Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.05.2024 |
00:10 |
5. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
|
S:S |
|
15.04.2024 |
07:35 |
5. |
Dream Team
(D. Hovanec,
G. RAIKWAPARN)
|
|
3:S |
Comments
|
14.04.2024 |
09:00 |
5. |
Daňci
(M. Miňha,
H. Cveková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.04.2024 |
19:30 |
5. |
ATOM
(T. Kratochvíl,
A. Jiranová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
28.03.2024 |
06:33 |
5. |
Tymi team
(P. Tymeš,
R. Tymeš)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.03.2024 |
20:00 |
5. |
Repíci
(R. Husák,
E. Gergelová)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
19.03.2024 |
19:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
04.03.2024 |
19:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
Sportcentrum Radonice |
1:3 |
|
28.02.2024 |
19:30 |
4. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.02.2024 |
18:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
09.02.2024 |
17:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
07.02.2024 |
20:00 |
4. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
31.01.2024 |
10:26 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:S |
Comments
|
24.01.2024 |
19:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.01.2024 |
20:00 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Comments
|
06.01.2024 |
12:00 |
5. |
Prosečtí nájezdníci
(D. Harmáček,
J. Chu)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
29.11.2023 |
12:01 |
5. |
Los Plácalos
(T. Kulík,
M. Bauerová)
|
|
3:S |
Comments
|
16.11.2023 |
20:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.11.2023 |
11:30 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
07.11.2023 |
01:01 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
|
S:S |
|
01.11.2023 |
00:10 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
|
3:S |
|
25.10.2023 |
14:13 |
6. |
Pieces of paper
(P. Hušek,
M. Žďárský)
|
|
3:S |
Comments
|
15.10.2023 |
19:30 |
6. |
Shuttlecock time
(J. Tlustý,
E. Kareva)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.10.2023 |
19:30 |
6. |
Nou prešr
(J. Zawi,
H. Zawi)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
24.09.2023 |
17:33 |
6. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:3 |
Comments
|
14.09.2023 |
19:00 |
6. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
10.09.2023 |
09:00 |
6. |
Mechanical Movement
(T. Le Minh,
T. Vo)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
07.09.2023 |
18:00 |
6. |
Pieces of paper
(P. Hušek,
M. Žďárský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
29.06.2023 |
18:00 |
6. |
Shuttlecock time
(J. Tlustý,
E. Kareva)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
20.06.2023 |
18:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
13.06.2023 |
20:00 |
6. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.06.2023 |
14:00 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
22.04.2023 |
08:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
21.04.2023 |
19:00 |
5. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
20.04.2023 |
19:30 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
17.04.2023 |
16:52 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Comments
|
03.04.2023 |
00:10 |
6. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
|
3:S |
|
28.03.2023 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.03.2023 |
20:30 |
6. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.03.2023 |
14:00 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Comments
|
23.02.2023 |
19:00 |
6. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
18.02.2023 |
08:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
17.02.2023 |
18:00 |
6. |
Unicorn Risky Business
(L. Rothova,
P. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
09.02.2023 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
31.01.2023 |
20:00 |
6. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
20.01.2023 |
20:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
17.01.2023 |
20:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
09.01.2023 |
19:00 |
6. |
Snowflakes
(I. Peřina,
A. Dubšík)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.11.2022 |
20:30 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
25.11.2022 |
19:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
17.11.2022 |
10:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
07.11.2022 |
01:01 |
5. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Comments
|
31.10.2022 |
22:27 |
5. |
buřiči
(M. Janoš,
L. Vala)
|
|
3:S |
Comments
|
21.10.2022 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.10.2022 |
19:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
07.10.2022 |
19:30 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.09.2022 |
20:00 |
6. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.09.2022 |
20:00 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.09.2022 |
20:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.09.2022 |
20:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
08.09.2022 |
20:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
01.09.2022 |
00:10 |
5. |
Rakety
(M. Balák,
O. Vaněk)
|
|
3:S |
|
25.08.2022 |
19:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
08.08.2022 |
18:00 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
05.08.2022 |
18:00 |
5. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.06.2022 |
07:51 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
24.06.2022 |
20:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
17.06.2022 |
19:00 |
7. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
08.06.2022 |
20:00 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
02.05.2022 |
00:10 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
S:S |
|
28.04.2022 |
20:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Comments
|
27.04.2022 |
20:30 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
15.04.2022 |
03:10 |
7. |
Československý pářeček
(J. Danko,
A. Gvoždiaková)
|
|
3:S |
Comments
|
04.04.2022 |
20:00 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
14.02.2022 |
16:33 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
|
S:3 |
Comments
|
14.02.2022 |
16:32 |
6. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
|
S:3 |
Comments
|
14.02.2022 |
16:32 |
6. |
Nesvačílci
(J. Blažej,
F. Krpata)
|
|
S:3 |
Comments
|
13.02.2022 |
18:00 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Comments
|
01.02.2022 |
00:10 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:S |
|
30.01.2022 |
10:00 |
5. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.01.2022 |
19:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.01.2022 |
14:00 |
5. |
Kočičáci
(K. Kočí,
H. Kočí)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.09.2021 |
12:59 |
4. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.09.2021 |
19:30 |
4. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
13.09.2021 |
19:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
07.09.2021 |
20:00 |
4. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
18.06.2021 |
15:39 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
17.06.2021 |
20:00 |
5. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.06.2021 |
16:01 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
15.06.2021 |
20:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
2:3 |
Comments
|
08.06.2021 |
20:00 |
5. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
3:0 |
|
28.09.2020 |
10:00 |
6. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
22.09.2020 |
06:59 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
21.09.2020 |
18:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.09.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
02.09.2020 |
20:00 |
7. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
28.08.2020 |
20:00 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
26.08.2020 |
20:00 |
7. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
20.08.2020 |
19:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
10.08.2020 |
00:10 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
|
S:S |
|
26.07.2020 |
19:30 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
1:3 |
|
20.07.2020 |
20:00 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
15.07.2020 |
15:33 |
7. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
3:S |
Comments
|
01.07.2020 |
20:00 |
7. |
Zákon&Pořádek
(V. Pražská,
P. Šedina)
|
|
3:2 |
|
22.06.2020 |
20:30 |
7. |
Rychlá rota
(J. Kuličková,
H. Pilát)
|
|
1:3 |
Comments
|
21.06.2020 |
18:00 |
7. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
18.06.2020 |
20:30 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
11.06.2020 |
20:30 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
01.06.2020 |
20:00 |
7. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
26.05.2020 |
20:00 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.04.2020 |
20:00 |
9. |
Evil League of Evil
(M. Moucha,
J. Zeman)
|
|
3:0 |
|
27.04.2020 |
20:00 |
9. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.03.2020 |
20:00 |
9. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
|
3:0 |
|
08.03.2020 |
20:00 |
9. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
29.02.2020 |
08:00 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
26.02.2020 |
19:00 |
10. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.02.2020 |
22:37 |
10. |
(Ne)sestry
(A. Sokalská,
K. Weichetová)
|
|
3:S |
Comments
|
23.02.2020 |
20:30 |
10. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
22.02.2020 |
15:00 |
10. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
03.02.2020 |
00:10 |
10. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
3:S |
|
21.01.2020 |
20:00 |
10. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.01.2020 |
17:30 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
05.01.2020 |
11:30 |
10. |
H&F
(H. Waloszek,
F. Waloszek)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.08.2019 |
20:00 |
7. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
03.08.2019 |
20:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
01.08.2019 |
00:10 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
0:3 |
|
16.07.2019 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.07.2019 |
11:00 |
6. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.07.2019 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
24.06.2019 |
20:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
20.06.2019 |
19:30 |
6. |
Huraa team
(A. tjekka,
A. Rai)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
18.06.2019 |
20:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
07.06.2019 |
20:00 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
28.05.2019 |
20:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.05.2019 |
18:00 |
9. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
11.05.2019 |
11:00 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:0 |
|
06.05.2019 |
20:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
03.05.2019 |
20:00 |
9. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.04.2019 |
15:00 |
8. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
1:3 |
|
17.04.2019 |
17:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
12.04.2019 |
20:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
08.04.2019 |
19:30 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
30.03.2019 |
19:00 |
9. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
25.03.2019 |
19:30 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.03.2019 |
19:00 |
9. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.03.2019 |
20:00 |
9. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.02.2019 |
19:30 |
9. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
|
3:1 |
|
22.02.2019 |
19:30 |
9. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
19.02.2019 |
19:30 |
9. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.02.2019 |
19:30 |
9. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
24.01.2019 |
19:00 |
8. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.01.2019 |
20:00 |
8. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
2:3 |
Comments
|
14.01.2019 |
19:30 |
8. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
06.01.2019 |
16:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:0 |
|
30.12.2018 |
14:28 |
8. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
17.12.2018 |
19:46 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
3:S |
Comments
|
07.12.2018 |
17:00 |
8. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
|
1:3 |
|
05.12.2018 |
20:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
1:3 |
|
27.11.2018 |
17:46 |
9. |
Avangers
(L. Kučerová,
E. Klein)
|
|
3:S |
Comments
|
21.11.2018 |
20:00 |
9. |
2LP
(L. Švec,
J. Melen)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
15.11.2018 |
20:00 |
9. |
Konečná zpráva
(K. Vrtek,
T. Hřeben)
|
|
3:1 |
|
13.11.2018 |
20:00 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
2:3 |
|
|
|
7. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
1:3 |
Comments
|