Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
29.05.2016 |
19:00 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.05.2016 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
22.05.2016 |
17:30 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
08.05.2016 |
19:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.04.2016 |
20:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
13.04.2016 |
21:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
11.04.2016 |
20:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
08.04.2016 |
21:30 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
31.03.2016 |
08:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
14.03.2016 |
21:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
13.03.2016 |
18:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
10.02.2016 |
21:00 |
5. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
10.02.2016 |
21:00 |
5. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
10.02.2016 |
11:30 |
5. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
20.01.2016 |
21:00 |
6. |
vestex válí
(T. Primus,
J. Havlovicová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Comments
|
09.01.2016 |
20:00 |
6. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
20.12.2015 |
17:00 |
7. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
18.12.2015 |
20:00 |
7. |
TýmJéček
(J. Brožová,
J. Jelínek)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
15.12.2015 |
21:00 |
7. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
13.12.2015 |
08:00 |
7. |
Blijící Lišky 2
(J. Vozák,
K. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
24.10.2015 |
19:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
11.10.2015 |
21:00 |
6. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
11.10.2015 |
15:00 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Comments
|
01.06.2015 |
11:43 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
S:S |
|
15.05.2015 |
20:00 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
13.05.2015 |
21:30 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
08.05.2015 |
18:00 |
5. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
08.05.2015 |
15:00 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
22.04.2015 |
20:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
19.04.2015 |
21:30 |
5. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.04.2015 |
21:00 |
5. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
31.03.2015 |
22:00 |
6. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
24.03.2015 |
21:30 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
22.03.2015 |
22:00 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
Comments
|
17.03.2015 |
19:30 |
6. |
SMET(eem)!
(T. Molek,
E. Steklíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
15.03.2015 |
20:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
25.02.2015 |
17:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
24.02.2015 |
22:00 |
5. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
08.02.2015 |
15:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
08.02.2015 |
14:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Stádo Jelenů
(P. Jelínek,
T. Zlochová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Ptačí kles
(A. Ptáček,
K. Kleslová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Kiss my ace
(J. Předota,
S. Čičatková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:3 |
|