Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
31.08.2022 |
12:41 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.08.2022 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
24.08.2022 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sportcentrum Koráb |
1:3 |
|
23.08.2022 |
19:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
26.07.2022 |
17:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
3:2 |
|
26.07.2022 |
16:00 |
1. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
|
3:1 |
|
20.07.2022 |
12:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
|
3:2 |
|
14.07.2022 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
1:3 |
|
28.06.2022 |
20:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
26.06.2022 |
18:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.06.2022 |
20:30 |
1. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
01.06.2022 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sportcentrum Koráb |
1:3 |
|
26.05.2022 |
20:00 |
1. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
20.05.2022 |
18:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Sportcentrum Koráb |
2:3 |
|
15.05.2022 |
19:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
10.05.2022 |
20:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
02.05.2022 |
00:10 |
2. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
3:S |
|
26.04.2022 |
21:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Sportcentrum Koráb |
3:0 |
|
20.04.2022 |
21:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Sportcentrum Koráb |
3:0 |
|
12.04.2022 |
20:30 |
2. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
01.04.2022 |
00:10 |
1. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
3:S |
|
31.03.2022 |
15:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sportcentrum Koráb |
2:3 |
|
24.03.2022 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
08.03.2022 |
09:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
28.02.2022 |
22:00 |
2. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
24.02.2022 |
21:00 |
2. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.02.2022 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
08.02.2022 |
21:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.01.2022 |
21:00 |
1. |
2BeersB4match
(?. Hadrbolcová,
D. Siuda)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
17.01.2022 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
11.01.2022 |
18:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
09.01.2022 |
05:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
0:3 |
|
14.12.2021 |
21:00 |
1. |
Prosekáři
(L. Šabatková,
P. Polášek)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
13.12.2021 |
21:00 |
1. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
10.12.2021 |
05:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
06.12.2021 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
30.11.2021 |
22:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
22.11.2021 |
16:30 |
1. |
Prosekáři
(L. Šabatková,
P. Polášek)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
16.11.2021 |
20:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
3:0 |
|
08.11.2021 |
20:30 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
|
3:1 |
|
25.10.2021 |
16:30 |
1. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
19.10.2021 |
21:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
18.10.2021 |
21:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
12.10.2021 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
30.09.2021 |
07:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
28.09.2021 |
17:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.09.2021 |
20:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
26.09.2021 |
18:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
|
3:1 |
|
31.08.2021 |
19:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
|
2:3 |
|
29.08.2021 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
29.08.2021 |
18:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
26.08.2021 |
17:30 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
28.07.2021 |
17:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
27.07.2021 |
20:00 |
2. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
27.07.2021 |
19:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
24.07.2021 |
15:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
30.06.2021 |
17:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
16.06.2021 |
16:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
06.06.2021 |
17:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
04.06.2021 |
18:30 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
26.05.2021 |
16:30 |
1. |
Prosekáři
(L. Šabatková,
P. Polášek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
23.05.2021 |
19:00 |
1. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.05.2021 |
18:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
19.05.2021 |
16:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
01.10.2020 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.09.2020 |
20:30 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
11.09.2020 |
21:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
09.09.2020 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
01.09.2020 |
17:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
1:3 |
|
28.08.2020 |
16:30 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
27.08.2020 |
19:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
18.08.2020 |
17:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
30.07.2020 |
17:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.07.2020 |
18:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
22.07.2020 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
21.07.2020 |
19:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
10.07.2020 |
18:00 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:0 |
|
03.07.2020 |
16:00 |
1. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
02.07.2020 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
01.07.2020 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
1:3 |
|
30.06.2020 |
18:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:0 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
|
3:S |
|
11.06.2020 |
17:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
09.06.2020 |
20:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
07.06.2020 |
14:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
19.05.2020 |
17:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
0:3 |
|
19.04.2020 |
16:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
17.04.2020 |
16:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
10.03.2020 |
17:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.02.2020 |
20:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
16.02.2020 |
13:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
14.02.2020 |
16:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.02.2020 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
3:0 |
|
31.01.2020 |
17:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
28.01.2020 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
16.01.2020 |
20:30 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
07.01.2020 |
19:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.12.2019 |
21:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
09.12.2019 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
06.12.2019 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
03.12.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
26.11.2019 |
21:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.11.2019 |
18:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
21.11.2019 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
19.11.2019 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Comments
|
22.10.2019 |
21:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
18.10.2019 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
2:3 |
|
16.10.2019 |
21:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
08.10.2019 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
2:3 |
|
23.09.2019 |
21:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
20.09.2019 |
18:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
19.09.2019 |
18:30 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
17.09.2019 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
2:3 |
|
28.08.2019 |
18:00 |
2. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.08.2019 |
17:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
27.08.2019 |
17:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.08.2019 |
20:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
|
3:0 |
Comments
|
25.07.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
24.07.2019 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.07.2019 |
17:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
|
0:3 |
|
09.07.2019 |
20:00 |
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
25.06.2019 |
21:00 |
2. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
19.06.2019 |
20:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
16.06.2019 |
20:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
14.06.2019 |
17:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
30.05.2019 |
20:30 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.05.2019 |
17:00 |
2. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
09.05.2019 |
19:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
02.05.2019 |
19:30 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
26.04.2019 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
22.04.2019 |
20:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
18.04.2019 |
20:30 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
17.04.2019 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
31.03.2019 |
17:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
31.03.2019 |
15:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
20.03.2019 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Comments
|
14.03.2019 |
21:00 |
2. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.02.2019 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
19.02.2019 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
14.02.2019 |
20:30 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
07.02.2019 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
31.01.2019 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:0 |
|
19.01.2019 |
10:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
18.01.2019 |
20:00 |
2. |
Času dost
(?. Hadrbolcová,
R. Schafer)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.01.2019 |
21:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
20.12.2018 |
17:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
17.12.2018 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
11.12.2018 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
07.12.2018 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
27.11.2018 |
21:00 |
2. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
23.11.2018 |
17:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
|
3:1 |
|
23.11.2018 |
16:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:1 |
|
20.11.2018 |
21:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
30.10.2018 |
21:00 |
3. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
26.10.2018 |
16:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
21.10.2018 |
17:00 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.10.2018 |
16:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.10.2018 |
00:10 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
0:3 |
|
25.09.2018 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
24.09.2018 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
19.09.2018 |
18:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
15.08.2018 |
19:30 |
1. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
|
3:0 |
|
14.08.2018 |
20:00 |
1. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
09.08.2018 |
18:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
08.08.2018 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:0 |
|
31.07.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.07.2018 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
|
3:2 |
|
24.07.2018 |
17:00 |
1. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
19.07.2018 |
20:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
28.06.2018 |
19:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
26.06.2018 |
17:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
22.06.2018 |
16:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
21.06.2018 |
17:00 |
2. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
29.05.2018 |
17:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.05.2018 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
22.05.2018 |
17:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
22.05.2018 |
16:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
27.04.2018 |
16:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
24.04.2018 |
20:30 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.04.2018 |
19:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
03.04.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
02.04.2018 |
19:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
11.03.2018 |
18:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:1 |
|
11.03.2018 |
17:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
3:2 |
|
08.03.2018 |
16:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
27.02.2018 |
20:30 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
27.02.2018 |
19:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
20.02.2018 |
17:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
13.02.2018 |
17:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
26.01.2018 |
19:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
3:0 |
|
17.01.2018 |
21:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
16.01.2018 |
21:00 |
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
05.01.2018 |
19:00 |
3. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:0 |
|
12.12.2017 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
10.12.2017 |
19:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
10.12.2017 |
18:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
06.12.2017 |
17:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
25.11.2017 |
13:00 |
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
25.11.2017 |
12:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
17.11.2017 |
09:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.11.2017 |
21:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|