Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
20.05.2020 |
10:43 |
5. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
|
S:S |
Comments
|
18.05.2020 |
08:09 |
5. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
S:3 |
Comments
|
05.05.2020 |
17:21 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Comments
|
05.05.2020 |
09:38 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.11.2019 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
25.11.2019 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:2 |
|
18.11.2019 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
14.11.2019 |
07:30 |
6. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
1:3 |
Comments
|
31.10.2019 |
20:53 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:S |
Comments
|
31.10.2019 |
08:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
24.10.2019 |
17:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
16.10.2019 |
19:00 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.04.2019 |
20:09 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
|
S:3 |
Comments
|
15.04.2019 |
20:08 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
Comments
|
15.04.2019 |
19:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
0:3 |
Comments
|
09.04.2019 |
07:28 |
5. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.03.2019 |
19:32 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
Comments
|
31.03.2019 |
18:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.03.2019 |
19:30 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
19.03.2019 |
18:30 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
24.02.2019 |
20:00 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:0 |
Comments
|
21.02.2019 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
1:3 |
|
19.02.2019 |
19:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
19.02.2019 |
18:00 |
4. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
29.01.2019 |
19:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.01.2019 |
07:30 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
11.01.2019 |
17:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.01.2019 |
18:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
18.12.2018 |
08:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.12.2018 |
19:00 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.12.2018 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
04.12.2018 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
29.11.2018 |
18:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
28.11.2018 |
18:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
20.11.2018 |
18:30 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.11.2018 |
17:30 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
23.10.2018 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
22.10.2018 |
19:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
09.10.2018 |
18:30 |
3. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
08.10.2018 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
29.09.2018 |
09:29 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
3:S |
Comments
|
27.09.2018 |
09:11 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
18.09.2018 |
19:00 |
4. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.09.2018 |
18:00 |
4. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
29.08.2018 |
17:00 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
27.08.2018 |
18:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
27.08.2018 |
17:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
16.08.2018 |
18:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
01.08.2018 |
18:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
30.07.2018 |
19:00 |
4. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.07.2018 |
18:00 |
4. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.07.2018 |
18:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
29.06.2018 |
16:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
3:0 |
Comments
|
28.06.2018 |
18:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
13.06.2018 |
18:00 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
|
3:0 |
|
12.06.2018 |
18:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
|
3:2 |
|
29.05.2018 |
20:00 |
6. |
Petrovický expres
(A. Zahradníčková,
M. Andrýs)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.05.2018 |
18:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.05.2018 |
18:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
17.05.2018 |
20:00 |
6. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.04.2018 |
18:30 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
16.04.2018 |
20:00 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
15.03.2018 |
19:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:2 |
Comments
|
14.03.2018 |
18:00 |
7. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.03.2018 |
06:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Uhříněves |
3:0 |
|
27.02.2018 |
20:00 |
7. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
27.02.2018 |
18:30 |
7. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
26.02.2018 |
17:00 |
7. |
Bobánci
(A. Todorov,
J. Vybíral)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
21.02.2018 |
17:00 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
12.11.2017 |
16:00 |
8. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.11.2017 |
11:14 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
S:3 |
|
01.11.2017 |
11:14 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Black and white
(V. Netolicka,
K. Korčáková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Bobánci
(A. Todorov,
J. Vybíral)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Jemná ručka
(M. Česák,
L. Nováková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
RB Team
(M. Moravec,
O. Zajíc)
|
|
3:S |
|