4. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
|
3:2 |
|
09.03.2020 |
21:00 |
4. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
02.03.2020 |
21:00 |
4. |
Co ste čekali
(M. Horký,
T. Indrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.02.2020 |
21:00 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.02.2020 |
21:00 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
18.02.2020 |
20:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
28.01.2020 |
21:00 |
5. |
Beachpár dromedár
(T. Petříková,
V. Raja)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.01.2020 |
21:00 |
5. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.01.2020 |
06:20 |
5. |
Kámoš René
(B. Listíková,
K. Jesenská)
|
|
3:S |
Comments
|
15.01.2020 |
21:00 |
5. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
|
1:3 |
|
27.12.2019 |
11:44 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:S |
Comments
|
18.12.2019 |
08:08 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
3:S |
Comments
|
17.12.2019 |
20:00 |
4. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.12.2019 |
20:30 |
4. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
01.10.2019 |
00:10 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
S:3 |
|
01.10.2019 |
00:10 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
|
S:3 |
|
30.09.2019 |
23:42 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.09.2019 |
21:20 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
|
S:3 |
Comments
|
22.08.2019 |
20:00 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
22.08.2019 |
20:00 |
4. |
Pink Elefant
(V. Šiman,
A. Hejdová)
|
|
3:2 |
|
22.08.2019 |
09:59 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
Comments
|
20.08.2019 |
19:00 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
3:0 |
|
01.08.2019 |
00:10 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
|
S:S |
|
25.07.2019 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
24.07.2019 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
23.07.2019 |
21:00 |
3. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
25.06.2019 |
21:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
24.06.2019 |
17:30 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
21.06.2019 |
20:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
18.06.2019 |
21:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
02.06.2019 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
29.05.2019 |
21:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
29.05.2019 |
20:00 |
4. |
K&T
(T. Petříková,
K. Čiháková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
24.05.2019 |
18:00 |
4. |
Dragons
(J. Kozmiková,
J. Dufek)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.04.2019 |
20:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
24.04.2019 |
21:00 |
4. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Comments
|
22.04.2019 |
19:00 |
4. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.04.2019 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Comments
|
26.03.2019 |
21:00 |
4. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
26.03.2019 |
18:07 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
Comments
|
24.03.2019 |
10:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
17.03.2019 |
19:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
|
|
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
|
3:S |
Comments
|