Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.03.2024 |
00:10 |
2. |
Povolit přitáhnout
(A. Bakosová,
P. Vošlajer)
|
|
3:S |
|
01.03.2024 |
00:10 |
2. |
Pindruse
(S. Sinada,
L. Sinada)
|
|
3:S |
|
01.03.2024 |
00:10 |
2. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
|
S:S |
|
27.02.2024 |
21:00 |
2. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
23.02.2024 |
13:00 |
2. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.02.2024 |
00:10 |
2. |
KriKri
(J. Krikri,
D. Kriegler)
|
|
3:S |
|
01.02.2024 |
00:10 |
2. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:S |
|
01.02.2024 |
00:10 |
2. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:S |
|
01.02.2024 |
00:10 |
2. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
|
0:3 |
|
17.01.2024 |
16:00 |
2. |
Smeč a bagr
(A. Jurík,
V. Koubek)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
02.01.2024 |
00:10 |
2. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
|
S:3 |
|
02.01.2024 |
00:10 |
2. |
Telco
(J. Dočkal,
M. M)
|
|
S:3 |
|
02.01.2024 |
00:10 |
2. |
KriKri
(J. Krikri,
D. Kriegler)
|
|
S:S |
|
27.12.2023 |
17:00 |
2. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
16.12.2023 |
11:00 |
2. |
lotus
(M. Havlik,
T. Panic)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
3. |
Bambuľka a dedo Jozef
(P. Šoltes,
L. Verespejova)
|
|
3:S |
|
01.12.2023 |
00:10 |
3. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
|
S:S |
|
12.11.2023 |
18:00 |
3. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Comments
|
09.11.2023 |
17:00 |
3. |
lotus
(M. Havlik,
T. Panic)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
05.11.2023 |
09:00 |
3. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.11.2023 |
00:10 |
3. |
Hrušky
(N. Trešlová,
P. Hruška)
|
|
3:S |
|
01.11.2023 |
00:10 |
3. |
Bambuľka a dedo Jozef
(P. Šoltes,
L. Verespejova)
|
|
3:S |
|
01.11.2023 |
00:10 |
3. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:S |
|
01.11.2023 |
00:10 |
3. |
Plgyni
(P. plhal,
E. Plhalova)
|
|
S:S |
|
22.10.2023 |
10:30 |
3. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|
02.10.2023 |
00:10 |
3. |
Honda
(J. Kaufman,
D. Ocmanová)
|
|
S:S |
|
02.10.2023 |
00:10 |
3. |
Bambuľka a dedo Jozef
(P. Šoltes,
L. Verespejova)
|
|
S:S |
|
19.09.2023 |
17:36 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:S |
Comments
|
11.09.2023 |
17:00 |
3. |
lotus
(M. Havlik,
T. Panic)
|
|
1:3 |
|
04.09.2023 |
14:55 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:S |
Comments
|
01.09.2023 |
00:10 |
3. |
Halušky
(K. Minarcikova,
T. Muha)
|
|
S:S |
|
01.09.2023 |
00:10 |
3. |
MAMAK
(M. ILGO,
A. ILGOVA)
|
|
3:S |
|
01.09.2023 |
00:10 |
3. |
Snad příště
(J. Váňová,
P. Danda)
|
|
2:3 |
|
30.08.2023 |
18:56 |
3. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
|
S:S |
Comments
|
13.08.2023 |
18:14 |
3. |
Honda
(J. Kaufman,
D. Ocmanová)
|
|
3:S |
Comments
|
01.08.2023 |
00:10 |
3. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
|
S:S |
|
01.08.2023 |
00:10 |
3. |
Snad příště
(J. Váňová,
P. Danda)
|
|
S:S |
|
01.08.2023 |
00:10 |
3. |
Paštičky
(M. Paštová,
O. Pašta)
|
|
0:3 |
|
01.08.2023 |
00:10 |
3. |
Halušky
(K. Minarcikova,
T. Muha)
|
|
3:0 |
|
03.07.2023 |
00:10 |
4. |
Paštičky
(M. Paštová,
O. Pašta)
|
|
3:S |
|
29.06.2023 |
18:00 |
4. |
The Last of Us
(J. Vrňák,
M. Vrňáková)
|
|
0:3 |
Comments
|
22.06.2023 |
17:00 |
4. |
Halušky
(K. Minarcikova,
T. Muha)
|
|
2:3 |
|
01.06.2023 |
00:10 |
3. |
nohamarukama :-)
(J. Kuličková,
J. Petrášová)
|
|
S:S |
|
01.06.2023 |
00:10 |
3. |
Kmoko
(O. Kotek,
M. Kmoníčková)
|
|
S:S |
|
01.06.2023 |
00:10 |
3. |
MAMAK
(M. ILGO,
A. ILGOVA)
|
|
S:S |
|
23.05.2023 |
09:34 |
3. |
Kofilovers
(O. Šebestík,
J. Vytisková)
|
|
3:S |
Comments
|
22.05.2023 |
19:00 |
3. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
02.05.2023 |
00:10 |
3. |
Kmoko
(O. Kotek,
M. Kmoníčková)
|
|
3:S |
|
02.05.2023 |
00:10 |
3. |
krejcovi
(J. Skřivanová,
U. 48353)
|
|
S:S |
|
24.04.2023 |
19:00 |
3. |
Snad příště
(J. Váňová,
P. Danda)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
19.04.2023 |
17:00 |
3. |
nohamarukama :-)
(J. Kuličková,
J. Petrášová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
09.04.2023 |
01:01 |
3. |
Hrušky
(N. Trešlová,
P. Hruška)
|
|
3:S |
Comments
|
03.04.2023 |
00:10 |
4. |
nohamarukama :-)
(J. Kuličková,
J. Petrášová)
|
|
S:S |
|
03.04.2023 |
00:10 |
4. |
Kmoko
(O. Kotek,
M. Kmoníčková)
|
|
3:S |
|
30.03.2023 |
08:42 |
4. |
Hrušky
(N. Trešlová,
P. Hruška)
|
|
S:S |
Comments
|
26.03.2023 |
12:30 |
4. |
MAMAK
(M. ILGO,
A. ILGOVA)
|
Sportovní areál Mikulovka |
0:3 |
|
01.03.2023 |
00:10 |
4. |
Kmoko
(O. Kotek,
M. Kmoníčková)
|
|
S:S |
|
01.03.2023 |
00:10 |
4. |
Kulíšci
(K. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
23.02.2023 |
16:00 |
4. |
Snad příště
(J. Váňová,
P. Danda)
|
Beach Braník |
0:3 |
|
12.02.2023 |
14:00 |
4. |
Honda
(J. Kaufman,
D. Ocmanová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.02.2023 |
17:00 |
4. |
nohamarukama :-)
(J. Kuličková,
J. Petrášová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
01.02.2023 |
00:10 |
3. |
Kmoko
(O. Kotek,
M. Kmoníčková)
|
|
S:S |
|
01.02.2023 |
00:10 |
3. |
Výběr z Moravy
(S. Macháčková,
K. Tichy)
|
|
3:S |
|
31.01.2023 |
10:21 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.01.2023 |
11:11 |
3. |
MAMAK
(M. ILGO,
A. ILGOVA)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.01.2023 |
16:00 |
3. |
Hrušky
(N. Trešlová,
P. Hruška)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
|
S:3 |
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
Kmoko
(O. Kotek,
M. Kmoníčková)
|
|
S:S |
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
Dungies
(A. Smékal,
U. 4)
|
|
S:S |
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
Lasosovoučtí Zajíčci
(O. Policar,
A. Chalupská)
|
|
S:3 |
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
ViVaBe
(M. Valasek,
S. Víchová)
|
|
S:3 |
|
01.12.2022 |
00:10 |
5. |
Kmoko
(O. Kotek,
M. Kmoníčková)
|
|
S:S |
|
01.12.2022 |
00:10 |
5. |
Dungies
(A. Smékal,
U. 4)
|
|
S:S |
|
01.12.2022 |
00:10 |
5. |
Přemek a Vendy
(P. Danda,
V. Szlauerová)
|
|
3:S |
|
28.11.2022 |
09:21 |
5. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
3:S |
Comments
|
15.11.2022 |
16:30 |
5. |
Bagr v autu
(H. Zulić,
S. Víchová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
01.11.2022 |
00:10 |
5. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
S:S |
|
01.11.2022 |
00:10 |
5. |
Gumové víly
(Š. Kozojedová,
L. Štefková)
|
|
S:S |
|
01.11.2022 |
00:10 |
5. |
Tulení tulení
(K. Veselá,
L. Machek)
|
|
S:3 |
|
20.10.2022 |
15:20 |
5. |
Absolutní makrely
(S. Abaffy,
M. Krhutová)
|
|
S:S |
Comments
|
03.10.2022 |
00:10 |
5. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
S:S |
|
03.10.2022 |
00:10 |
5. |
Stálice
(D. Rybová,
R. Fašang)
|
|
S:S |
|
03.10.2022 |
00:10 |
5. |
Kája & Téra
(K. Horáková,
T. Janoušková)
|
|
S:S |
|
03.10.2022 |
00:10 |
5. |
JoJo
(K. Soukupová,
L. Šandera)
|
|
3:S |
|
07.09.2022 |
01:01 |
5. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
|
3:S |
Comments
|
01.09.2022 |
00:10 |
6. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
S:S |
|
01.09.2022 |
00:10 |
6. |
JoJo
(K. Soukupová,
L. Šandera)
|
|
S:S |
|
25.08.2022 |
17:12 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:3 |
Comments
|
23.08.2022 |
16:00 |
6. |
Tulení tulení
(K. Veselá,
L. Machek)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Comments
|
07.08.2022 |
19:37 |
6. |
TIMbitch
(N. Karpíšková,
T. Gavura)
|
|
3:S |
Comments
|
01.08.2022 |
00:10 |
7. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:S |
|
01.08.2022 |
00:10 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
3:S |
|
01.08.2022 |
00:10 |
7. |
Hranolky s kechupem
(F. Heinik,
U. 46105)
|
|
3:S |
|
01.07.2022 |
00:10 |
7. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:S |
|
01.07.2022 |
00:10 |
7. |
Tulení tulení
(K. Veselá,
L. Machek)
|
|
S:S |
|
01.07.2022 |
00:10 |
7. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
3:S |
|
28.06.2022 |
16:30 |
7. |
nohamarukama :-)
(J. Kuličková,
J. Petrášová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
01.06.2022 |
00:10 |
7. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
S:S |
|
01.06.2022 |
00:10 |
7. |
Přemek a Vendy
(P. Danda,
V. Szlauerová)
|
|
S:3 |
|
01.06.2022 |
00:10 |
7. |
Mašiny
(M. Balák,
A. Hojovec)
|
|
S:3 |
|
01.06.2022 |
00:10 |
7. |
JoJo
(K. Soukupová,
L. Šandera)
|
|
S:S |
|
08.05.2022 |
01:01 |
7. |
Jelínci
(R. Jelínek,
S. Jelínková)
|
|
3:S |
Comments
|
02.05.2022 |
00:10 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:S |
|
26.04.2022 |
23:00 |
6. |
Mašiny
(M. Balák,
A. Hojovec)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.04.2022 |
19:27 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.04.2022 |
16:00 |
6. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
0:3 |
|
24.04.2022 |
15:00 |
6. |
Kopretinky
(M. Soták,
E. Palátová)
|
|
0:3 |
|
01.04.2022 |
00:10 |
6. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
3:S |
|
01.04.2022 |
00:10 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
29.03.2022 |
09:12 |
6. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
S:S |
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
S:S |
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
|
S:S |
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
S:3 |
|
01.03.2022 |
00:10 |
6. |
Kačeráci
(N. Vrbovská,
U. 46037)
|
|
S:3 |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
3:S |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
3:S |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
Přemek a Vendy
(P. Danda,
V. Szlauerová)
|
|
S:S |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
|
S:S |
|
01.02.2022 |
00:10 |
7. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
S:S |
|
03.01.2022 |
00:10 |
7. |
Hurikáni
(N. Grajciarova,
M. Martinec)
|
|
S:S |
|
29.12.2021 |
09:54 |
7. |
Gregoss
(K. Hossainová,
T. Gregora)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
|
3:S |
Comments
|
07.12.2021 |
01:01 |
7. |
2 promile
(B. Pavlová,
J. Pavel)
|
|
3:S |
Comments
|
05.12.2021 |
16:00 |
7. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.12.2021 |
00:10 |
5. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
S:3 |
|
01.12.2021 |
00:10 |
5. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
|
S:3 |
|
30.11.2021 |
20:11 |
5. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.11.2021 |
10:00 |
5. |
Ňoumíci
(M. Haustein,
A. Matoušková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|