Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
07.10.2013 |
08:34 |
3. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
S:S |
|
25.09.2013 |
20:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
23.09.2013 |
18:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
19.09.2013 |
17:00 |
3. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
01.09.2013 |
17:14 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
1:3 |
|
28.08.2013 |
22:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
14.08.2013 |
18:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
13.08.2013 |
21:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
23.07.2013 |
20:00 |
1. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.07.2013 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
18.07.2013 |
20:00 |
1. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Comments
|
16.07.2013 |
20:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
11.07.2013 |
19:30 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
27.06.2013 |
20:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
18.06.2013 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
18.06.2013 |
17:30 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
17.06.2013 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
31.05.2013 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
27.05.2013 |
20:00 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
17.05.2013 |
18:00 |
1. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
16.05.2013 |
19:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
14.05.2013 |
20:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.04.2013 |
21:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
22.04.2013 |
20:00 |
1. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.04.2013 |
21:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
10.04.2013 |
21:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
29.03.2013 |
19:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
|
28.03.2013 |
21:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
25.03.2013 |
20:00 |
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
22.03.2013 |
20:00 |
2. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
21.03.2013 |
21:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
26.02.2013 |
21:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
18.02.2013 |
20:30 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.02.2013 |
21:00 |
1. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
13.02.2013 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.01.2013 |
21:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
20.01.2013 |
20:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
15.01.2013 |
21:00 |
2. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
01.01.2013 |
17:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
17.12.2012 |
19:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
17.12.2012 |
17:00 |
2. |
Kouzelníci ze země (F)oz
(A. Honzková,
M. Walla)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
16.12.2012 |
17:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
31.01.2012 |
22:30 |
1. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
DOMYNO |
2:3 |
Comments
|
24.01.2012 |
21:00 |
1. |
VendeVende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.01.2012 |
10:30 |
1. |
who knows
(M. Řezníček,
L. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
15.01.2012 |
16:00 |
1. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
15.01.2012 |
14:00 |
1. |
Klementina
(L. Příšovský,
J. Klementina)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
15.12.2011 |
12:00 |
2. |
Friends with benefits
(A. Honzková,
H. Mejdr)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
12.12.2011 |
08:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.12.2011 |
17:00 |
2. |
KK Soja
(M. Koldinský,
B. Kašpárková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
11.12.2011 |
15:00 |
2. |
Brzdy
(M. Budík,
B. Fabiánová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
05.12.2011 |
21:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
28.11.2011 |
21:30 |
3. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.11.2011 |
11:00 |
3. |
Koháci
(J. Zábrodská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
23.11.2011 |
16:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
17.10.2011 |
21:00 |
2. |
Tučňáci
(K. Ambrožová,
M. Vovesný)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
17.10.2011 |
04:30 |
2. |
Klementina
(L. Příšovský,
J. Klementina)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
16.10.2011 |
21:00 |
2. |
KK Soja
(M. Koldinský,
B. Kašpárková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
16.10.2011 |
20:00 |
2. |
Matador
(Ľ. Malo,
L. Pecháčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
|
|
3. |
Matador
(Ľ. Malo,
L. Pecháčková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Lepší
(M. Šorejs,
D. Müllerová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
|
3:S |
Comments
|