Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
30.09.2017 |
13:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.09.2017 |
20:30 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
19.09.2017 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
17.09.2017 |
19:30 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
31.08.2017 |
20:30 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
30.08.2017 |
19:30 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.08.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
09.08.2017 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
09.08.2017 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.07.2017 |
20:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
26.07.2017 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.07.2017 |
20:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
13.07.2017 |
19:30 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
13.06.2017 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
12.06.2017 |
18:00 |
2. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:0 |
|
06.06.2017 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.05.2017 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
25.05.2017 |
20:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
24.05.2017 |
19:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.04.2017 |
16:30 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
17.04.2017 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:1 |
|
11.04.2017 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
11.04.2017 |
19:00 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
31.03.2017 |
18:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
30.03.2017 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
27.03.2017 |
20:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
07.03.2017 |
20:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Jehnice |
3:2 |
|
26.02.2017 |
20:30 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
26.02.2017 |
19:30 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
19.02.2017 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
19.02.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
30.01.2017 |
20:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
19.01.2017 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
17.01.2017 |
18:30 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
29.12.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
18.12.2016 |
21:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
18.12.2016 |
20:30 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
18.12.2016 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
27.11.2016 |
20:00 |
1. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
27.11.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
21.11.2016 |
20:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
20.11.2016 |
20:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
3:1 |
|
28.10.2016 |
10:30 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
1:3 |
|
27.10.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
11.10.2016 |
18:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
3:1 |
|
06.10.2016 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
30.09.2016 |
17:00 |
2. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.09.2016 |
18:00 |
2. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
2:3 |
|
21.09.2016 |
19:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
13.09.2016 |
18:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
31.08.2016 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
31.08.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
28.08.2016 |
20:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
3:1 |
|
23.08.2016 |
18:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.07.2016 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.07.2016 |
19:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
3:0 |
|
24.07.2016 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
24.07.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
29.06.2016 |
08:30 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
3:0 |
|
15.06.2016 |
21:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sprint |
3:2 |
|
15.06.2016 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:1 |
|
14.06.2016 |
21:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.06.2016 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
31.05.2016 |
20:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Club Classic |
3:2 |
|
26.05.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
18.05.2016 |
20:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
2:3 |
|
12.05.2016 |
21:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
12.05.2016 |
20:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
24.04.2016 |
21:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
3:1 |
|
24.04.2016 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sprint |
2:3 |
|
19.04.2016 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.04.2016 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
11.04.2016 |
20:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sprint |
0:3 |
|
25.03.2016 |
08:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
0:3 |
|
24.03.2016 |
18:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sprint |
2:3 |
|
08.03.2016 |
20:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
08.03.2016 |
18:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Comments
|
29.02.2016 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
28.02.2016 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:1 |
|
25.02.2016 |
20:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
14.02.2016 |
20:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
14.02.2016 |
18:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
27.01.2016 |
19:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:2 |
|
25.01.2016 |
19:30 |
2. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
2:3 |
|
24.01.2016 |
20:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
24.01.2016 |
19:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
19.01.2016 |
18:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
03.01.2016 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
22.12.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
20.12.2015 |
20:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
18.12.2015 |
17:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
16.12.2015 |
20:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
23.11.2015 |
20:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Badminton Jehnice |
3:1 |
|
22.11.2015 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.11.2015 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
08.11.2015 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
30.10.2015 |
16:30 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:1 |
|
29.10.2015 |
18:00 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
28.10.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.10.2015 |
20:00 |
2. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.09.2015 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
20.09.2015 |
19:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
06.09.2015 |
19:30 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
06.09.2015 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.08.2015 |
19:00 |
2. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.08.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
17.08.2015 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
17.08.2015 |
19:00 |
2. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
26.07.2015 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.07.2015 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Comments
|
13.07.2015 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
12.07.2015 |
20:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
30.06.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
29.06.2015 |
18:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
18.06.2015 |
20:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
16.06.2015 |
19:00 |
2. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
27.05.2015 |
18:30 |
3. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
21.05.2015 |
20:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
17.05.2015 |
20:00 |
3. |
Ferda & Ferda
(D. Plachy,
Z. Mindlová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
13.05.2015 |
18:00 |
3. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Comments
|
29.04.2015 |
19:30 |
3. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.04.2015 |
18:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
09.04.2015 |
18:00 |
3. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
08.04.2015 |
19:00 |
3. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
31.03.2015 |
18:00 |
3. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.03.2015 |
13:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Sprint |
3:1 |
|
15.03.2015 |
20:00 |
3. |
VV
(V. Holý,
V. Kabrhel)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
12.03.2015 |
08:00 |
3. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
2:3 |
|
25.02.2015 |
20:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
18.02.2015 |
21:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
2:3 |
|
15.02.2015 |
20:00 |
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
09.02.2015 |
18:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Club Classic |
0:3 |
|
28.01.2015 |
20:30 |
3. |
VV
(V. Holý,
V. Kabrhel)
|
Club Classic |
3:0 |
|
26.01.2015 |
20:00 |
3. |
Leixnerovi
(P. Leixner,
E. Leixnerová)
|
Club Classic |
3:1 |
|
25.01.2015 |
20:00 |
3. |
42
(R. Hybášek,
J. Plachetský)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
18.01.2015 |
20:00 |
3. |
KOMETKY HD
(H. Šimková,
D. Šafářová)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
04.01.2015 |
20:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
29.12.2014 |
22:00 |
3. |
bad guys
(M. Dufka,
D. Přecechtěl)
|
|
S:3 |
|
16.12.2014 |
18:00 |
3. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
3:1 |
|
16.12.2014 |
18:00 |
3. |
Leixnerovi
(P. Leixner,
E. Leixnerová)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
01.12.2014 |
12:34 |
3. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
|
S:S |
|
27.11.2014 |
18:00 |
3. |
ROSA
(R. Jedlička,
S. Kociánová)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
17.11.2014 |
18:00 |
3. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
Sprint |
3:1 |
|
13.11.2014 |
18:00 |
3. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
30.10.2014 |
21:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Sprint |
3:1 |
|
30.10.2014 |
21:00 |
3. |
Skanska
(J. Konečný,
K. Urban)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
22.10.2014 |
08:00 |
3. |
Lukáš 'Izmi' Veselý
(L. Veselý,
M. Veselý)
|
Sprint |
1:3 |
|
14.10.2014 |
21:00 |
3. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
3:1 |
|
|
|
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
|
S:3 |
|
|
|
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
|
3:S |
|