Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
17.10.2019 |
20:00 |
6. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
17.10.2019 |
19:00 |
6. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.10.2019 |
18:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
06.10.2019 |
19:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
1:3 |
|
26.05.2019 |
22:15 |
7. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Comments
|
19.05.2019 |
19:00 |
7. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
14.05.2019 |
19:22 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
3:S |
Comments
|
12.05.2019 |
18:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
28.04.2019 |
19:00 |
7. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Sport Troja |
0:3 |
|
26.04.2019 |
20:00 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
18.04.2019 |
17:00 |
7. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
11.04.2019 |
20:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
31.03.2019 |
18:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
28.03.2019 |
19:00 |
8. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sport Troja |
3:2 |
Comments
|
16.03.2019 |
17:00 |
8. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
3:0 |
|
10.03.2019 |
19:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
02.03.2019 |
18:00 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
24.02.2019 |
17:30 |
8. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
17.02.2019 |
19:00 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
10.02.2019 |
17:00 |
8. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
26.01.2019 |
11:32 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
S:3 |
Comments
|
17.01.2019 |
19:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
|
13.01.2019 |
18:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
09.01.2019 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
20.12.2018 |
19:00 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
17.12.2018 |
11:10 |
7. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
|
3:S |
Comments
|
15.12.2018 |
18:00 |
7. |
Rozzlobené žárovky
(L. Wdowyczynová,
M. Wdowyczyn)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
12.12.2018 |
20:30 |
7. |
2LP
(L. Švec,
J. Melen)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
24.11.2018 |
18:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.11.2018 |
20:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
15.11.2018 |
20:30 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
11.11.2018 |
18:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
28.10.2018 |
16:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
21.10.2018 |
18:00 |
6. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
14.10.2018 |
19:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
07.10.2018 |
19:00 |
6. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
30.05.2018 |
19:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
27.05.2018 |
18:00 |
6. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.05.2018 |
19:00 |
6. |
Petrovický expres
(A. Zahradníčková,
M. Andrýs)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
17.05.2018 |
19:00 |
6. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
29.04.2018 |
19:00 |
7. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
29.04.2018 |
18:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
28.04.2018 |
10:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
22.04.2018 |
19:00 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
26.03.2018 |
09:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
25.03.2018 |
10:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
18.03.2018 |
17:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
28.02.2018 |
19:30 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.02.2018 |
18:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
17.02.2018 |
15:00 |
5. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
11.02.2018 |
14:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
|
|
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
|
3:S |
Comments
|